<< 2 el. RSMP 1983 - R. Pokoju i Przyjaźni] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1983] [4 el. RSMP 1983 - R. Wisły >>
Baza rajdu: Olsztyn
Dystans: 720 km, w tym 24 odcinki specjalne o
łącznej długości ok. 200 km
Nawierzchnia: szuter
Pogoda: deszcz, zamglenia.
Klasyfikacja generalna: | |||||||
1. | Marian Bublewicz Ryszard Żyszkowski |
|
Polonez 2000 | 1. gr. II kl. 9-15 | |||
2. | Paweł Przybylski Mirosław Szulc |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa OKS Stomil Olsztyn |
FSO 1600 | 1. gr. A kl. FSO | |||
3. | Andrzej Białowąs Wojciech Ondraczek |
Automobilklub Śląski | FSO 1500 A | 2. gr. A kl. FSO | |||
4. | Grzegorz Malinowski Marek Pawłowski |
Automobilklub Warszawski Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
FSO 1600 A | 3. gr. A kl. FSO | |||
5. | Czesław Zadygowicz Tadeusz Wieczeryński |
Automobilklub Podlaski | Polonez 2000 | 2. gr. II kl. 9-15 | |||
6. | Marek Sadowski Michał Broniatowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 1. gr. I kl. 1-8 | |||
7. | Andrzej Bagiński Wojciech Rutkiewicz |
Automobilklub Morski | Renault 5 Alpine | 1. gr. II kl. 8 | |||
8. |
Mariusz Kostrzak Witold Bogdański |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1500 | 4. gr. A kl. FSO | |||
9. | Andrzej Witkowicz Marek Oziębło |
Automobilklub Krakowski | Ford Escort RS 1600i | 2. gr. I kl. 1-8 | |||
10. | Romuald Chałas Grzegorz Gac |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 3. gr. I kl. 1-8 | |||
11. |
Stanisław Skrzynecki Krzysztof Szymczak |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 5. gr. A kl. FSO | |||
12. |
Dariusz Poletyło Michał Gąsiewicz |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p 1500 | 4. gr. I kl. 1-8 | |||
13. | Andrzej Lubiak Maciej Wisławski |
FSM - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 650 | 1. gr. II kl. 1-3 | |||
14. | Robert Kępka Jacek Biasion |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 650 | 1. gr. I kl. FSM | |||
15. | Jerzy Poznański Tomasz Chmiel |
Automobilklub Podlaski GAMK Budowlani Gdańsk |
Polski Fiat 125p 1300 | 1. gr. II kl. 4-7 | |||
Wiesław Stec Sławomir Piech |
Automobilklub Lubelski | Polski Fiat 125p 1300 | 2. gr. II kl. 4-7 | ||||
Wiesław Surynowicz Marek Sztromajer |
Automobilklub Podlaski | Polski Fiat 125p 1300 | 3. gr. II kl. 4-7 | ||||
Juliusz Szulc Lech Wójcik |
Automobilklub Łódzki | Zastava 1300 | 4. gr. II kl. 4-7 | ||||
Andrzej Pięta Paweł Ciężki |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p 650 | 2. gr. II kl. 1-3 | ||||
Wojciech Augustowski Krzysztof Wodziński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p 650 | 3. gr. II kl. 1-3 | ||||
Andrzej Szyjkowski Ryszard Romanowski |
Automobilklub Gorzowski | Polski Fiat 126p 650 | 4. gr. II kl. 1-3 | ||||
Cezary Wróblewski ? |
Automobilklub Podlaski | Polski Fiat 126p 650 | 5. gr. II kl. 1-3 | ||||
Jerzy Kauczyński ? |
Automobilklub Bydgoski | Polski Fiat 126p 650 | 6. gr. II kl. 1-3 | ||||
Robert Gryczyński Wojciech Kruzel |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 650 | 2. gr. I kl. FSM | ||||
Krzysztof Winkowski Paweł Grzegorczyk |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 650 | 3. gr. I kl. FSM | ||||
Michał Pinis Adam Mazurek |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Śląski |
Polski Fiat 126p 650 | 4. gr. I kl. FSM | ||||
Odpadli m. in.: | |||||||
Józef Ważny Janusz Książkiewicz |
OKS Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1600 | gr. A kl. FSO | (skrzynia biegów) |
|||
Wiktor Polak Małgorzata Bajorska |
Automobilklub Krakowski | Talbot 1600 TI | gr. II kl. 8 | (uszczelka pod głowicą) |
|||
Andrzej Koper Jacek Lewandowski |
Automobilklub Warszawski | Renault 5 Alpine | gr. II kl. 8 | (sprzęgło) | |||
Nie wystartowali: | |||||||
Jan Krzemiński Tomasz Krzemiński |
Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl. 1-3 | ||||
Wystartowało 48 załóg, ukończyło rajd 26. | |||||||
Klasyfikacja zespołowa: | |||||||
1. | Automobilklub Śląski | 21 pkt. | |||||
2. | Automobilklub Podlaski | 19 pkt. | |||||
3. | Automobilklub Warszawski | 15 pkt. | |||||
4. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 15 pkt. |
<< 2 el. RSMP 1983 - R. Pokoju i Przyjaźni] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1983] [4 el. RSMP 1983 - R. Wisły >>