Trasa: Zdzieszowice
- Góra św. Anny
Długość trasy: 3,5 km
Pogoda: słonecznie, sucho
Wyniki 1 eliminacji GSMP: | |||||
1. | Rafał Podolski | Automobilklub Kielecki | Reynard 913-Volkswagen | 1. gr. E 1. kl. E-2000 |
3:32,359 |
2. | Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Eufra 391-Mugen | 2. gr. E 2. kl. E-2000 |
3:36,814 |
3. | Mirosław Krachulec | Automobilklub Częstochowski | PRC Argo-Alfa Romeo | kl. C-3000 | 3:44,256 |
4. | Lech Koraszewski | Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski | Audi S-2 | 1. gr. A 1. kl. A+2000 |
4:01,286 |
5. | Jan Kościuszko | Chłopskie Jadło - Automobilklub Krakowski | Renault Maxi Clio | 2. gr. A 1. kl. A-2000 |
4:03,863 |
6. | Piotr Bednarek | Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 E30 | 1. gr. H 1. kl. H+2000 |
4:10,559 |
7. | Henryk Mandera | Automobilklub Mysłowicki | Toyota Carina E | 2. gr. H 2. kl. H+2000 |
4:16,201 |
8. | Jarosław Hebzda | Automobilklub Małopolski | Opel Calibra | 1. gr. N 1. kl. N+2000 |
4:16,779 |
9. | Maciej Fac | ASK Przemyśl | Audi 890 S-2 | 3. gr. A 2. kl. A+2000 |
4:17,344 |
10. | Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 2. gr. N 1. kl. N-2000 |
4:23,264 |
Tomasz Witkowicz | Automobilklub Częstochowski | Estonia 25-Łada | 3. gr. E 1. kl. E-1300 |
||
Marek Gaciarz | Automobilklub Śląski | Peugeot 309 | 3. gr. H 1. kl. H-2000 |
||
Tomasz Dąbrowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Corolla MR2 | 4. gr. H 1. kl. H-1600 |
||
Jarosław Paja | Automobilklub Kielecki | Renault Megane Coupe | 3. gr. N 1. kl. N-PRM |
4:26,425 | |
Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 4. gr. N 2. kl. N-PRM |
||
Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 3. kl. N-PRM | ||
Andrzej Spława-Neyman | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 1. kl. N-PCS | 4:44,337 | |
Małgorzata Serbin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 2. kl. N-PCS | ||
Marcin Keller | Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento Sporting | 3. kl. N-PCS | ||
Wojciech Białowąs | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 4. kl. N-PCS | ||
Mirosław Giziński | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento Sporting | 8. kl. N-PCS | ||
Jarosław Majewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 9. kl. N-PCS | ||
Łukasz Olejnik | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento 900 | 1. kl. N-PC | 5:11,352 | |
Piotr Gołdyn | LKT Wyczół | Fiat Cinquecento 900 | 2. kl. N-PC | ||
Wojciech Giziński | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento 900 | 3. kl. N-PC | ||
Marek Haczyk | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento 900 | 4. kl. N-PC | ||
Nie sklasyfikowani m. in.: | |||||
2 p. |
Tomasz Mikołajczyk | Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | (silnik) |
|
1 p. |
Slavko Umicević | Honda CRX | (wypadek) |
||
Najszybszy podjazd: Rafał Podolski - 1:45,302 | |||||
Sklasyfikowano 39 zawodników. | |||||
Wyniki 2 eliminacji GSMP: | |||||
1. | Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Eufra 391-Mugen | 1. gr. E 1. kl. E-2000 |
3:38,905 |
2. | Jan Kościuszko | Chłopskie Jadło - Automobilklub Krakowski | Renault Maxi Clio | 1. gr. A 1. kl. A-2000 |
3:59,144 |
3. | Lech Koraszewski | Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski | Audi S-2 | 2. gr. A 1. kl. A+2000 |
4:02,046 |
4. | Henryk Mandera | Automobilklub Mysłowicki | Toyota Carina E | 1. gr. H 1. kl. H+2000 |
4:08,780 |
5. | Jarosław Hebzda | Automobilklub Małopolski | Opel Calibra | 1. gr. N 1. kl. N+2000 |
4:08,873 |
6. | Piotr Bednarek | Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 E30 | 2. gr. H 2. kl. H+2000 |
4:10,348 |
7. | Maciej Fac | ASK Przemyśl | Audi 890 S-2 | 3. gr. A 2. kl. A+2000 |
4:22,637 |
8. | Tomasz Dąbrowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Corolla MR2 | 3. gr. H 1. kl. H-1600 |
4:23,634 |
9. | Tomasz Witkowicz | Automobilklub Częstochowski | Estonia 25-Łada | 2. gr. E 1. kl. E-1300 |
4:24,334 |
10. | Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 2. gr. N 1. kl. N-2000 |
4:24,514 |
Marek Gaciarz | Automobilklub Śląski | Peugeot 309 | 4. gr. H 1. kl. H-2000 |
||
Jarosław Paja | Automobilklub Kielecki | Renault Megane Coupe | 3. gr. N 1. kl. N-PRM |
4:26,487 | |
Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 4. gr. N 2. kl. N-PRM |
||
Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 3. kl. N-PRM | ||
Wojciech Białowąs | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 1. kl. N-PCS | 4:44,008 | |
Małgorzata Serbin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 2. kl. N-PCS | ||
Marcin Keller | Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento Sporting | 3. kl. N-PCS | ||
Andrzej Spława-Neyman | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 4. kl. N-PCS | ||
Jarosław Majewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 5. kl. N-PCS | ||
Mirosław Giziński | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento Sporting | 6. kl. N-PCS | ||
Łukasz Olejnik | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento 900 | 1. kl. N-PC | 5:02,316 | |
Piotr Gołdyn | LKT Wyczół | Fiat Cinquecento 900 | 2. kl. N-PC | ||
Wojciech Giziński | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento 900 | 3. kl. N-PC | ||
Marek Haczyk | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento 900 | 4. kl. N-PC | ||
Nie sklasyfikowani m. in.: | |||||
2 p. |
Rafał Podolski | Automobilklub Kielecki | Reynard 913-Volkswagen | kl. E-2000 | (wypadek) |
Nie wystartował: | |||||
trening |
Mirosław Krachulec | Automobilklub Częstochowski | PRC Argo-Alfa Romeo | kl. C-3000 | (sprzęgło) |
Najszybszy podjazd (1): Rafał Podolski - 1:44,619 (120,4 km/h) |