<< 3 el. GSMP 1993 - Podkarpacki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1993] [1 el. GSMP 1994 - Góra Św. Anny >>
Pogoda: deszcz podczas 5 eliminacji.
Wyniki 4 eliminacji GSMP: | |||||
1. | Andrzej Godula | Radio RMF - Automobilklub Kielecki | Estonia 25 | 1. gr. E 1. kl. E2 |
4:21,810 |
2. | Artur Skwarzyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 21 | 2. gr. E 2. kl. E2 |
4:28,227 |
3. | Stanislav Morovich | Automobilklub Polski | Lola T 410 | 3. gr. E 3. kl. E2 |
4:35,185 |
4. | Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Kielecki | Estonia 21 | 4. gr. E 1. kl. E1 |
4:43,199 |
5. | Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Ford Sierra RS Cosworth | 1. gr. H 1. kl. H2 |
4:47,016 |
6. | Bogdan Herink | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16V | 1. gr. A 1. kl. A3 |
4:48,706 |
7. | Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Promot 79 | 5. gr. E 2. kl. E1 |
4:48,892 |
8. | Jarosław Podsiadło | Automobilklub Kielecki | Estonia 25 | 6. gr. E 3. kl. E1 |
4:52,642 |
9. | Ryszard Plucha | Automobilklub Polski | Promot 79 | 7. gr. E 4. kl. E2 |
4:54,015 |
10. | Marek Zawadzki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Ford Sierra RS Cosworth | 2. gr. H 2. kl. H2 |
4:55,385 |
Tomasz Jeromin | Automobilklub Radomski | 8. gr. E 4. kl. E1 |
|||
Mirosław Krachulec | Automobilklub Częstochowski | Estonia 25 | 9. gr. E 5. kl. E1 |
||
Wojciech Bełtowski | Automobilklub Krakowski | 10. gr. E 6. kl. E1 |
|||
Małgorzata Serbin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 11. gr. E 7. kl. E1 |
|||
Piotr Bednarek | Rainbow Łódź | 3. gr. H 3. kl. H2 |
|||
Lech Koraszewski | Automobilklub Opolski | 4. gr. H 4. kl. H2 |
|||
Krzysztof Godwod | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1600 | 5. gr. H 1. kl. H1 |
||
Zdzisław Ulkowski | Automobilklub Morski | 6. gr. H 5. kl. H2 |
|||
Piotr Urbański | Rainbow Łódź | 7. gr. H 6. kl. H2 |
|||
Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | 8. gr. H 2. kl. H1 |
|||
Jarosław Hercog | Automobilklub Częstochowski | 9. gr. H 3. kl. H1 |
|||
Grzegorz Tyras | Automobilklub Częstochowski | 10. gr. H 4. kl. H1 |
|||
Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift GTi | 2. gr. A 1. kl. A2 |
||
Jacek Stolarski | KKS Elita Kraków | Polski Fiat 126p | 3. gr. A 1. kl. A1 |
||
Dariusz Stróżyk | Automobilklub Kielecki | 4. gr. A 2. kl. A1 |
|||
Tomasz Dąbrowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 5. gr. A 3. kl. A1 |
||
Mariusz Ficoń | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 6. gr. A 4. kl. A1 |
|||
Krzysztof Gawroński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 7. gr. A 5. kl. A1 |
||
Piotr Novak | KKS Elita Kraków | 8. gr. A 6. kl. A1 |
|||
Jerzy Kusiak | Automobilklub Rzeszowski | 9. gr. A 7. kl. A1 |
|||
Jarosław Paja | Automobilklub Kielecki | Mitsubishi Galant VR-4 Evo | 1. gr. N 1. kl. N3 |
||
Piotr Cekiera | Automobilklub Krakowski | Honda Civic | 2. gr. N 1. kl. N2 |
||
Janusz Damentko | Automobilklub Morski | 3. gr. N 2. kl. N2 |
|||
Tadeusz Betlej | Automobilklub Kielecki | 4. gr. N 3. kl. N2 |
|||
Zdzisław Brymora | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | 5. gr. N 1. kl. N1 |
||
Małgorzata Kobos | Automobilklub Krakowski | 6. gr. N 4. kl. N2 |
|||
Andrzej Dąbrowski | Automobilklub Polski | 7. gr. N 2. kl. N1 |
|||
Sebastian Lewandowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 8. gr. N 3. kl. N1 |
||
Ryszard Leonard | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 9. gr. N 5. kl. N2 |
|||
Robert Kus | Automobilklub Krakowski | 6. kl. N2 | |||
Witold Michalski | Automobilklub Krakowski | 7. kl. N2 | |||
Dariusz Kosiorek | Automobilklub Krakowski | 8. kl. N2 | |||
Cezary Klimek | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | 4. kl. N1 | ||
Andrzej Bobrowski | Automobilklub Częstochowski | 5. kl. N1 | |||
Marcin Turski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 6. kl. N1 | |||
Andrzej Jachym | Automobilklub Dolnośląski | 7. kl. N1 | |||
Apolinary Lechki | Automobilklub Opolski | 8. kl. N1 | |||
Jarosław Buczek | Automobilklub Dolnośląski | 9. kl. N1 | |||
Tomasz Rychlewski | Automobilklub Opolski | 10. kl. N1 | |||
Zdyskwalifikowany (rozmiary ogumienia): | |||||
Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | kl. H1 | ||
Nie sklasyfikowani: | |||||
Tadeusz Kudłaty | Automobilklub Dolnośląski | kl. H2 | |||
Wojciech Michalak | Rainbow Łódź | Audi 80 | kl. H2 | (wypadek) |
|
Lesław Orski | Automobilklub Morski | kl. A3 | |||
Bogdan Brzeziński | Automobilklub Dolnośląski | kl. N1 | |||
Sklasyfikowano 49 zawodników. | |||||
Najszybszy podjazd (3): Godula - 2:10,415 | |||||
Klasyfikacja zespołowa: | |||||
1. | Automobilklub Częstochowski | 66 pkt. | |||
2. | Automobilklub Kielecki | 61 pkt. | |||
3. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 55 pkt. | |||
4. | Automobilklub Krakowski | 43 pkt. | |||
5. | Automobilklub Morski | 23 pkt. | |||
6. | Automobilklub Polski | 18 pkt. | |||
7. | Automobilklub Opolski | 14 pkt. | |||
8. | Automobilklub Dolnośląski | 6 pkt. | |||
Wyniki 5 eliminacji GSMP: |
|||||
1. | Andrzej Godula | Radio RMF - Automobilklub Kielecki | Estonia 25 | 1. gr. E 1. kl. E2 |
4:44,114 |
2. | Artur Skwarzyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 21 | 2. gr. E 2. kl. E2 |
4:52,458 |
3. | Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Kielecki | Estonia 21 | 3. gr. E 1. kl. E1 |
5:06,427 |
4. | Bogdan Herink | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16V | 1. gr. A 1. kl. A3 |
5:07,912 |
5. | Stanislav Morovich | Automobilklub Polski | Lola T 410 | 4. gr. E 3. kl. E2 |
5:08,123 |
6. | Marek Zawadzki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Ford Sierra RS Cosworth | 1. gr. H 1. kl. H2 |
5:12,846 |
7. | Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Ford Sierra RS Cosworth | 2. gr. H 2. kl. H2 |
5:13,043 |
8. | Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Promot 79 | 5. gr. E 2. kl. E1 |
5:13,391 |
9. | Jarosław Podsiadło | Automobilklub Kielecki | Estonia 25 | 6. gr. E 3. kl. E1 |
5:16,970 |
10. | Mirosław Krachulec | Automobilklub Częstochowski | Estonia 25 | 7. gr. E 4. kl. E1 |
5:20,000 |
Wojciech Bełtowski | Automobilklub Krakowski | 8. gr. E 5. kl. E1 |
|||
Małgorzata Serbin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 9. gr. E 6. kl. E1 |
|||
Ryszard Plucha | Automobilklub Polski | Promot 79 | 10. gr. E 4. kl. E2 |
||
Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | 3. gr. H 1. kl. H1 |
||
Piotr Bednarek | Rainbow Łódź | 4. gr. H 3. kl. H2 |
|||
Krzysztof Godwod | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1600 | 5. gr. H 2. kl. H1 |
||
Zdzisław Ulkowski | Automobilklub Morski | 6. gr. H 4. kl. H2 |
|||
Lech Koraszewski | Automobilklub Opolski | 7. gr. H 5. kl. H2 |
|||
Piotr Urbański | Rainbow Łódź | 8. gr. H 6. kl. H2 |
|||
Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | 9. gr. H 3. kl. H1 |
|||
Jarosław Hercog | Automobilklub Częstochowski | 10. gr. H 4. kl. H1 |
|||
Grzegorz Tyras | Automobilklub Częstochowski | 11. gr. H 5. kl. H1 |
|||
Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift GTi | 2. gr. A 1. kl. A2 |
||
Krzysztof Gawroński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 3. gr. A 1. kl. A1 |
||
Jacek Stolarski | KKS Elita Kraków | Polski Fiat 126p | 4. gr. A 2. kl. A1 |
||
Dariusz Stróżyk | Automobilklub Kielecki | 5. gr. A 3. kl. A1 |
|||
Piotr Novak | KKS Elita Kraków | 6. gr. A 4. kl. A1 |
|||
Jerzy Kusiak | Automobilklub Rzeszowski | 7. gr. A 5. kl. A1 |
|||
Jarosław Paja | Automobilklub Kielecki | Mitsubishi Galant VR-4 Evo | 1. gr. N 1. kl. N3 |
||
Piotr Cekiera | Automobilklub Krakowski | Honda Civic | 2. gr. N 1. kl. N2 |
||
Janusz Damentko | Automobilklub Morski | 3. gr. N 2. kl. N2 |
|||
Tadeusz Betlej | Automobilklub Kielecki | 4. gr. N 3. kl. N2 |
|||
Małgorzata Kobos | Automobilklub Krakowski | 5. gr. N 4. kl. N2 |
|||
Zdzisław Brymora | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | 6. gr. N 1. kl. N1 |
||
Sebastian Lewandowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 7. gr. N 2. kl. N1 |
||
Andrzej Dąbrowski | Automobilklub Polski | 8. gr. N 3. kl. N1 |
|||
Ryszard Leonard | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 9. gr. N 5. kl. N2 |
|||
Robert Kus | Automobilklub Krakowski | 6. kl. N2 | |||
Witold Michalski | Automobilklub Krakowski | 7. kl. N2 | |||
Dariusz Kosiorek | Automobilklub Krakowski | 8. kl. N2 | |||
Andrzej Bobrowski | Automobilklub Częstochowski | 4. kl. N1 | |||
Andrzej Jachym | Automobilklub Dolnośląski | 5. kl. N1 | |||
Jarosław Buczek | Automobilklub Dolnośląski | 6. kl. N1 | |||
Marcin Turski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 7. kl. N1 | |||
Tomasz Rychlewski | Automobilklub Opolski | 8. kl. N1 | |||
Apolinary Lechki | Automobilklub Opolski | 9. kl. N1 | |||
Nie sklasyfikowani: | |||||
Lesław Orski | Automobilklub Morski | kl. A1 | |||
Mariusz Ficoń | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | kl. A1 | |||
Tomasz Dąbrowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. A1 | (wypadek) |
|
Cezary Klimek | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | kl. N1 | (wypadek) |
|
Bogdan Brzeziński | Automobilklub Dolnośląski | kl. N1 | |||
Sklasyfikowano 46 zawodników. | |||||
Klasyfikacja zespołowa: | |||||
1. | Automobilklub Kielecki | 59 pkt. | |||
2. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 58 pkt. | |||
3. | Automobilklub Częstochowski | 54 pkt. | |||
4. | Automobilklub Krakowski | 45 pkt. | |||
5. | Automobilklub Morski | 21 pkt. | |||
6. | Automobilklub Polski | 19 pkt. | |||
7. | Automobilklub Dolnośląski | 14 pkt. | |||
8. | Automobilklub Opolski | 9 pkt. |
<< 3 el. GSMP 1993 - Podkarpacki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1993] [1 el. GSMP 1994 - Góra Św. Anny >>