<< 1 i 2 el. GSMP 1998 - G. Św. Anny] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1998] [5 i 6 el. GSMP 1998 - GP Sopot >>
Trasa: Załuż
Pogoda: deszcz podczas sobotnich treningów
Wyniki 3 eliminacji GSMP: | |||||||
1. | Patrik Semlbauer | CZ | Reynard-Opel | (kl. E-2000) | 5:33,392 | ||
2. | Emilio Janza | SK | Ford Sierra Cosworth | (kl. A+2000) | 5:36,828 | ||
3. | (1.*) | Krzysztof Wodziński | PL | Jet-Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Van Diemen RF 95-Łada | 1. gr. E 1. kl. E-1300 |
5:42,474 |
4. | (2.*) | Jan Kościuszko | PL | Chłopskie Jadło - Automobilklub Krakowski | Renault Maxi Clio | 1. gr. A 1. kl. A-2000 |
5:44,993 |
5. | (3.*) | Henryk Mandera | PL | Automobilklub Mysłowicki | Toyota Carina E | 1. gr. H 1. kl. H+2000 |
5:54,877 |
6. | Peter Jurena | SK | Ford Escort RS Cosworth | (kl. N+2000) | 5:55,528 | ||
7. | (4.*) | Grzegorz Wozowicz | PL | Stomil Dębica | Estonia 21-Łada | 2. gr. E 2. kl. E-1300 |
6:00,787 |
8. | Radim Freiberg | CZ | Renault Clio Williams | (kl. A-2000) | 6:03,517 | ||
9. | (5.*) | Tomasz Mikołajczyk | PL | Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | 2. gr. A 1. kl. A+2000 |
6:06,248 |
10. | (6.*) | Bogdan Krachulec | PL | Automobilklub Częstochowski | Estonia 21-Łada | 3. gr. E 1. kl. E-1600 |
6:08,076 |
11. | (7.*) | Maciej Fac | PL | ASK Przemyśl | Audi 890 S-2 | 3. gr. A 2. kl. A+2000 |
6:09,571 |
12. | (8.*) | Antoni Frączek | PL | Automobilklub Małopolski | Estonia 25-Łada | 4. gr. E 3. kl. E-1300 |
6:13,276 |
13. | (9.*) | Grzegorz Baran | PL | Jet-Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 1. gr. N 1. kl. N-2000 |
6:16,274 |
14. | (10.*) | Wacław Podolski | PL | Automobilklub Kielecki | Estonia 25-Łada | 5. gr. E 2. kl. E-1600 |
6:16,501 |
15. | (11.*) | Krzysztof Gawlik | PL | ASK Przemyśl | Estonia 21-Łada | 6. gr. E 3. kl. E-1600 |
6:16,800 |
Tomasz Dąbrowski | PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Corolla MR2 | 2. gr. H 1. kl. H-1600 |
|||
Marek Gaciarz | PL |
Automobilklub Śląski | Peugeot 309 | 4. gr. H | |||
Janusz Bronikowski | PL | Automobilklub Krakowski | Renault Clio Williams | 4. gr. A 2. kl. A-2000 |
|||
Mariusz Borczyk | PL | Automobilklub Małopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 5. gr. A 1. kl. A-1150 |
|||
Mirosław Drożdż | PL | Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento Sporting | 6. gr. A 2. kl. A-1150 |
|||
Aleksander Opioła | PL | Automobilklub Małopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 9. gr. A | |||
Jarosław Paja | PL |
Automobilklub Kielecki | Renault Megane Coupe | 2. gr. N 1. kl. N-PRM |
|||
Aleksander Michałowski | PL |
Automobilklub Lubelski | Renault Megane Coupe | 3. gr. N 2. kl. N-PRM |
|||
Marek Kusiak | PL |
Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 4. gr. N 3. kl. N-PRM |
|||
Andrzej Derczyński | PL |
Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 5. gr. N 4. kl. N-PRM |
|||
Andrzej Spława-Neyman | PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 1. kl. N-PCS | |||
Wojciech Białowąs | PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 2. kl. N-PCS | |||
Małgorzata Serbin | PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 3. kl. N-PCS | |||
Marcin Keller | PL |
Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento Sporting | 4. kl. N-PCS | |||
Jarosław Majewski | PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 5. kl. N-PCS | |||
Mirosław Giziński | PL |
Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento Sporting | 8. kl. N-PCS | |||
Łukasz Olejnik | PL | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento 900 | 1. kl. N-PC | |||
Piotr Gołdyn | PL | LKT Wyczół | Fiat Cinquecento 900 | 2. kl. N-PC | |||
Rafał Rzemień | PL |
Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento 900 | 3. kl. N-PC | |||
Wojciech Giziński | PL | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento 900 | 4. kl. N-PC | |||
Marek Haczyk | PL | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento 900 | 5. kl. N-PC | |||
Nie sklasyfikowani m. in.: | |||||||
Jarosław Hebzda | PL |
Automobilklub Małopolski | Opel Calibra | kl. N+2000 | (wypadek) |
||
Wyniki 4 eliminacji GSMP: | |||||||
1. | Patrik Semlbauer | CZ | Reynard-Opel | (kl. E-2000) | 5:12,373 | ||
2. | (1.*) | Robert Podolski | PL | Automobilklub Kielecki | Estonia 25-Łada | 1. gr. E 1. kl. E-1600 |
5:22,898 |
3. | Emilio Janza | SK | Ford Sierra Cosworth | (kl. A+2000) | 5:33,942 | ||
4. | (2.*) | Krzysztof Wodziński | PL | Jet-Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Van Diemen RF 95-Łada | 2. gr. E 1. kl. E-1300 |
5:35,107 |
5. | (3.*) | Jan Kościuszko | PL | Chłopskie Jadło - Automobilklub Krakowski | Renault Maxi Clio | 1. gr. A 1. kl. A-2000 |
5:38,144 |
6. | (4.*) | Henryk Mandera | PL | Automobilklub Mysłowicki | Toyota Carina E | 1. gr. H 1. kl. H+2000 |
5:41,649 |
7. | Peter Jurena | SK | Ford Escort RS Cosworth | (kl. N+2000) | 5:45,966 | ||
8. | (5.*) | Grzegorz Wozowicz | PL | Stomil Dębica | Estonia 21-Łada | 3. gr. E 2. kl. E-1300 |
5:48,912 |
9. | (6.*) | Jarosław Hebzda | PL | Automobilklub Małopolski | Opel Calibra | 1. gr. N 1. kl. N+2000 |
5:56,761 |
10. | (7.*) | Bogdan Krachulec | PL | Automobilklub Częstochowski | Estonia 21-Łada | 4. gr. E 2. kl. E-1600 |
5:57,022 |
11. | (8.*) | Tomasz Mikołajczyk | PL | Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | 2. gr. A 1. kl. A+2000 |
5:58,552 |
12. | (9.*) | Maciej Fac | PL | ASK Przemyśl | Audi 890 S-2 | 3. gr. A 2. kl. A+2000 |
5:07,014 |
13. | (10.*) | Antoni Frączek | PL | Automobilklub Małopolski | Estonia 25-Łada | 5. gr. E 3. kl. E-1300 |
5:07,920 |
14. | Radim Freiberg | CZ | Renault Clio Williams | (kl. A-2000) | 5:09,220 | ||
15. | (11.*) | Krzysztof Gawlik | PL | ASK Przemyśl | Estonia 21-Łada | 6. gr. E 3. kl. E-1600 |
5:10,505 |
Tomasz Dąbrowski | PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Corolla MR2 | 2. gr. H 1. kl. H-1600 |
|||
Marek Gaciarz | PL |
Automobilklub Śląski | Peugeot 309 | 3. gr. H 1. kl. H-2000 |
|||
Janusz Bronikowski | PL |
Automobilklub Krakowski | Renault Clio Williams | 4. gr. A 2. kl. A-2000 |
|||
Mariusz Borczyk | PL | Automobilklub Małopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 5. gr. A 1. kl. A-1150 |
|||
Mirosław Drożdż | PL | Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento Sporting | 6. gr. A 2. kl. A-1150 |
|||
Aleksander Opioła | PL | Automobilklub Małopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 8. gr. A | |||
Grzegorz Baran | PL |
Jet-Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 2. gr. N 1. kl. N-2000 |
|||
Jarosław Paja | PL |
Automobilklub Kielecki | Renault Megane Coupe | 3. gr. N 1. kl. N-PRM |
|||
Marek Kusiak | PL |
Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 4. gr. N 2. kl. N-PRM |
|||
Andrzej Stachurski | PL |
Automobilklub Lubelski | Subaru Legacy RS | 5. gr. N 2. kl. N+2000 |
|||
Andrzej Derczyński | PL |
Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 6. gr. N 3. kl. N-PRM |
|||
Wojciech Białowąs | PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 1. kl. N-PCS | |||
Marcin Keller | PL |
Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento Sporting | 2. kl. N-PCS | |||
Andrzej Spława-Neyman | PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 3. kl. N-PCS | |||
Małgorzata Serbin | PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 4. kl. N-PCS | |||
Jarosław Majewski | PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 6. kl. N-PCS | |||
Mirosław Giziński | PL |
Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento Sporting | 7. kl. N-PCS | |||
Łukasz Olejnik | PL | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento 900 | 1. kl. N-PC | |||
Piotr Gołdyn | PL | LKT Wyczół | Fiat Cinquecento 900 | 2. kl. N-PC | |||
Rafał Rzemień | PL |
Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento 900 | 3. kl. N-PC | |||
Marek Haczyk | PL | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento 900 | 4. kl. N-PC | |||
Wojciech Giziński | PL | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento 900 | 5. kl. N-PC | |||
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski |
<< 1 i 2 el. GSMP 1998 - G. Św. Anny] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1998] [5 i 6 el. GSMP 1998 - GP Sopot >>