<< 1 el. RSMP 1970 - R. 1001 Jezior] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1970] [3 el. RSMP 1970 - R. Polski >>
Baza rajdu: Wrocław
Dystans: 1203 km, w tym 4 odcinki specjalne, 2
próby szybkości górskiej, 1 próba szybkości płaskiej, 1
próba zwrotności i 1 próba hamowania.
Nawierzchnia: asfalt
Klasyfikacja generalna: | |||||
1. | Marian Bień Jerzy Krzesiwo |
Automobilklub Krakowski | Porsche 911 S | 1. kl. 6 | 725,74 pkt. (0:12:05,74) |
2. | Ryszard Żyszkowski Piotr Mystkowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 1. kl. 5 | 744,36 pkt. (0:12:24,36) |
3. | Marek Barański Lech Jaworowicz |
Automobilklub Warszawski | Renault 8 Gordini | 1. kl. 4 | 746,81 pkt. (0:12:26,81) |
4. | Jerzy Bachtin Andrzej Gieysztor |
Automobilklub Olsztyński Automobilklub Warszawski |
Trabant P 601 | 1. kl. 1 | 756,87 pkt. (0:12:36,87) |
5. | Włodzimierz Markowski Janusz Stawiński |
Automobilklub Olsztyński | Porsche 912 | 2. kl. 5 | 764,36 pkt. (0:12:44,36) |
6. | Janusz Wojtyna Bronisław Czekała |
Automobilklub Łódzki | BMW 2002 Ti | 2. kl. 6 | 765,51 pkt. (0:12:45,51) |
7. | Marian Skrzypek Wiesław Nicieja |
Automobilklub Krakowski | Zastava 750 | 1. kl. 2 | 876,54 pkt. (0:14:36,54) |
8. | Krzysztof Rogalski Witold Dąbrowski |
Automobilklub Warszawski | Fiat 124 | 2. kl. 4 | 943,13 pkt. (0:15:43,13) |
9. | Robert Mucha Leszek Borkowski |
FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 3. kl. 5 | 1023,35 pkt. (0:17:03,35) |
Andrzej Kuśmierek Paweł Tomaszewski |
AZS Poznań | NSU 1000 | 1. kl. 3 | 1049,26 pkt. (0:17:29,26) |
|
Andrzej Strasz Jerzy Strasz |
Automobilklub Krakowski | Renault 10 | 3. kl. 4 | 1177,41 pkt. (0:19:37,41) |
|
Marek Szramowski Piotr Dąbkowski |
Automobilklub Warszawski | NSU Prinz 1000 | 2. kl. 3 | 1234,87 pkt. (0:20:34,87) |
|
Maciej Jasiński Joanna Jasińska |
Automobilklub Warszawski | Honda N 600 | 2. kl. 1 | 1270,19 pkt. (0:21:10,19) |
|
Karol Rimler Krzysztof Ilewicz |
Automobilklub Łódzki | NSU 1000 | 3. kl. 3 | 1469,30 pkt. (0:24:29,30) |
|
Kazimierz Jaromin Andrzej Nytko |
Automobilklub Krakowski | Zastava 750 | 2. kl. 2 | 1491,55 pkt. (0:24:51,55) |
|
Tomasz Pułczyński Marek Kopczyński |
FSO - Automobilklub Warszawski | Syrena 104 | 3. kl. 2 | 1582,49 pkt. (0:26:22,49) |
|
Marek Trzaskowski Maciej Stawowiak |
Automobilklub Warszawski | Trabant P 601 | 3. kl. 1 | 5998,29 pkt. (1:39:58,29) |
|
Wystartowały 54 załogi, sklasyfikowano 23. | |||||
Klasyfikacja zespołowa: | |||||
1. | Automobilklub Warszawski | ||||
2. | Automobilklub Krakowski |
<< 1 el. RSMP 1970 - R. 1001 Jezior] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1970] [3 el. RSMP 1970 - R. Polski >>