<< 4 el. GSMP 1990 - Podkarpacki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1990] [6 el. GSMP 1990 - Orłowiec - Jawornik >>
Wyścig rozegrano na trasie wykorzystującej
fragment toru Kielce.
Długość trasy: 3,5 km.
Wyniki: | |||||
1. | Andrzej Godula | ASO Fiat Kraków - Automobilklub Krakowski | 1. gr. C+E 1. kl. E3 |
4:12,6 | |
2. | Hieronim Kochański | AP Warszawa | 2. gr. C+E 2. kl. E3 |
4:17,3 | |
3. | Andrzej Fontański | Automobilklub Częstochowski | 3. gr. C+E 3. kl. E3 |
4:20,6 | |
4. | Artur Skwarzyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 4. gr. C+E 4. kl. E3 |
4:24,2 | |
5. | Wojciech Smorawiński | Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 | 5. gr. C+E 1. kl. C3 |
4:25,1 |
6. | Andrzej Koper | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTI 16V | 1. gr. N+A 1. kl. A3 |
4:27,6 |
7. |
Krzysztof Wodziński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 6. gr. C+E 1. kl. E2 |
4:35,2 |
|
Andrzej Wodziński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 7. gr. C+E 2. kl. E2 |
|||
Tytus Tuszyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 8. gr. C+E 3. kl. E2 |
|||
Andrzej Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Volkswagen Scirocco | 9. gr. C+E 1. kl. C2 |
||
Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p-Honda | 10. gr. C+E 1. kl. C1 |
||
Krzysztof Adamski | Automobilklub Krakowski | 12. gr. C+E 2. kl. C3 |
|||
Marek Zawadzki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p-Honda | 14. gr. C+E 2. kl. C1 |
||
Zygmunt Stanek | AP Warszawa | Renault 5 Alpine | 15. gr. C+E 2. kl. C2 |
||
Andrzej Chojnacki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 16. gr. C+E 3. kl. C3 |
|||
Krzysztof Skotarek | AP Warszawa | 17. gr. C+E 3. kl. C1 |
|||
Jarosław Koziczak | Automobilklub Wielkopolski | Renault 5 Turbo | 18. gr. C+E 4. kl. C3 |
||
Józef Kus | Automobilklub Krakowski | Porsche 911 | 19. gr. C+E 5. kl. C3 |
||
Janusz Mazan | Automobilklub Sudecki | 20. gr. C+E 6. kl. C3 |
|||
Grzegorz Lewek | Automobilklub Wielkopolski | 21. gr. C+E 4. kl. C1 |
|||
Jan Cesarczyk | Automobilklub Krośnieński | 22. gr. C+E 5. kl. C1 |
|||
Piotr Lenartowicz | Automobilklub Świętokrzyski | 4. kl. E2 | |||
Henryk Mandera | Automobilklub Wielkopolski | Suzuki Swift GTI | 2. gr. N+A 1. kl. A2 |
4:45,1 | |
Jerzy Dyszy | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 3. gr. N+A 2. kl. A2 |
4:54,8 | ||
Edward Kinderman | Automobilklub Śląski | 4. gr. N+A 1. kl. N3 |
4:57,1 | ||
Tadeusz Betlej | Automobilklub Krakowski | Peugeot 205 GTI | 5. gr. N+A 3. kl. A2 |
4:58,1 | |
Piotr Cekiera | Automobilklub Krakowski | Peugeot 205 GTI | 6. gr. N+A 1. kl. N2 |
5:07,2 | |
Rafał Piszczek | Automobilklub Krakowski | 7. gr. N+A 2. kl. N2 |
|||
Krzysztof Gawlik | Automobilklub Przemyski | FSO 1600 | 8. gr. N+A 4. kl. A2 |
||
Tomasz Krukowski | Automobilklub Kielecki | 9. gr. N+A 1. kl. A1 |
|||
Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Krakowski | 10. gr. N+A 2. kl. A1 |
|||
Stanisław Bazan | Automobilklub Rzeszowski | 11. gr. N+A | |||
Jerzy Fontański | Automobilklub Częstochowski | 13. gr. N+A | |||
Dariusz Stróżyk | Automobilklub Kielecki | 3. kl. A1 | |||
Grzegorz Tyras | Automobilklub Częstochowski | 4. kl. A1 | |||
Tadeusz Suchoń | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 16. gr. N+A 5. kl. A1 |
|||
Tomasz Dąbrowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 17. gr. N+A 6. kl. A1 |
||
Jan Biegoń | Stomil Dębica | 18. gr. N+A 7. kl. A1 |
|||
Piotr Kobylakiewicz | Automobilklub Krośnieński | 19. gr. N+A 8. kl. A1 |
|||
Michał Gil | Automobilklub Kielecki | 20. gr. N+A 9. kl. A1 |
|||
Andrzej Kopczyński | KAM Łódź | 21. gr. N+A 10. kl. A1 |
|||
Jarosław Wąs | Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 1. kl. N1 | ||
Cezary Zatoń | Automobilklub Częstochowski | 2. kl. N1 | |||
Jacek Topolski | Automobilklub Sudecki | 3. kl. N1 | |||
Jarosław Hercog | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | 4. kl. N1 | ||
Józef Mikulski | Automobilklub Cieszyński | 5. kl. N1 | |||
Piotr Pietrzykowski | Automobilklub Krakowski | 6. kl. N1 | |||
Andrzej Bobrowski | Automobilklub Częstochowski | 7. kl. N1 | |||
Edmund Olczak | Automobilklub Krakowski | 8. kl. N1 | |||
Zdyskwalifikowani: | |||||
Zdzisław Brymora | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | kl. N1 | (filtr powietrza) | |
Krzysztof Kostecki | Automobilklub Krakowski | kl. N1 | |||
Antoni Skudło | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | kl. A1 | (przeróbki) | |
Rafał Podolski | ASO Fiat Kraków - Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | kl. A1 | (przeróbki) | |
Nie sklasyfikowani: | |||||
Stanislav Morovich | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | kl. E3 | |||
Wojciech Jankowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | kl. A1 | |||
Tomasz Kozłowiecki | Automobilklub Krakowski | kl. A1 | |||
Cezary Klimek | Automobilklub Częstochowski | kl. N1 | |||
Wystartowało 73 zawodników. |
|||||
Najszybszy podjazd (1): Skwarzyński - 2:05,2 | |||||
Klasyfikacja klubowa: | |||||
1. | Automobilklub Krakowski | 60 pkt. | |||
1. | Automobilklub Wielkopolski | 60 pkt. | |||
3. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 50 pkt. | |||
4. |
Automobilklub Kielecki | 34 pkt. | |||
Klasyfikacja zespołów sponsorskich: | |||||
1. | Tradimex Warszawa | 52 pkt. |
<< 4 el. GSMP 1990 - Podkarpacki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1990] [6 el. GSMP 1990 - Orłowiec - Jawornik >>