<< 4 el. WSMP 1996 - Kamień Śląski] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1996] [1 el. WSMP 1997 - Poznań >>
Wyniki wyścigów: | |||||
Klasa E-2000 + E-1600: |
|||||
Trening: 1. Luciński - 1:54,200; 2. Szczęsny - 1:55,360; 3. Rafał Podolski - 1:56,830; 4. Gasenko - 1:58,790; 5. Skwarzyński - 1:59,609 | |||||
I wyścig (12 okr. x 4,412 km = 52,944 km): | |||||
1. | Tomasz Szczęsny | Hollywood - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Reynard 883-VW | 1. kl. E-1600 | 23:23,712 (136,0 km/h) |
2. | Wiktor Gasenko | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Estonia 25-Łada | 2. kl. E-1600 | 23:25,509 |
3. | Ryszard Luciński | Castrol - Automobilklub Wielkopolski | Reynard 913-VW | 23:29,437 | |
4. | Hieronim Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | 3. kl. E-1600 | 25:01,639 |
5. | Artur Skwarzyński | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | 4. kl. E-1600 | 25:17,238 |
6. | Michał Idzior | Automobilklub Beskidzki | 5. kl. E-1600 | ||
7. | Jerzy Fontański | Automobilklub Częstochowski | 6. kl. E-1600 | ||
Mirosław Bednarski | Automobilklub Kielecki | 7. kl. E-1600 | |||
Wacław Podolski | Automobilklub Kielecki | 8. kl. E-1600 | |||
II wyścig (12 okr. x 4,412 km = 52,944 km): | |||||
1. | Artur Glinczewski | Rafineria Gdańska - Automobilklub Wielkopolski | Reynard 893-VW | 1. kl. E-1600 | 23:33,106 (135,1 km/h) |
2. | Tomasz Szczęsny | Hollywood - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Reynard 883-VW | 2. kl. E-1600 | 23:44,559 |
3. | Artur Skwarzyński | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | 3. kl. E-1600 | 24:03,698 |
4. | Rafał Podolski | Automobilklub Kielecki | Estonia 25-Lancia | 4. kl. E-1600 | 24:04,598 |
5. | Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | 5. kl. E-1600 | ||
6. | Jarosław Podsiadło | Automobilklub Kielecki | 6. kl. E-1600 | ||
7. | Michał Idzior | Automobilklub Beskidzki | 7. kl. E-1600 | ||
Wacław Podolski | Automobilklub Kielecki | 8. kl. E-1600 | |||
Odpadli m. in.: | |||||
5 okr. |
Ryszard Luciński | Castrol - Automobilklub Wielkopolski | Reynard 913-VW | (linka gazu) | |
Klasa E-1300: | |||||
Trening: 1. K. Wodziński - 2:00,330; 2. Godula - 2:00,713; 3. Podkalicki - 2:00,966 | |||||
Wycofał się po treningu: | |||||
Marcin Banaszak | Automobilklub Wielkopolski | Promot 83-Łada | (silnik) | ||
I wyścig (12 okr. x 4,412 km = 52,944 km): | |||||
1. | Marek Nowak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 21-Łada | 25:02,531 | |
2. | Michał Gil | Automobilklub Kielecki | Estonia 25-Łada | 25:04,655 | |
3. | Bohdan Leśniak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 21-Łada | ||
4. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Estonia 25-Łada | ||
5. | Andrzej Wodziński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | ||
6. | Tadeusz Kłosowski | Automobilklub Szczeciński | Estonia 21-Łada | ||
7. | Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Krakowski | |||
8. | Grzegorz Kamiński | Automobilklub Toruński | |||
9. | Ireneusz Trzeszczkowski | Automobilklub Toruński | |||
Odpadli m. in.: | |||||
Andrzej Godula | Automobilklub Polski | Estonia 25-Łada | (zwrotnica) | ||
II wyścig (12 okr. x 4,412 km = 52,944 km): | |||||
1. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Estonia 25-Łada | 24:30,192 | |
2. | Andrzej Godula | Automobilklub Polski | Estonia 25-Łada | 24:36,094 | |
3. | Marek Nowak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 21-Łada | 25:50,527 | |
4. | Janusz Sączyński | Automobilklub Morski | Estonia 25-Łada | 50:50,940 | |
5. | Krzysztof Wodziński | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 84-Łada | 50:55,592 | |
6. | Bohdan Leśniak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |||
7. | Andrzej Wodziński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | ||
8. | Ireneusz Trzeszczkowski | Automobilklub Toruński | |||
9. | Robert Gajór | Automobilklub Morski | |||
10. | Tadeusz Kłosowski | Automobilklub Szczeciński | Estonia 21-Łada | ||
Klasa H: | |||||
Trening: 1. Dziurka - 1:57,673; 2. Federowicz - 1:58,159; 3. A. Polak - 1:58,983; 4. Tadeusz Myszkier - 2:03,372; 5. Mandera - 2:03,857; 6. M. Kusiak - 2:04,213 | |||||
I wyścig (12 okr. x 4,412 km = 52,944 km): | |||||
1. |
Andrzej Dziurka | ALDA Motorsport - Automobilklub Polski | Opel Astra GSi 16V | 24:01,344 (132,5 km/h) | |
2. |
Adam Polak | Toyota / Castrol - Automobilklub Polski | Toyota Celica GT4 | 24:06,221 | |
3. | Tadeusz Myszkier | Rafineria Gdańska - Automobilklub Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | 24:36,004 | |
4. | Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Ford Escort RS Cosworth | 25:07,198 | |
5. | Krzysztof Gałecki | Rafineria Gdańska - Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 E30 | 25:22,195 | |
6. | Piotr Bednarek | Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 E30 | 25:57,182 | |
7. | Grzegorz Baran | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Audi Quattro | - 1 okr. | |
8. | Andrzej Kleina | Automobilklub Wielkopolski | Ford Sierra RS 500 | - 1 okr. | |
9. | Henryk Mandera | Automobilklub Wielkopolski | Toyota Carina E | - 1 okr. | |
10. | Slavko Umicević | Automobilklub Polski | Honda CRX | - 1 okr. | |
Odpadli m. in.: | |||||
3 okr. |
Krzysztof Federowicz | Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Ford Escort RS Cosworth | (sprzęgło) | |
II wyścig (12 okr. x 4,412 km = 52,944 km): | |||||
1. |
Andrzej Dziurka | ALDA Motorsport - Automobilklub Polski | Opel Astra GSi 16V | 23:57,018 (132,9 km/h) | |
2. |
Krzysztof Federowicz | Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Ford Escort RS Cosworth | 24:02,420 | |
3. | Adam Polak | Toyota / Castrol - Automobilklub Polski | Toyota Celica GT4 | 24:09,930 | |
4. | Tadeusz Myszkier | Rafineria Gdańska - Automobilklub Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | 24:14,631 | |
5. | Piotr Bednarek | Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 E30 | 24:36,032 | |
6. | Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Ford Escort RS Cosworth | 24:41,314 | |
7. | Krzysztof Gałecki | Rafineria Gdańska - Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 E30 | 25:02,506 | |
8. | Henryk Mandera | Automobilklub Wielkopolski | Toyota Carina E | 25:21,121 | |
9. | Grzegorz Baran | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Audi Quattro | - 1 okr. | |
10. | Slavko Umicević | Automobilklub Polski | Honda CRX | - 1 okr. | |
Klasa A-1000: | |||||
I wyścig (10 okr. x 4,412 km = 44,120 km): | |||||
1. | Marek Oczkowski | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 23:30,171 | |
2. | Włodzimierz Pawluczuk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 23:45,504 | |
3. | Paweł Kałuża | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento 900 | 24:10,655 | |
4. | Krzysztof Dunat | Automobilklub Beskidzki | Fiat Cinquecento 900 | 24:22,426 | |
5. | Mariusz Borczyk | Automobilklub Małopolski | Fiat Cinquecento 900 | 24:32,082 | |
6. | Michał Pelec-Alexandrowicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 24:37,693 | |
7. | Krzysztof Gawroński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | ||
8. | Piotr Litwinowicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | ||
9. | Jarosław Majewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |||
10. | Marek Kujawa | Automobilklub Wielkopolski | |||
II wyścig (10 okr. x 4,412 km = 44,120 km): | |||||
1. | Marek Oczkowski | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 23:09,455 | |
2. | Włodzimierz Pawluczuk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 23:17,612 | |
3. | Krzysztof Gawroński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 23:30,035 | |
4. | Paweł Kałuża | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento 900 | 24:21,682 | |
5. | Mariusz Borczyk | Automobilklub Małopolski | Fiat Cinquecento 900 | 24:26,659 | |
6. | Krzysztof Dunat | Automobilklub Beskidzki | Fiat Cinquecento 900 | 25:05,929 | |
7. | Marek Kujawa | Automobilklub Wielkopolski | |||
8. | Jerzy Starnawski | Automobilklub Morski | |||
9. | Jarosław Majewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |||
Puchar Cinquecento Sporting: | |||||
I wyścig (10 okr. x 4,412 km = 44,120 km): | |||||
1. | Wojciech Cołoszyński | Autorex / Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 23:47,003 | |
2. | Jakub Golec | ACM Mari Car / PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 23:47,383 | |
3. | Zbigniew Szwagierczak | Pol Car - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 23:55,320 | |
4. | Sebastian Lewandowski | Autorex / Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 23:55,541 | |
5. | Zbigniew Czarnocki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 23:55,889 | |
6. | Adam Tuszyński | Brus Auto / Polmozbyt SA - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 23:56,256 | |
7. | Andrzej Węglarz | Automobilklub Tarnobrzeski | Fiat Cinquecento Sporting | 23:57,526 | |
8. | Sebastian Mielcarek | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 23:57,996 | |
9. | Michał Pinis | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 24:12,246 | |
10. | Tomasz Krukowski | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento Sporting | 24:17,275 | |
II wyścig (10 okr. x 4,412 km = 44,120 km): | |||||
1. | Wojciech Cołoszyński | Autorex / Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 23:35,351 | |
2. | Adam Tuszyński | Brus Auto / Polmozbyt SA - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 23:35,908 | |
3. | Sebastian Lewandowski | Autorex / Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 23:44,777 | |
4. | Jakub Golec | ACM Mari Car / PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 23:44,789 | |
5. | Zbigniew Czarnocki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 23:47,389 | |
6. | Andrzej Węglarz | Automobilklub Tarnobrzeski | Fiat Cinquecento Sporting | 23:54,729 | |
7. | Zbigniew Szwagierczak | Pol Car - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 24:04,694 | |
8. | Tomasz Płaczek | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 24:09,733 | |
9. | Michał Pinis | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 24:15,627 | |
10. | Jan Matłacz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 24:15,925 | |
Puchar Cinquecento: | |||||
I finał A (10 okr. x 4,412 km = 44,120 km): | |||||
1. | Grzegorz Grzyb | Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento 900 | 25:54,404 | |
2. | Maciej Ptak | Automobilklub Radomski | Fiat Cinquecento 900 | 25:56,839 | |
3. | Michał Tuszyński | Brus Auto Polmozbyt SA - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 26:11,450 | |
4. |
Jakub Pietruszyński | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 26:12,307 | |
5. | Artur Czyż | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 26:13,131 | |
6. | Marek Szymczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 26:18,004 | |
7. | Marcin Kaczmarek | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 26:18,482 | |
8. | Marcin Bartkowiak | Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento 900 | 26:20,005 | |
9. | Maciej Bekas | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 26:22,735 | |
10. | Jerzy Kusiak | Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento 900 | 26:28,051 | |
Odpadli m. in.: | |||||
Wiktor Turkiewicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | (wał napędowy) | ||
II finał A (9 okr. x 4,412 km = 39,708 km): | |||||
1. | Grzegorz Grzyb | Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento 900 | 22:21,395 | |
2. | Artur Czyż | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 22:22,281 | |
3. | Grzegorz Karczewski | AW Ciech Petrol - Automobilklub Kaliski | Fiat Cinquecento 900 | 22:30,235 | |
4. |
Maciej Ptak | Automobilklub Radomski | Fiat Cinquecento 900 | 22:35,005 | |
5. | Aleksander Bubel | Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento 900 | 22:35,591 | |
6. | Maurycy Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 22:36,976 | |
7. | Andrzej Spława-Neyman | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 22:40,253 | |
8. | Marek Szymczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 22:42,805 | |
9. | Jerzy Kusiak | Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento 900 | 22:43,500 | |
10. | Michał Tuszyński | Brus Auto Polmozbyt SA - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 22:51,821 |
<< 4 el. WSMP 1996 - Kamień Śląski] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1996] [1 el. WSMP 1997 - Poznań >>