<< 6 el. RSMP 1992 - R. Karkonoski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1993] [2 el. RSMP 1993 - R. Krakowski >>
Baza rajdu: Kłodzko
Dystans: 288 km, w tym 10 odcinków specjalnych
o łącznej długości 105 km.
Nawierzchnia: lód, śnieg, suchy asfalt.
Klasyfikacja generalna: | ||||||||
1. | Paweł Przybylski Krzysztof Gęborys |
Toyota Motor Poland - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Celica GT4 | 1. kl. A-10 | 1:12:16 | |||
2. | Marek Gieruszczak Marek Skrobot |
Toyota Motor Poland - Automobilklub Karkonoski | Toyota Celica GT4 | 2. kl. A-10 | 1:12:21 | |||
3. | Romuald Chałas Zbigniew Atłowski |
Automobilklub Polski | Mazda 323 4WD | 3. kl. A-10 | 1:17:45 | |||
4. | Fredrik Donner Julian Obrocki |
Automobilklub Dolnośląski | Subaru Legacy RS | 1. gr. N 1. kl. N-5 |
1:19:49 | |||
5. | Robert Herba Artur Skorupa |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Nissan Sunny GTi-R | 2. gr. N 2. kl. N-5 |
1:20:53 | |||
6. | Waldemar Doskocz Katarzyna Misky |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 309 GTi 16V | 4. kl. A-10 1. F2 gr. A |
1:21:20 | |||
7. | Robert Kępka Andrzej Górski |
Automobilklub Opolski Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Peugeot 309 GTi 16V | 5. kl. A-10 2. F2 gr. A |
1:21:41 | |||
8. | Lesław Orski Tomasz Chmiel |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Volkswagen Golf GTi 16V | 6. kl. A-10 3. F2 gr. A |
1:21:44 | |||
9. | Grzegorz Skiba Igor Bielecki |
Automobilklub Dolnośląski | Lancia Delta HF Integrale 16V | 3. gr. N 3. kl. N-5 |
1:24:22 | |||
10. | Zenon Sawicki Grzegorz Smoleń |
Automobilklub Lubelski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 4. gr. N 4. kl. N-5 |
1:24:25 | |||
11. | Wiesław Stec Maciej Maciejewski |
|
Mitsubishi Galant VR-4 Evo 2 | 5. gr. N 5. kl. N-5 |
||||
12. | Marek Sadowski Jakub Mroczkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Lancia Delta HF Integrale 16V | 6. gr. N 6. kl. N-5 |
||||
13. | Piotr Świeboda Maria "Malina" Wiechowska |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 1. kl. A-8 4. F2 gr. A |
|||||
14. | Cezary Fuchs Mikołaj Madej |
Automobilklub
Dolnośląski Rainbow Łódź |
7. gr. N 1. F2 gr. N |
|||||
15. | Jerzy Dyszy Jerzy Substyk |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 8. gr. N 2. F2 gr. N |
|||||
16. | Piotr Kuprewicz ? |
Automobilklub Dolnośląski | 2. kl. A-8 5. F2 gr. A |
|||||
17. | Jan Hamera Adam Balawajder |
Automobilklub Dolnośląski | 3. kl. A-8 6. F2 gr. A |
|||||
18. | Jacek Jerschina Artur Orlikowski |
Automobilklub Polski | 4. kl. A-8 7. F2 gr. A |
|||||
19. | Eugeniusz Prażmo Dariusz Palonka |
Automobilklub Lubelski | 9. gr. N 1. kl. N-3 3. F2 gr. N |
|||||
20. | Janusz Damentko ? |
Automobilklub Morski | 10. gr. N 2. kl. N-3 4. F2 gr. N |
|||||
21. | Jacek Sikora Jacek Sciciński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 5. kl. A-8 8. F2 gr. A |
|||||
22. | Włodzimierz Pawluczuk Marek Kaczmarek |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 6. kl. A-8 9. F2 gr. A |
|||||
23. | Ryszard Plucha ? |
Automobilklub Polski | 7. kl. A-8 10. F2 gr. A |
|||||
24. | Dariusz Marciniak ? |
Automobilklub Dolnośląski | 11. gr. N 3. kl. N-3 5. F2 gr. N |
|||||
25. | Zbigniew Natkański ? |
Automobilklub Dolnośląski | 12. gr. N 4. kl. N-3 6. F2 gr. N |
|||||
Odpadli m. in.: | ||||||||
OS 5 |
Marian Bublewicz Ryszard Żyszkowski |
Ford Sierra Cosworth 4x4 | kl. A-10 | (wypadek) |
||||
po |
Andrzej Koper ? |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTi 16V | kl. A-10 | (wycofali
się, |
|||
Krzysztof Hołowczyc ? |
Automobilklub Polski | |||||||
Wystartowały 34 załogi, sklasyfikowano 25. | ||||||||
Zwycięzcy OS-ów: Przybylski - 4, Gieruszczak - 4, Bublewicz - 2 | ||||||||
Klasyfikacja klubowa: | ||||||||
1. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |||||||
2. | Automobilklub Dolnośląski | |||||||
3. | Automobilklub Lubelski | |||||||
4. | Automobilklub Polski | |||||||
5. | Automobilklub Morski | |||||||
Klasyfikacja zespołów sponsorskich: | ||||||||
1. | Toyota Motor Poland | |||||||
2. | Rafineria Gdańska |
<< 6 el. RSMP 1992 - R. Karkonoski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1993] [2 el. RSMP 1993 - R. Krakowski >>