<< 1 el. RSMP 1969 - R. 1001 Jezior] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1969] [3 el. RSMP 1969 - R. Polski >>
Baza rajdu: Wrocław
Dystans: 987 km.
Próby sportowe: 24.05: SG: Kudowa - Karłów (7
km); OS 1: Kudowa - Radków (18 km) (początek SG stanowił
jednocześnie początek OS 1), OS 2: Włodkowice - Świerki (8,5),
OS 3: Rościszów - Walim (8,5), OS 4: Walim - Rościszów (8,5),
OS 5: Świerki - Włodkowice (8,5), OS 6: Radków - Kudowa (18),
SP 1 i SP 2: autostrada pod Wrocławiem, SZ: Wrocław, pl.
Wolności.
Nawierzchnia: asfalt
----------------------------------
SG - próba szybkości górskiej
OS - odcinek specjalny
SP 1 - próba przyspieszenia
SP 2 - próba szybkości płaskiej
SZ - próba zwrotności
Klasyfikacja generalna: | |||||
1. | Sobiesław Zasada Ewa Zasada |
Automobilklub Krakowski | Porsche 911 S | 1097 pkt. (18:17) |
|
2. | Ryszard Nowicki Marian Bień |
Automobilklub Krakowski | Renault 8 Gordini | 1. kl. 4 | |
3. | Adam Smorawiński Andrzej Zembrzuski |
Automobilklub Wielkopolski | BMW 1600 Ti | 1. kl. 5 | |
4. | Marek Varisella Jerzy Miniewski |
Automobilklub Warszawski | Renault 8 Gordini | 2. kl. 4 | 1236 pkt. (20:36) |
5. | Ryszard Kopczyk Wojciech Siwecki |
Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo Giulia TI | 2. kl. 5 | |
6. | Andrzej Wojciechowski Konrad Kertyński |
Automobilklub Dolnośląski | NSU Prinz TT | 3. kl. 4 | |
7. | Longin Bielak Andrzej Komorowski |
Automobilklub Warszawski | Renault 8 Gordini | 4. kl. 4 | 1287 pkt. (21:27) |
8. | Krzysztof Rogalski Paweł Stranz |
Automobilklub Warszawski | Fiat 124 | 5. kl. 4 | 1295 pkt. (21:35) |
9. | Janusz Bronikowski Mieczysław Urtnowski |
Automobilklub Warszawski | NSU 1000 C | 1. kl. 3 | |
10. | Andrzej Szulc Anna Stroińska |
Automobilklub Morski | Fiat 850 | 1. kl. 2 | |
11. | Maciej Jasiński Joanna Jasińska |
Automobilklub Warszawski | Honda N 600 | 1. kl. 1 | 1307 pkt. (21:47) |
12. | Janusz Wojtyna Bronisław Czekała |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 125p 1500 | 3. kl. 5 | |
13. | Robert Mucha Zbigniew Dziadura |
FSO - Automobilklub Warszawski | Syrena 104 | 2. kl. 2 | 1332 pkt. (22:12) |
14. | Ryszard Żyszkowski Piotr Mystkowski |
Automobilklub Warszawski | Alfa Romeo Giulia 1600 TI | 4. kl. 5 | 1333 pkt. (22:13) |
15. | Eugeniusz Oprocha Marian Skrzypek |
Automobilklub Śląski | BMW 1600 | 5. kl. 5 | |
Błażej Krupa Wojciech Dąbkowski |
Automobilklub Warszawski | Fiat 124 Sport Coupe | 6. kl. 5 | 1606 pkt. (26:46) |
|
Marek Wachowski Eugeniusz Pach |
Automobilklub Krakowski Automobilklub Olsztyński |
MG 1300 | 6. kl. 4 | ||
Włodzimierz Groblewski Maciej Dąbrowski |
Automobilklub Morski | NSU 1000 S | 2. kl. 3 | ||
Henryk Krakowczyk Eugeniusz Koper |
Automobilklub Dolnośląski | Wartburg 1000 | 3. kl. 3 | ||
Andrzej Nytko Kazimierz Jaromin |
Automobilklub Krakowski | Zastava 750 | 3. kl. 2 | ||
Mieczysław Dziewulski Ryszard Wesołowski |
Automobilklub Łódzki | Zastava 750 | 4. kl. 2 | ||
Jacek Żukowski Jerzy Sobczyk |
Automobilklub Śląski | Trabant 601 | 2. kl. 1 | ||
Odpadli m. in.: | |||||
OS 3 |
Krzysztof Komornicki Zygmunt Wiśniowski |
Automobilklub Warszawski | Alpine Renault A-110 1300 | (pasek |
|
przed |
Elżbieta Grychtoł Józef Grychtoł |
Automobilklub Śląski | NSU 1000 C | kl. 3 | (wypadek) |
przed |
Henryk Mandera Rudolf Orliński |
Automobilklub Śląski | Wartburg 353 | kl. 3 | (wypadek) |
przed |
Władysław Domański Józef Luśnia |
FSO | Syrena 104 | kl. 2 | (wypadek) |
Krzysztof Paczka Wiesław Nicieja |
Automobilklub Krakowski | Fiat 850 | kl. 2 | ||
Ryszard Piechota Mieczysław Banaś |
Automobilklub Krakowski | ||||
Wiesław Gawron Monika Gawron |
Automobilklub Olsztyński | Trabant 601 | kl. 1 | ||
Jerzy Bachtin Andrzej Gieysztor |
Automobilklub Olsztyński | Trabant 601 | kl. 1 | ||
Jerzy Wilbik Jarosław Bieniek |
Automobilklub Warszawski | Trabant 601 | kl. 1 | (wypadek) |
|
Wystartowało 45 załóg, ukończyło rajd 31. |
<< 1 el. RSMP 1969 - R. 1001 Jezior] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1969] [3 el. RSMP 1969 - R. Polski >>