[Strona główna] [Rajdy] |
|||
Dystans: 867 km. Planowano 30
odcinków specjelnych o łącznej długości 237 km, ostatecznie
jednak przejechano tylko 23 odcinki specjalne.
Nawierzchnia: asfalt
Pogoda: ślisko
Klasyfikacja generalna: | ||||||||
1. | Włodzimierz Groblewski Januariusz Czerwoniec |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo | 1. gr. IV | 5584 pkt. (1:33:04) |
|||
2. | Józef Ważny Krzysztof Lederer |
OKS Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo | 2. gr. IV | 5776 pkt. (1:36:16) |
|||
3. | Maciej Stawowiak Jacek Lewandowski |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo | 3. gr. IV | 5803 pkt. (1:36:43) |
|||
4. | Marian Bublewicz Wiesław Grabarczyk |
OKS Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | 1. gr. II kl. 3-8 | 5925 pkt. (1:38:25) |
|||
5. | Bogdan Wozowicz Witold Wozowicz |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 125p 1500 | 1. gr. I kl. 8 | 6056 pkt. (1:40:56) |
|||
6. | Wiktor Polak Krzysztof Czarnecki |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo | 4. gr. IV | 6089 pkt. (1:41:29) |
|||
7. | Zdzisław Szafrański Henryk Pineles |
Automobilklub Śląski | Renault 5 Alpine | 2. gr. II kl. 3-8 | ||||
8. | Ryszard Ryzel Romuald Zbigniew Kabulski |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 2. gr. I kl. 8 | ||||
9. | Jerzy Kobyliński Marcin Osiowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 3. gr. I kl. 8 | ||||
10. | Andrzej Radecki Henryk Mieczaniec |
OKS Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | 3. gr. II kl. 3-8 | ||||
11. | Tadeusz Kudłaty Wacław Janowski |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1500 | 4. gr. I kl. 8 | ||||
12. | Andrzej Witkowicz Marek Rompel |
Automobilklub Krakowski | Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | 1. gr. I kl. 7 | 6463 pkt. (1:47:43) |
|||
13. | Stanisław Wyka Paweł Gościniak |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 4. gr. II kl. 3-8 | ||||
14. | Roman Pulchny Waldemar Machnik |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 125p 1500 | 5. gr. II kl. 3-8 | ||||
15. | Janusz Szajng Piotr Ślaski |
Automobilklub Warszawski | Fiat X 1/9 | 5. gr. IV | ||||
16. | Marek Dąbek Krzysztof Urbański |
Automobilklub Śląski | Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | 2. gr. I kl. 7 | ||||
17. | Henryk Mandera Marek Oziębło |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 125p 1500 | 6. gr. II kl. 3-8 | ||||
18. | Alfons Luksa Andrzej Nowak |
Automobilklub Opolski | Polski Fiat 125p 1500 | 7. gr. II kl. 3-8 | ||||
19. | Ryszard Plucha Henryk Krakowczyk |
|
Polski Fiat 125p 1500 | 8. gr. II kl. 3-8 | ||||
20. | Tadeusz Michalak Paweł Stojanowski |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | 9. gr. II kl. 3-8 | ||||
21. |
Jerzy Lipiński Piotr Dąbkowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 5. gr. I kl. 8 | ||||
22. |
Kazimierz Jaromin Krzysztof Gałganek |
Automobilklub Krakowski | Fiat 128 Sport Coupe 3 porte | 3. gr. I kl. 7 | ||||
23. |
Tadeusz Fuglewicz Zbigniew Baran |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 125p 1600 | 6. gr. IV | ||||
24. |
Zbigniew Soszka Tadeusz Przybysz |
MKM "Dąbrowa" Łódź | Polski Fiat 125p 1300 | 4. gr. I kl. 7 | ||||
25. |
Bogusław Dawidów Ryszard Varisella |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 125p 1500 | 6. gr. I kl. 8 | ||||
26. |
Janusz Waluś Jan Ambrozik |
Automobilklub Świętokrzyski | Fiat 128 Sport SL | 1. gr. I kl. 3-6 | 6786 pkt. |
|||
27. |
Tadeusz Dębowski Włodzimierz Krzemiński |
Automobilklub Warszawski | Renault 5 Alpine | 10. gr. II kl. 3-8 | ||||
28. | Ryszard Luciński Grzegorz Burankiewicz |
Automobilklub Świętokrzyski | BMW 2002 Ti | 1. gr. II kl. 9-13 | 6867 pkt. (1:54:27) |
|||
29. | Lesław Orski Marian Nowak |
Automobilklub Morski | Zastava 1100 | 2. gr. I kl. 3-6 | ||||
30. | Andrzej Koper Dariusz Szarejko |
Automobilklub Warszawski | Zastava 1100 | 3. gr. I kl. 3-6 | ||||
31. | Andrzej Lubiak Maciej Wisławski |
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 600 | 1. gr. I kl. PF 126p | ||||
32. |
Dariusz Biernacki Daniel Szydłowski |
AMK Tarnów | Polski Fiat 125p 1300 | 5. gr. I kl. 7 | ||||
33. | Andrzej Włoch Bogusław Barcz |
Automobilklub Krakowski | Fiat 124 Special T | 7. gr. I kl. 8 | ||||
34. | Tadeusz Hoppe Waldemar Bielewicz |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 8. gr. I kl. 8 | ||||
35. |
Witold Kołder Tomasz Stawowczyk |
Automobilklub Krakowski | Trabant 601 | 1. gr. II kl. 1-2 | 7227 pkt. |
|||
36. | Maciej Halczyński Stefan Swida |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | 9. gr. I kl. 8 | ||||
37. |
Andrzej Grzegorzek Jerzy Baran |
Automobilklub Śląski | Trabant 601 | 2. gr. II kl. 1-2 | ||||
38. | Janusz Szerla Józef Stachara |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p 600 | 2. gr. I kl. PF 126p | ||||
39. | Waldemar Ogrodniczak Józef Makowiecki |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | 11. gr. II kl. 3-8 | ||||
40. | Marek Ryndak Andrzej Maciejewski |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 126p 600 | 3. gr. I kl. PF 126p | ||||
41. |
Henryk Pinis Ireneusz Kijas |
Automobilklub Cieszyński | Polski Fiat 126p 600 | 4. gr. I kl. PF 126p | ||||
42. | Ryszard Nowak Małgorzata Kujawińska |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | 12. gr. II kl. 3-8 | ||||
43. |
Michał Pinis Michał Stan |
Automobilklub Cieszyński | Polski Fiat 126p 600 | 5. gr. I kl. PF 126p | ||||
44. |
Bogdan Drągowski Marek Pawłowski |
Automobilklub Warszawski | Fiat 125 S | 2. gr. II kl. 9-13 | ||||
45. |
Mirosław Krachulec Wojciech Mędrzycki |
Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p 600 | 6. gr. I kl. PF 126p | ||||
46. | Jacek Grocholski Janusz Macheta |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | 10. gr. I kl. 8 | ||||
47. |
Jan Koniecki Ryszard Swatkowski |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 600 | 7. gr. I kl. PF 126p | ||||
48. | Eugeniusz Kulawik Ryszard Dębski |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1500 | 11. gr. I kl. 8 | ||||
49. |
Jerzy Poznański Jan Poznański |
Automobilklub Podlaski | Polski Fiat 126p 600 | 8. gr. I kl. PF 126p | ||||
50. | Janusz Wysoczyński Adam Kowalski |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 3. gr. II kl. 1-2 | ||||
51. | Krzysztof Zawiliński Zbigniew Młoghowiecki |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p 600 | 9. gr. I kl. PF 126p | ||||
52. | Marek Obrądalski Olgierd Waydowski |
AMK Kraków | Polski Fiat 126p 600 | 10. gr. I kl. PF 126p | ||||
53. | Kazimierz Kolinka Zdzisław Kaczmarek |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p 600 | 11. gr. I kl. PF 126p | ||||
54. | Tomasz Barański Paweł Barański |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p | 4. gr. II kl. 1-2 | ||||
Odpadli: | ||||||||
OS 23 |
Paweł Noakowski Krzysztof Martynowski |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | gr. II kl. 1-2 | ||||
OS 22 |
Jan Wojciechowski Andrzej Wodziński |
Automobilklub Warszawski | Autobianchi A112 Abarth | gr. I kl. 7 | ||||
OS 21 |
Henryk Podsiedlik Ryszard Moras |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 125p 1600 | gr. IV | ||||
OS 20 |
Ryszard Grychtoł Wojciech Ondraczek |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||||
OS 20 |
Piotr Śnieg Tomasz Śnieg |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | ||||
OS 19 |
Kazimierz Jarząbek Marek Michalski |
OKS Stomil Olsztyn | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 | ||||
OS 17 |
Adam Masłowiec Andrzej Białowąs |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||||
OS 16 |
Jerzy Landsberg Marek Muszyński |
OKS Stomil Olsztyn | Renault 5 Alpine | gr. II kl. 3-8 | (sprzęgło) | |||
OS 16 |
Tadeusz Betlej Krzysztof Adamski |
Automobilklub Krakowski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 | ||||
OS 16 |
Witold Nalewaj Krzysztof Pomiński |
Automobilklub Szczeciński | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||||
OS 12 |
Krystian Bielowski Alojzy Orawiec |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 125p 1300 | gr. I kl. 7 | ||||
OS 12 |
Krzysztof Winkowski Krzysztof Szymczak |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | ||||
OS 11 |
Andrzej Ireneusz Romejko Zbigniew Zapędowski |
Automobilklub Łódzki | BMW 2002 Ti | gr. II kl. 9-13 | ||||
OS 11 |
Janusz Książkiewicz Ireneusz Porada |
OKS Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||||
OS 11 |
Andrzej Kleina Janusz Kleina |
Automobilklub Wielkopolski | Zastava 1100 | gr. I kl. 3-6 | ||||
OS 10 |
Jerzy Udziela Jerzy Jaworski |
Petrochemik | Opel GT 1700 | gr. II kl. 9-13 | ||||
OS 10 |
Marek Karczewski Stanisław Brzozowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||||
OS 10 |
Wacław Pobożniak Maciej Stal |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | ||||
OS 8 |
Włodzimierz Dominowski Andrzej Niewiadomski |
Automobilklub Warszawski | Ford Escort RS 2000 MKI | gr. II kl. 9-13 | ||||
OS 8 |
Jacek Witkowski Tadeusz Rybka |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | ||||
OS 7 |
Andrzej Grochala Zbigniew Głuś |
Automobilklub Krakowski | Syrena 105 | gr. II kl. 3-8 | ||||
OS 7 |
Bogusław Dymek Erwin Meisel |
Automobilklub Krakowski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 | ||||
OS 7 |
Andrzej Świder Marian Wloka |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | ||||
po |
Daniel Gronicki Andrzej Jędrychowski |
Automobilklub Stomil Dębica | Polski Fiat 126p 600 | gr. I kl. PF 126p | ||||
OS 6 |
Jeremi Doria-Dernałowicz Karol Łosiak |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1600 | gr. IV | ||||
OS 6 |
Czesław Zadygowicz Jarosław Możejko |
Automobilklub Podlaski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. I kl. 7 | ||||
OS 3 |
Leszek Jabłoński Ryszard Dragan |
Automobilklub Śląski | Trabant 601 | gr. II kl. 1-2 | ||||
OS 2 |
Wiesław Cygan Ryszard Makuch |
OBR FSM - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 600 | gr. II kl. 1-2 | ||||
OS 2 |
Mariusz Kostrzak Alfred Garski |
Automobilklub Morski | Zastava 1100 | gr. I kl. 3-6 | ||||
Wystartowały 83 załogi, sklasyfikowano 54. |
[Strona główna] [Rajdy] |
|||