<< 2
el. RSMP 1997 - R. Krakowski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1997] [4 el. RSMP 1997 - R. Polski
>>
[Rajd Elmot 1997 - lista startowa]
Baza rajdu: Świdnica
Dystans: 539,19 km, w tym 27 odcinków
specjalnych o łącznej długości 271,37 km.
Odcinki specjalne:
- I etap (15.05): OS 1 i 2: Świdnica (2,20 km)
- II etap (16.05): OS 3: skrzyżowanie na Witoszów -
Dziećmorowice (9,26); OS 4: Dziećmorowice - Zagórze (4,46); OS
5: Sokolec - Kamionki (9,64); OS 6: Rościszów - Walim (9,28);
OS 7: Walim (osiedle) - Lubachów (13,02); OS 8: Dziećmorowice -
Zagórze (4,46); OS 9: Sokolec - Kamionki (9,64); OS 10:
Rościszów - Walim (9,28); OS 11: Walim (osiedle) - Lubachów (13,02);
OS 12: skrzyżowanie na Witoszów - Dziećmorowice (9,26); OS 13:
Dziećmorowice - Zagórze (4,46); OS 14: Sokolec - Kamionki (9,64);
OS 15: Rościszów - Walim (9,28); OS 16: Walim (osiedle) -
Lubachów (13,02);
- III etap (17.05): OS 17: Witoszów (stary poligon) - Lubachów
(8,44); OS 18: Zagórze - Zagórze (14,99); OS 19: Walim -
Lubachów (20,59); OS 20: Olszyniec - Jedlina Zdrój (5,21); OS
21: Zagórze - Zagórze (14,99); OS 22: Walim - Lubachów (20,59);
OS 23: Olszyniec - Jedlina Zdrój (5,21); OS 24: Witoszów (stary
poligon) - Lubachów (8,44); OS 25: Zagórze - Zagórze (14,99);
OS 26: Walim - Lubachów (20,59); OS 27: Olszyniec - Jedlina
Zdrój (5,21)
Nawierzchnia: asfalt
Pogoda: słonecznie, sucho
Klasyfikacja generalna: | ||||||||
1. | Janusz Kulig Jarosław Baran |
Renault / PBI Bank - Automobilklub Krakowski | Renault Maxi Megane | 1. kl. A-8 1. F-2 |
2:28:19 | |||
2. | Jarosław Pineles Maciej Wodniak |
Automobilklub Śląski Automobilklub Krakowski |
Mitsubishi Lancer RS Evo III | 1. gr. N 1. kl. N-4 |
2:38:55 | |||
3. | Piotr Świeboda Andrzej Górski |
Tedex - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Mitsubishi Lancer RS Evo III | 2. gr. N 2. kl. N-4 |
2:40:12 | |||
4. | Bartłomiej Baniowski Grzegorz Gajoch |
|
Subaru Impreza WRX | 3. gr. N 3. kl. N-4 |
2:47:11 | |||
5. | Adam Magaczewski Andrzej Białowąs |
Texaco / Promex - Automobilklub Śląski | Ford Escort RS Cosworth | 2. kl. A-8 | 2:47:23 | |||
6. | Tomasz Kuchar Tomasz Malec |
Tedex - Automobilklub Dolnośląski | Opel Astra GSi 16V | 4. gr. N 1. kl. N-3 2. F-2 |
2:47:36 | |||
7. | Łukasz Sztuka Zbigniew Cieślar |
Automobilklub Cieszyński | Nissan Sunny GTi 16V | 5. gr. N 2. kl. N-3 3. F-2 |
2:48:10 | |||
8. | Krzysztof Tercjak Krzysztof Wolarz |
Automobilklub Dolnośląski | Ford Escort RS Cosworth | 3. kl. A-8 | 2:52:39 | |||
9. | Jerzy Wierzbołowski Bogusław Lepiarz |
Automobilklub Dolnośląski | Ford Escort RS Cosworth | 4. kl. A-8 | 2:52:44 | |||
10. | Tomasz Czopik Łukasz Wroński |
Automobilklub Krakowski | Honda Civic VTi | 1. kl. A-6 4. F-2 |
2:56:03 | |||
11. | Mariusz Ficoń Sławomir Mieszkowski |
|
Fiat Cinquecento Abarth | 1. kl. A-PCA 5. F-2 |
3:01:27 | |||
12. | Marek Skrzypkowski Adam Balawajder |
Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Abarth | 2. kl. A-PCA 6. F-2 |
3:04:08 | |||
13. | Jacek Sikora Marek Kaczmarek |
|
Fiat Cinquecento Sporting | 6. gr. N 1. kl. N-PCS 7. F-2 |
3:05:35 | |||
14. | Jan Chudzikiewicz Erwin Meisel |
Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Abarth | 3. kl. A-PCA 8. F-2 |
3:08:46 | |||
15. | Krzysztof Dunat Tomasz Ochman |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 7. gr. N 2. kl. N-PCS 9. F-2 |
3:09:04 | |||
16. | Marcin Turski Jacek Sciciński |
Castrol / Dominet - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 8. gr. N 3. kl. N-PCS 10. F-2 |
3:09:40 | |||
17. | Aleksander Bubel Grzegorz Osiński |
Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento Sporting | 9. gr. N 4. kl. N-PCS 11. F-2 |
3:10:58 | |||
18. | Grzegorz Grzyb Bartłomiej Sitek |
Auto Res - Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento Sporting | 10. gr. N 5. kl. N-PCS 12. F-2 |
3:11:28 | |||
19. | Marek Ryndak Rafał Rzemień |
Auto Res - Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento Abarth | 4. kl. A-PCA 13. F-2 |
3:11:32 | |||
20. | Andrzej Dąbrowski Robert Gniot |
Automobilklub Kielecki | Peugeot 106 Rally | 11. gr. N 3. kl. N-3 14. F-2 |
3:12:04 | |||
21. | Waldemar Wołowiec Przemysław Bosek |
Automobilklub Krakowski KKS Elita Kraków |
Fiat Cinquecento Sporting | 12. gr. N 6. kl. N-PCS 15. F-2 |
3:12:29 | |||
22. | Bartosz Koprzywa Damian Mojżyszek |
Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento Sporting | 13. gr. N 7. kl. N-PCS 16. F-2 |
3:13:55 | |||
23. | Rafał Kwiatkowski Jacek Zieliński |
KKS Elita Kraków | Fiat Cinquecento Sporting | 14. gr. N 8. kl. N-PCS 17. F-2 |
3:17:26 | |||
24. | Bogdan Jankowski Grzegorz Rochna |
Activa Multisystem Plus - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 15. gr. N 9. kl. N-PCS 18. F-2 |
3:18:07 | |||
25. | Adam Szyma Piotr Fredyk |
Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento Sporting | 16. gr. N 10. kl. N-PCS 19. F-2 |
3:18:09 | |||
26. | Grzegorz Kamiński Artur Dwernicki |
Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Sporting | 17. gr. N 11. kl. N-PCS 20. F-2 |
3:18:52 | |||
27. | Piotr Gadomski Romuald Porębski |
Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento Sporting | 18. gr. N 12. kl. N-PCS 21. F-2 |
3:20:31 | |||
28. | Mirosław Dudzik Jarosław Gieras |
Automobilklub
Dolnośląski Automobilklub Śląski |
Ford Escort RS Cosworth | 19. gr. N 4. kl. N-4 |
3:21:11 | |||
29. | Dariusz Smoliński Grzegorz Kaziewicz |
Promex - Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento Sporting | 20. gr. N 13. kl. N-PCS 22. F-2 |
3:22:10 | |||
30. | Maciej Ławiński Adam Skowroński |
Automobilklub Dolnośląski | Łada 2105 | 2. kl. A-6 23. F-2 |
3:24:02 | |||
31. | Mirosław Drożdż Mariusz Bzowy |
Auto Res - Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento Sporting | 21. gr. N 14. kl. N-PCS 24. F-2 |
3:24:29 | |||
32. | Jarosław Buczek Apolinary Lechki |
Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento Sporting | 22. gr. N 15. kl. N-PCS 25. F-2 |
3:26:16 | |||
33. | Dariusz Gałecki Mirosław Gąssowski |
Automobilklub Dolnośląski | Peugeot 106 XSi | 3. kl. A-6 26. F-2 |
3:37:54 | |||
34. | Ryszard Borowski Robert Borowski |
Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento Sporting | 23. gr. N 16. kl. N-PCS 27. F-2 |
3:39:04 | |||
35. | Tomasz Kończyło Marcin Matera |
Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento Sporting | 24. gr. N 17. kl. N-PCS 28. F-2 |
3:49:57 | |||
36. | Piotr Grabek Grzegorz Dobosz |
Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento Sporting | 25. gr. N 18. kl. N-PCS 29. F-2 |
3:59:51 | |||
Wykluczeni: | ||||||||
po OS 16 |
Leszek Kuzaj Artur Skorupa |
Exol - Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer RS Evo III | kl. N-4 | (limit spóźnień) |
|||
po OS 16 |
Wiesław Stec Maciej Maciejewski |
Mobil Oil - Automobilklub Lubelski | Mitsubishi Lancer RS Evo III | kl. N-4 | (pilot
nie przypięty pasami) |
|||
po |
Włodzimierz Skrodzki Maria "Malina" Wiechowska |
Rafineria Jedlicze - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16V | kl. N-3 | ||||
Odpadli: | ||||||||
po OS 25 |
Sławomir Szaflicki Antoni Akuczonek |
Automobilklub Polski | Toyota Celica Turbo 4WD | kl. A-8 | (turbo) | |||
po OS 19 |
Jan Kościuszko Janusz Bronikowski |
Chłopskie Jadło - Automobilklub Krakowski | Renault Maxi Clio | kl. A-8 | (wtrysk paliwa) |
|||
OS 18 |
Tomasz Ratajczyk Mariusz Sobczak |
Automobilklub Dolnośląski | Volkswagen Golf GTi 16V | kl. N-3 | (wypadek) | |||
OS 16 | Robert Herba Jakub Mroczkowski |
|
Toyota Celica Turbo 4WD | kl. A-8 | (wypadek) | |||
OS 11 | Zbigniew Stec Dariusz Burkat |
Automobilklub Lubelski Automobilklub Krakowski |
Mitsubishi Lancer RS Evo III | kl. N-4 | (wypadek) | |||
OS 11 |
Jacek Jerschina Artur Orlikowski |
|
Peugeot 106 Kit Car | kl. A-6 | (skrzynia |
|||
OS 7 | Robert Gryczyński Tadeusz Burkacki |
Toyota / Castrol - Automobilklub Śląski | Toyota Celica GT-Four | kl. A-8 | (silnik) | |||
OS 4 | Wojciech Nosalik Marcjanna Grenda |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTi 16V | kl. A-8 | (silnik) | |||
Damian Gielata Maciej Baran |
Automobilklub Krakowski | Skoda Felicia LX | kl. A-6 | (skrzynia |
||||
Cezary Zaleski Krzysztof Rzucidło |
Automobilklub Polski | Skoda Favorit 136 L | kl. A-6 | (skrzynia |
||||
Jan Chróścik Aleksander Woźnica |
Automobilklub Lubelski | Opel Corsa GSi 16V | kl. A-6 | |||||
Dariusz Biedrzyński Artur Kozak |
Automobilklub Dolnośląski | Opel Corsa GSi | kl. A-6 | |||||
Paweł Dytko Tomasz Dytko |
Automobilklub Opolski | Ford Escort RS Cosworth | kl. N-4 | (skrzynia |
||||
Juliusz Palonka Stanisław Bazan |
|
Subaru Legacy RS 4WD | kl. N-4 |
|||||
Waldemar Malinowski Piotr Trzaskowski |
Automobilklub Polski | Opel Astra GSi 16V | kl. N-3 | |||||
Krzysztof Wołkowyski Michał Wojdan |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa Automobilklub Polski |
Renault Clio Williams | kl. N-3 | (sprzęgło) |
||||
Adam Wrocławski Wojciech Sikora |
Automobilklub Śląski | Opel Astra GSi 16V | kl. N-3 |
|||||
Mirosław Czajka Michał Matuszyk |
Automobilklub Dolnośląski | Opel Astra | kl. N-3 |
|||||
Jacek Bagniuk Krzysztof Andrzejewski |
Automobilklub
Dolnośląski Automobilklub Sudecki |
Renault Clio Williams | kl. N-3 |
|||||
Wojciech Musiał Igor Tomasiak |
Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento Sporting | kl. N-PCS |
|||||
Marek Boryczka Adam Wyszkowski |
Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento Sporting | kl. N-PCS |
|||||
Tomasz Płaczek Jarosław Kwietniak |
PPH Kaczmarek / Grisbi Tre - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | kl. N-PCS |
|||||
Aleksander Opioła Paweł Kolek |
Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento Sporting | kl. N-PCS |
|||||
Tomasz Paluch Marcin Parys |
Automobilklub Karkonoski | Fiat Cinquecento Sporting | kl. N-PCS |
|||||
Wystartowało 66 załóg, sklasyfikowano 36. | ||||||||
Zwycięzcy OS-ów: Kulig - 26 (1 ex aequo), Gryczyński - 1, Herba - 1 (1) | ||||||||
Prowadzenie w rajdzie: OS 1: Gryczyński, OS 2: Herba i Kulig, OS 3-27: Kulig |
<< 2
el. RSMP 1997 - R. Krakowski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1997] [4 el. RSMP 1997 - R. Polski
>>
[Rajd Elmot 1997 - lista startowa]