<< 3 i 4 el. GSMP 1999 - 20. Bieszczadzki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1999] [7 i 8 el. GSMP 1999 - 21. Bieszczadzki W. G. >>
Wyniki 5 eliminacji GSMP: | |||||
1. | Tadeusz Myszkier | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | 1. gr. H kl. H+2000 |
2:52,466 |
2. | Andrzej Dziurka | Alda - Automobilklub Polski | Alfa Romeo 155 TS | 2. gr. H kl. H+2000 |
3:02,961 |
3. | Piotr Bednarek | Automobilklub Kielecki | BMW M3 E36 | 3. gr. H kl. H+2000 |
3:04,810 |
4. | Paweł Dytko | Automobilklub Opolski | Mitsubishi Lancer RS Evo IV | 1. gr. N kl. N+2000 |
3:07,254 |
5. | Jan Kościuszko | Chłopskie Jadło / Okocim Racing Team - Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer RS Evo IV | 1. gr. A kl. A+2000 |
3:08,837 |
6. | Jarosław Hebzda | Automobilklub Małopolski | Opel Calibra | 4. gr. H kl. H+2000 |
3:08,976 |
7. | Wiesław Stec | Automobilklub Lubelski | Mitsubishi Lancer RS Evo III | 2. gr. N kl. N+2000 |
|
8. | Henryk Mandera | Automobilklub Mysłowicki | Toyota Carina | 5. gr. H kl. H+2000 |
|
9. | Krzysztof Federowicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Honda Integra | 3. gr. N 1. kl. N-2000 |
|
Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio | 6. gr. H 1. kl. H-2000 |
||
Marek Szymczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 7. gr. H 1. kl. H-PRM |
||
Aleksander Michałowski | Automobilklub Lubelski | Renault Megane Coupe | 8. gr. H 2. kl. H-PRM |
||
Maciej Ptak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 9. gr. H 3. kl. H-PRM |
||
Kamil Lewandowski | Automobilklub Orski | 2. kl. H-2000 | |||
Tomasz Grochowalski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 3. kl. H-2000 | |||
Miłosz Majewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 4. kl. H-2000 | |||
Michał Kunicki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 1. kl. H-1600 | |||
Paweł Kamiński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 2. kl. H-1600 | |||
Janusz Damentko | Automobilklub Orski | 3. kl. H-1600 | |||
Bogdan Skutkiewicz | Automobilklub Orski | 4. kl. H-1600 | |||
Zygmunt Konieczek | Automobilklub Morski | 5. kl. H-1600 | |||
Piotr Baran | Automobilklub Śląski | 6. kl. H-1600 | |||
Łukasz Zoll | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 7. kl. H-1600 | |||
Robert Kisiel | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 4. kl. H-PRM | ||
Maciej Tomaszewski | Automobilklub Polski | Renault Megane Coupe | 5. kl. H-PRM | ||
Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 6. kl. H-PRM | ||
Piotr Koc | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 1. kl. H-126p | ||
Jakub Wdowiak | Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p | 2. kl. H-126p | ||
Tomasz Mikołajczyk | Vital Auto Racing Team - Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | 2. gr. A kl. A+2000 |
||
Mariusz Borczyk | Automobilklub Małopolski | Fiat Cinquecento | 3. gr. A 1. kl. A-1150 |
||
Mirosław Drożdż | ZETO Rzeszów - Automobilklub Rzeszowski | 4. gr. A 2. kl. A-1150 |
|||
Andrzej Michalik | Moto Car 93 Rzeszów | 5. gr. A 3. kl. A-1150 |
|||
Tomasz Wachnicki | Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski | 6. gr. A 4. kl. A-1150 |
|||
Piotr Kabat | Automobilklub Morski | 7. gr. A 5. kl. A-1150 |
|||
Aleksander Opioła | Automobilklub Małopolski | 8. gr. A 6. kl. A-1150 |
|||
Andrzej Spława-Neyman | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 106 Rallye | 4. gr. N 1. kl. N-1600 |
||
Włodzimierz Groblewski | Automobilklub Orski | 5. gr. N kl. N+2000 |
|||
Tomasz Chamielec | Automobilklub Opolski | 6. gr. N 2. kl. N-2000 |
|||
Łukasz Cybulko | Automobilklub Podlaski | 7. gr. N 2. kl. N-1600 |
|||
Wojciech Białowąs | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 8. gr. N 1. kl. N-1150 |
||
Tomasz Jaskłowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 9. gr. N 3. kl. N-2000 |
|||
Artur Czyż | Automobilklub Wielkopolski | 2. kl. N-1150 | |||
Mirosław Giziński | Automobilklub Opolski | 3. kl. N-1150 | |||
Piotr Krotoszyński | Automobilklub Orski | 4. kl. N-1150 | |||
Krzysztof Baranowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 5. kl. N-1150 | |||
Robert Romuzga | Automobilklub Podkarpacki | 6. kl. N-1150 | |||
Artur Walczak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 7. kl. N-1150 | |||
Bartłomiej Lewandowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 8. kl. N-1150 | |||
Maciej Lubiak | Automobilklub Morski | 9. kl. N-1150 | |||
Klasyfikacja zespołów sponsorskich: | |||||
1. | Vital Auto Racing Team | 21 pkt. | |||
2. | Chłopskie Jadło / Okocim Racing Team | 20 pkt. | |||
Wyniki 6 eliminacji GSMP: | |||||
1. | Andrzej Dziurka | Alda - Automobilklub Polski | Alfa Romeo 155 TS | 1. gr. H kl. H+2000 |
3:00,720 |
2. | Piotr Bednarek | Automobilklub Kielecki | BMW M3 E36 | 2. gr. H kl. H+2000 |
3:01,965 |
3. | Tadeusz Myszkier | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | 3. gr. H kl. H+2000 |
3:04,112 |
4. | Paweł Dytko | Automobilklub Opolski | Mitsubishi Lancer RS Evo IV | 1. gr. N kl. N+2000 |
3:04,749 |
5. | Wiesław Stec | Automobilklub Lubelski | Mitsubishi Lancer RS Evo III | 2. gr. N kl. N+2000 |
3:05,565 |
6. | Tomasz Mikołajczyk | Vital Auto Racing Team - Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | 1. gr. A kl. A+2000 |
3:06,739 |
7. | Jarosław Hebzda | Automobilklub Małopolski | Opel Calibra | 4. gr. H kl. H+2000 |
|
8. | Krzysztof Federowicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Honda Integra | 3. gr. N 1. kl. N-2000 |
|
9. | Andrzej Spława-Neyman | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 106 Rallye | 4. gr. N 1. kl. N-1600 |
|
Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio | 5. gr. H 1. kl. H-2000 |
||
Marek Szymczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 6. gr. H 1. kl. H-PRM |
||
Aleksander Michałowski | Automobilklub Lubelski | Renault Megane Coupe | 7. gr. H 2. kl. H-PRM |
||
Miłosz Majewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 8. gr. H 2. kl. H-2000 |
|||
Kamil Lewandowski | Automobilklub Orski | 9. gr. H 3. kl. H-2000 |
|||
Tomasz Grochowalski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 4. kl. H-2000 | |||
Michał Kunicki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 1. kl. H-1600 | |||
Paweł Kamiński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 2. kl. H-1600 | |||
Janusz Damentko | Automobilklub Orski | 3. kl. H-1600 | |||
Piotr Baran | Automobilklub Śląski | 4. kl. H-1600 | |||
Bogdan Skutkiewicz | Automobilklub Orski | 5. kl. H-1600 | |||
Dominik Ośko | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 6. kl. H-1600 | |||
Robert Kisiel | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 3. kl. H-PRM | ||
Maciej Tomaszewski | Automobilklub Polski | Renault Megane Coupe | 4. kl. H-PRM | ||
Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 5. kl. H-PRM | ||
Piotr Koc | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 1. kl. H-126p | ||
Jakub Wdowiak | Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p | 2. kl. H-126p | ||
Mariusz Borczyk | Automobilklub Małopolski | Fiat Cinquecento | 2. gr. A 1. kl. A-1150 |
||
Mirosław Drożdż | ZETO Rzeszów - Automobilklub Rzeszowski | 3. gr. A 2. kl. A-1150 |
|||
Adam Piskozub | Automobilklub Sudecki | 4. gr. A 1. kl. A-1600 |
|||
Andrzej Michalik | Moto Car 93 Rzeszów | 5. gr. A 3. kl. A-1150 |
|||
Mirosław Gąsecki | Automobilklub Orski | 6. gr. A 4. kl. A-1150 |
|||
Aleksander Opioła | Automobilklub Małopolski | 7. gr. A 5. kl. A-1150 |
|||
Tomasz Wachnicki | Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski | 8. gr. A 6. kl. A-1150 |
|||
Przemysław Konopacki | Automobilklub Orski | 5. gr. N 2. kl. N-1600 |
|||
Włodzimierz Groblewski | Automobilklub Orski | 6. gr. N kl. N+2000 |
|||
Andrzej Stachurski | Automobilklub Lubelski | 7. gr. N kl. N+2000 |
|||
Łukasz Cybulko | Automobilklub Podlaski | 8. gr. N 3. kl. N-1600 |
|||
Tomasz Jaskłowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 9. gr. N 2. kl. N-2000 |
|||
Tomasz Chamielec | Automobilklub Opolski | 3. kl. N-2000 | |||
Wojciech Białowąs | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 1. kl. N-1150 | ||
Artur Czyż | Automobilklub Wielkopolski | 2. kl. N-1150 | |||
Mirosław Giziński | Automobilklub Opolski | 3. kl. N-1150 | |||
Krzysztof Baranowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 4. kl. N-1150 | |||
Robert Romuzga | Automobilklub Podkarpacki | 5. kl. N-1150 | |||
Paweł Dziewiątkowski | Automobilklub Częstochowski | 6. kl. N-1150 | |||
Bartłomiej Lewandowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 7. kl. N-1150 | |||
Artur Walczak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 8. kl. N-1150 | |||
Maciej Lubiak | Automobilklub Morski | 9. kl. N-1150 | |||
Niesklasyfikowani m. in.: | |||||
Jan Kościuszko | Chłopskie Jadło / Okocim Racing Team - Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer RS Evo IV | gr. A | (turbo) |
|
Klasyfikacja zespołów sponsorskich: | |||||
1. | Vital Auto Racing Team | 23 pkt. |
<< 3 i 4 el. GSMP 1999 - 20. Bieszczadzki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1999] [7 i 8 el. GSMP 1999 - 21. Bieszczadzki W. G. >>