<< 3
el. GSMP 1994 - Dobsinsky Kopec] [Strona
główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1994] [6 el. GSMP 1994 - Karkonoski W.
G. >>
[Bieszczadzki Wyścig Górski 1994 - lista startowa]
Trasa: Załuż - Tyrawa Wołoska
Długość trasy: 4,240 km
Wyniki 4 eliminacji GSMP: |
|||||||
1. | Andrzej Godula | Radio RMF / Elf - Automobilklub Krakowski | Estonia 25 | 1. gr. E 1. kl. E2 |
5:00,570 (101,57 km/h) | ||
2. | Artur Skwarzyński | Castrol Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25 | 2. gr. E 2. kl. E2 |
5:13,957 (97,24 km/h) | ||
3. | Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 1. gr. H 1. kl. H2 |
5:17,728 (96,08 km/h) | ||
4. | Błażej Krupa | Elf Lubrifiants - Stomil Olsztyn | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 1. gr. N 1. kl. N3 |
5:19,754 (95,47 km/h) | ||
5. | Krzysztof Wodziński | Castrol Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 85 | 3. gr. E 1. kl. E1 |
5:19,829 (95,45 km/h) | ||
6. | Stanislav Morovich | Elf Lubrifiants - Automobilklub Polski | Lola T 410 | 4. gr. E 3. kl. E2 |
5:20,063 (95,30 km/h) | ||
7. | Mirosław Krachulec | Automobilklub Częstochowski | Estonia 25 | 5. gr. E 2. kl. E1 |
5:22,195 (94,75 km/h) | ||
8. | Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Estonia 21 | 6. gr. E 3. kl. E1 |
5:22,997 (94,51 km/h) | ||
9. | Hieronim Kochański | Rak - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 21 | 7. gr. E 4. kl. E2 |
5:26,420 (93,52 km/h) | ||
10. | Andrzej Koper | Elf Lubrifiants - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 1. gr. A 1. kl. A3 |
5:26,952 (93,37 km/h) | ||
11. | Bogdan Herink | Renault Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 2. gr. A 2. kl. A3 |
5:27,616 (93,18 km/h) | ||
12. | Wojciech Bełtowski | Automobilklub Krakowski | Estonia 25 | 8. gr. E 5. kl. E2 |
5:31,303 (92,15 km/h) | ||
13. | Piotr Bednarek | Automobilklub Wielkopolski | BMW | 2. gr. H 2. kl. H2 |
5:31,554 (92,08 km/h) | ||
14. | Mariusz Ficoń | Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Ford Escort RS Cosworth | 2. gr. N 2. kl. N3 |
5:32,955 (91,69 km/h) | ||
15. | Henryk Mandera | Automobilklub Wielkopolski | Suzuki Swift GTi 16V | 3. gr. H 1. kl. H1 |
5:37,438 (90,47 km/h) | ||
16. | Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Krakowski | Estonia 21 | 9. gr. E 4. kl. E1 |
5:38,860 (90,09 km/h) | ||
17. | Krzysztof Adamski | Automobilklub Krakowski | Skoda 2,0 | 4. gr. H 3. kl. H2 |
5:40,108 (89,36 km/h) | ||
18. | Lech Koraszewski | Automobilklub Opolski | Renault 11 | 5. gr. H 4. kl. H2 |
5:42,377 (89,26 km/h) | ||
19. | Mirosław Bednarski | Automobilklub Kielecki | Promot | 10. gr. E 5. kl. E1 |
5:54,196 (86,19 km/h) | ||
20. | Jarosław Paja | Automobilklub Kielecki | Mitsubishi Galant VR-4 | 3. gr. N 3. kl. N3 |
5:55,078 (85,98 km/h) | ||
21. | Tomasz Mikołajczyk | Automobilklub Krakowski | Renault Clio | 3. gr. A 3. kl. A3 |
5:59,343 (84,96 km/h) | ||
22. | Piotr Cekiera | Automobilklub Krakowski | Honda Civic | 4. gr. N 1. kl. N2 |
6:07,293 (83,22 km/h) | ||
23. | Ryszard Lenart | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | BMW 323 | 6. gr. H 5. kl. H2 |
6:09,949 (82,52 km/h) | ||
24. | Roman Wrona | Elf Lubrifiants - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio | 5. gr. N 4. kl. N3 |
6:13,201 (81,80 km/h) | ||
25. | Tomasz Paluch | Automobilklub Karkonoski | Toyota Corolla | 7. gr. H 2. kl. H1 |
6:33,172 (77,65 km/h) | ||
26. | Damian Gielata | Automobilklub Krakowski | Toyota Corolla | 6. gr. N 2. kl. N2 |
6:35,016 (77,28 km/h) | ||
27. | Artur Kobos | Automobilklub Krakowski | Honda Civic | 7. gr. N 3. kl. N2 |
6:35,411 (77,21 km/h) | ||
28. | Krzysztof Gawroński | Rak - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 4. gr. A 1. kl. A1 |
7:06,826 (71,52 km/h) | ||
29. | Jerzy Kusiak | Santar Sanok - Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento | 8. gr. N 1. kl. N1 |
7:08,553 (71,24 km/h) | ||
30. | Zdzisław Brymora | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento | 9. gr. N 2. kl. N1 |
7:13,441 (70,43 km/h) | ||
31. | Piotr Novak | KKS Elita | Polski Fiat 126p | 5. gr. A 2. kl. A1 |
7:18,033 (69,69 km/h) | ||
32. | Dariusz Stróżyk | Team Warta - Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento | 10. gr. N 3. kl. N1 |
7:18,672 (69,59 km/h) | ||
33. | Marcin Majewski | Team Warta - Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento | 11. gr. N 4. kl. N1 |
7:19,409 (69,48 km/h) | ||
34. | Juliusz Podolski | HA Roma Mielec - Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento | 12. gr. N 5. kl. N1 |
7:21,823 (69,10 km/h) | ||
35. | Wojciech Bełtowski | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento | 13. gr. N 6. kl. N1 |
7:21,828 (69,09 km/h) | ||
36. | Robert Podolski | Trans-Auto - Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento | 14. gr. N 7. kl. N1 |
7:25,763 (68,48 km/h) | ||
37. | Zygmunt Stanek | Autopol - Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento | 15. gr. N 8. kl. N1 |
7:25,918 (68,46 km/h) | ||
38. | Jerzy Kusiak | Rafineria Jedlicze - Automobilklub Rzeszowski | Polski Fiat 126p | 6. gr. A 3. kl. A1 |
7:27,094 (68,28 km/h) | ||
39. | Andrzej Węglarz | Autoservice - Automobilklub Stalowa Wola | Fiat Cinquecento | 16. gr. N 9. kl. N1 |
7:28,096 (68,11 km/h) | ||
40. | Małgorzata Serbin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 17. gr. N 10. kl. N1 |
7:28,747 (68,03 km/h) | ||
41. | Maciej Chrobak | Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento | 18. gr. N 11. kl. N1 |
7:29,044 (67,98 km/h) | ||
42. | Jan Chudzikiewicz | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento | 19. gr. N 12. kl. N1 |
7:30,028 (67,83 km/h) | ||
43. | Marek Ryndak | Rafineria Jedlicze - Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento | 20. gr. N 13. kl. N1 |
7:31,326 (67,64 km/h) | ||
44. | Jarosław Buczek | Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento | 21. gr. N 14. kl. N1 |
7:31,383 (67,63 km/h) | ||
45. | Czesław Cebula | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento | 22. gr. N 15. kl. N1 |
7:31,998 (67,54 km/h) | ||
46. | Grzegorz Baran | Castrol Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 23. gr. N 16. kl. N1 |
7:38,590 (66,52 km/h) | ||
47. | Marek Zawadzki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 24. gr. N 17. kl. N1 |
7:41,842 (66,10 km/h) | ||
48. | Witold Michalski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Wartburg 1,3 | 25. gr. N 4. kl. N2 |
7:42,479 (66,01 km/h) | ||
49. | Magdalena Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento | 26. gr. N 18. kl. N1 |
7:43,701 (65,84 km/h) | ||
50. | Grzegorz Grzyb | Polmozbyt Rzeszów - Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento | 27. gr. N 19. kl. N1 |
7:45,468 (65,59 km/h) | ||
51. | Mariusz Borczyk | Automobilklub Krośnieński | Polski Fiat 126p | 28. gr. N 20. kl. N1 |
|||
52. | Mirosław Drożdż | Automobilklub Rzeszowski | Polski Fiat 126p | 29. gr. N 21. kl. N1 |
|||
53. | Aleksander Opioła | Automobilklub Rzeszowski | Polski Fiat 126p | 7. gr. A 4. kl. A1 |
|||
Nie sklasyfikowani: | |||||||
Jarosław Podsiadło | Automobilklub Kielecki | Estonia 25 | kl. E1 | ||||
Paweł Kałuża | Team Warta - Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento | kl. A1 | (wypadek) | |||
Jan Biegoń | Rafineria Jedlicze - Stomil Dębica | Polski Fiat 126p | kl. A1 | ||||
Najlepsze czasy podjazdów: Godula - 2:30,959 (1) i 2:29,611 (2) | |||||||
Wystartowało 56, sklasyfikowano 53. | |||||||
Klasyfikacja zespołów sponsorskich: | |||||||
1. | Team Warta SA | 22 pkt. | |||||
2. | Castrol Racing Team Poland | 21 pkt. | |||||
3. | Elf Lubrifiants Polska | 20 pkt. | |||||
Klasyfikacja klubowa: | |||||||
1. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 44 pkt. | |||||
2. | Automobilklub Kielecki | 42 pkt. | |||||
3. | Automobilklub Krakowski | 36 pkt. | |||||
3. | Automobilklub Częstochowski | 36 pkt. | |||||
3. | Automobilklub Rzeszowski | 36 pkt. | |||||
6. | Automobilklub Wielkopolski | 12 pkt. | |||||
7. | Automobilklub Polski | 9 pkt. | |||||
8. | Automobilklub Opolski | 5 pkt. | |||||
9. | Moto Car 93 Rzeszów | 2 pkt. | |||||
Wyniki 5 eliminacji GSMP + el. Pucharu Alp i Dunaju + el. Mistrzostw Strefy Europy Centralnej + el. Mistrzostw Słowacji: |
|||||||
1. | Andrzej Godula | PL | Radio RMF / Elf - Automobilklub Krakowski | Estonia 25 | 1. gr. E 1. kl. E2 |
4:57,524 (102,61 km/h) | |
2. | Josef Krecmer | CZ | Ralt RT 32-Łada | (kl. E2) | 4:58,358 (102,32 km/h) | ||
3. | Peter Ruisl | SK | Estonia 25 | (kl. E2) | 5:07,389 (99,31 km/h) | ||
4. | Artur Skwarzyński | PL | Castrol Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25 | 2. gr. E 2. kl. E2 |
5:09,430 (98,66 km/h) | |
5. | Robert Podolski | PL | Automobilklub Kielecki | Estonia 21 | 3. gr. E 1. kl. E1 |
5:13,292 (97,44 km/h) | |
6. | Wojciech Bełtowski | PL | Automobilklub Krakowski | Estonia 25 | 4. gr. E 3. kl. E2 |
5:15,854 (96,65 km/h) | |
7. | Marek Kusiak | PL | Automobilklub Częstochowski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 1. gr. H 1. kl. H2 |
5:16,396 (96,49 km/h) | |
8. | Stanislav Morovich | PL | Elf Lubrifiants - Automobilklub Polski | Lola T 410 | 5. gr. E 4. kl. E2 |
5:17,620 (96,11 km/h) | |
9. | Janos Klink | H | Ford Escort RS Cosworth | (kl. N3) | 5:18,004 (96,00 km/h) | ||
10. | Mirosław Krachulec | PL | Automobilklub Częstochowski | Estonia 25 | 6. gr. E 2. kl. E1 |
5:20,509 (95,25 km/h) | |
11. | Hieronim Kochański | PL | Rak - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 21 | 7. gr. E 5. kl. E2 |
5:20,985 (95,11 km/h) | |
12. | Krzysztof Wodziński | PL | Castrol Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 85 | 8. gr. E 3. kl. E1 |
5:22,209 (94,75 km/h) | |
13. | Josef Studenic | SK | Volkswagen Golf GTi 16V | (kl. A3) | 5:22,435 (94,68 km/h) | ||
14. | Bogdan Herink | PL | Renault Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 1. gr. A 1. kl. A3 |
5:23,036 (94,50 km/h) | |
15. | Błażej Krupa | PL | Elf Lubrifiants - Stomil Olsztyn | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 1. gr. N 1. kl. N3 |
5:24,181 (94,17 km/h) | |
16. | Jarosław Podsiadło | PL | Automobilklub Kielecki | Estonia 25 | 9. gr. E 4. kl. E1 |
5:24,831 (93,98 km/h) | |
17. | Mariusz Ficoń | PL | Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Ford Escort RS Cosworth | 2. gr. N 2. kl. N3 |
5:25,992 (93,65 km/h) | |
18. | Piotr Bednarek | PL | Automobilklub Wielkopolski | BMW | 2. gr. H 2. kl. H2 |
5:26,047 (93,63 km/h) | |
19. | Andrzej Koper | PL | Elf Lubrifiants - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 2. gr. A 2. kl. A3 |
5:27,117 (93,32 km/h) | |
20. | Henryk Mandera | PL | Automobilklub Wielkopolski | Suzuki Swift GTi 16V | 3. gr. H 1. kl. H1 |
5:32,801 (91,73 km/h) | |
21. | Piotr Kaźmierczak | PL | Automobilklub Krakowski | Estonia 21 | 10. gr. E 5. kl. E1 |
5:32,802 (91,73 km/h) | |
22. | Walter Struckmann | D | Opel Astra | (kl. N3) | 5:35,905 (90,88 km/h) | ||
23. | Lech Koraszewski | PL | Automobilklub Opolski | Renault 11 | 4. gr. H 3. kl. H2 |
5:36,107 (90,83 km/h) | |
24. | Rastislav Aschmann | SK | BMW M3 | (kl. N3) | 5:39,851 (89,83 km/h) | ||
25. | Ferdynand Gander | A | Honda Civic | (kl. A2) | 5:40,215 (89,73 km/h) | ||
26. | Bernhard Gassler | A | Opel Team Joos | Opel Kadett | (kl. N3) | 5:40,800 (89,58 km/h) | |
27. | Krzysztof Adamski | PL | Automobilklub Krakowski | Skoda 2,0 | 5. gr. H 4. kl. H2 |
5:42,134 (89,23 km/h) | |
28. | Mirosław Bednarski | PL | Automobilklub Kielecki | Promot | 11. gr. E 6. kl. E1 |
5:47,358 (87,89 km/h) | |
29. | Jarosław Paja | PL | Automobilklub Kielecki | Mitsubishi Galant VR-4 | 3. gr. N 3. kl. N3 |
5:50,322 (87,14 km/h) | |
30. | Jiri Voves | CZ | Renault Clio | (kl. N3) | 5:50,803 (87,02 km/h) | ||
31. | Tomasz Mikołajczyk | PL | Automobilklub Krakowski | Renault Clio | 3. gr. A 3. kl. A3 |
5:55,561 (85,86 km/h) | |
32. | Jaroslav Homola | SK | Citroen ZX 16V | (kl. N3) | 5:55,918 (85,77 km/h) | ||
33. | Stanislav Kois | SK | Ford Sierra XR4i | (kl. H2) | 5:58,205 (85,22 km/h) | ||
34. | Ladislav Hlubik | SK | Nissan Sunny | (kl. N3) | 6:00,377 (84,71 km/h) | ||
35. | Zarko Simkovic | SK | Łada Samara 1,6 | (kl. A2) | 6:01,237 (84,51 km/h) | ||
36. | Jan Kordos | SK | Nissan Sunny | (kl. N3) | 6:03,633 (83,95 km/h) | ||
37. | Piotr Cekiera | PL | Automobilklub Krakowski | Honda Civic | 4. gr. N 1. kl. N2 |
6:06,297 (83,34 km/h) | |
38. | Roman Wrona | PL | Elf Lubrifiants - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio | 5. gr. N 4. kl. N3 |
6:12,266 (82,01 km/h) | |
39. | Julo Koncek | SK | Skoda Juko kkk 2,0 | (kl. H2) | 6:12,609 (81,93 km/h) | ||
40. | Ryszard Lenart | PL | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | BMW 323 | 6. gr. H 5. kl. H2 |
6:13,666 (81,70 km/h) | |
41. | Damian Gielata | PL | Automobilklub Krakowski | Toyota Corolla | 6. gr. N 2. kl. N2 |
6:31,225 (78,03 km/h) | |
42. | Tomasz Paluch | PL | Automobilklub Karkonoski | Toyota Corolla | 7. gr. H 2. kl. H1 |
6:31,679 (77,94 km/h) | |
43. | Frantisek Pazicky | SK | Lancia Beta | (kl. H2) | 6:34,507 (77,38 km/h) | ||
44. | Artur Kobos | PL | Automobilklub Krakowski | Honda Civic | 7. gr. N 3. kl. N2 |
6:36,882 (76,92 km/h) | |
45. | Krzysztof Gawroński | PL | Rak - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 4. gr. A 1. kl. A1 |
7:05,337 (71,77 km/h) | |
46. | Piotr Novak | PL | KKS Elita | Polski Fiat 126p | 5. gr. A 2. kl. A1 |
7:07,172 (71,47 km/h) | |
47. | Jerzy Kusiak | PL |
Santar Sanok - Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento |
8. gr. N 1. kl. N1 |
7:13,169 (70,48 km/h) |
|
48. | Dariusz Stróżyk | PL | Team Warta - Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento | 9. gr. N 2. kl. N1 |
7:17,906 (69,71 km/h) | |
49. | Wojciech Bełtowski | PL | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento | 10. gr. N 3. kl. N1 |
7:20,643 (69,28 km/h) | |
50. | Juliusz Podolski | PL | HA Roma Mielec - Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento | 11. gr. N 4. kl. N1 |
7:20,801 (69,26 km/h) | |
51. | Marcin Majewski | PL | Team Warta - Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento | 12. gr. N 5. kl. N1 |
7:21,007 (69,22 km/h) | |
52. | Robert Podolski | PL | Trans-Auto - Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento | 13. gr. N 6. kl. N1 |
7:21,782 (69,10 km/h) | |
53. | Jerzy Kusiak | PL | Rafineria Jedlicze - Automobilklub Rzeszowski | Polski Fiat 126p | 6. gr. A 3. kl. A1 |
7:22,509 (68,99 km/h) | |
54. | Małgorzata Serbin | PL | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 14. gr. N 7. kl. N1 |
7:24,545 (68,67 km/h) | |
55. | Julo Koncek | SK | BMW M3 | (kl. A3) | 7:24,970 (68,61 km/h) | ||
56. | Jan Biegoń | PL | Rafineria Jedlicze - Stomil Dębica | Polski Fiat 126p | 7. gr. A 4. kl. A1 |
7:26,316 (68,40 km/h) | |
57. | Zygmunt Stanek | PL | Autopol - Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento | 15. gr. N 8. kl. N1 |
7:26,484 (68,37 km/h) | |
58. | Marek Ryndak | PL | Rafineria Jedlicze - Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento | 16. gr. N 9. kl. N1 |
7:27,081 (68,28 km/h) | |
59. | Marek Zawadzki | PL | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 17. gr. N 10. kl. N1 |
7:27,519 (68,22 km/h) | |
60. | Czesław Cebula | PL | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento | 18. gr. N 11. kl. N1 |
7:27,809 (68,17 km/h) | |
61. | Jarosław Buczek | PL | Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento | 19. gr. N 12. kl. N1 |
7:28,237 (68,11 km/h) | |
62. | Andrzej Węglarz | PL | Autoservice - Automobilklub Stalowa Wola | Fiat Cinquecento | 20. gr. N 13. kl. N1 |
7:28,401 (68,08 km/h) | |
63. | Jan Chudzikiewicz | PL | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento | 21. gr. N 14. kl. N1 |
7:32,428 (67,48 km/h) | |
64. | Grzegorz Baran | PL | Castrol Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 22. gr. N 15. kl. N1 |
7:35,243 (67,06 km/h) | |
65. | Grzegorz Grzyb | PL | Polmozbyt Rzeszów - Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento | 23. gr. N 16. kl. N1 |
7:37,194 (66,77 km/h) | |
66. | Magdalena Kusiak | PL | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento | 24. gr. N 17. kl. N1 |
7:40,876 (66,24 km/h) | |
67. | Witold Michalski | PL | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Wartburg 1,3 | 25. gr. N 4. kl. N2 |
7:41,367 (66,17 km/h) | |
68. | Zdzisław Brymora | PL | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento | 26. gr. N 18. kl. N1 |
7:47,305 (65,33 km/h) | |
69. | Mariusz Borczyk | PL | Automobilklub Krośnieński | Polski Fiat 126p | 27. gr. N 19. kl. N1 |
8:08,422 (62,50 km/h) | |
70. | Aleksander Opioła | PL | Automobilklub Rzeszowski | Polski Fiat 126p | 8. gr. A 5. kl. A1 |
8:10,902 (62,19 km/h) | |
71. | Maciej Chrobak | PL | Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento | 28. gr. N 20. kl. N1 |
8:21,341 (60,89 km/h) | |
72. | Mirosław Drożdż | PL | Automobilklub Rzeszowski | Polski Fiat 126p | 29. gr. N 21. kl. N1 |
8:34,663 (59,32 km/h) | |
Nie sklasyfikowani: | |||||||
Jaroslav Krajci | SK | kl. E2 | |||||
Miroslav Ciliak | SK | Opel Kadett GSi | kl. A3 | ||||
Karel Breyer | SK | Skoda Favorit | kl. A2 | ||||
Paweł Kałuża | PL | Team Warta - Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento | kl. A1 | |||
Najlepsze czasy podjazdów: Godula - 2:28,367 (1), Krecmer - 2:26,757 (2) | |||||||
Wystartowało 76 (w tym 56 w GSMP), sklasyfikowano 72 (55). | |||||||
Klasyfikacja zespołów sponsorskich (GSMP): | |||||||
1. | Team Warta SA | 23 pkt. | |||||
2. | Castrol Racing Team Poland | 17 pkt. | |||||
3. | Elf Lubrifiants Polska | 16 pkt. | |||||
Klasyfikacja klubowa (GSMP): | |||||||
1. | Automobilklub Kielecki | 51 pkt. | |||||
2. | Automobilklub Krakowski | 42 pkt. | |||||
3. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 40 pkt. | |||||
4. | Automobilklub Rzeszowski | 34 pkt. | |||||
5. | Automobilklub Częstochowski | 22 pkt. | |||||
6. | Automobilklub Wielkopolski | 12 pkt. | |||||
7. | Automobilklub Polski | 7 pkt. | |||||
7. | Automobilklub Opolski | 7 pkt. | |||||
9. | Moto Car 93 Rzeszów | 3 pkt. |
<< 3
el. GSMP 1994 - Dobsinsky Kopec] [Strona
główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1994] [6 el. GSMP 1994 - Karkonoski W.
G. >>
[Bieszczadzki Wyścig Górski 1994 - lista startowa]