<< 3 el. P. Lanosa 2000 - R. Rzeszowski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 2000] [8 el. RSMP 2000 - R. Wisły >>
Baza rajdu: Jelenia Góra
Dystans: 628,95 km. Planowano rozegranie 17
odcinków specjalnych o łącznej długości 253,35 km, jednak po
odwołaniu OS 8 (deszcz) i 14 (niezdyscyplinowani widzowie)
długość OS-ów uległa skróceniu do 215,25 km.
Odcinki specjalne:
- 2.09 (I etap): OS 1: Podzamcze - Sosnówka (17,05 km); OS 2:
Bukowiec - Wojanów (21,00); OS 3: Piechowice - Mała Kamienica (14,50);
OS 4: Nielestno - Chrośnica (22,60); OS 5: Podzamcze - Sosnówka
(17,05); OS 6: Bukowiec - Wojanów (21,00); OS 7: Piechowice -
Mała Kamienica (14,50); OS 8 (odwołany): Nielestno - Chrośnica
(22,60); OS 9: Podzamcze - Sosnówka (17,05); OS 10: Bukowiec -
Wojanów (21,00); OS 11: Zabobrze (1,80)
- 3.09 (II etap): OS 12 i 15: Szklarska Poręba (9,10); OS 13 i
16: Piechowice - Jelenia Góra (7,00); OS 14 (odwołany) i 17:
Karpacz - Sosnówka (15,50)
Nawierzchnia: asfalt
Pogoda: opady deszczu
Klasyfikacja generalna: | ||||||||
1. | Janusz Kulig Jarosław Baran |
Marlboro Ford Mobil 1 {1} - Automobilklub Krakowski | Ford Focus WRC <1> | kl. A-8 | 2:05:18,0 | |||
2. | Leszek Kuzaj Andrzej Górski |
Mocne Rally {2} - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Corolla WRC | kl. A-8 | 2:06:11,9 | |||
3. | Tomasz Kuchar Maciej Szczepaniak |
Polsat - Automobilklub Śląski | Volkswagen Golf Kit Car | 1. kl. A-7 1. F2 |
2:13:57,6 | |||
4. | Łukasz Sztuka Zbigniew Cieślar [1] |
Warka Strong Club {3} - Automobilklub Cieszyński | Seat Cordoba WRC E2 | kl. A-8 | 2:14:28,0 | |||
5. | Tomasz Czopik Dariusz Burkat |
Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1. gr. N kl. N-4 |
2:15:08,9 | |||
6. | Paweł Dytko Tomasz Dytko |
Nitrox Rally Team - Automobilklub Opolski | Mitsubishi Lancer Evo VI | 2. gr. N kl. N-4 |
2:16:43,7 | |||
7. | Michał Bębenek Grzegorz Bębenek |
Partnerzy Renault Rally Team - Automobilklub Krakowski | Renault Megane Coupe | 2. kl. A-7 2. F2 |
2:17:04,5 | |||
8. | Cezary Fuchs Maciej Maciejewski |
Dialog Rally Team {4} - Automobilklub Polski | Toyota Celica GT-Four | kl. A-8 | 2:17:32,9 | |||
9. | Marcin Turski Tadeusz Burkacki |
Mocne Rally - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Mitsubishi Lancer Evo VI | 3. gr. N kl. N-4 |
2:18:49,9 | |||
10. | Wiesław Stec Jakub Mroczkowski |
Automobilklub
Lubelski Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Mitsubishi Lancer Evo III | 4. gr. N kl. N-4 |
2:23:17,9 | |||
11. | Marcin Majcher [1] Daniel Leśniak [2] |
Automobilklub Sudecki | Peugeot 106 Rally | 5. gr. N 1. kl. N-PP 3. F2 |
2:25:23,5 | |||
12. | Maciej Woda [2] Bartłomiej Sitek [3] |
Automobilklub Polski | Peugeot 106 Rally | 6. gr. N 2. kl. N-PP 4. F2 |
2:25:51,4 | |||
13. | Piotr Adamus [3] Magdalena Zacharko [4] |
Automobilklub Krakowski | Peugeot 106 Rally | 7. gr. N 3. kl. N-PP 5. F2 |
2:26:10,9 | |||
14. | Damian Jurczak Ryszard Ciupka |
JVC Autorex Mobil 1 Rally Team - Automobilklub Polski | Fiat Seicento Kit Car | 1. kl. A-5 6. F2 |
2:27:13,2 | |||
15. | Piotr Starczukowski Bartosz Siodła [5] |
Nissan Mazur Motor Sport - Automobilklub Wałbrzyski | Nissan Micra | 2. kl. A-5 7. F2 |
2:27:16,0 | |||
16. | Michał Gołębiowski [4] Igor Tomasiak [6] |
Automobilklub Krakowski | Renaul Clio Williams | 8. gr. N 1. kl. N-3 8. F2 |
2:27:23,7 | |||
17. | Sebastian Frycz [5] Jarosław Gieras [7] |
|
Citroen Saxo VTS | 9. gr. N 1. kl. N-2 9. F2 |
2:27:42,6 | |||
18. | Marcin Opałka [6] Przemyslaw Bosek [8] |
Autoklub
Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Krakowski |
Peugeot 106 Rally | 10. gr. N 4. kl. N-PP 10. F2 |
2:27:44,2 | |||
19. | Magdalena Cieślik [7] Magdalena Lukas [9] |
Nissan Mazur Motor Sport - Automobilklub Polski | Nissan Micra | 3. kl. A-5 11. F2 |
2:34:27,1 | |||
20. | Dariusz Chudobiński [8] Przemysław Szulc [10] |
Automobilklub Polski | Peugeot 106 Rally | 11. gr. N 5. kl. N-PP 12. F2 |
2:34:36,1 | |||
21. | Andrzej Spława-Neyman [9] Paweł Żak [11] |
Autoklub
Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Częstochowski |
Daewoo Lanos | 12. gr. N 1. kl. N-PDL 13. F2 |
2:35:37,9 | |||
22. | Adam Dzitko [10] Paweł Młocek [12] |
Automobilklub
Polski Automobilklub Łódzki |
Opel Astra GSi 16V | 13. gr. N 2. kl. N-3 14. F2 |
2:36:33,3 | |||
23. | Marcin Urbanowski [11] Władysław Barzdo |
Automobilklub Wrocławski | Daewoo Lanos | 14. gr. N 2. kl. N-PDL 15. F2 |
2:38:19,3 | |||
24. | Piotr Skowron [12] Tomasz Szpila [13] |
OKM
Olsztyn Automobilklub Wałbrzyski |
Daewoo Lanos | 15. gr. N 3. kl. N-PDL 16. F2 |
2:39:08,6 | |||
25. | Marek Brzozowski [13] Sebastian Czubak [14] |
Automobilklub Karkonoski | Fiat Cinquecento Sporting | 16. gr. N 1. kl. N-1 17. F2 |
2:42:04,7 | |||
26. | Maciej Lubiak [14] Michał Kozłowski [15] |
Automobilklub Olsztyński | Fiat Seicento Sporting | 17. gr. N 1. kl. N-PSS 18. F2 |
2:42:05,1 | |||
27. | Dariusz Solarski Jakub Jankowski |
Automobilklub Śląski | Daewoo Lanos | 18. gr. N 4. kl. N-PDL 19. F2 |
2:42:09,0 | |||
28. | Maksymilian Kilanowski Dariusz Krygier |
Automobilklub Olsztyński | Fiat Seicento Sporting | 19. gr. N 2. kl. N-PSS 20. F2 |
2:43:55,2 | |||
29. | Krzysztof Baranowski [15] Rafał Żydak [16] |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Seicento Sporting | 20. gr. N 3. kl. N-PSS 21. F2 |
2:44:41,3 | |||
30. | Jan Chudzikiewicz Jerzy Marcinek |
Automobilklub Krakowski | Daewoo Lanos | 21. gr. N 5. kl. N-PDL 22. F2 |
2:44:48,6 | |||
31. | Adam Pol [16] Patryk Olejniczak [17] |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 22. gr. N 4. kl. N-PSS 23. F2 |
2:45:04,1 | |||
32. | Tomasz Ratajczyk Mariusz Sobczak |
Automobilklub Polski | Volkswagen Golf GTi 16V | 23. gr. N 3. kl. N-3 24. F2 |
2:47:15,1 | |||
33. | Rafał Kaczmarczyk [17] Rafał Bożek [18] |
Automobilklub Olsztyński | Fiat Seicento Sporting | 24. gr. N 2. kl. N-1 25. F2 |
2:47:22,6 | |||
34. | Michał Nowosiadły [18] Bartłomiej Boba [19] |
Automobilklub
Polski Automobilklub Krakowski |
Peugeot 106 Rally | 25. gr. N 6. kl. N-PP 26. F2 |
2:47:40,0 | |||
35. | Dariusz Poloński [19] Grzegorz Dobosz [20] |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 26. gr. N 5. kl. N-PSS 27. F2 |
2:48:33,4 | |||
36. | Sebastian Żabiński [20] Michał Kuśnierz [21] |
Automobilklub Cieszyński | Peugeot 106 Rally | 27. gr. N 7. kl. N-PP 28. F2 |
2:51:31,7 | |||
37. | Tomasz Sierpowski [21] Marcin Kuciak [22] |
Automobilklub Leszczyński | Fiat Seicento Sporting | 28. gr. N 6. kl. N-PSS 29. F2 |
2:54:37,4 | |||
38. | Andrzej Szarama [22] Robert Ziemski |
Automobilklub Olsztyński | Daewoo Lanos | 29. gr. N 6. kl. N-PDL 30. F2 |
2:57:48,2 | |||
39. | Grzegorz Grygiel Julia Urbaniak [23] |
Automobilklub Dolnośląski | Daewoo Lanos | 1. kl. A-6 31. F2 |
3:00:13,7 | |||
40. | Paweł Mieszczański [23] Dominik Pacak [24] |
Automobilklub Częstochowski | Fiat Seicento Sporting | 30. gr. N 3. kl. N-1 32. F2 |
3:01:09,1 | |||
41. | Grzegorz Kamiński [24] Marek Sałajczyk [25] |
Automobilklub
Krakowski Automobilklub Rzeszowski |
Fiat Seicento Sporting | 31. gr. N 7. kl. N-PSS 33. F2 |
3:01:22,8 | |||
42. | Krzysztof Górski Ryszard Radko |
Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Sporting | 32. gr. N 4. kl. N-1 34. F2 |
3:03:12,0 | |||
43. | Dominik Ośko [25] Paweł Stelmach [26] |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Seicento Sporting | 33. gr. N 8. kl. N-PSS 35. F2 |
3:06:03,6 | |||
44. | Aleksander Raczyński [26] Łukasz Godula [27] |
Automobilklub Polski | Fiat Seicento Sporting | 34. gr. N 9. kl. N-PSS 36. F2 |
3:08:16,5 | |||
45. | Piotr Krotoszyński [27] Damian Kinda [28] |
Automobilklub Polski | Fiat Seicento Sporting | 35. gr. N 10. kl. N-PSS 37. F2 |
3:09:48,1 | |||
[1], [2],
[3], ... - miejsca w klasyfikacjach
promocyjnych kierowców i pilotów {1}, {2}, {3}, ... - miejsca w klasyfikacji zespołów sponsorskich <1>, <2>, <3>, ... - miejsca w klasyfikacji zespołów producentów |
||||||||
Odpadli: | ||||||||
OS 13 | Zbigniew Gabryś Robert Hundla |
Automobilklub Krakowski | Peugeot 106 Rally | kl. N-PP | ||||
OS 12 | Grzegorz Rybka Roman Wyszogrodzki |
Automobilklub Cieszyński | Peugeot 106 Rally | |||||
OS 12 | Zdzisław Kotarba Sławomir Robak |
Skoda Favorit 136 L | ||||||
OS 12 | Ryszard Plucha Zdzisław Garbiński |
ZAZ 1102 Tavria | ||||||
OS 10 | Bartłomiej Habas ? |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | kl. N-PSS | ||||
OS 10 | Janusz Lemański ? |
Seat Ibiza Cupra | ||||||
OS 5 | Adam Skowroński ? |
Automobilklub Dolnośląski | Łada 2105 | |||||
OS 5 | Łukasz Szterleja Marek Lisicki |
Automobilklub Karkonoski | Nissan Micra | kl. A-5 | (wypadek) | |||
OS 4 | Jakub Golec Tomasz Płaczek |
Automobilklub Wielkopolski | Peugeot 106 Rally | kl. N-PP | (skrzynia biegów) |
|||
OS 4 | Grzegorz Grzyb Przemysław Mazur |
Moto Car
93 Rzeszów Automobilklub Krakowski |
Peugeot 106 Rally | kl. N-PP | (wypadek) | |||
OS 2 | Michał Uliarczyk Bartosz Pyszny |
Peugeot Sport Polska Rally Team - Automobilklub Śląski | Peugeot 306 S16 | kl. N-3 | ||||
OS 2 | Piotr Gadomski ? |
Automobilklub Śląski | Skoda Felicia Kit Car | |||||
OS 2 | Włodzimierz Groblewski ? |
Automobilklub Orski | Volkswagen Polo 16V | |||||
OS 1 | Michał Jackiewicz Wojciech Grochowicz |
Automobilklub Lubelski | Fiat Seicento Sporting | kl. N-PSS | (wypadek) | |||
OS 1 | Jacek Sikora Marek Kaczmarek |
Automobilklub Polski | Daewoo Lanos | kl. N-PDL | (wypadek) | |||
OS 1 | Holger Knobel (D) Manfred Klemme (D) |
Volkswagen Polo 16V | kl. N-1 | |||||
OS 1 | Jacek Melcer ? |
Automobilklub Karkonoski | Fiat Cinquecento Sporting | |||||
OS 1 | Jacek Stroński Tomasz Króliczek |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | kl. N-PSS | (wypadek) | |||
OS 1 | Paweł Stefanicki Michał Dedelis |
Automobilklub Orski | Fiat Seicento Sporting | kl. N-PSS | (wypadek) | |||
Wystartowały 64 załogi, sklasyfikowano 45 | ||||||||
Zwycięzcy OS-ów: Kuzaj - 9; Kulig - 6 |
<< 3 el. P. Lanosa 2000 - R. Rzeszowski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 2000] [8 el. RSMP 2000 - R. Wisły >>