Lista startowa: | |||||||
2. | Adam Polak Romuald Zbigniew Kabulski |
OBRSO - Automobilklub Warszawski | Polonez 2000 | gr. II kl. 9-15 | |||
3. |
Andrzej Koper Włodzimierz Krzemiński |
Automobilklub Warszawski | Renault 5 Alpine | gr. II kl. 8 | |||
5. |
Marian Bublewicz Janusz Wojtyna |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa Automobilklub Łódzki |
Opel Kadett GT / E | gr. II kl. 9-15 | |||
10. | Lesław Orski Stanisław Hałasa |
GAMK Budowlani Gdańsk | Renault 5 Alpine | gr. II kl. 8 | |||
11. | Andrzej Białowąs Wojciech Ondraczek |
Automobilklub Śląski | Łada 21011 1600 | gr. II kl. 8 | |||
13. | Jerzy Kobyliński Krzysztof Godwod |
Automobilklub
Warszawski Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Renault 5 Alpine | gr. I kl. 8 | |||
15. | Ryszard Granica Tomasz Szczęsny |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa Automobilklub Warszawski |
Renault 5 Alpine | gr. II kl. 8 | |||
16. | Andrzej Witkowicz Marek Oziębło |
Automobilklub Krakowski | Volkswagen Golf GTi | gr. I kl. 8 | |||
19. |
Wiktor Polak Marcin Osiowski |
Automobilklub Krakowski Automobilklub Warszawski |
Talbot Sunbeam 1600 TI | gr. I kl. 8 | |||
24. |
Tadeusz Betlej Piotr Wróbel |
Automobilklub Krakowski | Renault 5 TS | gr. II kl. 4-7 | |||
27. | Andrzej Kleina Krzysztof Gęborys |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Kadett GT / E | gr. II kl. 9-15 | |||
29. | Mirosław Krachulec Marek Kusiak |
Automobilklub Częstochowski | Łada 21011 | gr. II kl. 8 | |||
30. | Paweł Przybylski Piotr Leżakowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 | |||
31. | Wiesław Stec Zbigniew Stec |
Automobilklub Lubelski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 | |||
32. | Grzegorz Malinowski Marek Pawłowski |
Automobilklub
Warszawski Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | |||
33. | Mariusz Kostrzak Witold Bogdański |
GAMK Budowlani Gdańsk | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | |||
34. | Stanisław Skrzynecki Jerzy Substyk |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | |||
35. | Ryszard Adamek Jerzy Stopa |
Automobilklub Krakowski | Łada 1500 S | gr. I kl. 8 | |||
36. |
Marek Gąsecki Ryszard Zygmunt |
GAMK Budowlani Gdańsk | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | |||
38. | Dariusz Poletyło Bohdan Modliński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | |||
39. | Marek Grzywnowicz Grzegorz Kołodziejczyk |
Stomil SGPiS Warszawa | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | |||
40. | Krzysztof Adamski Wiesław Gaik |
Automobilklub Krakowski | Zastava 1300 | gr. II kl. 4-7 | |||
41. | Grzegorz Niśkiewicz Krzysztof Płachciński |
Automobilklub Łódzki | Innocenti Mini 120 L | gr. II kl. 4-7 | |||
42. | Zbigniew Baran Andrzej Mocie |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 128p | gr. II kl. 4-7 | |||
43. | Jerzy Poznański Cezary Wróblewski |
Automobilklub Podlaski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 4-7 | |||
44. | Jerzy Szulc Lech Wójcik |
Automobilklub Łódzki | Zastava 1100p | gr. II kl. 4-7 | |||
45. |
Janusz Szerla Andrzej Orłowski |
|
Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | |||
47. | Wiesław Cygan Andrzej Witek |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa Automobilklub Beskidzki |
Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | |||
48. |
Tomasz Stawowczyk Wojciech Stawowczyk |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | |||
49. | Tomasz Barański Sławomir Wysmyk |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | |||
50. |
Marian Czapka Leszek Witoszek |
Automobilklub Cieszyński | Trabant 601 | gr. II kl. 1-3 | |||
52. | Robert Kępka Jacek Biasion |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | |||
53. | Krzysztof Knobloch Arkadiusz Goryl |
Automobilklub Cieszyński | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | |||
54. |
Andrzej Pięta Paweł Ciężki |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | |||
55. |
Jan Krzemiński Tomasz Krzemiński |
Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | |||
56. | Zygmunt Molin Czesław Baranowski |
Automobilklub Cieszyński | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | |||
57. | Andrzej Lubiak Maciej Wisławski |
FSM - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 600 + 650 | |||
58.. | Krzysztof Winkowski Paweł Grzegorczyk |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 600 + 650 | |||
59. |
Henryk Pinis Adam Mazurek |
Automobilklub Beskidzki Automobilklub Śląski |
Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 600 + 650 | |||
60. |
Robert Gryczyński Janusz Lorenz |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 600 + 650 | |||
62. |
Piotr Ogrodzki Stanisław Niwczyk |
Automobilklub Cieszyński | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p 600 + 650 | |||
63. |
Krzysztof Łudzeń Zbigniew Dziadkowiec |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p 600 + 650 | |||
64. |
Krzysztof Sanecznik Marian Nowak |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p 600 + 650 | |||
65. | Jerzy Panicz Zygmunt Zalewski |
Automobilklub Gorzowski | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | |||
66. |
Mirosław Kordek Jerzy Janik |
Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 650 | gr. I kl. PF 126p 600 + 650 | |||
67. | Konstanty Kawardzis Robert Salwa |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 |