<< 9 el. MPRC 1996 - Słomczyn] [Strona główna] [Rallycross] [MPRC 1997] [2 el. MPRC 1997 - Słomczyn >>
Pogoda: deszcz
Wyniki: | ||||
Klasa 4: | ||||
1. | Leszek Kuzaj | Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer RS Evo III | |
2. | Bohdan Ludwiczak | Motoklub Olsztyn | Ford Escort RS Cosworth | |
3. | Adam Szyma | Automobilklub Śląski | Nissan Sunny GTi-R | |
4. | Marcin Keller | Automobilklub Śląski | Renault 11 | |
5. | Krzysztof Studziński | Inowrocławski Klub Samochodowy | Mitsubishi Galant | |
6. | Adam Magaczewski | Texaco - Automobilklub Śląski | Ford Escort RS Cosworth | |
7. | Piotr Tyszkiewicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 205 GTi | |
8. | Stanisław Ambroszkiewicz | Inowrocławski Klub Samochodowy | Mazda 323 4WD | |
9. | Aleksander Michałowski | Automobilklub Lubelski | BMW 323 | |
10. | Jacek Ptaszek | Inowrocławski Klub Samochodowy | Ford Sierra Cosworth | |
Nie sklasyfikowani: | ||||
Adam Polak | Automobilklub Polski | Toyota Celica Turbo 4WD | (układ kierowniczy) | |
Klasa 3: | ||||
1. | Robert Polak | Automobilklub Polski | Ford Fiesta XR2i | |
2. | Janusz Siniarski | Automobilklub Polski | Skoda Felicia | |
3. | Krzysztof Szeszko | Automobilklub Olsztyński | Toyota Corolla GT | |
4. | Andrzej Grigorjew | Automobilklub Polski | Polski Fiat 125p | |
5. | Wojciech Białowąs | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | |
6. | Piotr Granica | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift GTi | |
7. | Marcin Laskowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Citroen AX | |
8. | Henryk Strzelecki | Inowrocławski Klub Samochodowy | Volkswagen Scirocco | |
9. | Andrzej Siniarski | Automobilklub Polski | Skoda 136 | |
10. | Łukasz Zoll | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Polo | |
Wystartowało 13 zawodników. | ||||
Klasa 2: | ||||
1. | Jacek Chojnacki | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p | |
2. | Antoni Skudło | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | |
3. | Włodzimierz Pawluczuk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
4. | Miłosz Majewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
5. | Paweł Kałuża | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento 900 | |
6. | Tomasz Skarżyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
7. | Jacek Grzybowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126 Bis | |
8. | Piotr Radtke | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p | |
Klasa 1: | ||||
1. | Roman Panek | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p | |
2. | Tomasz Sokulski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
3. | Michał Piotrowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
4. | Grzegorz Carzasty | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p | |
5. | Marek Nalewajko | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
6. | Henryk Pinis | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | |
7. | Lucjan Kulpiński | Automobilklub Rzeszowski | Polski Fiat 126p | |
8. | Paweł Wieczorek | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
9. | Szczepan Rogala | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
10. | Tomasz Bartoś | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p | |
11. | Rafał Tokarski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
12. | Dominik Brymora | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | |
Wielka Nagroda Brus Auto (wyścig handicapowy): | ||||
1. | Leszek Kuzaj | Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer RS Evo III | |
2. | Bohdan Ludwiczak | Motoklub Olsztyn | Ford Escort RS Cosworth | |
3. | Antoni Skudło | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | |
Wystartowało 10 zawodników. |
<< 9 el. MPRC 1996 - Słomczyn] [Strona główna] [Rallycross] [MPRC 1997] [2 el. MPRC 1997 - Słomczyn >>