<< 3 el. P. Alfy Romeo 2000 - Brno] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 2000] [5 el. WSMP 2000 - Kamień Śląski >>
Pogoda: deszcz w trakcie sprintu Pucharu Alfy Romeo i wyścigu kl. A-1000
Wyniki wyścigów: | |||||
Grupa E: | |||||
1. | Maciej Marcinkiewicz | Hołowczyc Management-Vox - A. Olsztyński | Dallara F 397-Opel | 18:11,756 (142,4 km/h) | |
2. | Michał Gil | Automobilklub Kielecki | Reynard 913-Volkswagen | 18:31,410 | |
3. | Tadeusz Kłosowski | Lotos - Automobilklub Szczeciński | Dallara F 394-Opel | 18:32,531 | |
4. | Maurycy Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Reynard 893-Lancia | 1. kl. E-2000 | 18:55,196 |
5. | Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Eufra 391-Mugen | 19:01,315 | |
6. | Hieronim Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Lancia | 2. kl. E-2000 | 19:40,702 |
7. | ? | ||||
8. | Jerzy Fontański | Automobilklub Częstochowski | Estonia | ||
9. | ? | ||||
10. | Andrzej Grabowski | Automobilklub Orski | Estonia | ||
11. | Piotr Lenartowicz | Automobilklub Krakowski | Promot 79-Łada | ||
Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Krakowski | 1. kl. E-1300 | |||
Odpadł: | |||||
Marek Sawczenko | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia | |||
Samochody turystyczne: | |||||
Trening: 1. Dziurka - 1:28,888; 2. Tadeusz Myszkier - 1:30,136; 3. Kostrzak - 1:30,719; 4. Stańco - 1:31,396; 5. Tomasz Myszkier - 1:32,244; 6. Bednarek - 1:34,885; 7. Zaleski - 1:37,503; 8. Wywiał - 1:39,084; 9. X. Mielcarek - 1:39,145; 10. Mandera - 1:39,667; 11. Koprys - 1:39,946; 12. A. Gładysz - 1:39,951; 13. M. Gładysz - 1:42,871; 14. Starnawski - 1:44,048; 15. Warzecha - 1:44,452; 16. W. Myszkier - 1:44,710; 17. Śliwiński - 1:45,082; 18. Fiedor - 1:45,638; 19. Dąbrowski - 1:48,806; 20. M. Brymora - 1:50,810; 21. Pałosz - 1:53,971; 22. Łacisz - bez czasu | |||||
Sprint (6 okr. x 3,600 km = 21,600 km): | |||||
1. | Mariusz Kostrzak | Kostrzak Motorsport - A. Rzemieślnik Warszawa | Porsche 911 GT2 | 1. kl. H+2000 | 9:24,672 (137,7 km/h) |
2. | Tadeusz Myszkier | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 E36 | 2. kl. H+2000 | 9:27,476 |
3. | Tomasz Myszkier | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | 3. kl. H+2000 | 9:33,730 |
4. | Maciej Stańco | Alda - Automobilklub Kielecki | Alfa Romeo 155 TS | 1. kl. H-2000 | 9:42,477 |
5. | Andrzej Dziurka | Alda - Automobilklub Polski | Audi A4 Quattro | 4. kl. H+2000 | 9:47,249 |
6. | Piotr Bednarek | Automobilklub Kielecki | BMW M3 E36 GTR | 5. kl. H+2000 | 10:18,842 |
7. | Tomasz Wywiał | Automobilklub Częstochowski | Honda Integra Type-R | 2. kl. H-2000 | 10:20,098 |
8. | Xawery Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Opel Astra GSi | 3. kl. H-2000 | 10:20,357 |
9. | Adam Gładysz | Gładysz Racing Team - A. Tarnowski | Volkswagen Golf IV GTi | 6. kl. H+2000 | 10:28,247 |
10. | Marcin Gładysz | Gładysz Racing Team - A. Tarnowski | Volkswagen Golf IV GTi | 7. kl. H+2000 | 10:33,067 |
11. | Marek Koprys | Automobilklub Orski | BMW M3 E36 | 8. kl. H+2000 | 10:34,438 |
12. | Wojciech Myszkier | Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 E30 | 9. kl. H+2000 | 10:43,241 |
13. | Bartosz Warzecha | Volkswagen Golf IV GTi | 10. kl. H+2000 | 10:48,678 | |
14. | Marcin Śliwiński | Automobilklub Orski | BMW M3 E30 | 11. kl. H+2000 | 11:00,750 |
15. | Stanisław Fiedor | Honda Civic VTi | 4. kl. H-2000 | 11:06,768 | |
16. | Marcin Brymora | Volkswagen Polo 16V | - 1 okr. | ||
Najszybsze okrążenie (5): Dziurka - 1:30,508 | |||||
Prowadzenie w wyścigu: 1 - 6 okr.: Kostrzak | |||||
Wyścig główny (15 okr. x 3,600 = 54,000 km): | |||||
1. | Mariusz Kostrzak | Kostrzak Motorsport - A. Rzemieślnik Warszawa | Porsche 911 GT2 | 1. kl. H+2000 | 23:21,211 (138,7 km/h) |
2. | Tadeusz Myszkier | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 E36 | 2. kl. H+2000 | 23:30,124 |
3. | Andrzej Dziurka | Alda - Automobilklub Polski | Audi A4 Quattro | 3. kl. H+2000 | 23:31,895 |
4. | Piotr Bednarek | Automobilklub Kielecki | BMW M3 E36 GTR | 4. kl. H+2000 | 24:39,050 |
5. | Adam Gładysz | Gładysz Racing Team - A. Tarnowski | Volkswagen Golf IV GTi | 5. kl. H+2000 | - 1 okr. |
6. | Xawery Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Opel Astra GSi | 1. kl. H-2000 | - 1 okr. |
7. | Wojciech Myszkier | Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 E30 | 6. kl. H+2000 | - 1 okr. |
8. | Marcin Gładysz | Gładysz Racing Team - A. Tarnowski | Volkswagen Golf IV GTi | 7. kl. H+2000 | - 1 okr. |
9. | Bartosz Warzecha | Volkswagen Golf IV GTi | 8. kl. H+2000 | - 2 okr. | |
10. | Henryk Mandera | Automobilklub Śląski | Toyota Carina E | 9. kl. H+2000 | - 2 okr. |
11. | Marcin Śliwiński | Automobilklub Orski | BMW M3 E30 | 10. kl. H+2000 | - 2 okr. |
12. | Stanisław Fiedor | Honda Civic VTi | 2. kl. H-2000 | - 2 okr. | |
13. | Marcin Brymora | Volkswagen Polo 16V | - 2 okr. | ||
Odpadli m. in.: | |||||
Maciej Stańco | Alda - Automobilklub Kielecki | Alfa Romeo 155 TS | kl. H-2000 | (półoś) | |
Nie wystartował: | |||||
Tomasz Myszkier | Lotos - Automobilklub Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | kl. H+2000 | (turbo) | |
Najszybsze okrążenie (5): Dziurka - 1:30,360 | |||||
Prowadzenie w wyścigu: 1 - 15 okr.: Dziurka (ukarany doliczeniem 20 s za ścięcie szykany) | |||||
Klasa A-1000 / Puchar M plus M: | |||||
Trening: 1. Maciej Kaczmarek; 2. M. Gąsecki | |||||
Wyścig: | |||||
1. | Mirosław Gąsecki | Automobilklub Orski | Fiat Cinquecento | 25:28,056 (101,8 km/h) | |
2. | Maciej Kaczmarek | M plus M - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 25:29,405 | |
3. | Marcin Kaczmarek | M plus M - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 26:52,334 | |
4. | Dariusz Nowicki | M plus M - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | - 1 okr. | |
5. | Anna Lewańczyk | Automobilklub Orski | Fiat Cinquecento | - 1 okr. | |
Odpadli m. in.: | |||||
1 okr. |
Piotr Litwinowicz | ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | ||
Klasa Cinquecento Sporting i Seicento Sporting: | |||||
1. | Maciej Garstecki | Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 27:01,990 (96,7 km/h) | |
2. | Kamil Zadolny | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento | 27:03,219 | |
3. | Tomasz Płaczek | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 27:05,000 | |
4. | Jacek Szurgot | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | 27:05,012 | |
5. | Jakub Lisowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 27:40,152 | |
6. | Adam Kamisiński | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento | 27:43,289 | |
Zdyskwalifikowany (odstępstwa techniczne): | |||||
Paweł Hildebrański | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento | |||
Puchar Alfy Romeo: | |||||
Trening: 1. Czyż; 2. Szwagierczak; 3. Marcin Kaczmarek; 4. A. Nowicki; 5. Tomaszewski; 6. S. Mielcarek; 7. Kisiel; 8. Kołomyjski; 9. Serbin; 10. Bekas; ... 17. Federowicz | |||||
Sprint (6 okr. x 3,600 km = 21,600 km): | |||||
1. | Artur Czyż | Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 11:28,734 | |
2. | Arkadiusz Nowicki | ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 11:33,324 | |
3. | Sebastian Mielcarek | Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 11:36,029 | |
4. | Maciej Kołomyjski | Diug - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | 11:36,757 | |
5. | Robert Kisiel | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | 11:37,054 | |
6. | Małgorzata Serbin | SIA Carsystem-Voss - A. Rzemieślnik Warszawa |
Alfa Romeo 156 | 11:38,814 | |
7. | Maciej Bekas | Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | ||
8. | Marcin Kaczmarek | Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | ||
9. | Marcin Banaszak | Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | ||
10. | Dariusz Chudobiński | Automobilklub Polski | Alfa Romeo 156 | ||
11. | Krzysztof Federowicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | ||
12. | Tomasz Mądry | Automobilklub Leszczyński | Alfa Romeo 156 | ||
13. | Zbigniew Szwagierczak | Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | ||
14. | Wojciech Cołoszyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | ||
15. | Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Alfa Romeo 156 | ||
... |
|||||
18. |
Rafał Podolski | Viamot Ltd. - Automobilklub Kielecki | Alfa Romeo 156 | ||
Odpadli m. in.: | |||||
2 okr. |
Zbigniew Łacisz | Alfa Romeo 156 | (silnik) | ||
Najszybsze okrążenie: Serbin | |||||
Wyścig główny (15 okr. x 3,600 = 54,000 km): | |||||
1. | Rafał Podolski | Viamot Ltd. - Automobilklub Kielecki | Alfa Romeo 156 | 28:12,047 | |
2. | Cezary Czub | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | 28:18,548 | |
3. | Maciej Kołomyjski | Diug - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | 28:19,248 | |
4. | Zbigniew Szwagierczak | Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 28:25,924 | |
5. | Sebastian Mielcarek | Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 28:29,570 | |
6. | Artur Czyż | Pol-Car Poznań - Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | 28:30,041 | |
7. | Maciej Tomaszewski | Automobilklub Polski | Alfa Romeo 156 | ||
8. | Robert Kisiel | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | ||
9. | Wojciech Cołoszyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | ||
10. | Krzysztof Federowicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | ||
11. | Marcin Kaczmarek | Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | ||
12. | Małgorzata Serbin | SIA Carsystem-Voss - A. Rzemieślnik Warszawa | Alfa Romeo 156 | ||
13. | Maciej Bekas | Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 | ||
14. | Tomasz Mądry | Automobilklub Leszczyński | Alfa Romeo 156 | ||
15. | Dariusz Chudobiński | Automobilklub Polski | Alfa Romeo 156 | ||
16. | ? | Alfa Romeo 156 | |||
17. | Arkadiusz Nowicki | ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo 156 |
<< 3 el. P. Alfy Romeo 2000 - Brno] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 2000] [5 el. WSMP 2000 - Kamień Śląski >>