<< 3 el. RSMP 1979 - R. Elmot] [Strona główna] [Rajdy] | [RSMP 1979] | [5 el. RSMP 1979 - R. Warszawski >> |
[Rajd Wisły 1979 - lista startowa] |
Baza rajdu: Wisła
Dystans: 888 km, w tym 152 km prób sportowych.
Nawierzchnia: asfalt
Pogoda: mgła, mżawka
--------------------------
OS - odcinek specjalny
SG - próba szybkości górskiej
SW - próba szybkości płaskiej
Klasyfikacja generalna: |
|||||
1. | Błażej Krupa Piotr Mystkowski |
OKS Stomil Olsztyn | Renault 5 Alpine | 1. gr. II kl. 8 | 4968,0 pkt. (1:22:48,0) |
2. | Maciej Stawowiak Jacek Różański |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polonez 2000 | 1. gr. IV | 5017,1 pkt. (1:23:37,1) |
3. | Andrzej Koper Marek Pawłowski |
Automobilklub Warszawski | Renault 5 Alpine | 2. gr. II kl. 8 | 5507,5 pkt. (1:31:47,5) |
4. | Andrzej Radecki Krzysztof Burzyński |
OKS Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | 3. gr. II kl. 8 | 5713,2 pkt. (1:35:13,2) |
5. | Jan Koniecki Janusz Ciupa |
Automobilklub Śląski | Łada 1500 Rallye | 1. gr. I kl. 8 | 5783,8 pkt. (1:36:23,8) |
6. | Andrzej Lubiak Maciej Wisławski |
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 650 | 1. gr. II kl. 1-3 | 5788,7 pkt. (1:36:28,7) |
7. | Jerzy Kobyliński Janusz Siniarski-Czaplicki |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 2. gr. I kl. 8 | 5895,4 pkt. (1:38:15,4) |
8. | Janusz Książkiewicz Andrzej Pietrzak |
Automobilklub
Warszawski Automobilklub Śląski |
Polski Fiat 125p 1500 | 3. gr. I kl. 8 | 5914,5 pkt. (1:38:34,5) |
9. | Andrzej Witkowicz Marek Rompel |
Automobilklub Krakowski | Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | 1. gr. I kl. 4-7 | 5974,8 pkt. (1:39:34,8) |
10. | Tomasz Barański Paweł Barański |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p 650 | 2. gr. II kl. 1-3 | 6002,5 pkt. (1:40:02,5) |
11. | Wacław Janowski Henryk Krakowczyk |
Automobilklub Dolnośląski | Zastava 1100p | 1. gr. II kl. 4-7 | 6031,5 pkt. (1:40:31,5) |
12. | Tadeusz Buksowicz Włodzimierz Krzemiński |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 4. gr. I kl. 8 | 6038,5 pkt. (1:40:38,5) |
13. | Ryszard Plucha Tomasz Szostak |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 5. gr. I kl. 8 | 6062,7 pkt. (1:41:02,7) |
14. | Andrzej Białowąs Wojciech Ondraczek |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1300 | 2. gr. I kl. 4-7 | 6127,0 pkt. (1:42:07,0) |
15. | Ryszard Kopczyk Henryk Fabiański |
Automobilklub Wielkopolski | Porsche 911 Turbo | 2. gr. IV | 6138,3 pkt. (1:42:18,3) |
16. | Tadeusz Michalak Julian Obrocki |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p 1500 | 4. gr. II kl. 8 | 6217,2 pkt. (1:43:37,2) |
17. | Ryszard Granica Jerzy Werner |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p 1500 | 6. gr. I kl. 8 | 6328,6 pkt. (1:45:28,6) |
18. | Lech Radkiewicz Krzysztof Rybak |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | 3. gr. I kl. 4-7 | 6407,5 pkt. (1:46:47,5) |
19. | Barbara Stępkowska Jerzy Stępkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p 1500 | 7. gr. I kl. 8 | 6411,4 pkt. (1:46:51,4) |
20. | Jerzy Kurczyński Wiesław Nowakowski |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p 600 | 3. gr. II kl. 1-3 | 6500,5 pkt. (1:48:20,5) |
21. | Janusz Szerla Jerzy Stopa |
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 650 | 1. gr. I kl. PF 126p 650 | 6572,1 pkt. (1:49:32,1) |
22. | Piotr Straszewicz Marek Sadowski |
SGPiS Stomil Warszawa | Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | 2. gr. II kl. 4-7 | 6576,1 pkt. (1:49:36,1) |
23. | Michał Pinis Piotr Pacut |
Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 650 | 2. gr. I kl. PF 126p 650 | 6576,4 pkt. (1:49:36,4) |
24. | Henryk Pinis Barbara Szymańska |
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 600 | 1. gr. I kl. PF 126p 600 | 6598,0 pkt. (1:49:58,0) |
25. | Krzysztof Adamski Tomasz Stawowczyk |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | 8. gr. I kl. 8 | 6614,8 pkt. (1:50:14,8) |
26. | Stanisław Skrzynecki Jacek Glinicki |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 650 | 3. gr. I kl. PF 126p 650 | 6615,2 pkt. (1:50:15,2) |
27. | Marcin Zoll Andrzej Piątkowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 600 | 2. gr. I kl. PF 126p 600 | 6722,3 pkt. (1:52:02,3) |
28. |
Paweł Noakowski Paweł Kałamała |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 600 | 3. gr. I kl. PF 126p 600 | 6776,7 pkt. (1:52:56,7) |
29. | Jerzy Komraus Krzysztof Biegierz |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1500 | 9. gr. I kl. 8 | 6795,9 pkt. (1:53:15,9) |
30. | Marian Kałuża Jerzy Marszałek |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p 600 | 4. gr. I kl. PF 126p 600 | 6886,5 pkt. (1:54:46,5) |
31. | Tomasz Krzymowski Leszek Kopeć |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p 650 | 4. gr. I kl. PF 126p 650 | 6901,1 pkt. (1:55:01,1) |
32. | Stanisław Zukiewicz Ryszard Kopaczko |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo | 3. gr. IV | 6931,4 pkt. (1:55:31,4) |
33. | Krzysztof Winkowski Krzysztof Szymczak |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 600 | 5. gr. I kl. PF 126p 600 | 7040,4 pkt. (1:57:20,4) |
34. | Jerzy Tyrkiel Wojciech Wrona |
KKM Petrochemik Kraków | Polski Fiat 126p 650 | 5. gr. I kl. PF 126p 650 | 7083,4 pkt. (1:58:03,4) |
35. | Michał Adamski Andrzej Makarewicz |
MKM Dąbrowa Łódź | Polski Fiat 126p 600 | 4. gr. II kl. 1-3 | 7252,1 pkt. (2:00:52,1) |
36. | Włodzimierz Cierliński Jerzy Jasinowski |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p 600 | 5. gr. II kl. 1-3 | 7337,9 pkt. (2:02:17,9) |
37. | Ryszard Luciński Grzegorz Burenkiewicz |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Autobianchi A 112 Abarth | 4. gr. I kl. 4-7 | 7571,6 pkt. (2:06:11,6) |
38. | Stefan Saliński Bogdan Grabowski |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | 3. gr. II kl. 4-7 | 7648,0 pkt. (2:07:28,0) |
39. | Piotr Ogrodzki Stanisław Niwczyk |
Automobilklub Cieszyński | Polski Fiat 126p 600 | 6. gr. I kl. PF 126p 600 | 8040,8 pkt. (2:14:00,8) |
40. | Witold Paradowski Andrzej Strzelecki |
Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p 650 | 6. gr. I kl. PF 126p 650 | 8169,0 pkt. (2:16:09,0) |
41. | Krzysztof Knobloch Arkadiusz Goryl |
Automobilklub Cieszyński | Polski Fiat 126p 650 | 7. gr. I kl. PF 126p 650 | 9394,7 pkt. (2:36:34,7) |
Odpadli: |
|||||
OS 15 | Lesław Orski Stanisław Hałasa |
Automobilklub Morski | Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | gr. I kl. 4-7 | |
OS 12 | Maciej Halczyński Stefan Swida |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 | |
OS 9 | Piotr Topór Leszek Kozieł |
Automobilklub Cieszyński | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p 600 | |
OS 7 | Mariusz Kostrzak Marek Gąsecki |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 650 | |
OS 6 | Marian Bublewicz Wiesław Grabarczyk |
OKS Stomil Olsztyn | Opel Kadett GT / E | gr. IV | (sprzęgło) |
OS 6 | Michał Chroniowski Waldemar Haszewski |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 4-7 | |
OS 5 | Jerzy Szulc Zbigniew Zapędowski |
Automobilklub Łódzki | Renault 12 Gordini | gr. IV | |
OS 5 | Adam Masłowiec Wojciech Kiełbiński |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | |
OS 4 | Tadeusz Betlej Erwin Meisel |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 127p | gr. II kl. 4-7 | |
OS 4 | Ryszard Dembski Krzysztof Martynowski |
Automobilklub Śląski | Zastava 1100p | gr. I kl. 4-7 | |
SW 1 | Marek Karczewski Andrzej Wodziński |
Automobilklub Warszawski | Volkswagen Golf GTi | gr. I kl. 8 | |
SW 1 | Kazimierz Jaromin Marek Oziębło |
Automobilklub Krakowski | Zastava 1100p | gr. I kl. 4-7 | |
SW 1 | Mariusz Stuszewski Wojciech Cołoszyński |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p 600 | |
Wystartowały 54 załogi, ukończyło rajd 41. |
|||||
Klasyfikacja zespołów klubowych (do MP): |
|||||
1. | Automobilklub Beskidzki (Lubiak, Szerla, H. Pinis) | 27 | |||
2. | Automobilklub Warszawski I (Stawowiak, Koper, Kobyliński) | 21 | |||
3. | Automobilklub Śląski I (Koniecki, Białowąs, Noakowski) | 19 | |||
4. | Automobilklub Dolnośląski (Janowski, Radkiewicz, Saliński) | 17 | |||
5. | Automobilklub Warszawski II (Zoll, Książkiewicz, Buksowicz) | 13 | |||
6. | Automobilklub Krakowski (Witkowicz, Tyrkiel, K. Adamski) | 11 | |||
7. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa (Michalak, Luciński, Granica) | 7 | |||
Klasyfikacja zespołów klubowych (o nagrodę ZO PZM): |
|||||
1. | Automobilklub Warszawski I (Stawowiak, Koper, Kobyliński) | 16820,0 | |||
2. | Automobilklub Warszawski II (Zoll, Buksowicz, Plucha) | 18015,7 | |||
3. | Automobilklub Śląski I (Koniecki, Białowąs, Noakowski) | 18687,5 | |||
4. | Automobilklub Beskidzki (Lubiak, Szerla, M. Pinis) | 18937,2 | |||
5. | Automobilklub Dolnośląski (Janowski, Radkiewicz, Kurczyński) | 18939,5 | |||
6. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa (Michalak, Granica, Stępkowska) | 18957,2 | |||
7. | Automobilklub Krakowski (Witkowicz, K. Adamski, Tyrkiel) | 19673,0 |
<< 3 el. RSMP 1979 - R. Elmot] [Strona główna] [Rajdy] | [RSMP 1979] | [5 el. RSMP 1979 - R. Warszawski >> |
[Rajd Wisły 1979 - lista startowa] |