<< 5
el. RSMP 1996 - R. Kormoran] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1996] [7 el. RSMP 1996 - R. Wisły
>>
[Rajd Karkonoski 1996 - lista
zgłoszeń]
Baza rajdu: Jelenia Góra
Dystans: 472,42 km, w tym 22 odcinki specjalne o
łącznej długości 215,7 km.
Odcinki specjalne:
- 5.09: OS 1: Jelenia Góra, ul. Konstytucji 3 Maja (3,0 km)
- 6.09: OS 2, 6 i 10: Sosnówka - Podgórzyn (10,2); OS 3, 7 i 11:
Podzamcze - Podgórzyn (8,7); OS 4, 8 i 12: Karpacz - Karpacz (7,7);
OS 5, 9 i 13: Kowary - Wojanów (16,6);
- 7.09: OS 14, 17 i 20: Sobieszów - Piechowice (10,7); OS 15, 18
i 21: Kopaniec - Piechowice (7,7); OS 16, 19 i 22: Szklarska
Poręba - Szklarska Poręba (9,3)
Nawierzchnia: asfalt
Pogoda: deszcz, mgła, zimno
Klasyfikacja generalna: | ||||||||
1. | Robert Herba Artur Skorupa |
Aral BPH Rally Team - Automobilklub Polski | Toyota Celica 4WD | 1. kl. A-8 | 2:16:39 | |||
2. | Waldemar Doskocz Aleksander Dragon |
Renault Elf Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Maxi Clio | 1. kl. A-7 1. F2 |
2:16:58 | |||
3. | Piotr Świeboda Andrzej Górski |
|
Mitsubishi Lancer Evo III | 1. gr. N 1. kl. N-4 |
2:19:07 | |||
4. | Wiesław Stec Maciej Maciejewski |
|
Mitsubishi Lancer Evo III | 2. gr. N 2. kl. N-4 |
2:20:40 | |||
5. | Leszek Kuzaj Jakub Mroczkowski |
Tedex Rally Team - Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer Evo III | 3. gr. N 3. kl. N-4 |
2:20:48 | |||
6. | Jarosław Pineles Maciej Wodniak |
Nokia / CPN Katowice / Radio Katowice - Automobilklub Śląski | Opel Astra GSi 16V | 4. gr. N 1. kl. N-3 2. F2 |
2:34:42 | |||
7. | Jerzy Wierzbołowski Bogusław Lepiarz |
Starter Rally Team - Automobilklub Dolnośląski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 5. gr. N 4. kl. N-4 |
2:34:45 | |||
8. | Cezary Zaleski Krzysztof Rzucidło |
Stomil Olsztyn / Mobil Rally Team - Automobilklub Polski | Opel Kadett GSi 16V | 6. gr. N 2. kl. N-3 3. F2 |
2:36:12 | |||
9. | Juliusz Palonka Stanisław Bazan |
Boryszew SA - Automobilklub Lubelski | Subaru Legacy RS 4WD | 7. gr. N 5. kl. N-4 |
2:38:43 | |||
10. | Tomasz Kuchar Tomasz Malec |
Automobilklub Dolnośląski | Opel Astra GSi 16V | 8. gr. N 3. kl. N-3 4. F2 |
2:39:18 | |||
11. | Tomasz Mikołajczyk Jarosław Kaszyński |
Automobilklub Polski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 2. kl. A-8 | 2:39:37 | |||
12. | Jacek Sikora Marek Kaczmarek |
Racer Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Abarth | 1. kl. A-PCA 5. F2 |
2:41:38 | |||
13. | Jacek Jerschina Artur Orlikowski |
Automobilklub Polski | Peugeot 106 XSi | 1. kl. A-6 6. F2 |
2:41:41 | |||
14. | Vlastimil Hodan (CZ) Dana Koprivova (CZ) |
A. Marianske Lazne | Skoda Felicia | (kl. A-6) | 2:42:13 |
|||
15. | Janusz Damentko Leszek Gontarz |
Automobilklub Bałtycki | Toyota Corolla GTi 16 | 2. kl. A-6 7. F2 |
2:42:28 | |||
16. | Mariusz Ficoń Jacek Sciciński |
Polifarb Cieszyn / Motor - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Abarth | 2. kl. A-PCA 8. F2 |
2:42:53 | |||
17. | Piotr Gadomski Romuald Porębski |
Nokia / CPN Katowice / Radio Katowice - Automobilklub Śląski | Honda Civic VTEC | 3. kl. A-6 9. F2 |
2:43:34 | |||
18. | Marek Skrzypkowski Adam Balawajder |
Automobilklub Sudecki Automobilklub Dolnośląski |
Fiat Cinquecento Abarth | 3. kl. A-PCA 10. F2 |
2:45:00 | |||
19. | Jan Chudzikiewicz Rafał Chronowski |
Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Abarth | 4. kl. A-PCA 11. F2 |
2:45:10 | |||
20. | Jacek Bagniuk Krzysztof Andrzejewski |
Automobilklub Krakowski Automobilklub Sudecki |
Renault Clio | 9. gr. N |
2:45:57 |
|||
21. | Marcin Turski Marcin Opałka |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Abarth | 5. kl. A-PCA 13. F2 |
2:50:11 | |||
22. | Aleksander Bubel Grzegorz Osiński |
Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento Abarth | 6. kl. A-PCA 14. F2 |
2:55:41 | |||
23. |
Krzysztof Dunat Sławomir Mieszkowski |
Automobilklub Beskidzki | Fiat Cinquecento Abarth | 7. kl. A-PCA |
2:55:59 | |||
24. | Maciej Ławiński Adam Skowroński |
Automobilklub Dolnośląski | Fiat 126 Bis | 4. kl. A-6 16. F2 |
3:12:45 | |||
Odpadli m. in.: |
||||||||
OS 19 | Janusz Kulig Jarosław Baran |
Renault Elf Polska - Automobilklub Krakowski | Renault Maxi Clio | kl. A-8 | (alternator) | |||
OS 18 |
Bartłomiej Baniowski Tomasz Czopik |
Automobilklub Krakowski | Nissan Sunny GTi-R | kl. A-8 | (opona) |
|||
OS 3 | Robert Gryczyński Tadeusz Burkacki |
Toyota Castrol Rally Team - Automobilklub Śląski | Toyota Celica 4WD | kl. A-8 | (rozrząd) | |||
OS 2 | Jerzy Dyszy Jacek Rathe |
Racer Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | kl. N-3 | (opona) | |||
OS 2 | Włodzimierz Skrodzki Maria "Malina" Wiechowska |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | kl. N-3 | (skrzynia biegów) |
|||
OS 1 | Waldemar Malinowski Andrzej Grigorjew |
Automobilklub Polski | Opel Astra GSi 16V | kl. N-3 | (wypadek) | |||
Robert Kępka Marek Dobrowolski |
Racer Rally Team - Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | kl. A-8 | (skrzynia biegów) |
||||
Jan Chróścik Aleksander Woźnica |
Automobilklub Lubelski | Opel Corsa GSi 16V | kl. A-6 | (opona) | ||||
Cezary Fuchs Sławomir Łuba |
Esso Rally Team - Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | kl. N-4 | (opona) | ||||
Zbigniew Stec Krzysztof Watała |
Racer Rally Team - Automobilklub Lubelski | Ford Escort RS Cosworth | kl. N-4 | |||||
Marek Glier Paweł Morawczyński |
Automobilklub Morski | Opel Astra GSi 16V | kl. N-3 | (wypadek) |
||||
Wojciech Zaborowski Jan Szymczak |
Motoklub Olsztyn | Opel Kadett GSi 16V | kl. N-3 | (opona) |
||||
Wystartowało 37 załóg, sklasyfikowano 24. |
||||||||
Zwycięzcy OS-ów: Herba - 12 (2 ex aequo); Doskocz - 10 (2); Świeboda - 2 (1); Kuzaj - 1 (1) |
<< 5
el. RSMP 1996 - R. Kormoran] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1996] [7 el. RSMP 1996 - R. Wisły
>>
[Rajd Karkonoski 1996 - lista
zgłoszeń]