<< 3 el. RSMP 1983 - R. Kormoran] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1983] [1 el. RSMP 1984 - R. Elmot >>
Baza rajdu: Wisła
Dystans: 447 km, w tym 19 odcinków specjalnych + 2
próby szybkości na Jaszowcu.
Nawierzchnia: asfalt + szuter
Klasyfikacja generalna: | |||||||
1. | Andrzej Koper Jacek Lewandowski |
Automobilklub Warszawski | Renault 5 Alpine | 1. gr. II kl. 8 | 1:20:43,1 | ||
2. | Ryszard Granica Tomasz Szostak |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Stomil SGPiS Warszawa |
Renault 5 Alpine | 2. gr. II kl. 8 | 1:27:24,4 | ||
3. | Andrzej Białowąs Wojciech Ondraczek |
Automobilklub Śląski | FSO 1500 A | 1. gr. A kl. FSO | 1:28:36,8 | ||
4. | Paweł Przybylski Mirosław Szulc |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa OKS Stomil Olsztyn |
FSO 1500 A | 2. gr. A kl. FSO | 1:29:08,1 | ||
5. |
Grzegorz Malinowski Marek Pawłowski |
Automobilklub Warszawski Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
FSO 1600 A | 3. gr. A kl. FSO | |||
6. | Stanisław Skrzynecki Krzysztof Szymczak |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 4. gr. A kl. FSO | |||
7. | Ryszard Adamek Jerzy Stopa |
Automobilklub Krakowski | FSO 1500 A | 5. gr. A kl. FSO | |||
8. |
Andrzej Witkowicz Marek Oziębło |
Automobilklub Krakowski | Ford Escort RS 1600i | 1. gr. I kl. 1-8 | 1:31:05,5 |
||
9. |
Czesław Zadygowicz Tadeusz Wieczeryński |
Automobilklub Podlaski | Polonez 2000 | 1. gr. II kl. 9-15 | 1:31:28,5 |
||
10. | Tadeusz Buksowicz Romuald Zbigniew Kabulski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 6. gr. A kl. FSO | |||
11. | Mariusz Kostrzak Witold Bogdański |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1500 | 7. gr. A kl. FSO | |||
12. | Dariusz Poletyło Michał Gąsiewicz |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p 1500 | 2. gr. I kl. 1-8 | |||
13. |
Andrzej Lubiak Maciej Wisławski |
FSM - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 650 | 1. gr. II kl. 1-3 | 1:37:52,0 |
||
14. |
Romuald Chałas Grzegorz Gac |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 3. gr. I kl. 1-8 | |||
Marek Gąsecki Tomasz Chmiel |
GAMK Budowlani Gdańsk | Polski Fiat 125p 1300 | 1. gr. II kl. 4-7 | 1:43:37,2 | |||
Jerzy Dyszy Robert Moritz |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Warszawski |
Polski Fiat 126p 650 | 1. gr. I kl. FSM | 1:51:47,9 | |||
Andrzej Bagiński ? |
Automobilklub Morski | Renault 5 Alpine | 3. gr. II kl. 8 | ||||
Ryszard Plucha ? |
Stomil SGPiS Warszawa | Łada 1500 Rallye | 4. gr. II kl. 8 | ||||
Tadeusz Szewczyk ? |
Automobilklub Dolnośląski | Polonez 1600 | 5. gr. II kl. 8 | ||||
Wiesław Stec ? |
Automobilklub Lubelski | Polski Fiat 125p 1300 | 2. gr. II kl. 4-7 | ||||
Wiesław Surynowicz ? |
Automobilklub Podlaski | Polski Fiat 125p 1300 | 3. gr. II kl. 4-7 | ||||
Henryk Krystoń ? |
Automobilklub Karkonoski | Polski Fiat 125p 1300 | 4. gr. II kl. 4-7 | ||||
Andrzej Pięta ? |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p 650 | 2. gr. II kl. 1-3 | ||||
Jerzy Panicz ? |
Automobilklub Gorzowski | Polski Fiat 126p 650 | 3. gr. II kl. 1-3 | ||||
Tomasz Krzemiński Romuald Nowakowski |
Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p 650 | 4. gr. II kl. 1-3 | ||||
Cezary Wróblewski ? |
Automobilklub Podlaski | Polski Fiat 126p 650 | 5. gr. II kl. 1-3 | ||||
Jacek Lis ? |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p 650 | 6. gr. II kl. 1-3 | ||||
Robert Gryczyński ? |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 650 | 2. gr. I kl. FSM | ||||
Robert Kępka Jacek Biasion |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 650 | 3. gr. I kl. FSM | ||||
Jacek Jędraski Michał Cwiakowski |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 650 | 4. gr. I kl. FSM | ||||
Krzysztof Winkowski Paweł Grzegorczyk |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p 650 | 5. gr. I kl. FSM | ||||
Tomasz Ryborz ? |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 650 | 6. gr. I kl. FSM | ||||
Odpadli m. in.: | |||||||
Marian Bublewicz Ryszard Żyszkowski |
|
Polonez 2000 | gr. II kl. 9-15 | (sprzęgło) |
|||
Lesław Orski ? |
GAMK Budowlani Gdańsk | Renault 5 Alpine | gr. II kl. 8 | (defekt) |
|||
Janusz Szerla Krzysztof Janarek |
FSM - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 650 | gr. II kl 1-3 | (panewka) |
|||
Wystartowało 48 załóg, ukończyło rajd 39. |
|||||||
Klasyfikacja zespołowa: | |||||||
1. |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 21 pkt. | |||||
2. | Automobilklub Śląski | 19 pkt. | |||||
3. | Automobilklub Warszawski | 17 pkt. |
<< 3 el. RSMP 1983 - R. Kormoran] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1983] [1 el. RSMP 1984 - R. Elmot >>