<< 7 el. MPRC 1999 - Słomczyn] [Strona główna] [Rallycross] [MPRC 1999] [1 el. MPRC 2000 - Słomczyn >>
Wyniki: | ||||
Klasa 4: | ||||
1. | Adam Polak | Automobilklub Polski | Toyota Celica | |
1. | Jacek Ptaszek | Inowrocławski Klub Samochodowy | Toyota Celica | |
3. | Tomasz Skarżyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Mitsubishi Lancer | |
4. | Stanisław Ambroszkiewicz | Inowrocławski Klub Samochodowy | Mazda 323 4WD | |
5. | Mariusz Stec | Automobilklub Lubelski | Mitsubishi Lancer | |
6. | Tomasz Kosewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Ascona | |
Zdyskwalifikowany (samochód przygotowany niezgodnie z regulaminem): | ||||
Bohdan Ludwiczak | Motoklub Olsztyn | |||
Klasa 3: | ||||
1. | Marcin Laskowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Citroen AX | |
2. | Janusz Siniarski | Automobilklub Polski | Skoda Felicia | |
3. | Mikołaj Otto | Automobilklub Polski | Honda CRX | |
4. | Andrzej Grigorjew | Automobilklub Polski | Volkswagen Golf | |
5. | Jakub Iwanek | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 205 | |
6. | Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Łada Samara | |
7. | Grzegorz Carzasty | Automobilklub Polski | Toyota Corolla | |
8. | Bogdan Skutkiewicz | Automobilklub Orski | Opel Kadett | |
9. | Piotr Granica | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift | |
10. | Piotr Kanecki | Automobilklub Łódzki | Toyota Corolla | |
11. | Łukasz Zoll | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p | |
12. | Adam Komacki | Automobilklub Polski | Peugeot 205 | |
13. | Janusz Damentko | Automobilklub Orski | Volkswagen Scirocco | |
14. | Emilian Radziejewicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf | |
Klasa 2: | ||||
1. | Tomasz Nowak | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento | |
2. | Jacek Chojnacki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | |
3. | Tomasz Carzasty | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento | |
4. | Arkadiusz Leszek | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p | |
5. | Józef Rutkowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | |
6. | Michał Guranowski | Inowrocławski Klub Samochodowy | Volkswagen Polo | |
7. | Bogusław Kurtyka | Toruński Klub Motorowy | Syrena 105 | |
8. | Tomasz Kozłowski | Toruński Klub Motorowy | Syrena 105 | |
9. | Paweł Melwiński | Automobilklub Bydgoski | Polski Fiat 126p | |
Nie sklasyfikowani m. in.: | ||||
Antoni Skudło | Hella Polska - Automobilklub Śląski | Nissan Micra | (skrzynia biegów) |
|
Klasa 1: | ||||
1. | Piotr Radtke | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p | |
2. | Roman Panek | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p | |
3. | Tomasz Oleksiak | Gumo-Hurt Dębica Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
4. | Tomasz Skinder | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
5. | Tomasz Sokulski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
6. | Mirosław Wronka | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
7. | Krzysztof Jankowski | Inowrocławski Klub Samochodowy | Polski Fiat 126p | |
8. | Krzysztof Kucharski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
9. | Jarosław Karczmarzyk | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p | |
10. | Arkadiusz Młotek | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
11. | Piotr Koc | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
12. | Marcin Gagacki | Automobilklub Bydgoski | Polski Fiat 126p | |
13. | Mateusz Gołdyn | LKT "Wyczół" Gościeradz | Polski Fiat 126p | |
14. | Michał Litwiński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
15. | Paweł Pluciński | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p | |
16. | Tomasz Bartoś | Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p |
<< 7 el. MPRC 1999 - Słomczyn] [Strona główna] [Rallycross] [MPRC 1999] [1 el. MPRC 2000 - Słomczyn >>