<< 3 el. GSMP 1990 - Bieszczadzki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1990] [5 el. GSMP - Kielce >>
Trasa: Dąbrowa - Wola Kurowska
Wyniki: | |||||
1. | Andrzej Godula | ASO Fiat Kraków - Automobilklub Krakowski | Promot 85 | 1. gr. C+E 1. kl. E3 |
3:41,736 |
2. | Aleksandr Miedwiedczenko | (SU) AMK Sławutycz | Estonia 21 | (kl. E3) | 3:49,357 |
3. | Błażej Krupa | OKS Stomil Olsztyn | Ford Sierra RS 500 Cosworth | 1. gr. N+A 1. kl. N3 |
3:56,387 |
4. | Wojciech Smorawiński | Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 | 2. gr. C+E 1. kl. C3 |
3:56,974 |
5. | Andrzej Fontański | Automobilklub Częstochowski | Promot 78 | 3. gr. C+E 2. kl. E3 |
4:05,542 |
6. | Vadim Reuckij | (SU) AMK Sławutycz | Łada 21083 Samara 1800 | (kl. C2) | 4:11,617 |
7. | Andrzej Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Volkswagen Scirocco | 4. gr. C+E 1. kl. C2 |
4:11,963 |
Krzysztof Adamski | Automobilklub Krakowski | Skoda 120-Fiat | 5. gr. C+E 2. kl. C3 |
||
Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p-Honda | 6. gr. C+E 1. kl. C1 |
||
Marek Zawadzki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p-Honda | 7. gr. C+E 2. kl. C1 |
||
Janusz Mazan | Automobilklub Sudecki | 8. gr. C+E 3. kl. C3 |
|||
Krzysztof Skotarek | AP Warszawa | 9. gr. C+E 3. kl. C1 |
|||
Jarosław Koziczak | Automobilklub Wielkopolski | Renault 5 Turbo | 10. gr. C+E 4. kl. C3 |
||
Józef Kus | Automobilklub Krakowski | Porsche 911 | 11. gr. C+E 5. kl. C3 |
||
Zygmunt Stanek | AP Warszawa | Renault 5 Alpine | 13. gr. C+E 2. kl. C2 |
||
Piotr Szczawiński | Automobilklub Cieszyński | 14. gr. C+E 3. kl. C2 |
|||
Jan Cesarczyk | Automobilklub Krośnieński | 15. gr. C+E 4. kl. C1 |
|||
Roman Mokiejewski | Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 16. gr. C+E 5. kl. C1 |
||
Stanisław Niwczyk | Automobilklub Cieszyński | 6. kl. C3 | |||
Jurij Sierov | (SU) AMK Sławutycz | Łada 21083 Samara | (kl. A2) | 4:17,180 |
|
Henryk Mandera | Automobilklub Wielkopolski | Suzuki Swift GTI | 2. gr. N+A 1. kl. A2 |
4:19,946 | |
Tadeusz Betlej | Automobilklub Krakowski | Peugeot 205 GTI | 3. gr. N+A 2. kl. A2 |
4:26,212 | |
Ryszard Adamek | Automobilklub Krakowski | Ford Sierra XR4i | 4. gr. N+A 1. kl. A3 |
4:26,319 | |
Jarosław Paja | Tradimex Warszawa - Automobilklub Krakowski | Suzuki Swift GTI | 5. gr. N+A 1. kl. N2 |
4:27,075 | |
Edward Kinderman | Automobilklub Śląski | 6. gr. N+A 2. kl. N3 |
|||
Piotr Cekiera | Automobilklub Krakowski | Peugeot 205 GTI | 7. gr. N+A 2. kl. N2 |
||
Krzysztof Gawlik | Automobilklub Przemyski | FSO 1600 | 8. gr. N+A 3. kl. A2 |
||
Jerzy Fontański | Automobilklub Częstochowski | 9. gr. N+A | |||
Antoni Skudło | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 10. gr. N+A 1. kl. A1 |
||
Rafał Podolski | ASO Fiat Kraków - Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 11. gr. N+A 2. kl. A1 |
||
Tomasz Dąbrowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 12. gr. N+A 3. kl. A1 |
||
Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Krakowski | 13. gr. N+A 4. kl. A1 |
|||
Grzegorz Tyras | Automobilklub Częstochowski | 5. kl. A1 | |||
Jan Biegoń | Stomil Dębica | 16. gr. N+A 6. kl. A1 |
|||
Andrzej Kopczyński | KAM Łódź | 17. gr. N+A 7. kl. A1 |
|||
Tadeusz Suchoń | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 18. gr. N+A 8. kl. A1 |
|||
Zdzisław Brymora | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | 19. gr. N+A 1. kl. N1 |
||
Piotr Kobylakiewicz | Automobilklub Krośnieński | 9. kl. A1 | |||
Marek Mateja | Automobilklub Śląski | 10. kl. A1 | |||
Jarosław Wąs | Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 2. kl. N1 | ||
Jarosław Hercog | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | 3. kl. N1 | ||
Krzysztof Kostecki | Automobilklub Krakowski | 4. kl. N1 | |||
Andrzej Bobrowski | Automobilklub Częstochowski | 5. kl. N1 | |||
Marek Leśniak | Automobilklub Krakowski | 6. kl. N1 | |||
Zbigniew Kotarba | AMK Tarnów | 7. kl. N1 | |||
Cezary Klimek | Automobilklub Częstochowski | 8. kl. N1 | |||
Nie sklasyfikowani: | |||||
Cezary Zatoń | Automobilklub Częstochowski | kl. N1 | |||
Wystartowało 58 zawodników. | |||||
Klasyfikacja klubowa: | |||||
1. | Automobilklub Wielkopolski | 60 pkt. | |||
1. | Automobilklub Krakowski | 60 pkt. | |||
3. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 30 pkt. | |||
Klasyfikacja zespołów sponsorskich: | |||||
1. | AMK Sławutycz | 50 pkt. | |||
2. | Tradimex Warszawa | 47 pkt. | |||
3. | ASO Fiat Kraków | 45 pkt. | |||
4. |
AMK Ukraina | 35 pkt. |
<< 3 el. GSMP 1990 - Bieszczadzki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1990] [5 el. GSMP - Kielce >>