<< 1 el.
RSMP 1985 - Zimowy R. Dolnośląski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1985] [3 el. RSMP 1985 - R. Elmot
>>
[R. Krakowski "Krokusy"
1985 - lista startowa]
Baza rajdu: Myślenice
Dystans: 531,1 km.
Próby sportowe:
- 1 etap (19.04): SW: Myślenice (ul. Przemysłowa - Słowackiego
- Kazimierza Wielkiego) (5 okr. x 2,1 km = 10,5 km), OS 1:
Gajówka - Czasław (6,0 km), OS 2: Czasław - Raciechowice (3,6),
OS 3: Kwapinka - Gruszów (2,7), OS 4: Podgrodzie - Chrostowa (5,4),
OS 5: Ubrzeż - Zbydniów (4,0), OS 6: Tarnawa - Stare Rybie -
Wola Tarnawska (7,0), OS 7: Gruszów - Zagartowice (4,1), OS 8:
Gajówka - Czasław (6,0), OS 9: Czasław - Raciechowice (3,0),
OS 10: Kwapina - Gruszów (2,7), OS 11: Podgrodzie - Chrostowa (5,4),
OS 12: Ubrzeż - Zbydniów (4,0), OS 13: Tarnawa - Stare Rybie -
Wola Tarnawska (7,0), OS 14: Gruszów - Zagartowice (4,1)
- 2 etap (19.04): OS 15: Droginia - Brzezowa (4,4), OS 16:
Komorniki - Stadniki (7,1), OS 17: Grzybowa - Kunice (6,4), OS 18:
Rudnik - Raciborsko (12,8), OS 19: Głogoczów - Włosań (6,5),
OS 20: Siepraw - Krzyszkowice - Zawada - Siepraw (10,6)
- 2 etap (20.04): OS 21: Droginia - Brzezowa (4,4), OS 22:
Komorniki - Stadniki (7,1), OS 23: Grzybowa - Kunice (6,4), OS 24:
Rudnik - Raciborsko (12,8), OS 25: Głogoczów - Włosań (6,5),
OS 26: Siepraw - Krzyszkowice - Zawada - Siepraw (10,6), OS 27:
Droginia - Brzezowa (4,4), OS 28: Komorniki - Stadniki (7,1), OS
29: Grzybowa - Kunice (6,4), OS 30: Rudnik - Raciborsko (12,8),
OS 31: Siepraw - Krzyszkowice - Zawada - Siepraw (10,6).
Nawierzchnia: I etap: szuter, II etap: asfalt
--------------------------
OS - odcinek specjalny
SW - próba szybkości płaskiej
Klasyfikacja generalna: | |||||
1. | Marian Bublewicz Ryszard Żyszkowski |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polonez 2000 Turbo | 1. kl. B-31 | 1:41:29,8 |
2. | Janusz Szerla Zbigniew Baran |
Automobilklub Krakowski | FSO 1600 A | 1. kl. A-14 | 1:47:24,2 |
3. | Mariusz Kostrzak Marek Smolec |
Automobilklub Śląski Automobilklub Podlaski |
Łada 2105 1600 MTX | 1. kl. B-21 | 1:52:28,0 |
4. | Tomasz Stawowczyk Wojciech Stawowczyk |
Automobilklub Krakowski | FSO 1600 A | 2. kl. A-14 | 1:54:04,9 |
5. | Tadeusz Buksowicz Jacek Lisicki |
Automobilklub Warszawski | Polonez 1600 | 3. kl. A-14 | 1:54:59,2 |
6. |
Sławomir Barszczewski Dariusz Palonka |
Automobilklub Lubelski | Renault 5 Alpine | 2. kl. B-31 | 1:56:30,3 |
7. | Dariusz Poletyło Tomasz Szostak |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 A | 1. kl. N-02 | 1:56:51,5 |
8. | Marek Ryndak Zdzisław Grzyb |
Klub Sportowy Maraton Warszawa | Łada 1600 | 3. kl. B-31 | 2:00:11,1 |
9. |
Piotr Kufrej Maciej Hołuj |
Automobilklub Krakowski | FSO 1600 A | 4. kl. A-14 | 2:01:10,1 |
10. | Czesław Zadygowicz Tadeusz Wieczeryński |
Automobilklub Podlaski | Łada 2105 1600 MTX | 2. kl. B-21 | 2:02:39,1 |
11. | Grzegorz Niśkiewicz Krzysztof Płachciński |
Automobilklub Łódzki | Opel Manta 2.0 E | 1. kl. B-22 | 2:05:10,2 |
Janusz Wojtyna Jacek Wypych |
Automobilklub Łódzki | Polonez 2000 | 2. kl. B-22 | ||
Jerzy Poznański Lech Wójcik |
Automobilklub Podlaski KAM "Elita" Łódź |
Łada 2105 1600 MTX | 3. kl. B-21 | ||
Janusz Książkiewicz Andrzej Pietrzak |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Śląski |
Polski Fiat 125p 1500 | 5. kl. A-14 | ||
Waldemar Kramarz Janusz Bronikowski |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1300 | 1. kl. A-12 | 2:13:08,6 | |
Lech Królikowski ? |
2. kl. A-12 | ||||
Henryk Krystoń Bogdan Burski |
Automobilklub Karkonoski | Polski Fiat 125p 1300 | 3. kl. A-12 | ||
Mirosław Bronisz Tadeusz Drozd |
Automobilklub Lubelski | Polski Fiat 125p 1300 | 4. kl. A-12 | ||
Andrzej Lubiak Maciej Wisławski |
OBR FSM - Klub Sportowy Maraton Warszawa | Polski Fiat 126p 650 | 1. kl. A-11 | 2:13:17,5 | |
Robert Kępka Jacek Biasion |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 2. kl. A-11 | ||
Krzysztof Bugaj Bogusław Wiktorek |
Automobilklub Podkarpacki | Polski Fiat 126p | 3. kl. A-11 | ||
Jacek Lis Paweł Wójtowicz |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 6. kl. A-11 | ||
Artur Norin Marek Pyrzyna |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p 1500 | 2. kl. N-02 | ||
22. | Krzysztof Łudzeń Piotr Novak |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 1. kl. N-01 | 2:21:25,1 |
Janusz Makówka Andrzej Mocie |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 2. kl. N-01 | ||
Andrzej Lubertowicz Artur Skorupa |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 3. kl. N-01 | ||
Ryszard Wąsek Zdzisław Ziemczonek |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 4. kl. N-01 | ||
Jerzy Janik Tadeusz Gasiński |
Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p | 5. kl. N-01 | ||
Krzysztof Winkowski Marek Szczepański |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 6. kl. N-01 | ||
Odpadli m. in.: | |||||
Wiktor Polak Małgorzata Bajorska |
Automobilklub Krakowski | Talbot Sunbeam Ti | kl. B-31 | (skrzynia |
|
Jan Krzemiński Tomasz Krzemiński |
Automobilklub Częstochowski | Zastava 1300 | kl. B-31 | ||
Paweł Przybylski Romuald Zbigniew Kabulski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Warszawski |
Polonez 2000 | kl. B-22 | (defekt) |
|
Bogdan Wozowicz Stanisław Bazan |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Rzeszowski |
Ford Escort RS 2000 MK II | kl. B-22 | (układ |
|
Ryszrd Granica Piotr Granica |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Łada 2105 1600 MTX | kl. B-21 | (sprzęgło) |
|
Ryszard Adamek Jerzy Stopa |
Automobilklub Krakowski | FSO 1500 A | kl. A-14 | (koło) |
|
Marek Sadowski Michał Broniatowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 A | kl. A-14 | (zawory) |
|
Jerzy Pajdak Wojciech Bernecki |
Automobilklub Krakowski | Toyota Corolla 1600 GT | kl. A-13 | (defekt) |
|
Andrzej Witkowicz Marek Oziębło |
Automobilklub Krakowski | Audi 80 Quattro | kl. A-13 | (wycofali |
|
Krzysztof Senft Janusz Bajołek |
Automobilklub Krakowski | Vauxhall Nova SR | kl. A-12 |
(wypadek) |
|
Wiesław Cygan Krzysztof Koczur |
OBR FSM - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p 650 | kl. A-11 | (instalacja |
|
Wystartowało 78 załóg, sklasyfikowano 34. |
|||||
Klasyfikacja zespołowa: |
|||||
1. | Automobilklub Krakowski I | 24 pkt. | |||
2. | Automobilklub Śląski | 18 pkt. | |||
3. | Automobilklub Krakowski II | 18 pkt. | |||
4. | Automobilklub Warszawski | 14 pkt. |
<< 1 el.
RSMP 1985 - Zimowy R. Dolnośląski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1985] [3 el. RSMP 1985 - R. Elmot
>>
[R. Krakowski "Krokusy"
1985 - lista startowa]