[Strona główna] [Rajdy] [Rajd Polski 1973 - wyniki PPiP] [Rajd Polski 1973 - wyniki WRC]
Lista startowa: |
|||||
2. | Jean-Luc Therier Alain Mahe |
F F |
Renault Alpine A110 1800 | gr. III-IV | |
3. | Alcide Paganelli Ninni Russo |
I I |
Fiat 124 Abarth Spider | gr. III-IV | |
4. | Achim Warmbold Jean Todt |
D F |
Fiat 124 Abarth Spider | gr. III-IV | |
7. | Adam Smorawiński Zbigniew Kołaczkowski |
PL PL |
KM Winogrady - Poznań | Porsche 911 Carrera RS | gr. III-IV |
12. | Hans Britth Magnus Olsson |
S S |
Ford Capri 2600 | gr. II kl. 6 | |
18. | Janusz Wojtyna Romana Tylinska |
PL PL |
Auto Moto Klub Stomil Olsztyn | BMW 2002 TI Alpine | gr. II kl. 5 |
20. | Henryk Kaczmarczyk Mieczysław Banaś |
PL PL |
Automobilklub Opolski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 4 |
21. | Marian Bień Wiesław Nicieja |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 4 |
22. | Ewald Pauli Jacek Jurczak |
D PL |
ADAC | Volkswagen Kafer 1302 S | gr. II kl. 4 |
23. | Jerzy Dobrzański Antoni Ryniak |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 4 |
24. | Stasis Brundza Anatoly Brum |
SU SU |
Moskwicz 412 | gr. II kl. 4 | |
25. | Andrzej Turczyński Leon Grzybek |
PL PL |
Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 4 | |
26. | Ryszard Żyszkowski Jerzy Żyszkowski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 4 |
27. | Horst Rausch Jerzy Sypniewski |
D PL |
BMW 1602 | gr. II kl. 4 | |
28. |
Andras Tar Ferenc Simon |
H |
AFOR SC Budapest | Polski Fiat 125p | gr. II kl. 4 |
30. | Dieter Rosefeld Hans Herff |
D D |
Renault 12 Gordini | gr. II kl. 4 | |
31. | Kastytis Girdauskas Arvidas Girdauskas |
SU SU |
Moskwicz 412 | gr. II kl. 4 | |
34. | Krzysztof Komornicki Błażej Krupa |
PL PL |
Auto Moto Klub Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 4 |
35. | Jerzy Landsberg Jacek Różański |
PL PL |
Auto Moto Klub Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 4 |
36. | Lev Morozov Andris Kalnais |
SU SU |
Moskwicz 412 | gr. II kl. 4 | |
37. | Paul Weinreich Holger J. Moller-Nielsen |
DK DK |
Opel Ascona 1,6 SR | gr. II kl. 4 | |
42. | Oluf Vester Kristensen Per Sandager-Holm |
DK DK |
Volvo 142 GL | gr. I kl. 4-5 | |
43. | Jan Dziedzic Wiesław Pieprzak |
PL PL |
Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 4 | |
44. | Carl Marius Syberg Per Brons |
DK DK |
Opel Ascona | gr. I kl. 4-5 | |
45. | Klaus Miersch Winfred Matter |
D D |
Opel Ascona 1,9 SR | gr. I kl. 4-5 | |
46. | Christian Koethe Inga Hoelge |
D D |
Alfa Romeo 2000 GTV | gr. I kl. 4-5 | |
47. | Jens Schmidt Adolf Holm |
D D |
BMW 2002 TI | gr. I kl. 4-5 | |
49. | Haino Sepp Tomas Bernstein |
SU SU |
Moskwicz 412 | gr. I kl. 4-5 | |
50. | Jacques Regis Chantal Argellies |
F F |
Opel Ascona | gr. I kl. 4-5 | |
51. | Wlodzimierz Markowski Andrzej Radecki |
PL PL |
Auto Moto Klub Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 4-5 |
52. | Edmund Oprocha Andrzej Orłowski |
PL PL |
Polski Fiat 125p | gr. I kl. 4-5 | |
53. | Detelin Tomov Peitcho Peitchev |
BG BG |
Łada 2103 | gr. I kl. 4-5 | |
54. | Jens-Erik Norgaard Esbensen Villy Ebbeseb |
DK DK |
Datsun 1600 SSS | gr. I kl. 4-5 | |
55. | Maciej Stawowiak Jan Czyżyk |
PL PL |
FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 4-5 |
57. | Evert Wesstrom Bo Carlsson |
S S |
Toyota Corolla Levin GT | gr. I kl. 4-5 | |
61. | Andrzej Gergovich Robert Jenner |
PL PL |
Seat 850 D | gr. II kl. 1-3 | |
62. | Nikolai Vringov Lambo Mitzev |
BG BG |
Łada 2101 | gr. II kl. 1-3 | |
63. | Marek Varisella Janina Jedynak |
PL PL |
FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 1-3 |
64. | Horst Holhmeier Rudolf Huber |
D D |
Fiat 128 Sport Coupe | gr. II kl. 1-3 | |
65. | Aleksander Adamski Andrzej Brzeziński |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Skoda S 100L | gr. II kl. 1-3 |
66. | Nikolai Kamburov Kamen Kokinov |
BG BG |
Renault 8 | gr. II kl. 1-3 | |
67. | Pal Gaal Ferenc Iriczfalvi |
H H |
VOLAN SC Budapest | Skoda 100 Rallye | gr. II kl. 1-3 |
68. | Mihaly Balatoni Istvan Sandor |
H H |
VOLAN SC Budapest | Skoda 100 Rallye | gr. II kl. 1-3 |
69. | Karlfried Weigert Bernhard Malsch |
DDR DDR |
Wartburg 353 | gr. II kl. 1-3 | |
70. | Peter Hommel Gunter Bork |
DDR DDR |
Wartburg 353 | gr. II kl. 1-3 | |
71. | Stanisław Fiedor Jacek Chmielewski |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Trabant P 601 | gr. II kl. 1-3 |
72. |
Jurgen Sparwald Carl-Ulrich Karsten |
DDR |
Wartburg 353 | gr. II kl. 1-3 | |
73. | Marek Oryński Kazimierz Bocheński |
PL PL |
Syrena 104 | gr. II kl. 1-3 | |
74. | Zbigniew Baran Julian Kuzaj |
PL PL |
Syrena 104 | gr. II kl. 1-3 | |
75. |
Claes Anderson Peter Peterson |
S |
Ford Escort Twin Cam | gr. II kl. 1-3 | |
76. |
Vasile Olaru Ilie Olteanu |
R |
Dacia 1300 | gr. II kl. 1-3 | |
77. | Mircea Ilicaie Petre Vezeanu |
R R |
Dacia 1300 | gr. II kl. 1-3 | |
78. | Adam Maslowiec Konrad Rutkowski |
PL PL |
Syrena 105 | gr. II kl. 1-3 | |
80. | Volker Beyer Werner Schramm |
DDR DDR |
Wartburg 353 | gr. I kl. 2-3 | |
81. | Radoslav Petkov Kostadin Gourlev |
BG BG |
Łada 2101 | gr. I kl. 2-3 | |
82. | Adrian Margarint Nicolas Aslan |
R R |
Dacia 1300 | gr. I kl. 2-3 | |
83. | Ilia Bonev Zlati Zlatev |
BG BG |
Łada 2101 | gr. I kl. 2-3 | |
84. | Gyoergy Szenttornyai Laszlo Szenttornyai |
H H |
Łada 2101 | gr. I kl. 2-3 | |
85. | Iosif Santa Pavel Chiorcea |
R R |
Dacia 1300 | gr. I kl. 2-3 | |
86. | Bela Augustin Elek Farkas |
H H |
Dacia 1300 | gr. I kl. 2-3 | |
87. |
Jerzy Strasz Halina Strasz |
PL |
Polski Fiat 125p | gr. I kl. 2-3 | |
89. | Horst Niebergall Harald Wurfel |
DDR DDR |
Wartburg 353 | gr. I kl. 2-3 | |
90. |
Andrzej Włoch Marek Roczniak |
PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p | gr. I kl. 2-3 |
91. | Egon Culmbacher Werner Ernst |
DDR DDR |
Wartburg 353 | gr. I kl. 2-3 | |
92. | Tilo Wunsch Henning Wunsch |
D D |
Fiat 128 Coupe | gr. I kl. 2-3 |
[Strona główna] [Rajdy] [Rajd Polski 1973 - wyniki PPiP] [Rajd Polski 1973 - wyniki WRC]