<< 6 el. RSMP 1980 - R. Elmot] [Strona główna] [Rajdy] | [RSMP 1981] | [1 el. RSMP 1982 - R. Krakowski >> |
[R. Elmot 1981 - lista startowa] |
Baza rajdu: Świdnica
Dystans: 595 km, w tym 19 odcinków specjalnych
o łącznej długości 202 km.
Nawierzchnia: asfalt
Klasyfikacja generalna: |
|||||
1. | Tomasz Ciecierzyński Jacek Różański |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polonez 2000 | 1. gr. II kl. 9-15 | 2:14:19 |
2. | Andrzej Koper Włodzimierz Krzemiński |
Automobilklub Warszawski | Renault 5 Alpine | 1. gr. II kl. 8 | 2:16:25 |
3. |
Ryszard Plucha Tomasz Szostak |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polonez 2000 | 2. gr. II kl. 9-15 | 2:16:45 |
4. |
Marek Karczewski Krzysztof Szymczak |
Automobilklub Warszawski | Renault 5 Alpine | 1. gr. I kl. 8 | 2:22:19 |
5. |
Ryszard Granica Jerzy Werner |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 5 Alpine | 2. gr. II kl. 8 | 2:26:33 |
6. |
Andrzej Witkowicz Andrzej Turczyński |
Automobilklub Krakowski | Volkswagen Golf GTi | 2. gr. I kl. 8 | 2:28:18 |
7. | Mirosław Krachulec Marek Kusiak |
Automobilklub Częstochowski | Łada 1600 | 3. gr. II kl. 8 | 2:29:58 |
8. | Jan Wojciechowski Andrzej Wodziński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 5 Alpine | 3. gr. I kl. 8 | 2:31:58 |
9. | Adam Masłowiec Marek Łobaza |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1500 | 4. gr. I kl. 8 | 2:32:37 |
10. | Stanisław Skrzynecki Jacek Czayka |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 5. gr. I kl. 8 | 2:35:58 |
11. |
Tadeusz Betlej Piotr Wróbel |
Automobilklub Krakowski | Renault 5 TS | 1. gr. II kl. 4-7 | 2:36:36 |
12. | Mariusz Kostrzak Witold Bogdański |
GAMK Budowlani Gdańsk | Polski Fiat 125p 1500 | 6. gr. I kl. 8 | 2:36:43 |
13. | Marek Sadowski Piotr Modrzejewski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 7. gr. I kl. 8 | 2:37:31 |
14. | Andrzej Kleina Andrzej Woźniak |
Automobilklub Wielkopolski | Opel Kadett GT / E | 1. gr. I kl. 9-15 | 2:38:13 |
15. | Wacław Janowski Henryk Krakowczyk |
Automobilklub Dolnośląski | Polonez 2000 | 3. gr. II kl. 9-15 | 2:39:01 |
16. | Grzegorz Niśkiewicz Krzysztof Płachciński |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 125p 1300 | 2. gr. II kl. 4-7 | 2:40:58 |
17. | Eugeniusz Zarzycki Dariusz Poletyło |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p 1500 | 8. gr. I kl. 8 | 2:41:35 |
18. | Jan Koniecki Janusz Ciupa |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1500 | 9. gr. I kl. 8 | 2:42:58 |
19. | Jerzy Szulc Lech Królikowski |
Automobilklub Łódzki | Zastava 1100p | 3. gr. II kl. 4-7 | 2:43:53 |
20. | Andrzej Tarwacki Marek Olejniczak |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | 4. gr. II kl. 4-7 | 2:43:57 |
21. | Marek Gąsecki Ryszard Zygmunt |
GAMK Budowlani Gdańsk | Polski Fiat 125p 1500 | 10. gr. I kl. 8 | 2:46:03 |
22. | Henryk Fabiański Jerzy Matuszak |
Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 125p 1500 | 11. gr. I kl. 8 | 2:57:17 |
23. | Henryk Pinis Robert Kosacki |
FSM - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 650 | 1. gr. I kl. PF 126p 650 | 2:58:00 |
24. | Marcin Zoll Marek Jaczewski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 650 | 2. gr. I kl. PF 126p 650 | 3:02:04 |
25. | Rajner Szic Andrzej Szmerdt |
Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p 650 | 1. gr. II kl. 1-3 | 3:04:46 |
26. | Maciej Florczyk Beata Godula |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p 650 | 3. gr. I kl. PF 126p 650 | 3:10:33 |
27. | Juliusz Szulc Tytus Tuszyński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p 650 | 4. gr. I kl. PF 126p 650 | 3:11:18 |
28. | Leszek Ziemski Adam Przyborowski |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | 5. gr. II kl. 4-7 | 3:12:15 |
29. | Zbigniew Sternal Karol Widawski |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1500 | 4. gr. II kl. 8 | 3:14:56 |
30. | Krzysztof Łudzeń Zbigniew Dziadkowiec |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p 600 | 1. gr. I kl. PF 126p 600 | 3:15:30 |
31. | Jerzy Poznański Andrzej Wojnar |
Automobilklub Podlaski | Polski Fiat 125p 1300 | 6. gr. II kl. 4-7 | 3:20:50 |
32. | Jacek Chojnacki Andrzej Jung |
Stomil SGPiS Warszawa | Polski Fiat 126p 650 | 2. gr. II kl. 1-3 | 3:21:43 |
33. | Jacek Jędraski Adam Mazurek |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 650 | 5. gr. I kl. PF 126p 650 | 3:22:11 |
34. | Marek Ryndak Janusz Ner |
Automobilklub Rzeszowski | Polski Fiat 126p 650 | 3. gr. II kl. 1-3 | 3:31:49 |
35. | Józef Kus Jan Lisowski |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | 12. gr. I kl. 8 | 3:40:19 |
36. | Janusz Kiernicki Ryszard Zawada |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p 650 | 4. gr. II kl. 1-3 | 3:46:54 |
Odpadli: |
|||||
OS 19 |
Janusz Szerla Krzysztof Burzyński |
FSM - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | (wahacz, wypadek) |
Wiktor Polak Marcin Osiowski |
Automobilklub Stomil Dębica | Renault 12 Gordini | gr. III + gr. IV | ||
Włodzimierz Janeczek Janusz Macheta |
Automobilklub Krakowski | Opel Kadett GT / E | gr. II kl. 9-15 | ||
Stanisław Wyka Karol Piekarski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Ford Escort RS 2000 | gr. II kl. 9-15 | ||
Marek Frankowicz Jarosław Frankowicz |
Automobilklub Morski | Renault 5 Alpine | gr. II kl. 8 | ||
Zbigniew Bieniewski Maciej Furmankiewicz |
Automobilklub Warszawski | Renault 5 Alpine | gr. II kl. 8 | ||
Jarosław Paja Magdalena Stolfa-Paja |
Automobilklub Krakowski | Renault 5 Alpine | gr. II kl. 8 | ||
Tadeusz Michalak Zbigniew Jaroszewicz |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 4-7 | ||
Andrzej Mielcarek Małgorzata Kujawińska-Łasisz |
KM Winogrady - Poznań | Zastava 1100p | gr. II kl. 4-7 | ||
Marek Rada Ryszard Romanowski |
Automobilklub Gorzowski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 4-7 | ||
Andrzej Lubiak Maciej Wisławski |
FSM - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | (wahacz) |
|
Aleksander Jochymczyk Michał Ćwiakowski |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | ||
Janusz Włosiński Waldemar Huczek |
Automobilklub Zielonogórski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-3 | ||
Jerzy Dyszy Włodzimierz Abramowicz |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | ||
Włodzimierz Cierliński Andrzej Hac |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | ||
Tadeusz Buksowicz Stanisław Brzozowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||
Robert Kępka Jacek Biasion |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||
Andrzej Bagiński Andrzej Rutkiewicz |
Automobilklub Morski | Renault 5 Alpine | gr. I kl. 8 | ||
Piotr Śnieg Tomasz Śnieg |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 650 | ||
Krzysztof Winkowski Paweł Gregorczyk |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 650 | ||
Zdzisław Skrętkowicz Janusz Skrętkowicz |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 650 | ||
Robert Gościniak Andrzej Michalik |
Stomil SGPiS Warszawa | Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 650 | ||
Gustaw Nosek Zbigniew Głuś |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 650 | ||
Stanisław Kozłowski Włodzimierz Landau |
Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 650 | ||
Robert Gryczyński Janusz Lorenz |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 650 | ||
Krzysztof Knobloch Arkadiusz Goryl |
Automobilklub Cieszyński | Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 650 | ||
Konstanty Kawardzis Jerzy Panicz |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p 600 | (skrzynia biegów) |
|
Krzysztof Sanecznik Marian Nowak |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p 600 | ||
Grzegorz Malinowski Krzysztof Żubrowicz |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p 600 | ||
? ? |
|||||
Wystartowało 66 załóg, ukończyło rajd 36. |
|||||
Klasyfikacja zespołowa: |
|||||
1. |
Automobilklub Warszawski | 27 pkt. | |||
2. | Automobilklub Krakowski | 19 pkt. | |||
3. | Automobilklub Dolnośląski | 8 pkt. |
<< 6 el. RSMP 1980 - R. Elmot] [Strona główna] [Rajdy] | [RSMP 1981] | [1 el. RSMP 1982 - R. Krakowski >> |
[R. Elmot 1981 - lista startowa] |