<< 1 el. GSMP 1990 - G. Św. Anny] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1990] [3 el. GSMP 1990 - Bieszczadzki W. G. >>
Trasa: Jarkowice - Przełęcz Okraj
Wyniki: | |||||
1. | Andrzej Godula | ASO Fiat Kraków - Automobilklub Krakowski | Promot 85 | 1. gr. C+E 1. kl. E3 |
7:53,77 |
2. | Błażej Krupa | OKS Stomil Olsztyn | Ford Sierra RS 500 Cosworth | 1. gr. N+A 1. kl. N3 |
8:17,28 |
3. | Wojciech Smorawiński | Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 | 2. gr. C+E 1. kl. C3 |
8:19,64 |
4. | Andrzej Fontański | Automobilklub Częstochowski | Promot 76 | 3. gr. C+E 2. kl. E3 |
8:28,25 |
5. | Ryszard Plucha | AP Warszawa | Promot 83 | 4. gr. C+E 3. kl. E3 |
8:48,70 |
6. | Lech Koraszewski | Automobilklub Śląski | Lancia Delta HF Integrale | 5. gr. C+E 2. kl. C3 |
9:07,24 |
7. | Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p-Honda | 6. gr. C+E 1. kl. C1 |
9:07,89 |
8. | Jarosław Paja | Tradimex Warszawa - Automobilklub Krakowski | Suzuki Swift GTI | 2. gr. N+A 1. kl. N2 |
9:19,25 |
9. | Wiliam Jensik | (CS) | Skoda 130 L | (kl. A2) | 9:28,96 |
10. | Henryk Mandera | Automobilklub Wielkopolski | Suzuki Swift GTI | 3. gr. N+A 1. kl. A2 |
9:29,58 |
Józef Kus | Automobilklub Krakowski | Porsche 911 | 7. gr. C+E 3. kl. C3 |
||
Jarosław Koziczak | Automobilklub Wielkopolski | Renault 5 Turbo | 8. gr. C+E 4. kl. C3 |
||
Andrzej Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Volkswagen Scirocco | 9. gr. C+E 1. kl. C2 |
||
Roman Mokiejewski | Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 10. gr. C+E 2. kl. C1 |
||
Paweł Owczyński | Automobilklub Krakowski | 11. gr. C+E 3. kl. C1 |
|||
Piotr Cekiera | Automobilklub Krakowski | Peugeot 205 GTI | 4. gr. N+A 2. kl. N2 |
||
Rafał Podolski | ASO Fiat Kraków - Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 5. gr. N+A 1. kl. A1 |
||
Henryk Krystoń | Automobilklub Karkonoski | 6. gr. N+A | |||
Włodzimierz Maślak | Automobilklub Karkonoski | 7. gr. N+A | |||
Tomasz Dąbrowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 8. gr. N+A 2. kl. A1 |
||
Włodzimierz Cierliński | Automobilklub Dolnośląski | 9. gr. N+A 3. kl. A1 |
|||
Andrzej Kopczyński | KAM Łódź | 10. gr. N+A 4. kl. A1 |
|||
Zdzisław Brymora | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | 13. gr. N+A 1. kl. N1 |
||
Marek Mateja | Automobilklub Śląski | 5. kl. A1 | |||
Marek Andrysz | Automobilklub Karkonoski | 6. kl. A1 | |||
Piotr Oryński | Automobilklub Dolnośląski | 7. kl. A1 | |||
Jarosław Wąs | Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 2. kl. N1 | ||
Cezary Zatoń | Automobilklub Częstochowski | 3. kl. N1 | |||
Jarosław Hercog | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | 4. kl. N1 | ||
Jacek Topolski | Automobilklub Sudecki | 5. kl. N1 | |||
Jarosław Czyż | Automobilklub Częstochowski | 6. kl. N1 | |||
Andrzej Bobrowski | Automobilklub Częstochowski | 7. kl. N1 | |||
Nie sklasyfikowani: | |||||
2 p. |
Edward Kinderman | Automobilklub Śląski | Lancia Delta HF Integrale | kl. N3 | (wypadek) |
Stanislav Morovich | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | kl. E3 | |||
Krzysztof Adamski | Automobilklub Krakowski | kl. C3 | |||
Zygmunt Stanek | AP Warszawa | Renault 5 Alpine | kl. C2 | ||
Jarosław Strzelecki | Automobilklub Opolski | kl. A1 | |||
Wystartowało 40 zawodników. | |||||
Najszybszy podjazd: Godula - 3:54,86 | |||||
Klasyfikacja klubowa: | |||||
1. | Automobilklub Wielkopolski | 60 pkt. | |||
1. | Automobilklub Krakowski | 60 pkt. | |||
3. | Automobilklub Częstochowski | 47 pkt. | |||
4. | Automobilklub Karkonoski | 33 pkt. | |||
5. | Automobilklub Dolnośląski | 31 pkt. | |||
Klasyfikacja zespołów sponsorskich: | |||||
1. | Tradimex Warszawa | 47 pkt. | |||
2. | ASO Fiat Kraków | 40 pkt. | |||
3. | Texas Racing Team | 32 pkt. |
<< 1 el. GSMP 1990 - G. Św. Anny] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1990] [3 el. GSMP 1990 - Bieszczadzki W. G. >>