<< 5 el. WSMP 1986 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1987] [2 el. WSMP 1987 - Poznań >>
Wyniki wyścigów: | ||||
Klasa 1: | ||||
Trening: 1. Federowicz - 2:44,258 | ||||
Wyścig: | ||||
1. | Krzysztof Federowicz | BKM Bielsko-Biała | Polski Fiat 126p | 27:48,1 |
2. | Wiesław Hankus | BKM Bielsko-Biała | Polski Fiat 126p | |
3. | Lech Wójcik | KAM Łódź | Polski Fiat 126p | |
4. | Adam Tuszyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
5. | Juliusz Szulc | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
6. | Jacek Dobrowolski | BKM Bielsko-Biała | Polski Fiat 126p | |
7. | Krzysztof Bucki | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | |
8. | Jacek Iwański | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | |
9. | Krzysztof Skotarek | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | |
10. | Wojciech Dargiewicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
11. | Krzysztof Witt | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | |
12. | Marcin Kasztelan | Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p | |
13. | Adam Majewski | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | |
14. | Jerzy Sołoducha | Automobilklub Kielecki | Polski Fiat 126p | |
15. | Włodzimierz Pawluczuk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
16. | Leon Krawczyk | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | |
17. | Marek Nowak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
18. | Grzegorz Tyras | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | |
19. | Tomasz Osterloff | Automobilklub Włocławski | Polski Fiat 126p | |
20. | Jacek Rosiak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
21. | Marek Szymczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
22. | Marek Oczkowski | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | |
23. | Andrzej Goliszek | Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p | |
24. | Tadeusz Staśkiewicz | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | |
25. | Małgorzata Mądrzejewska | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | |
26. | Henryk Wiśniak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
27. | Sławomir Wiesławski | KAM Łódź | Polski Fiat 126p | |
28. | Piotr Binaś | Automobilklub Gorzowski | Polski Fiat 126p | |
29. | Krzysztof Szałański | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | |
30. | Bohdan Leśniak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
31. | Tomasz Czapiński | Automobilklub Szczeciński | Polski Fiat 126p | |
32. | Jerzy Marcinek | Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | |
33. | Dariusz Sobecki | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | |
Odpadli: |
||||
Zdzisław Brymora | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | ||
Marek Troszyński | Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p | ||
Piotr Pudłowski | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | ||
Wystartowało 36 zawodników, sklasyfikowano 33. | ||||
Klasa 2: | ||||
Trening: 1. Cołoszyński - 2:33,991 | ||||
Wyścig: | ||||
1. | Piotr Kolasiński | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | |
2. | Zbigniew Czarnocki | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | |
3. | Paweł Kałuża | Automobilklub Kielecki | Polski Fiat 126p | |
4. | Sławomir Wysmyk | Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p | |
5. | Dariusz Kinderman | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | |
6. | Krzysztof Federowicz | BKM Bielsko-Biała | Polski Fiat 126p | |
7. | Jarosław Koziczak | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | |
8. | Włodzimierz Pawluczuk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
9. | Tomasz Jaskłowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
10. | Jerzy Wierzbołowski | Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | |
11. | Waldemar Lasota | Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p | |
12. | Andrzej Przysuszyński | Automobilklub Piotrkowski | Polski Fiat 126p | |
13. | Krzysztof Skotarek | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | |
14. | Włodzimierz Kapelski | Automobilklub Toruński | Polski Fiat 126p | |
15. | Dariusz Sobecki | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | |
16. | Edyta Czerwińska | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
17. | Antoni Skudło | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | |
18. | Marek Nowak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
19. | Tadeusz Staśkiewicz | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | |
20. | Wojciech Cołoszyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
21. | Marek Szymczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
22. | Henryk Wiśniak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
23. | Ryszard Plucha | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | |
24. | Mirosław Popielarz | Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p | |
25. | Adam Filutowski | Automobilklub Zabrzański | Polski Fiat 126p | |
Odpadli: | ||||
Adam Tuszyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | ||
Zygmunt Zając | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | ||
Waldemar Mrówczyński | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | ||
Wojciech Śmiechowski | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | ||
Tadeusz Suchoń | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | ||
Andrzej Polkowski | Automobilklub Lubelski | Polski Fiat 126p | ||
Leszek Grynhoff | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | ||
Marek Kuna | Automobilklub Świętokrzyski | Polski Fiat 126p | ||
Wojciech Jankowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | ||
Wystartowało 34 zawodników, sklasyfikowano 25. | ||||
Klasa 3: | ||||
Trening: 1. Barański - 2:23,257 | ||||
Wyścig: | ||||
1. | Tomasz Barański | Automobilklub Łódzki | 24:50,6 | |
2. | Piotr Polak | Automobilklub Beskidzki | ||
3. | Wojciech Urbański | Automobilklub Śląski | ||
4. | Jacek Chojnacki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | ||
5. | Zbigniew Czarnocki | Automobilklub Warszawski | ||
6. | Paweł Kałuża | Automobilklub Kielecki | ||
7. | Dariusz Kinderman | Automobilklub Śląski | ||
8. | Andrzej Stachurski | Automobilklub Lubelski | ||
9. | Marek Kuna | Automobilklub Świętokrzyski | ||
10. | Antoni Frączek | Automobilklub Krośnieński | ||
11. | Tomasz Jaskłowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | ||
12. | Włodzimierz Kapelski | Automobilklub Toruński | ||
13. | Edyta Czerwińska | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | ||
14. | Adam Michalski | Automobilklub Warszawski | ||
15. | Grażyna Skotarek | Automobilklub Warszawski | ||
Nie sklasyfikowany: | ||||
Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | |||
Odpadli: | ||||
Włodzimierz Krukowski | Automobilklub Kielecki | |||
Tadeusz Bryczek | Automobilklub Beskidzki | |||
Zbigniew Bryzek | Automobilklub Łódzki | |||
Kazimierz Kapusta | Automobilklub Toruński | |||
Krzysztof Bugaj | SGPiS Warszawa | |||
Marek Gątkowski | Automobilklub Szczeciński | |||
Zbigniew Zapędowski | Automobilklub Łódzki | |||
Tadeusz Suchoń | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |||
Jan Cesarczyk | Automobilklub Krośnieński | |||
Angelo Gilli | Automobilklub Beskidzki | |||
Jacek Niglus | Automobilklub Śląski | |||
Michał Adamski | Automobilklub Łódzki | |||
Wystartowało 28 zawodników, sklasyfikowano 15. | ||||
Klasa 4: | ||||
Trening: 1. Franek - 2:18,329 | ||||
Wyścig: | ||||
1. | Jerzy Franek | Automobilklub Kielecki | 23:28,2 | |
2. | Tadeusz Kudłaty | Automobilklub Dolnośląski | ||
3. | Andrzej Ptak | Automobilklub Szczeciński | ||
4. | Henryk Kurowski | Automobilklub Toruński | ||
5. | Apolinary Bajuk | Automobilklub Włocławski | ||
6. | Piotr Adamski | Automobilklub Krośnieński | ||
7. | Czesław Trzeszczkowski | Automobilklub Toruński | ||
8. | Wojciech Maziarczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | ||
Odpadli: |
||||
Piotr Nowicki | Automobilklub Wielkopolski | |||
Bogdan Adamski | Automobilklub Włocławski | |||
Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |||
Piotr Skoczyński | Automobilklub Toruński | |||
Adam Polak | Automobilklub Wielkopolski | |||
Henryk Mandera | Automobilklub Śląski | |||
Wystartowało 14 zawodników, sklasyfikowano 8. | ||||
Klasa 5: | ||||
Trening: 1. Orski - 2:08,645 | ||||
Wyścig: | ||||
1. | Lesław Orski | Automobilklub Morski | 22:32,0 | |
2. | Edward Kinderman | Automobilklub Śląski | ||
3. | Jerzy Franek | Automobilklub Kielecki | ||
4. | Andrzej Kleina | Automobilklub Wielkopolski | ||
5. | Czesław Trzeszczkowski | Automobilklub Toruński | ||
6. | Tomasz Stawowczyk | Automobilklub Krakowski | ||
7. | Wojciech Maziarczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | ||
8. | Jerzy Bekas | Automobilklub Wielkopolski | ||
9. | Jerzy Dyszy | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | ||
Odpadli: | ||||
Tadeusz Kudłaty | Automobilklub Dolnośląski | |||
Andrzej Wodziński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |||
Krzysztof Adamski | Automobilklub Krakowski | |||
Apolinary Bajuk | Automobilklub Włocławski | |||
Wystartowało 13 zawodników, sklasyfikowano 9. | ||||
Klasa 6: | ||||
Trening: 1. Szmidt - 2:00,066 | ||||
Wyścig: | ||||
1. | Jerzy Mazur | Automobilklub Dolnośląski | MTX 1-06 | 30:19,1 |
2. | Jacek Szmidt | Automobilklub Toruński | MTX 1-06 | |
3. | Artur Skwarzyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 85 | |
4. | Kazimierz Sołtowski | Automobilklub Szczeciński | Promot 83 | |
5. | Janusz Orłowski | Automobilklub Szczeciński | MTX 1-03 | |
6. | Andrzej Wojciechowski | Automobilklub Śląski | Promot 86 | |
7. | Andrzej Godula | Automobilklub Krakowski | Promot 85 | |
8. | Eugeniusz Zarzycki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 86 | |
9. | Józef Kiełbania | Automobilklub Świętokrzyski | MTX 1-06 | |
10. | Piotr Lenartowicz | Automobilklub Radomski | Promot 79 | |
11. | Zdzisław Kupaj | Automobilklub Kaliski | Promot | |
12. | Andrzej Grabowski | Automobilklub Morski | MTX 1-03 | |
13. | Andrzej Podsiadło | Automobilklub Kielecki | Promot 75 | |
14. | Adam Sowa | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 81 | |
15. | Ryszard Plucha | Automobilklub Warszawski | Promot 81 | |
16. | Wojciech Długołęcki | Automobilklub Warszawski | Promot 86 | |
Nie sklasyfikowany: |
||||
Marek Oryński | Automobilklub Krakowski | Promot 77 | ||
Odpadli: | ||||
Piotr Górecki | Automobilklub Morski | Promot 85 | ||
Stefan Banaszak | Automobilklub Szczeciński | Promot 86 | ||
Stanisław Fiedor | Automobilklub Krakowski | |||
Tomasz Szczęsny | Automobilklub Warszawski | Promot | ||
Wiesław Guzik | Automobilklub Świętokrzyski | |||
Ryszard Zygmunt | Automobilklub Morski | Promot 86 | ||
Robert Gajór | Automobilklub Morski | Promot | ||
Tomasz Jeromin | Automobilklub Świętokrzyski | Promot 79 | ||
Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Promot 85 | ||
Tomasz Sikora | Automobilklub Kielecki | Promot 85 | ||
Jarosław Podsiadło | Automobilklub Kielecki | Promot 82 | ||
Marian Czapka | Automobilklub Cieszyński | |||
Henryk Pinis | Automobilklub Śląski | |||
Wystartowało 30 zawodników, sklasyfikowano 16. | ||||
Klasa 7: | ||||
Trening: 1. Zarzycki - 2:05,788 | ||||
Wyścig: | ||||
1. | Eugeniusz Zarzycki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 81 | 21:36,0 |
2. | Dariusz Nowaczyński | Automobilklub Wielkopolski | Promot 82 | |
3. | Krzysztof Godwod | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 82 | |
4. | Andrzej Podsiadło | Automobilklub Kielecki | Promot 75 | |
5. | Jarosław Szczygieł | Automobilklub Toruński | ||
6. | Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Promot 81 | |
7. | Ireneusz Trzeszczkowski | Automobilklub Toruński | Promot 82 | |
8. | Marek Bogusz | Automobilklub Kaliski | Promot 77 | |
9. | Henryk Kazimierczak | Automobilklub Wielkopolski | Promot 77 | |
10. | Marek Oryński | Automobilklub Krakowski | Promot 77 | |
11. | Robert Moritz | Automobilklub Warszawski | Promot 81 | |
12. | Dariusz Górski | Automobilklub Szczeciński | Promot 76 | |
13. | Ryszard Zygmunt | Automobilklub Morski | Promot 82 | |
14. | Janusz Sączyński | Automobilklub Morski | Promot 77 | |
Odpadli: | ||||
Jarosław Podsiadło | Automobilklub Kielecki | Promot 82 | ||
Witold Witkowski | Automobilklub Szczeciński | Promot 82 | ||
Marian Jerczyński | Automobilklub Kaliski | |||
Andrzej Fontański | Automobilklub Częstochowski | Promot 76 | ||
Krzysztof Kotowicz | Automobilklub Wielkopolski | Promot 74 | ||
Wystartowało 19 zawodników, sklasyfikowano 14. |
<< 5 el. WSMP 1986 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1987] [2 el. WSMP 1987 - Poznań >>