<< 1 el. WSMP 2000 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 2000] [3 el. P. Alfy Romeo 2000 - Brno >>
Pogoda: deszcz podczas 2 el. WSMP kl. A-1000
Wyniki wyścigów: | |||||
2 el. WSMP - Grupa E: | |||||
1. | Tadeusz Kłosowski | Lotos - A. Szczeciński | Dallara F 394-Opel | 15:27,297 | |
2. | Michał Gil | Automobilklub Kielecki | Reynard 913-Volkswagen | 15:47,110 | |
3. | Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Eufra 391-Mugen | 15:58,654 | |
4. | Maurycy Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Reynard 893-Lancia | 16:13,611 | |
5. | Hieronim Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Lancia | 16:39,194 | |
6. | Marek Sawczenko | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | - 1 okr. | |
Odpadł: | |||||
Andrzej Grabowski | Automobilklub Orski | Estonia 21-Łada | |||
Wystartowało 7 zawodników. | |||||
3 el. WSMP - Grupa E: | |||||
1. | Tadeusz Kłosowski | Lotos - A. Szczeciński | Dallara F 394-Opel | 20:32,229 | |
2. | Michał Gil | Automobilklub Kielecki | Reynard 913-Volkswagen | 21:37,661 | |
3. | Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Eufra 391-Mugen | 21:52,329 | |
4. | Andrzej Grabowski | Automobilklub Orski | Estonia 21-Łada | - 2 okr. | |
5. | Marek Sawczenko | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | - 3 okr. | |
Odpadli: | |||||
Maurycy Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Reynard 893-Lancia | |||
Hieronim Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Lancia | |||
2 el. WSMP - Samochody turystyczne: | |||||
Sprint: | |||||
1. | Tadeusz Myszkier | Lotos - A. Wielkopolski | BMW M3 E36 | 1. kl. H+2000 | 8:43,469 |
2. | Andrzej Dziurka | Alda - Automobilklub Polski | Audi A4 Quattro | 2. kl. H+2000 | 8:44,177 |
3. | Tomasz Myszkier | Lotos - A. Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | 3. kl. H+2000 | 9:00,759 |
4. | Maciej Stańco | Alda - Automobilklub Kielecki | Alfa Romeo 155 TS | 1. kl. H-2000 | 9:01,216 |
5. | Piotr Bednarek | Automobilklub Kielecki | BMW M3 E36 GTR | 4. kl. H+2000 | 9:26,258 |
6. | Piotr Zaleski | Automobilklub Orski | BMW M3 E36 | 5. kl. H+2000 | 9:27,692 |
7. | Xawery Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Opel Astra GSi | 2. kl. H-2000 | |
8. | Tomasz Wywiał | Automobilklub Częstochowski | Honda Integra Type-R | 3. kl. H-2000 | |
9. | Marcin Gładysz | Gładysz Racing Team - A. Tarnowski | Volkswagen Golf | 6. kl. H+2000 | |
10. | Mieczysław Błaszczyński | Automobilklub Łódzki | Ford Sierra XR | 7. kl. H+2000 | |
11. | Adam Gładysz | Gładysz Racing Team - A. Tarnowski | Volkswagen Golf | 8. kl. H+2000 | |
12. | Marcin Śliwiński | Automobilklub Orski | BMW M3 | 9. kl. H+2000 | |
13. | Jerzy Starnawski | Ford Escort RS Cosworth | 10. kl. H+2000 | ||
14. | Stanisław Fiedor | Honda Civic VTi | 4. kl. H-2000 | ||
15. | Bartosz Warzecha | Volkswagen Golf | 11. kl. H+2000 | ||
16. | Tomasz Dąbrowski | Ford Escort | 5. kl. H-2000 | ||
Witold Szybowski | Automobilklub Krakowski | Alfa Romeo | 6. kl. H-2000 | ||
Grzegorz Kozłowski | Honda Integra | 1. kl. N-2000 | |||
Jarosław Paja | Automobilklub Kielecki | Renault Megane | 2. kl. N-2000 | ||
Leszek Patan | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 3. kl. N-2000 | ||
Tomasz Płaczek | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 4. kl. N-2000 | ||
Adam Kamisiński | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento | 5. kl. N-2000 | ||
Wyścig główny: | |||||
1. | Andrzej Dziurka | Alda - Automobilklub Polski | Audi A4 Quattro | 1. kl. H+2000 | 20:49,416 |
2. | Tadeusz Myszkier | Lotos - A. Wielkopolski | BMW M3 E36 | 2. kl. H+2000 | 21:03,560 |
3. | Tomasz Myszkier | Lotos - A. Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | 3. kl. H+2000 | 21:28,098 |
4. | Piotr Bednarek | Automobilklub Kielecki | BMW M3 E36 GTR | 4. kl. H+2000 | 21:54,846 |
5. | Piotr Zaleski | Automobilklub Orski | BMW M3 E36 | 5. kl. H+2000 | 22:42,951 |
6. | Xawery Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Opel Astra GSi | 1. kl. H-2000 | - 1 okr. |
7. | Marcin Gładysz | Gładysz Racing Team - A. Tarnowski | Volkswagen Golf | 6. kl. H+2000 | |
8. | Adam Gładysz | Gładysz Racing Team - A. Tarnowski | Volkswagen Golf | 7. kl. H+2000 | |
9. | Tomasz Wywiał | Automobilklub Częstochowski | Honda Integra Type-R | 2. kl. H-2000 | |
10. | Bartosz Warzecha | Volkswagen Golf | 8. kl. H+2000 | ||
11. | Stanisław Fiedor | Honda Civic VTi | 3. kl. H-2000 | ||
12. | Jerzy Starnawski | Ford Escort RS Cosworth | 9. kl. H+2000 | ||
13. | Marcin Śliwiński | Automobilklub Orski | BMW M3 | 10. kl. H+2000 | |
14. | Tomasz Dąbrowski | Ford Escort | 4. kl. H-2000 | ||
15. | Marcin Brymora | Volkswagen Polo 16V | |||
16. | Witold Szybowski | Automobilklub Krakowski | Alfa Romeo | 5. kl. H-2000 | |
Grzegorz Kozłowski | Honda Integra | 1. kl. N-2000 | |||
Jarosław Paja | Automobilklub Kielecki | Renault Megane | 2. kl. N-2000 | ||
Adam Kamisiński | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento | 3. kl. N-2000 | ||
Leszek Patan | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 4. kl. N-2000 | ||
Tomasz Płaczek | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 5. kl. N-2000 | ||
Odpadli m. in.: | |||||
Maciej Stańco | Alda - Automobilklub Kielecki | Alfa Romeo 155 TS | kl. H-2000 | (silnik) | |
Nie wystartował: | |||||
Mariusz Kostrzak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | BMW M3 E36 | kl. H+2000 | ||
3 el. WSMP - Samochody turystyczne: | |||||
Sprint: | |||||
1. | Tadeusz Myszkier | Lotos - A. Wielkopolski | BMW M3 E36 | 1. kl. H+2000 | 7:09,009 |
2. | Tomasz Myszkier | Lotos - A. Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | 2. kl. H+2000 | 7:11,604 |
3. | Piotr Bednarek | Automobilklub Kielecki | BMW M3 E36 GTR | 3. kl. H+2000 | 7:29,181 |
4. | Mieczysław Błaszczyński | Automobilklub Łódzki | Ford Sierra XR-BMW | 4. kl. H+2000 | 7:37,984 |
5. | Piotr Zaleski | Automobilklub Orski | BMW M3 E36 | 5. kl. H+2000 | 7:39,584 |
6. | Henryk Mandera | Automobilklub Śląski | Toyota Carina E | 6. kl. H+2000 | 7:43,439 |
7. | Xawery Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Opel Astra GSi | 1. kl. H-2000 | |
8. | Mariusz Kostrzak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | BMW M3 E36 | 7. kl. H+2000 | |
9. | Marcin Gładysz | Gładysz Racing Team - A. Tarnowski | Volkswagen Golf | 8. kl. H+2000 | |
10. | Stanisław Fiedor | Honda Civic VTi | 2. kl. H-2000 | ||
11. | Marcin Śliwiński | Automobilklub Orski | BMW M3 | 9. kl. H+2000 | |
12. | Zbigniew Łacisz | Opel Astra | 3. kl. H-2000 | ||
13. | Tomasz Dąbrowski | Ford Escort | 4. kl. H-2000 | ||
14. | Grzegorz Kozłowski | Honda Integra | 1. kl. N-2000 | ||
15. | Jarosław Paja | Automobilklub Kielecki | Renault Megane | 2. kl. N-2000 | |
16. | Marcin Brymora | Volkswagen Polo 16V | |||
Witold Szybowski | Automobilklub Krakowski | Alfa Romeo | 5. kl. H-2000 | ||
Nie wystartował: | |||||
Andrzej Dziurka | Alda - Automobilklub Polski | Audi A4 Quattro | kl. H+2000 | (uszczelka pod głowicą) | |
Wyścig główny: | |||||
1. | Tadeusz Myszkier | Lotos - A. Wielkopolski | BMW M3 E36 | 1. kl. H+2000 | 21:35,946 |
2. | Tomasz Myszkier | Lotos - A. Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | 2. kl. H+2000 | 21:38,423 |
3. | Piotr Zaleski | Automobilklub Orski | BMW M3 E36 | 3. kl. H+2000 | 22:29,553 |
4. | Mariusz Kostrzak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | BMW M3 E36 | 4. kl. H+2000 | 22:38,173 |
5. | Mieczysław Błaszczyński | Automobilklub Łódzki | Ford Sierra XR-BMW | 5. kl. H+2000 | 22:38,582 |
6. | Xawery Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Opel Astra GSi | 1. kl. H-2000 | 23:04,443 |
7. | Marcin Gładysz | Gładysz Racing Team - A. Tarnowski | Volkswagen Golf | 6. kl. H+2000 | |
8. | Marcin Śliwiński | Automobilklub Orski | BMW M3 | 7. kl. H+2000 | |
9. | Stanisław Fiedor | Honda Civic VTi | 2. kl. H-2000 | ||
10. | Grzegorz Kozłowski | Honda Integra | 1. kl. N-2000 | ||
11. | Tomasz Dąbrowski | Ford Escort | 3. kl. H-2000 | ||
12. | Zbigniew Łacisz | Opel Astra | 4. kl. H-2000 | ||
13. | Jarosław Paja | Automobilklub Kielecki | Renault Megane | 2. kl. N-2000 | |
14. | Witold Szybowski | Automobilklub Krakowski | Alfa Romeo | 5. kl. H-2000 | |
15. | Marcin Brymora | Volkswagen Polo 16V | |||
2 el. WSMP - Klasa A-1000 / Puchar M plus M: | |||||
1. | Maciej Kaczmarek | M plus M - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 16:27,863 | |
2. | Piotr Litwinowicz | ACM Mari Car - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 17:00,097 | |
3. | Mirosław Gąsecki | Automobilklub Orski | Fiat Cinquecento | 17:00,316 | |
4. | Michał Szerla | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento | 17:11,318 | |
5. | Marcin Kaczmarek | M plus M - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 17:46,458 | |
6. | Dariusz Nowicki | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 18:44,702 | |
Wyścig został przerwany po przejechaniu 7 okr. z powodu ulewnego deszczu. | |||||
3 el. WSMP - Klasa A-1000 / Puchar M plus M: | |||||
1. | Maciej Kaczmarek | M plus M - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 21:00,232 | |
2. | Piotr Litwinowicz | ACM Mari Car - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 21:05,240 | |
3. | Marcin Kaczmarek | M plus M - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 21:05,500 | |
4. | Michał Szerla | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento | 21:50,300 | |
5. | Grzegorz Grygiel | Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento | 22:16,511 | |
6. | Anna Szydłowska | Automobilklub Orski | Fiat Cinquecento | 22:38,200 | |
Odpadli m. in.: | |||||
Mirosław Gąsecki | Automobilklub Orski | Fiat Cinquecento | (kolizja z Litwinowiczem) | ||
2 el. WSMP - Klasa Cinquecento Sporting i Seicento Sporting: |
|||||
1. | Kamil Zadolny | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento | 18:00,899 | |
2. | Tomasz Płaczek | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 18:16,975 | |
3. | Maciej Garstecki | Pol-Car Poznań - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 18:17,347 | |
4. | Sławomir Winkiel | Fiat Cinquecento | |||
5. | Adam Kamisiński | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento | ||
6. | Jacek Szurgot | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | ||
3 el. WSMP - Klasa Cinquecento Sporting i Seicento Sporting: |
|||||
1. | Tomasz Płaczek | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 22:44,537 | |
2. | Jacek Szurgot | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 22:47,636 | |
3. | Paweł Hildebrański | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 22:51,356 | |
4. | Kamil Zadolny | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento | ||
5. | Sławomir Winkiel | Fiat Cinquecento | |||
6. | Adam Kamisiński | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento | ||
2 el. Pucharu Alfy Romeo: | |||||
Trening: 1. Czyż - 1:57,321; 2. Tomaszewski - 1:58,002; 3. Kisiel - 1:58,077; 4. Banaszak - 1:58,116; 5. Szwagierczak - 1:58,197; 6. S. Mielcarek - 1:58,246; 7. Marcin Kaczmarek - 1:58,283; 8. Litwinowicz - 1:58,432; 9. A. Nowicki - 1:58,456; 10. Kołomyjski - 1:58,527; 11. Ptak - 1:58,924; 12. Maryniak - 1:59,089; 13. Cołoszyński - 1:59,131; 14. Bekas - 1:59,161; 15. Federowicz - 1:59,179; 16. Mądry - 1:59,182; 17. Serbin - 1:59,372; 18. Czub - 1:59,566; 19. Rafał Podolski - 2:00,015; 20. Kusiak - 2:00,108; 21. Chudobiński - 2:00,870; 22. Z. Brymora - 2:01,134; 23. Łacisz - 2:01,429; 24. Kaźmierczak - 2:01,448; 25. Mikołajczyk - 2:05,479 | |||||
Sprint (6 okr. x 4,084 km = 24,504 km): | |||||
1. | Artur Czyż | Pol-Car Poznań - A. Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 11:53,226 (123,7 km/h) | |
2. | Robert Kisiel | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | 11:58,286 | |
3. | Sebastian Mielcarek | Pol-Car Poznań - A. Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 12:00,574 | |
4. | Marcin Banaszak | Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 12:01,134 | |
5. | Arkadiusz Nowicki | ACM Mari Car - A. Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 12:01,739 | |
6. | Zbigniew Szwagierczak | Pol-Car Poznań - A. Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 12:02,443 | |
7. | Maciej Tomaszewski | Automobilklub Polski | Alfa Romeo 156 | 12:02,736 | |
8. | Piotr Litwinowicz | ACM Mari Car - A. Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 12:05,675 | |
9. | Maciej Bekas | Amica Marabis - A. Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 12:06,146 | |
10. |
Maciej Kołomyjski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | ||
11. | Tomasz Mądry | Lemacar Leszno - A. Leszczyński | Alfa Romeo 156 | ||
12. | Małgorzata Serbin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | ||
13. | Marcin Kaczmarek | Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | ||
14. | Krzysztof Federowicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | ||
15. | Maciej Ptak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | ||
Zdyskwalifikowany: | |||||
Wojciech Maryniak | ACM Mari Car - A. Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 12:06,063 | ||
Odpadł: | |||||
Wojciech Cołoszyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | |||
Najszybsze okrążenie (3): Czyż - 1:57,434 | |||||
Wyścig główny (15 okr. x 4,084 km = 61,260 km): | |||||
1. | Robert Kisiel | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | 30:24,540 (120,9 km/h) | |
2. | Artur Czyż | Pol-Car Poznań - A. Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 30:24,931 | |
3. | Arkadiusz Nowicki | ACM Mari Car - A. Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 30:32,819 | |
4. | Zbigniew Szwagierczak | Pol-Car Poznań - A. Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 30:32,951 | |
5. | Sebastian Mielcarek | Pol-Car Poznań - A. Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 30:35,395 | |
6. | Marcin Banaszak | Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 30:36,204 | |
7. | Krzysztof Federowicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | 30:56,118 | |
8. | Rafał Podolski | Viamot Ltd. - Automobilklub Kielecki | Alfa Romeo 156 | 30:56,501 | |
9. | Tomasz Mądry | Lemacar Leszno - A. Leszczyński | Alfa Romeo 156 | 30:57,032 | |
10. |
Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Krakowski | Alfa Romeo 156 | ||
11. | Wojciech Cołoszyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | ||
12. | Zdzisław Brymora | Alfa Romeo 156 | |||
13. | Maciej Ptak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | ||
14. | Małgorzata Serbin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | ||
15. | Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Alfa Romeo 156 | ||
Zdyskwalifikowany: | |||||
Wojciech Maryniak | ACM Mari Car - A. Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 30:50,278 | ||
Odpadli m. in.: | |||||
11 okr. |
Tomasz Mikołajczyk | Automobilklub Polski | Alfa Romeo 156 | ||
4 okr. |
Maciej Bekas | Amica Marabis - A. Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | (wyciek oleju) | |
2 okr. |
Piotr Litwinowicz | ACM Mari Car - A. Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | ||
2 okr. |
Cezary Czub | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | ||
Maciej Kołomyjski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | (wypadek, miska olejowa) | ||
Marcin Kaczmarek | Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | (wypadek) | ||
Maciej Tomaszewski | Automobilklub Polski | Alfa Romeo 156 | (wypadek) | ||
Najszybsze okrążenie (2): Czyż - 1:56,873 | |||||
Wystartowało 25 zawodników. |
<< 1 el. WSMP 2000 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 2000] [3 el. P. Alfy Romeo 2000 - Brno >>