<< 5
el. RSMP 1974 - R. Warszawski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1975] [2 el. RSMP 1975 - R.
Dolnośląski >>
[Rajd Kormoran 1975 -
lista startowa]
Baza
rajdu: Olsztyn
Dystans: 750 km.
Próby sportowe:
- 29.4: SW: Olsztyn (4 x 2,5 km = 10,0 km); OS 1: Jaroty
- Bartąg (6,0 km); OS 2: Wilkowo - Elgnówko - Ostrowin - Grabin
(18,5); OS 3: Ostróda - Ornowo (3,0); OS 4: Zajączki - Wygoda (5,5);
OS 5: Nowe Miasto Lubawskie - Nawra - Skarlin (6,0); OS 6:
Tereszewo - Kaługa (5,0); OS 7: Mroczno - Rynek (7,0); OS 8:
Prusy - Wądzyń - Dąbrówno (7,5)
- 30.4: OS 9: Wygoda - Zajączki (6,0) (odwołano); OS 10: Ornowo
- Ostróda (3,0); OS 11: Grabin - Wigwałd - Wilkowo (18,5); OS
12: Ruś - Bartąg - Jaroty (6,0); OS 13: Bredynki - Wola -
Burszewo (10,0); OS 14: Wilkowo - Elgnówko - Ostrowin - Grabin (18,5);
OS 15: Zajączki - Wygoda (5,5); OS 16: Dąbrówno - Prusy -
Rybno (7,5); OS 17: Rynek - Mroczno (7,0); OS 18: Kaługa -
Tereszewo (5,0); OS 19: Skarlin - Nawra - Nowe Miasto Lubawskie (6,0);
OS 20: Wygoda - Zajączki (6,0) (odwołano); OS 21: Grabin -
Elgnówko - Wilkowo (18,5)
Nawierzchnia: szuter + asfalt
Pogoda: słonecznie, sucho.
--------------------------
OS - odcinek specjalny
SW - próba szybkości płaskiej
Klasyfikacja generalna: |
|||||
1. | Błażej Krupa Piotr Mystkowski |
AMK Stomil Olsztyn | Renault 12 Gordini | 1. gr. II kl. 8 | 5666,2 pkt. (1:34:26,2) |
2. | Janusz Książkiewicz Józef Ważny |
AMK Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo | 2. gr. II kl. 8 | 6100,0 pkt. (1:41:40,0) |
3. | Tadeusz Turczuk Stanisław Turczuk |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p | gr. V | 6214,8 pkt. (1:43:34,8) |
4. | Marek Karczewski Stanisław Brzozowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 1. gr. I kl. 8 | 6241,2 pkt. (1:44:01,2) |
5. | Maciej Sowiński Tadeusz Przybysz |
Automobilklub Łódzki | BMW 2002 Ti | 1. gr. I kl. 9-13 | 6248,8 pkt. (1:44:08,8) |
6. | Karol Łosiak Jeremi Doria-Dernałowicz |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 2. gr. I kl. 8 | 6263,0 pkt. (1:44:23,0) |
7. | Marian Bublewicz Henryk Mieczaniec |
AMK Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1300 | 1. gr. II kl. 7 | 6265,0 pkt. (1:44:25,0) |
8. | Adam Masłowiec Andrzej Białowąs |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 127p | 1. gr. I kl. 5-6 | 6338,4 pkt. (1:45:38,4) |
9. | Włodzimierz Markowski Wiesław Grabarczyk |
AMK Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | 3. gr. I kl. 8 | 6424,2 pkt. (1:47:04,2) |
10. | Ryszard Grychtoł Wojciech Ondraczek |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1300 | 1. gr. I kl. 7 | 6433,6 pkt. (1:47:13,6) |
11. | Tadeusz Dębowski Wojciech Hanc |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo | 3. gr. II kl. 8 | 6440,0 pkt. (1:47:20,0) |
12. | Jerzy Dobrzański Antoni Ryniak |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo | 4. gr. II kl. 8 | 6452,4 pkt. (1:47:32,4) |
13. | Andrzej Świder Stanisław Krystkiewicz |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 127p | 2. gr. I kl. 5-6 | 6508,0
pkt. (1:48:28,0) |
14. | Janusz Dąbrowski Jerzy Mentel |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1300 | 2. gr. I kl. 7 | 6518,6
pkt. (1:48:38,6) |
15. | Jerzy Landsberg Marek Muszyński |
Automobilklub Warszawski | Renault 5 | 3. gr. I kl. 7 | 6556,6
pkt. (1:49:16,6) |
16. | Zbigniew Bieniewski Maciej Furmankiewicz |
Automobilklub Wielkopolski | Fiat 128 Sport | 3. gr. I kl. 5-6 | 6564,4
pkt. (1:49:24,4) |
17. | Stanisław Ciecierski Henryk Sarnowski |
AMK Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1600 | 5. gr. II kl. 8 | 6587,0
pkt. (1:49:47,0) |
18. | Stefan Znamirowski Henryk Pineles |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1300 | 2. gr. II kl. 7 | 6636,4
pkt. (1:50:36,4) |
19. | Włodzimierz Dominowski Marek Pawłowski |
Automobilklub Warszawski | BMW 2002 Turbo | 1. gr. II kl. 9-13 | 6677,6
pkt. (1:51:17,6) |
20. | Krzysztof Janarek Jerzy Stopa |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1300 | 4. gr. I kl. 7 | 6683,2
pkt. (1:51:23,2) |
21. | Tadeusz Fuglewicz Leon Grzybek |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p | gr. V | 6684,6
pkt. (1:51:24,6) |
22. | Krystian Bielowski Zbigniew Szafrański |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 125p 1300 | 3. gr. II kl. 7 | 6692,0
pkt. (1:51:32,0) |
23. | Ryszard Adamek Andrzej Brzeziński |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 127p | 4. gr. I kl. 5-6 | 6792,2
pkt. (1:53:12,2) |
24. | Grzegorz Lewandowski Tomasz Śledziński |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | 5. gr. I kl. 7 | 6816,4
pkt. (1:53:36,4) |
25. | Wojciech Noworyta Jan Wróbel |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 125p 1500 | 4. gr. I kl. 8 | 6832,4
pkt. (1:53:52,4) |
26. | Jerzy Kobyliński Krzysztof Szaykowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 5. gr. I kl. 8 | 6869,0
pkt. (1:54:29,0) |
27. | Andrzej Skrzypek Wiesław Nicieja |
Automobilklub Krakowski | BMW 2002 Ti | 2. gr. I kl. 9-13 | 6903,4
pkt. (1:55:03,4) |
28. | Czesław Zadygowicz Wiesław Sawicki |
Automobilklub Podlaski | Dacia 1300 | 6. gr. I kl. 7 | 6943,6
pkt. (1:55:43,6) |
29. | Andrzej Orłowski Bogumił Targosz |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1300 | 4. gr. II kl. 7 | 6946,0
pkt. (1:55:46,0) |
30. | Andrzej Radecki Zygmunt Domagalski |
AMK Stomil Olsztyn | Trabant 601 | 1. gr. II kl. 1-2 | 7014,2 pkt. (1:56:54,2) |
31. | Andrzej Wodziński Jan Wojciechowski |
Automobilklub Warszawski | DAF 66 Coupe | 5. gr. I kl. 5-6 | 7041,8
pkt. (1:57:21,8) |
32. | Ryszard Kaszuba Henryk Oziembło |
Automobilklub Stomil Dębica | Dacia 1300 | 7. gr. I kl. 7 | 7074,2
pkt. (1:57:54,2) |
33. | Ryszard Leś Bogdan Pokrzywka |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 125p 1500 | 6. gr. II kl. 8 | 7307,8
pkt. (2:01:47,8) |
34. | Andrzej Mordzewski Kazimierz Roćko |
Automobilklub Warszawski | Fiat 850 Abarth | 1. gr. II kl. 3-4 | 7401,4
pkt. (2:03:21,4) |
35. | Janusz Głąbiński Henryk Kłoda |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1300 | 8. gr. I kl. 7 | 7556,0
pkt. (2:05:56,0) |
36. | Jerzy Zdunek Janusz Drożdż |
Automobilklub Kielecki | Dacia 1300 | 5. gr. II kl. 7 | 7573,4
pkt. (2:06:13,4) |
37. | Marek Oryński Krzysztof Białka |
Automobilklub Krakowski | Syrena 105 | 2. gr. II kl. 3-4 | 7598,4
pkt. (2:06:38,4) |
38. | Ryszard Kozłowski Jerzy Burdzanowski |
Automobilklub Lubelski | Polski Fiat 125p 1300 | 6. gr. II kl. 7 | 7619,0
pkt. (2:06:59,0) |
39. | Mieczysław Kleczek Tadeusz Wąsik |
Automobilklub Śląski | Trabant 601 | 1. gr. I kl. 1-2 | 7634,4 pkt. (2:07:14,4) |
40. | Marek Basowski Marek Włoch |
Automobilklub Krakowski | Dacia 1300 | 9. gr. I kl. 7 | 7666,2
pkt. (2:07:46,2) |
41. | Zbigniew Baranowski Bogumił Baranowski |
Automobilklub Śląski | Trabant 601 | 2. gr. I kl. 1-2 | 7675,6
pkt. (2:07:55,6) |
42. | Janusz Wysoczyński Andrzej Kowalski |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1300 | 10. gr. I kl. 7 | 7698,4
pkt. (2:08:18,4) |
43. | Witold Kołder Tomasz Stawowczyk |
Automobilklub Krakowski | Trabant 601 | 3. gr. I kl. 1-2 | 7858,2
pkt. (2:10:58,2) |
44. | Andrzej Grzegorzek Jerzy Komraus |
Automobilklub Śląski | Trabant 601 | 4. gr. I kl. 1-2 | 7911,0
pkt. (2:11:51,0) |
45. | Zbigniew Baran Józef Sołtysik |
Automobilklub Krakowski | Skoda S 100 | 7. gr. II kl. 7 | 7944,4
pkt. (2:12:24,4) |
46. | Andrzej Witkowicz Marek Rompel |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | 6. gr. I kl. 8 | 8422,4
pkt. (2:20:22,4) |
47. | Jerzy Mazur Ryszard Nowak |
Automobilklub Dolnośląski | Trabant 601 | 5. gr. I kl. 1-2 | 8430,6
pkt. (2:20:30,6) |
48. | Jarosław Frankowicz Marek Frankowicz |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p | 6. gr. I kl. 1-2 | 8495,2
pkt. (2:21:35,2) |
49. | Maciej Halczyński Andrzej Feliks |
Automobilklub Krakowski | Zastava 750 | 3. gr. II kl. 3-4 | 8500,4
pkt. (2:21:40,4) |
50. | Jerzy Maląg Krzysztof Migielski |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 7. gr. I kl. 1-2 | 8635,6
pkt. (2:23:55,6) |
51. | Andrzej Nowicki Ryszard Bieniek |
Automobilklub Warszawski | Trabant 601 | 8. gr. I kl. 1-2 | 8688,2
pkt. (2:24:48,2) |
52. | Jerzy Udziela Wiesław Janusz |
Automobilklub Krakowski | Syrena 105 | 4. gr. II kl. 3-4 | 9220,6
pkt. (2:33:40,6) |
53. | Andrzej Lubiak Marek Szczepaniak |
Automobilklub Morski | Trabant 601 | 2. gr. II kl. 1-2 | 9238,0
pkt. (2:33:58,0) |
54. | Włodzimierz Pawluczuk Bogusław Sroczyński |
Automobilklub Warszawski | Trabant 601 | 3. gr. II kl. 1-2 | 9252,2
pkt. (2:34:12,2) |
55. | Marek Ryndak Otto Tereszczak |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 126p | 9. gr. I kl. 1-2 | 9655,6
pkt. (2:40:55,6) |
56. | Jan Wodnicki Władysław Mazur |
Automobilklub Krakowski | Syrena 104 | 5. gr. II kl. 3-4 | 11017,8
pkt. (3:03:37,8) |
Odpadli: |
|||||
OS 2 |
Henryk Mandera Maciej Wisławski |
Automobilklub Stomil Dębica | Wartburg 353 | gr. II kl. 7 | |
OS 1 |
Marian Wangrat Jerzy Bachtin |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p | gr. V | (wypadek) |
OS 1 | Zygmunt Chełstowski Andrzej Kaczmarek |
Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | (śmiertelny wypadek kierowcy) |
SW |
Lelio Lattari Marek Szramowski |
Automobilklub Warszawski | Alfa Romeo 2000 GTV | gr. II kl. 9-13 | (instalacja elektryczna) |
Bogdan Stromski Andrzej Januszewski |
Automobilklub Warszawski | Alfa Romeo 2000 GTV | gr. II kl. 9-13 | ||
Albin Śliski Janusz Szajng |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 7 | ||
Bogusław Grum Andrzej Postawka |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 7 | ||
Henryk Podsiedlik Janusz Mańskowski |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 7 | ||
Antoni Banaszak Marian Cichocki |
Automobilklub Krakowski | Syrena 105 | gr. II kl. 3-4 | ||
Henryk Wiatr Krzysztof Wąsik |
Automobilklub Śląski | Syrena 105 | gr. II kl. 3-4 | ||
Andrzej Bielewicz Tadeusz Hoppe |
Automobilklub Warszawski | BMW 2002 Tii Touring | gr. I kl. 9-13 | (tylny most, |
|
Janusz Gładysz Jerzy Madziarski |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||
Andrzej Dąbrowski Leszek Borkowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||
Krzysztof Załuski Andrzej Janiszewski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||
Bogdan Serowik Stanisław Kostrzewa |
Automobilklub Opolski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||
Andrzej Mielcarek Paweł Tomaszewski |
Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||
Wacław Janowski Marian Woszczyna |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||
Andrzej Drewniak Urszula Domagalska |
Automobilklub Wielkopolski | Dacia 1300 | gr. I kl. 7 | ||
Jerzy Starnawski Lech Konopacki |
Automobilklub Morski | Dacia 1300 | gr. I kl. 7 | ||
Krzysztof Różewski Andrzej Zembrzuski |
Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. I kl. 7 | ||
Zbigniew Poniewski Jan Staworzyński |
Automobilklub Kielecki | Polski Fiat 127p | gr. I kl. 5-6 | ||
Zenon Chęciński ? |
Automobilklub Wielkopolski | Trabant 601 | gr. I kl. 1-2 | ||
Kazimierz Kalina Leszek Jaskólski |
Automobilklub Łódzki | Trabant 601 | gr. I kl. 1-2 | ||
Wystartowało 80 załóg, ukończyło rajd 56. |
|||||
Klasyfikacja zespołowa: |
|||||
1. |
Auto-Moto-Klub Stomil Olsztyn |
<< 5
el. RSMP 1974 - R. Warszawski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1975] [2 el. RSMP 1975 - R.
Dolnośląski >>
[Rajd Kormoran 1975 -
lista startowa]