<< 6 el. MPRC 1999 - Słomczyn] [Strona główna] [Rallycross] [MPRC 1999] [8 el. MPRC 1999 - Toruń >>
Wyniki: | |||
Klasa 4: | |||
1. | Bohdan Ludwiczak | Motoklub Olsztyn | Ford Escort RS Cosworth |
2. | Tomasz Skarżyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Mitsubishi Lancer |
3. | Mariusz Stec | Automobilklub Lubelski | Mitsubishi Lancer |
4. | Jacek Ptaszek | Inowrocławski Klub Samochodowy | Toyota Celica |
5. | Stanisław Ambroszkiewicz | Inowrocławski Klub Samochodowy | Mazda 323 4WD |
6. | Tomasz Kosewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Ascona |
Zdyskwalifikowany (samochód przygotowany niezgodnie z regulaminem): | |||
Adam Polak | Automobilklub Polski | ||
Klasa 3: | |||
1. | Marcin Laskowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Citroen AX |
2. | Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Łada Samara |
3. | Piotr Granica | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift |
4. | Andrzej Grigorjew | Automobilklub Polski | Volkswagen Golf |
5. | Bogdan Skutkiewicz | Automobilklub Orski | Opel Kadett |
6. | Janusz Siniarski | Automobilklub Polski | Skoda Felicia |
7. | Łukasz Zoll | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p |
8. | Jakub Iwanek | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 205 |
9. | Janusz Damentko | Automobilklub Orski | Volkswagen Scirocco |
10. | Wojciech Koczeski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Corolla |
11. | Mikołaj Otto | Automobilklub Polski | Honda CRX |
12. | Adam Komacki | Automobilklub Polski | Peugeot 205 |
Klasa 2: | |||
1. | Antoni Skudło | Hella Polska - Automobilklub Śląski | Nissan Micra |
2. | Jacek Chojnacki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento |
3. | Marek Andrysz | Automobilklub Karkonoski | Fiat Cinquecento |
4. | Józef Rutkowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento |
5. | Tomasz Carzasty | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento |
6. | Bogusław Kurtyka | Toruński Klub Motorowy | Syrena 105 |
7. | Michał Guranowski | Inowrocławski Klub Samochodowy | Volkswagen Polo |
8. | Arkadiusz Leszek | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p |
9. | Zygmunt Stanek | Automobilklub Polski | Seat |
Klasa 1: | |||
1. | Tomasz Oleksiak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
2. | Tomasz Sokulski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
3. | Piotr Radtke | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p |
4. | Michał Tuszyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
5. | Tomasz Skinder | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
6. | Piotr Koc | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
7. | Dominik Brymora | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p |
8. | Remigiusz Woja | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
9. | Michał Litwiński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
10. | Mateusz Gołdyn | LKT "Wyczół" Gościeradz | Polski Fiat 126p |
11. | Roman Panek | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p |
12. | Marcin Ślusarczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
13. | Jarosław Karczmarzyk | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p |
14. | Arkadiusz Młotek | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
15. | Krzysztof Kucharski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
16. | Marcin Gagacki | Automobilklub Bydgoski | Polski Fiat 126p |
<< 6 el. MPRC 1999 - Słomczyn] [Strona główna] [Rallycross] [MPRC 1999] [8 el. MPRC 1999 - Toruń >>