<< 4 el. WSMP 1992 - Toruń] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1992] [6 el. WSMP 1992 - Kielce >>
Wyniki wyścigów: | ||||
Klasa N1: | ||||
Trening: 1. Wójcik - 2:27,272; 2. Nowicki - 2:28,813; 3. Lewandowski - 2:28,890 | ||||
Wyścig (12 okr. x 4,085 km = 49,020 km): | ||||
1. | Lech Wójcik | Rainbow Łódź | Polski Fiat 126p | 30:09,711 |
2. | Małgorzata Serbin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 30:11,947 |
3. | Arkadiusz Nowicki | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | 30:18,830 |
4. | Sebastian Lewandowski | Gulf / Radio Zet - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 30:20,073 |
5. | ? | Polski Fiat 126p | ||
6. | Andrzej Bobrowski | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | |
Klasa A1: | ||||
Trening: 1. Oczkowski - 2:16,140; 2. Bednarek - 2:16,744; 3. Gawroński - 2:17,406 | ||||
Wyścig (12 okr. x 4,085 km = 49,020 km): | ||||
1. | Marek Oczkowski | Gulf - Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | 27:49,362 |
2. | Piotr Bednarek | Rainbow Łódź | Polski Fiat 126p | 27:58,585 |
3. | Waldemar Mrówczyński | Automobilklub Wielkopolski | 27:59,093 | |
4. | Krzysztof Gawroński | Rak Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 28:16,970 | |
5. | Zbigniew Czarnocki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 28:33,166 | |
Klasa A2: | ||||
Trening: 1. Mandera - 1:58,508; 2. Federowicz - 2:03,624; 3. Jaskłowski - 2:05,498 | ||||
Wyścig (15 okr. x 4,085 km = 61,275 km): | ||||
1. | Henryk Mandera | Automobilklub Wielkopolski | Suzuki Swift GTi | 30:49,266 |
2. | Krzysztof Federowicz | Gulf / Radio Zet - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift GTi | 31:42,476 |
3. | Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift GTi | - 2 okr. |
4. | Tomasz Jaskłowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | ||
Klasa A3 (Międzynarodowe WSMP): | ||||
Trening: 1. Fiedor - 2:01,734; 2. Sukhov - 2:04,108; 3. Cołoszyński - 2:04,195 | ||||
Wyścig (13 okr. x 4,085 km = 53,105 km): | ||||
1. | Stanisław Fiedor | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Honda Civic VT | |
2. | Vladimir Sukhov | (RUS) | Łada 2108 Samara | |
3. | Uwe Albrecht | (D) | Toyota | |
Klasa CH1: | ||||
Trening: 1. Szwagierczak - 2:02,524; 2. Grynhoff - 2:04,032; 3. Skudło - 2:12,685 | ||||
Wyścig (15 okr. x 4,085 km = 61,275 km): | ||||
1. | Leszek Grynhoff | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p-Honda | 32:01,255 |
2. | Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p-Honda | - 1 okr. |
3. | Antoni Skudło | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | - 1 okr. |
Klasa CH2: | ||||
Trening: 1. Smorawiński - 1:47,700; 2. Myszkier - 1:53,040; 3. Troszyński - 1:59,582 | ||||
Wyścig (14 okr. x 4,085 km = 57,190 km): | ||||
1. | Wojciech Smorawiński | Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 | 25:44,605 |
2. | Tadeusz Myszkier | Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Audi Coupe-BMW | 27:02,651 |
3. | Marek Troszyński | Rainbow Łódź | Volkswagen Scirocco | - 1 okr. |
4. | Piotr Urbański | Rainbow Łódź | Volkswagen Golf | - 1 okr. |
5. | Cezary Fuchs | Automobilklub Dolnośląski | Opel Kadett | - 1 okr. |
Klasa E1: | ||||
Trening: 1. Szmidt - 1:49,080; 2. Podsiadło - 1:49,945; 3. Jeromin - 1:50,732; ... 5. A. Wodziński | ||||
Wyścig (14 okr. x 4,085 km = 57,190 km): | ||||
1. | Jacek Szmidt | Automobilklub Toruński | MTX 1-06 | 26:15,765 |
2. | Tomasz Jeromin | Automobilklub Świętokrzyski | MTX 1-06 | |
3. | Jarosław Podsiadło | Automobilklub Kielecki | Estonia 21 | 26:32,853 |
4. | Marek Nowak | Rak Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 21 | 26:47,790 |
5. | Robert Gajór | Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Promot 86 | 26:55,908 |
Odpadli m. in.: | ||||
1 okr. | Andrzej Wodziński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 21 | (silnik) |
1 okr. | Krzysztof Wodziński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | (uszczelka pod głowicą) |
|
Klasa E2: | ||||
Trening: 1. Godula - 1:40,851; 2. Luciński - 1:41,294; 3. Głowacki - 1:43,739; 4. Czub - 1:44,131; 5. Szczęsny - 1:44,480 | ||||
Wyścig (15 okr. x 4,085 km = 61,275 km): | ||||
1. | Andrzej Godula | Radio RMF - Automobilklub Kielecki | Estonia 25 | 25:41,826 |
2. | Ryszard Luciński | Automobilklub Śląski | Estonia 25 | 25:49,478 |
3. | Cezary Czub | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 21-10 | 26:22,959 |
4. | Artur Skwarzyński | Rak Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25 | |
5. | Bogdan Leśniak | Gulf - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 21-10 | 26:55,970 |
Międzynarodowe WSMP - Formuła Mondial: | ||||
Trening: 1. Johansson - 1:35,910; 2. Potekhin - 1:38,056; 3. Kozankov - 1:39,321; 4. D. Jonusis - 1:39,396; 5. Gorscheniev - 1:40,846; 6. Kretov - 1:41,507 | ||||
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,850 km): | ||||
1. | Ulf Johansson | (S) | Reynard 893-Volkswagen | |
2. | Aleksandr Potekhin | (RUS) | Estonia 25 | |
3. | Viktor Kozankov | (RUS) | Estonia 25 | |
4. | Darius Jonusis | (LT) Automobilklub Morski | Estonia 21-10 | |
5. | Sergey Gorscheniev | (RUS) | Estonia 21 |
<< 4 el. WSMP 1992 - Toruń] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1992] [6 el. WSMP 1992 - Kielce >>