<< 5 el. WSMP 1998 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1998] [7 el. WSMP 1998 - Kamień Śląski >>
Wyniki wyścigów: | |||||
Grupa E: | |||||
Trening: 1. Luciński - 1:34,588; 2. Kłosowski - 1:35,630; 3. Rafał Podolski - 1:36,357; 4. Lim - 1:37,918; 5. Szczęsny - 1:39,034; 6. Glinczewski - 1:39,259; 7. Robert Podolski - 1:40,805; 8. W. Gąsecki - 1:41,703; 9. M. Kochański - 1:42,339; 10. Gil - 1:43,910; 11. Godula - 1:44,430; 12. Leśniak - 1:45,016; 13. Skwarzyński - 1:45,275; 14. Sączyński - 1:45,328; 15. H. Kochański - 1:45,751; 16. Kaźmierczak - 1:45,861; 17. K. Wodziński - 1:46,396; 18. Wozowicz - 1:46,927; 19. Marcinkiewicz - 1:47,573; 20. Kaczmarek - 1:48,765; 21. A. Wodziński - 1:51,242; 22. Kamiński - 1:51,637; 23. Mazuro - 1:52,982; 24. Podsiadło - 1:54,402; 25. Górecki - 1:54,442; 26. Gajór - 1:55,555; 27. Grabowski - 1:55,864; 28. Żywicki - 2:01,666; 29. W. Podolski - 2:01,671 | |||||
Wyścig (15 okr.): | |||||
1. | Ryszard Luciński | Lotos - A. Wielkopolski | Dallara F 394-Opel | kl. E-2000 | 24:30,236 (150,0 km/h) |
2. | Rafał Podolski | Automobilklub Kielecki | Reynard 913-Volkswagen | kl. E-2000 | 24:30,313 |
3. | Tomasz Szczęsny | A. Rzemieślnik Warszawa | Reynard 883-Volkswagen | 1. kl. E-1600 | 25:25,306 |
4. | Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Eufra 391-Mugen | kl. E-2000 | 26:00,262 |
5. | Wojciech Gąsecki | Automobilklub Szczeciński | Dallara F 389-BMW | kl. E-2000 | - 1 okr. |
6. | Andrzej Godula | Automobilklub Polski | Estonia 25-Łada | 1. kl. E-1300 | - 1 okr. |
7. | Janusz Sączyński | Automobilklub Morski | Estonia 25-Łada | 2. kl. E-1300 | - 1 okr. |
8. | Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Krakowski | Estonia 21-Łada | 3. kl. E-1300 | - 1 okr. |
9. | Marcin Kaczmarek | Automobilklub Szczeciński | Promot 83-Łada | 4. kl. E-1300 | - 1 okr. |
10. | Artur Glinczewski | Automobilklub Wielkopolski | Reynard 893-Volkswagen | kl. E-2000 | - 2 okr. |
11. | Robert Gajór | Automobilklub Morski | Estonia 21-Łada | 5. kl. E-1300 | - 2 okr. |
12. | Jarosław Podsiadło | Automobilklub Kielecki | Estonia 21-Łada | 6. kl. E-1300 | - 2 okr. |
13. | Michał Gil | Automobilklub Kielecki | Estonia 21-Honda | 2. kl. E-1600 | - 2 okr. |
14. | Andrzej Grabowski | Automobilklub Orski | Promot 85-Łada | 7. kl. E-1300 | - 2 okr. |
15. | Krzysztof Wodziński | Jet-Castrol - A. Rzemieślnik | Van Diemen RF 95-Łada | 8. kl. E-1300 | - 2 okr. |
16. | Wacław Podolski | Automobilklub Kielecki | Estonia 25-Łada | 3. kl. E-1600 | - 3 okr. |
Odpadli m. in.: | |||||
4 okr. | Artur Skwarzyński | A. Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | kl. E-1600 | (defekt) |
Maurycy Kochański | A. Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Lancia | kl. E-1600 | (koło) | |
Najszybsze okrążenie (4): Rafał Podolski - 1:35,762 | |||||
Samochody turystyczne: | |||||
Trening: 1. Dziurka - 1:42,632; 2. Tadeusz Myszkier - 1:45,436; 3. Tomasz Myszkier - 1:52,976; 4. Kostrzak - 1:53,162; 5. Kozłowski - 1:58,704; 6. Baran - 1:59,181; 7. H. Mandera - 1:59,545; 8. Kasztelan - 2:00,580; 9. Kleina - 2:00,772; 10. Michałowski - 2:01,933; 11. X. Mielcarek - 2:01,937; 12. S. Mielcarek - 2:02,152; 13. Dąbrowski - 2:02,226; 14. Bartkowiak - 2:02,319; 15. Fiedor - 2:02,342; 16. Gałecki - 2:02,367; 17. Podkalicki - 2:02,463; 18. Koziczak - 2:02,974; 19. M. Brymora - 2:03,410; 20. Doskocz - 2:04,751; 21. M. Majewski - 2:05,253; 22. Starnawski - 2:05,501; 23. Kunicki - 2:08,470; 24. Grochowalski - 2:14,235; 25. Dyszy - 2:16,672; 26. Białowąs - 2:17,921; 27. Namysł - 2:23,602 | |||||
Wyścig (15 okr.): | |||||
1. | Tadeusz Myszkier | Lotos - A. Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | 1. kl. H | 26:37,032 (138,1 km/h) |
2. | Andrzej Dziurka | Alda - Automobilklub Polski | Alfa Romeo 155 TS | 1. kl. ST | 26:48,441 |
3. | Tomasz Myszkier | Lotos - A. Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | 2. kl. H | - 1 okr. |
4. | Andrzej Kleina | Automobilklub Olsztyński | Ford Sierra RS 500 Cosworth | 3. kl. H | - 1 okr. |
5. | Grzegorz Kozłowski | Automobilklub Wielkopolski | Ford Escort RS 2000 | 1. kl. A-2000 | - 1 okr. |
6. | Krzysztof Gałecki | Lotos - A. Wielkopolski | Renault Megane Coupe | 4. kl. H | - 2 okr. |
7. | Marcin Bartkowiak | Automobilklub Śląski | Renault Megane Coupe | 5. kl. H | - 2 okr. |
8. | Aleksander Michałowski | Automobilklub Lubelski | Renault Megane Coupe | 6. kl. H | - 2 okr. |
9. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Renault Megane Coupe | 7. kl. H | - 2 okr. |
10. | Marcin Kasztelan | Automobilklub Orski | Opel Astra GSi 16V | 1. kl. N-2000 | - 2 okr. |
11. | Henryk Mandera | Automobilklub Mysłowicki | Suzuki Swift GTi 16V | 1. kl. H-2000 | - 2 okr. |
12. | Miłosz Majewski | A. Rzemieślnik Warszawa | Opel Kadett GSi 16V | 2. kl. H-2000 | - 2 okr. |
13. | Waldemar Doskocz | A. Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 106 Rallye | 2. kl. N-2000 | - 2 okr. |
14. | Marcin Brymora | Automobilklub Częstochowski | Honda Civic VTi | 3. kl. N-2000 | - 2 okr. |
15. | Tomasz Dąbrowski | A. Rzemieślnik Warszawa | Toyota Corolla MR 2 | 3. kl. H-2000 | - 2 okr. |
16. | Grzegorz Baran | Jet-Castrol - A. Rzemieślnik | Renault Clio 16 S | 4. kl. N-2000 | - 3 okr. |
17. | Michał Kunicki | A. Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift 1.3 | 4. kl. H-2000 | - 3 okr. |
18. | Jerzy Dyszy | A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 5. kl. H-2000 | - 3 okr. |
19. | Wojciech Białowąs | A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 6. kl. H-2000 | - 3 okr. |
Odpadli m. in.: | |||||
12 okr. |
Stanisław Fiedor | A. Rzemieślnik Warszawa | Honda Civic VTi | kl. A-2000 | |
3 okr. |
Sebastian Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Opel Astra GSi 16V | kl. N-2000 | |
Najszybsze okrążenie (9): Dziurka - 1:44,002 | |||||
Klasa A-1000: | |||||
Trening: 1. Kałuża - 2:06,744; 2. Gawroński - 2:07,479; 3. Serbin - 2:08,207; 4. Carzasty - 2:08,598; 5. Wywiał - 2:08,635; 6. Litwinowicz - 2:08,736; 7. Bobrowski - 2:08,921; 8. Kaczmarek - 2:08,935; 9. Kiełkiewicz - 2:10,364; 10. Płaczek - 2:10,626; 11. M. Gąsecki - 2:13,623 | |||||
Wyścig (12 okr.): | |||||
1. | Paweł Kałuża | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento 900 | 1. Puchar M plus M | 26:05,275 (112,7 km/h) |
2. | Piotr Litwinowicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 2. Puchar M plus M | 26:07,659 |
3. | Andrzej Bobrowski | Efektor - A. Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | 3. Puchar M plus M | 26:07,814 |
4. | Marcin Kaczmarek | M plus M - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 4. Puchar M plus M | 26:23,076 |
5. | Małgorzata Serbin | Car System Voss - Rzemieślnik | Fiat Cinquecento 900 | 5. Puchar M plus M | 26:35,661 |
6. | Adam Kiełkiewicz | A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 6. Puchar M plus M | 26:37,074 |
7. | Tomasz Płaczek | M plus M - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 7. Puchar M plus M | 26:37,477 |
8. | Mirosław Gąsecki | Automobilklub Orski | Fiat Cinquecento 900 | 8. Puchar M plus M | - 1 okr. |
9. | Krzysztof Gawroński | A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | - 2 okr. | |
Odpadli m. in.: | |||||
9 okr. |
Grzegorz Carzasty | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento 900 | (wypadek) | |
Nie wystartował: | |||||
Tomasz Wywiał | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 | Puchar M plus M | ||
Najszybsze okrążenie (2): Kałuża - 2:08,604 |
<< 5 el. WSMP 1998 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1998] [7 el. WSMP 1998 - Kamień Śląski >>