<< 1 el. RSMP 1968 - R. 1000 Jezior] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1968] | [3 el. RSMP 1968 - R.
Polski >> |
Baza rajdu: Wrocław
Próby sportowe:
- 5 odcinków specjalnych,
- próba szybkości górskiej,
- próba szybkości płaskiej,
- próba przyśpieszenia,
- próba zręczności.
Nawierzchnia: asfalt + śnieg
Pogoda: chwilami słonecznie, opady deszczu, a w
górach także śniegu.
Klasyfikacja generalna: | |||||
1. | Włodzimierz Markowski Stanisław Dalka |
Automobilklub Warszawski | Porsche 912 | 1. kl. 5 | 1120 pkt. (18:40) |
2. | Ryszard Nowicki Elżbieta Wojtowicz |
Automobilklub Krakowski Automobilklub Warszawski |
NSU 1000 TT | 1. kl. 4 | 1122 pkt. (18:42) |
3. | Krzysztof Komornicki Zygmunt Wiśniowski |
Automobilklub Warszawski Automobilklub Krakowski |
Renault 8 Gordini | 2. kl. 4 | 1125 pkt. (18:45) |
4. | Jerzy Miniewski Marek Varisella |
Automobilklub Warszawski | Fiat 124 | 3. kl. 4 | 1148 pkt. (19:08) |
5. | Edmund Oprocha Kazimierz Jaromin |
Automobilklub Krakowski | Zastava 750 | 1. kl. 2 | 1180 pkt. (19:40) |
6. | Adam Smorawiński Andrzej Zembrzuski |
Automobilklub Wielkopolski | BMW 1600 Ti | 2. kl. 5 | 1187 pkt. (19:47) |
7. | Jerzy Borowicz W. Borowicz |
Automobilklub Dolnośląski | Steyr Puch 650 TR | 2. kl. 2 | 1194 pkt. (19:54) |
8. | Ryszard Żyszkowski Stanisław Wyka |
Automobilklub Warszawski | Fiat 850 | 3. kl. 2 | 1213 pkt. (20:13) |
9. | Krzysztof Strykier Janusz Bronikowski |
Automobilklub Warszawski | Fiat 1550 | ||
10. | Zbigniew Gawryłkiewicz Mirosław Wojtaszek |
Automobilklub Krakowski | Fiat 124 | 4. kl. 4 | |
11. | Ryszard Kopczyk Wojciech Siwecki |
Automobilklub Wielkopolski | Alfa Romeo Giulia Ti | 3. kl. 5 | 1261 pkt. (21:01) |
12. | Andrzej Wojciechowski Jan Wojczaczek |
Automobilklub Dolnośląski | NSU Prinz 1000 S | 1. kl. 3 | 1285 pkt. (21:25) |
13. | Jerzy Ujczak Jan Wolski |
Automobilklub Warszawski | Trabant 601 | 1. kl. 1 | 1294 pkt. (21:34) |
14. | Marek Wachowski Eugeniusz Pach |
MG 1300 | |||
15. | Jerzy Bachtin Andrzej Gieysztor |
Automobilklub Warmińsko-Mazurski Automobilklub Warszawski |
Trabant 601 | 2. kl. 1 | 1407 pkt. (23:27) |
Henryk Mandera Aleksander Oczkowski |
Automobilklub Śląski | Wartburg 312 | 2. kl. 3 | 1492 pkt. (24:52) |
|
Henryk Krakowczyk Konrad Kertyński |
Automobilklub Dolnośląski | Wartburg 312 | 3. kl. 3 | 1528 pkt. (25:28) |
|
Odpadli m. in.: | |||||
Lech Matuszkiewicz Zbigniew Kołaczkowski |
Automobilklub Krakowski | Fiat 124 | kl. 5 | ||
Antoni Weiner Jan Karel |
Automobilklub Śląski | BMW 1600 Ti | kl. 5 | (wypadek) | |
J. Fijałkowski Krzysztof Janarek |
Automobilklub Krakowski | ||||
Wojciech Schramm Franciszek Schramm |
Automobilklub Krakowski | ||||
Wystartowało 46 załóg, ukończyło rajd 24. | |||||
Klasyfikacja zespołowa: | |||||
1. | Automobilklub Warszawski | ||||
2. | Automobilklub Krakowski | 25 pkt. |
|||
3. | Automobilklub Dolnośląski |
<< 1 el. RSMP 1968 - R. 1000 Jezior] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1968] | [3 el. RSMP 1968 - R.
Polski >> |