<< 2 el. WSMP 1999 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1999] [4 el. WSMP 1999 - Kamień Śląski >>
Pogoda: ciepło
Wyniki wyścigów: | |||||
Grupa E: | |||||
Trening: 1. Rafał Podolski; 2. Marcinkiewicz; 3. Luciński; 4. Glinczewski; 5. Kłosowski | |||||
Wyścig: | |||||
1. | Maciej Marcinkiewicz | Automobilklub Olsztyński | Dallara F 394-Opel | 1. kl. F3-R24 | |
2. | Tadeusz Kłosowski | Automobilklub Szczeciński | Dallara F 393-Opel | 2. kl. F3-R24 | |
3. | Rafał Podolski | Automobilklub Kielecki | 3. kl. F3-R24 | ||
4. | Maurycy Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Lancia | 1. kl. E-2000 | |
5. | Michał Gil | Automobilklub Kielecki | Estonia 21-Honda | 2. kl. E-2000 | |
6. | Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Eufra 391-Mugen | 4. kl. F3-R24 | |
Wacław Podolski | Automobilklub Kielecki | Estonia | 3. kl. E-2000 | ||
Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Krakowski | Estonia 21-Łada | 1. kl. E-1300 | ||
Andrzej Godula | Automobilklub Polski | Estonia 25-Łada | 2. kl. E-1300 | ||
Przemysław Walknowski | Automobilklub Szczeciński | Estonia | 3. kl. E-1300 | ||
Jarosław Podsiadło | Automobilklub Kielecki | Estonia | 4. kl. E-1300 | ||
Andrzej Grabowski | Automobilklub Orski | 5. kl. E-1300 | |||
Odpadli m. in.: | |||||
Tomasz Szczęsny | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | (silnik) | |||
Samochody turystyczne: | |||||
Trening: 1. Dziurka | |||||
Wyścig: | |||||
1. | Andrzej Dziurka | Alda - Automobilklub Polski | Alfa Romeo 155 TS | ||
2. | Piotr Bednarek | Automobilklub Kielecki | BMW M3 E36 | ||
3. | Krzysztof Federowicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Honda Integra-R | 1. kl. N-2000 | |
4. | Andrzej Kleina | Automobilklub Olsztyński | Ford Sierra RS 500 Cosworth | ||
5. | Grzegorz Kozłowski | Automobilklub Wielkopolski | Honda Integra-R | 2. kl. N-2000 | |
6. | Tomasz Wywiał | Automobilklub Częstochowski | Honda Integra-R | 3. kl. N-2000 | |
Henryk Mandera | Automobilklub Mysłowicki | Suzuki Swift GTi 16V | 1. kl. H-2000 | ||
Stanisław Fiedor | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Honda Civic | 2. kl. H-2000 | ||
Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault | 3. kl. H-2000 | ||
Tomasz Dąbrowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Ford Escort | 4. kl. H-2000 | ||
Miłosz Majewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel | 5. kl. H-2000 | ||
Marcin Bartkowiak | Automobilklub Śląski | Renault Megane Coupe | 6. kl. H-2000 | ||
Zdzisław Brymora | Automobilklub Częstochowski | Honda | 4. kl. N-2000 | ||
Hubert Wójcik | Automobilklub Kielecki | Opel | 5. kl. N-2000 | ||
Odpadli m. in.: | |||||
4 okr. |
Tadeusz Myszkier | Automobilklub Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | (silnik) | |
Klasa A-1000 / Puchar M plus M: |
|||||
1. |
Tomasz Płaczek | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | ||
2. | Krzysztof Gawroński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | ||
3. | Paweł Kałuża | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento | ||
4. | Adam Kiełkiewicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | ||
5. | Marcin Kaczmarek | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | ||
6. | Piotr Litwinowicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | ||
Wystartowało 8 zawodników. | |||||
Puchar Renault Megane Coupe: |
|||||
Trening: 1. Golec; 2. Szwagierczak; ... 5. Bekas | |||||
Sprint: | |||||
1. | Jakub Golec | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | ||
2. | Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | ||
3. | Marcin Bartkowiak | Automobilklub Śląski | Renault Megane Coupe | ||
4. | Sebastian Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | ||
5. | Robert Kisiel | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | ||
6. | Małgorzata Serbin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | ||
7. | Maciej Ptak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | ||
8. | Maciej Tomaszewski | Automobilklub Polski | Renault Megane Coupe | ||
9. | Krzysztof Gałecki | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | ||
10. | Bartłomiej Bakalarz | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | ||
11. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Renault Megane Coupe | ||
12. | Henryk Mandera | Automobilklub Mysłowicki | Renault Megane Coupe | ||
13. | Jan Matłacz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | ||
14. | Witold Paradowski | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | ||
15. | Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | ||
Odpadli m. in.: | |||||
Aleksander Michałowski | Automobilklub Lubelski | Renault Megane Coupe | |||
Nie wystartowali (spóźnienie na start): | |||||
Maciej Bekas | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | |||
Marek Szymczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | |||
Tadeusz Kudłaty | Automobilklub Dolnośląski | Renault Megane Coupe | |||
Wyścig główny (15 okr.): | |||||
1. | Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | ||
2. | Jakub Golec | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | ||
3. | Marcin Bartkowiak | Automobilklub Śląski | Renault Megane Coupe | ||
4. | Sebastian Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | ||
5. | Robert Kisiel | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | ||
6. | Maciej Bekas | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | ||
7. | Maciej Ptak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | ||
8. | Maciej Tomaszewski | Automobilklub Polski | Renault Megane Coupe | ||
9. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Renault Megane Coupe | ||
10. | Krzysztof Gałecki | Automobilklub Wielkopolski | Renault Megane Coupe | ||
11. | Aleksander Michałowski | Automobilklub Lubelski | Renault Megane Coupe | ||
12. | Marek Szymczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | ||
13. | Henryk Mandera | Automobilklub Mysłowicki | Renault Megane Coupe | ||
14. | Jan Matłacz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | ||
15. | Tadeusz Kudłaty | Automobilklub Dolnośląski | Renault Megane Coupe | ||
16. | Witold Paradowski | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | ||
17. | Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | ||
Odpadli m. in.: | |||||
Małgorzata Serbin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | |||
Bartłomiej Bakalarz | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | |||
Klasa CS-1100: | |||||
Trening: 1. A. Nowicki - 2:11,910; 2. Czyż - 2:11,918 | |||||
Wyścig (15 okr.): | |||||
1. | Artur Czyż | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | ||
2. | Arkadiusz Nowicki | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | ||
3. | Dariusz Chudobiński | Automobilklub Łódzki | Fiat Cinquecento Sporting | ||
4. | Zbigniew Czarnocki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | ||
5. | Jacek Szurgot | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | ||
6. | Kamil Zadolny | Automobilklub Radomski | Fiat Cinquecento Sporting | ||
Wystartowało 11 zawodników, sklasyfikowano 8. |
<< 2 el. WSMP 1999 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1999] [4 el. WSMP 1999 - Kamień Śląski >>