<< 4 el. GSMP 1995 - Brezno] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1995] [1 i 2 el. GSMP 1996 - G. Św. Anny >>
Trasa: Dąbrowa - Knurów
Długość trasy: 4,050 km
Wyniki: | |||||
1. | Andrzej Godula | Elf Polska / Radio RMF - Automobilklub Polski | Estonia 25 | 1. gr. E 1. kl. E2 |
3:26,226 |
2. | Stanislav Morovich | Elf Polska - Automobilklub Polski | Lola T 410-Renault | 2. gr. E 2. kl. E2 |
3:32,419 |
3. | Mirosław Krachulec | Automobilklub Częstochowski | Eufra 391-Mugen | 3. gr. E 3. kl. E2 |
3:32,704 |
4. | Rafał Podolski | Elf Polska - Automobilklub Kielecki | Estonia 25-Łada | 4. gr. E 4. kl. E2 |
3:32,769 |
5. | Bogdan Herink | Renault Elf Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Maxi Clio | 1. gr. A 1. kl. A3 |
3:34,334 |
6. | Artur Skwarzyński | Castrol Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | 5. gr. E 5. kl. E2 |
3:37,498 |
Wojciech Bełtowski | Automobilklub Krakowski | Estonia 21 | 6. gr. E 6. kl. E2 |
||
Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Estonia 21 | 7. gr. E 1. kl. E1 |
||
Krzysztof Wodziński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 8. gr. E 2. kl. E1 |
|||
Krzysztof Jugowski | Automobilklub Kielecki | Estonia | 9. gr. E 3. kl. E1 |
||
Antoni Frączek | Automobilklub Krośnieński | 10. gr. E 4. kl. E1 |
|||
Krzysztof Federowicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Ford Escort RS Cosworth | 1. gr. H 1. kl. H2 |
||
Piotr Bednarek | Automobilklub Wielkopolski | BMW E 30 | 2. gr. H 2. kl. H2 |
||
Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 3. gr. H 3. kl. H2 |
||
Lech Koraszewski | Automobilklub Opolski | Audi Coupe S2 | 4. gr. H 4. kl. H2 |
||
Zdzisław Ulkowski | Automobilklub Morski | Audi Quattro T | 5. gr. H 5. kl. H2 |
||
Henryk Mandera | Automobilklub Wielkopolski | Suzuki Swift GTi | 6. gr. H 1. kl. H1 |
||
Ryszard Lenart | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | BMW 323 | 7. gr. H 6. kl. H2 |
||
Robert Kus | Automobilklub Krakowski | Fiat Ritmo 125 TC | 8. gr. H 7. kl. H2 |
||
Janusz Patryn | Automobilklub Podkarpacki | 9. gr. H 8. kl. H2 |
|||
Andrzej Węglarz | Automobilklub Tarnobrzeski | Fiat Cinquecento Sporting | 10. gr. H 2. kl. H1 |
||
Wacław Podolski | Automobilklub Kielecki | 11. gr. H 3. kl. H1 |
|||
Marek Mateja | Automobilklub Śląski | 12. gr. H 4. kl. H1 |
|||
Jarosław Wal | KKS Elita Kraków | 13. gr. H 5. kl. H1 |
|||
Tomasz Krysztofik | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf | 2. gr. A 2. kl. A3 |
||
Mariusz Ficoń | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 3. gr. A 1. kl. A1 |
||
Krzysztof Gawroński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 4. gr. A 2. kl. A1 |
||
Wojciech Jankowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 5. gr. A 3. kl. A1 |
||
Jarosław Paja | KKS Elita Kraków | Mitsubishi Galant VR-4 | 1. gr. N 1. kl. N3 |
||
Tomasz Mikołajczyk | Automobilklub Krakowski | Ford Sierra | 2. gr. N 2. kl. N3 |
||
Piotr Cekiera | Automobilklub Krakowski | Honda Civic | 3. gr. N 1. kl. N2 |
||
Tomasz Jaskłowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Ford Fiesta | 4. gr. N 2. kl. N2 |
||
Tomasz Dąbrowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 5. gr. N 3. kl. N2 |
|||
Wiesław Cygan | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 6. gr. N 4. kl. N2 |
|||
Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 7. gr. N 5. kl. N2 |
|||
Waldemar Morawiec | Automobilklub Krakowski | 8. gr. N 6. kl. N2 |
|||
34. | Małgorzata Serbin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 9. gr. N 1. kl. N-C |
|
Marcin Turski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 10. gr. N 2. kl. N-C |
||
Jerzy Kusiak | Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento 900 | 11. gr. N 3. kl. N-C |
||
Marek Wicher | Automobilklub Krakowski | 12. gr. N 7. kl. N2 |
|||
Jarosław Majewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 13. gr. N 4. kl. N-C |
||
Marek Szymczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 14. gr. N 5. kl. N-C |
||
Marek Ryndak | Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento 900 | 15. gr. N 6. kl. N-C |
||
Dariusz Górecki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 16. gr. N 7. kl. N-C |
||
Zdzisław Brymora | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | 17. gr. N 1. kl. N1 |
||
Krzysztof Litwin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 18. gr. N 8. kl. N2 |
|||
Ryszard Borowski | Automobilklub Śląski | 19. gr. N 2. kl. N1 |
|||
Robert Borowski | Automobilklub Śląski | 20. gr. N 3. kl. N1 |
|||
Andrzej Sobczak | Automobilklub Kaliski | 21. gr. N 4. kl. N1 |
|||
Nie sklasyfikowani: | |||||
Hieronim Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia | kl. E2 | ||
Krzysztof Gawlik | Automobilklub Przemyski | Promot | kl. E1 | ||
Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | kl. H1 | |||
Piotr Natkaniec | KKS Elita Kraków | kl. H1 | |||
Mariusz Borczyk | Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento 900 | kl. N-C | ||
Zdyskwalifikowany (używanie pucharowego Fiata Cinquecento Abarth jako pojazdu gr. A): | |||||
Włodzimierz Pawluczuk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Abarth | |||
Wystartowało 56 zawodników, ukończyło wyścig 50. |
<< 4 el. GSMP 1995 - Brezno] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1995] [1 i 2 el. GSMP 1996 - G. Św. Anny >>