<< 6
el. MPRC 1997 - Słomczyn] [Strona
główna] [Rallycross] [MPRC 1997] [8 el. MPRC 1997 - Słomczyn
>>
[Lista
zgłoszeń - 7 i 8 el. MPRC]
Wyniki: | |||
Klasa 4: | |||
1. | Adam Polak | Automobilklub Polski | Toyota Celica GT4 |
2. | Bohdan Ludwiczak | Motoklub Olsztyn | Ford Escort RS Cosworth |
3. | Leszek Kuzaj | Automobilklub Krakowski | Toyota Celica Turbo 4WD |
4. | Adam Magaczewski | Texaco - Automobilklub Śląski | Mazda 323 4WD |
5. | Krzysztof Studziński | Inowrocławski Klub Samochodowy | Mitsubishi Galant |
6. | Aleksander Michałowski | Automobilklub Lubelski | BMW 323 |
7. | Piotr Tyszkiewicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 205 GTi |
8. | Jacek Ptaszek | Inowrocławski Klub Samochodowy | Ford Sierra Cosworth |
9. | Tomasz Kosewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Ascona |
Klasa 3: | |||
1. | Robert Polak | Automobilklub Polski | Ford Fiesta XR2i |
2. | Krzysztof Szeszko | Automobilklub Olsztyński | Toyota Corolla GT |
3. | Piotr Granica | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift GTi |
4. | Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift GTi |
5. | Marcin Laskowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Citroen AX |
6. | Janusz Siniarski | Automobilklub Polski | Skoda Felicia |
7. | Andrzej Grigorjew | Automobilklub Polski | Polski Fiat 125p |
8. | Wiesław Białka | Inowrocławski Klub Samochodowy | Ford Fiesta XR2i |
9. | Wojciech Koczeski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p |
10. | Wojciech Białowąs | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Łada Samara |
11. | Jacek Kalitowicz | Automobilklub Olsztyński | Toyota Corolla |
Klasa 2: | |||
1. | Antoni Skudło | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p |
2. | Jacek Chojnacki | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p |
3. | Paweł Kałuża | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento 900 |
4. | Tomasz Skarżyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
5. | Miłosz Majewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
6. | Marek Andrysz | Automobilklub Karkonoski | Fiat Cinquecento 900 |
7. | Grzegorz Rochna | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
8. | Piotr Radtke | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p |
9. | Bogusław Kurtyka | Automobilklub Toruński | Syrena 105 |
10. | Józef Woźniak | Automobilklub Toruński | Polski Fiat 126p |
11. | Bartłomiej Lewandowski | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p |
Klasa 1: | |||
1. | Tomasz Oleksiak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
2. | Roman Panek | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p |
3. | Tomasz Sokulski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
4. | Rafał Kaliński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
5. | Jakub Kraszewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
6. | Lucjan Kulpiński | Automobilklub Rzeszowski | Polski Fiat 126p |
7. | Michał Piotrowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
8. | Henryk Pinis | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p |
9. | Grzegorz Carzasty | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p |
10. | Marek Nalewajko | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
11. | Rafał Tokarski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
12. | Marcin Ślusarczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
13. | Dominik Brymora | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p |
14. | Szczepan Rogala | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
15. | Paweł Wieczorek | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
Wykluczony (niebezpieczna jazda): | |||
Krzysztof Stankiewicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
Wielka Nagroda Brus Auto (wyścig handicapowy): | |||
1. | Robert Polak | Automobilklub Polski | Ford Fiesta XR2i |
2. | Antoni Skudło | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p |
3. | Janusz Siniarski | Automobilklub Polski | Skoda Felicia |
<< 6
el. MPRC 1997 - Słomczyn] [Strona
główna] [Rallycross] [MPRC 1997] [8 el. MPRC 1997 - Słomczyn
>>
[Lista
zgłoszeń - 7 i 8 el. MPRC]