<< 3 el. RSMP 1988 - R. Kormoran] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1988] [5 el. RSMP 1988 - R. Warszawski >>
Baza rajdu:
Katowice
Dystans: 564 km
Odcinki specjalne:
- I etap (23.09): OS 1: Ruda Śląska (Kochłowice) - Ruda
Śląska (Kochłowice) (3,5 km); OS 2: Katowice (Kamionka) - Ruda
Śląska (Halemba) (6,2); OS 3: Stara Kuźnica - Wygoda (2,8); OS
4: Bujaków - Łaziska (Brada) (6,8); OS 5: Zgoń - Kobiór (10,5);
OS 6: Katowice (Kamionka) - Ruda Śląska (Halemba) (6,2); OS 7:
Ruda Śląska (Kochłowice) - Ruda Śląska (Kochłowice) (3,5)
- II etap (24.09): OS 8: Tychy (tor FSM) (16,7); OS 9:
Straconka - Międzybrodzie (7,4); OS 10: Porąbka - Wielka
Puszcza (4,5); OS 11: Targanice - Kocierz Moszczenicki (9,4); OS
12: Krzeszów Górny - Błądzonka (7,8); OS 13: Marcówka -
Stryszów (8,9); OS14: Stronie - Budzów (6,0); OS 15: Lanckorona
- Stronie (4,8); OS 16: Stronie - Budzów (6,0); OS 17: Marcówka
- Stryszów (8,9); OS 18: Łękawica - Mucharz (4,1); OS 19:
Targanice - Kocierz Moszczenicki (9,4); OS 20: Tresna Mała -
Zarzecze (4,2); OS 21: Górki Wielkie - Górki Małe (7,8); OS 22:
Kiczyce - Gołysz (6,3); OS 23: Warszowice - Suszec Rudziczka (10,1);
OS 24: Zgoń - Kobiór (10,5)
Nawierzchnia: asfalt + szuter.
Klasyfikacja generalna: | |||||||||
1. | (1.*) | Andrzej Koper Krzysztof Gęborys |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 11 Turbo | gr. B | 1:46:49 | ||
2. | (2.*) | Paweł Przybylski Maciej Wisławski |
PL PL |
|
Polonez 1500 Turbo | gr. B | 1:51:17 | ||
3. | (3.*) | Paweł Petrys Artur Skorupa |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 C | 1. kl. A-14 | 1:53:29 | ||
4. | (4.*) | Krzysztof Hołowczyc Mirosław Szulc |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn | Polonez 1600 C | 2. kl. A-14 | 1:55:11 | ||
5. | (5.*) | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | 3. kl. A-14 | 1:55:40 | ||
6. | (6.*) | Lesław Orski Lech Wójcik |
PL PL |
Automobilklub Morski KAM Łódź |
Volkswagen Golf II GTi 16V | 1. kl. A-13 | 1:55:48 | ||
7. | (7.*) | Dariusz Poletyło Adam Mazurek |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Śląski |
Polonez 1600 C | 4. kl. A-14 | 1:56:21 | ||
8. | Toomas Olbrei Aarne Timusk |
SU SU |
Łada 2105 VFTS | gr. B | 1:56:33 | ||||
9. | (8.*) | Bogdan Krachulec Zbigniew Świtek |
PL PL |
Automobilklub Opolski Automobilklub Częstochowski |
Łada 2105 MTX | gr. B | 1:57:06 | ||
10. | (9.*) | Romuald Chałas Zbigniew Atłowski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polonez 1600 C | 5. kl. A-14 | 1:58:07 | ||
11. | (10.*) | Krzysztof Skalski Jakub Mroczkowski |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | 1. kl. N-02 | 1:59:39 | ||
12. |
(11.*) |
Marek Sadowski Grzegorz Gac |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polonez 1600 C | 6. kl. A-14 | |||
... | |||||||||
14. | Vello Lehtpuu Juhan Mand |
SU SU |
Łada 2105 | 2:03:54 | |||||
19. | Zbigniew Łacisz Tadeusz Burkacki |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Śląski |
Polski Fiat 126p 650 | 1. kl. A-11 | 2:09:29 | |||
Mariusz Ficoń Leszek Kozieł |
PL PL |
BKM Bielsko-Biała Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Polski Fiat 126p | 1. kl. N-01 | 2:20:23 |
||||
27. | Włodzimierz Pawluczuk Krzysztof Duniec |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 2. kl. N-01 | 2:28:49 | |||
Witold Smolarczyk Zdzisław Skrętkowicz |
PL |
Automobilklub Tarnogórski | Polski Fiat 126p | 2. kl. A-11 | |||||
Ryszard Granica Paweł Ciurzyński |
PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | 2. kl. N-02 | |||||
* - miejsca w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski | |||||||||
Odpadli m. in.: | |||||||||
OS 15 |
Błażej Krupa Piotr Mystkowski |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn | Renault 21 Turbo | (wypadek) |
||||
OS 13 |
Marian Bublewicz Jacek Wypych |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn Automobilklub Łódzki |
Mazda 323 4WD | kl. A-13 | (wypadek) |
|||
OS 2 |
Robert Kępka ? |
PL ? |
Automobilklub Śląski | Peugeot 205 GTI 1.6 | (koło) |
||||
Janusz Szerla Marek Oziębło |
PL PL |
FSO Sport - Automobilklub Krakowski | Polonez 1500 Turbo | gr. B | (turbo) |
||||
Ryszard Trzciński Maciej Hołuj |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Łada 2105 VFTS | gr. B | (dyferencjał) |
||||
Krzysztof Godwod Marek Kaczmarek |
PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1600 | kl. A-14 | (usterka |
||||
Robert Herba Andrzej Terej |
PL PL |
|
Polski Fiat 126p 650 | kl. A-11 | (wypadek) |
||||
Wystartowało 50 załóg, sklasyfikowano 31. |
|||||||||
Zwycięzcy OS-ów: Koper - 11, Bublewicz - 9, Przybylski - 3, Orski - 1. | |||||||||
Klasyfikacja zespołowa: | |||||||||
1. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa I | 16 pkt. | |||||||
2. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa III | 9 pkt. |
<< 3 el. RSMP 1988 - R. Kormoran] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1988] [5 el. RSMP 1988 - R. Warszawski >>