<< 5
el. RSMP 1988 - R. Warszawski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1988] [1 el. RSMP 1989 - Dolnośląski R.
Zimowy >>
[Rajd Krakowski 1988 -
lista startowa]
Baza rajdu: Myślenice.
Dystans: 398 km
Odcinki specjalne:
- I etap (29.10): OS 1: Gajówka - Czasław (8,0 km); OS 2:
Czasław - Raciechowice (3,0); OS 3: Kwapinka - Gruszów (3,0);
OS 4: Nowy Świat - Podegrodzie (5,0) (odwołany); OS 5: Ubrzeż
- Zbydniów (4,5); OS 6: Gruszów - Zagartowice (4,0); OS 7:
Gajówka - Czasław (8,0); OS 8: Czasław - Raciechowice (3,0);
OS 9: Kwapinka - Gruszów (3,0); OS 10: Nowy Świat - Podegrodzie
(5,0); OS 11: Ubrzeż - Zbydniów (4,5); OS 12: Gruszów -
Zagartowice (4,0)
- II etap (29.10): OS 13: Siepraw - Zawada - Olszowice (14,1); OS
14: Raciborsko - Jankówka - Rudnik (12,8); OS 15: Kunice -
Grzybowa (6,4); OS 16: Łapanów - Gruszów (6,9); OS 17:
Komorniki - Stadniki (7,0)
- II etap (30.10): OS 18: Siepraw - Zawada - Olszowice (14,1); OS
19: Raciborsko - Jankówka - Rudnik (12,8); OS 20: Kunice -
Grzybowa (6,4); OS 21: Łapanów - Gruszów (6,9); OS 22:
Komorniki - Stadniki (7,0)
Nawierzchnia: I etap: szuter, II etap: asfalt.
Pogoda: deszcz, mgła
Klasyfikacja generalna: |
|||||||||
1. | (1.*) | Marian Bublewicz Jacek Wypych |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn Automobilklub Łódzki |
Mazda 323 4WD | kl. N-04 | 1:31:17 | ||
2. | (2.*) | Mirosław Krachulec Marek Kusiak |
PL PL |
Automobilklub Częstochowski | Mazda 323 4WD | kl. N-04 | 1:32:43 | ||
3. | (3.*) | Marek Sadowski Grzegorz Gac |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polonez 1600 C | 1. kl. A-14 | 1:35:57 | ||
4. | (4.*) | Paweł Przybylski Maciej Wisławski |
PL PL |
|
Polonez 1500 Turbo | gr. B | 1:36:45 | ||
5. | (5.*) | Paweł Petrys Artur Skorupa |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 C | 2. kl. A-14 | 1:38:56 | ||
6. | (6.*) | Dariusz Poletyło Robert Burchard |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polonez 1600 C | 3. kl. A-14 | 1:39:43 | ||
7. | Marcel Tucek Ales Pilny |
CS CS |
Domazice | Skoda 130 L | (kl. A-12) | 1:40:02 | |||
8. | (7.*) | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | 4. kl. A-14 | 1:40:50 | ||
9. | (8.*) | Wiesław Stec Jerzy Bigos |
PL PL |
Automobilklub Lubelski | Opel Manta 2.0 E | kl. A-13 | 1:40:52 | ||
10. | (9.*) | Robert Gryczyński Klaudiusz Rak |
PL PL |
Automobilklub Śląski | Polonez 1600 C | 5. kl. A-14 | 1:41:10 | ||
11. | (10.*) | Janusz Szerla Marek Oziębło |
PL PL |
FSO Sport - Automobilklub Krakowski | Polonez 1500 Turbo | gr. B | 1:42:51 | ||
12. | (11.*) | Jerzy Dyszy Jerzy Substyk |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Warszawski |
Łada 2105 MTX | 1. kl. A-12 | 1:44:03 |
||
13. | (12.*) | Krzysztof Winkowski Mieczysław Sieczkowski |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | 6. kl. A-14 | 1:48:05 |
||
14. | (13.*) | Janusz Makówka Edward Korta |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | 1. kl. N-02 | 1:49:09 | ||
15. |
(14.*) | Ryszard Granica Paweł Ciurzyński |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | 2. kl. N-02 | 1:51:44 |
||
16. |
(15.*) | Krzysztof Koczur Tadeusz Gasiński |
PL PL |
FSM - BKM Bielsko-Biała | Polski Fiat 126 Bis | 2. kl. A-12 | 1:53:03 | ||
17. | (16.*) | Krzysztof Gawlik Jerzy Gawlik |
PL PL |
Automobilklub Przemyski | FSO 1500 | 7. kl. A-14 | 1:54:46 | ||
18. | (17.*) | Robert Herba Andrzej Terej |
PL PL |
Automobilklub Śląski Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Polski Fiat 126p 650 | 3. kl. A-12 | 1:54:53 | ||
19. | (18.*) | Juraj Csik Janusz Siniarski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Skoda 130 L MTX | 4. kl. A-12 | 1:54:57 | ||
20. | (19.*) | Tomasz Krzemiński Aleksander Suska |
PL PL |
Automobilklub Częstochowski | FSO 1500 | 8. kl. A-14 | |||
21. | (20.*) | Marek Ryndak Antoni Malinowski |
PL PL |
Klub Sportowy Maraton Warszawa | Łada 2105 | 5. kl. A-12 | 2:08:00 | ||
22. | (21.*) | Krzysztof Jugowski Joanna Żyła |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 1. kl. N-01 | 2:10:09 | ||
23. | (22.*) | Jan Hamera Adam Balawajder |
PL PL |
Automobilklub Sudecki Automobilklub Dolnośląski |
Polski Fiat 126p | 2. kl. N-01 | 2:11:09 | ||
24. | (23.*) | Wojciech Bełtowski Piotr Palicki |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 3. kl. N-01 | 2:12:00 | ||
25. |
(24.*) |
Michał Kulikowski Sławomir Walentynowicz |
PL |
SGPiS Warszawa | Łada 2105 MTX | gr. B | 2:47:57 | ||
* - miejsca w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski |
|||||||||
Odpadli: |
|||||||||
OS 19 | Andrzej Baran Leszek Kuzaj |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1500 | kl. A-14 | ||||
OS 18 | Jacek Sikora Jacek Sciciński |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||||
OS 15 |
Romuald Chałas Zbigniew Atłowski |
PL |
Automobilklub Warszawski | Polonez 1600 | kl. A-14 | (silnik) | |||
OS 15 | Piotr Cekiera Rafał Podolski |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||||
OS 13 | Bogdan Krachulec Zbigniew Świtek |
PL PL |
Automobilklub Opolski Automobilklub Częstochowski |
Łada 2105 MTX | gr. B | ||||
OS 13 | Stanislav Doleżal Lubomir Bizon |
CS CS |
Puchov | Skoda 130 L | kl. A-12 | ||||
OS 13 | Tomasz Ryborz Mirosław Knapik |
PL PL |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | kl. A-12 | ||||
OS 9 | Krzysztof Skalski Jakub Mroczkowski |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Warszawski |
FSO 1500 | kl. N-02 | ||||
OS 8 | Stanisław Pawełczak Andrzej Mocie |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Łada 2105 | kl. A-12 | ||||
OS 8 | Mariusz Ficoń Marian Graczyk |
PL PL |
BKM Bielsko-Biała | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||||
OS 7 | Ryszard Trzciński Maciej Hołuj |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Łada 2105 VFTS | gr. B | ||||
OS 7 | Krzysztof Hołowczyc Mirosław Szulc |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn | Polonez 1600 C | kl. A-14 | ||||
OS 7 | Lesław Orski Lech Wójcik |
PL PL |
Automobilklub Morski AMK Łódź |
Volkswagen Golf II GTi 16V | kl. A-13 | (kopułka) |
|||
OS 7 | Ladislav Deriggo Milan Skunda |
CS CS |
AZUK Sumorne | Skoda 130 L | kl. A-12 | ||||
OS 7 | Jacek Lis Paweł Wójtowicz |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | kl. A-12 | ||||
OS 6 | Ryszard Adamek Jerzy Stopa |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polonez 2000 | gr. B | ||||
OS 6 | Miroslav Matovic Michal Sedliacik |
CS CS |
Strojarne | Skoda 130 L | kl. A-12 | ||||
OS 2 | Piotr Kufrej Maria Wiechowska "Malina" |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | FSO 1300 | gr. B | ||||
OS 1 | Jacek Lisicki Zbigniew Bieniewski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polonez 2000 | gr. B | ||||
OS 1 | Bohdan Ludwiczak Waldemar Woźniak |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn | Opel Kadett GT / E | gr. B | ||||
OS 1 | Witold Smolarczyk Zdzisław Skrętkowicz |
PL PL |
Automobilklub Tarnogórski | Polski Fiat 126p | kl. A-12 | ||||
OS 1 | Andrzej Chojnacki Jolanta Cieślak |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Warszawski |
FSO 1500 | kl. N-02 | ||||
OS 1 | Bartłomiej Baniowski Piotr Łopata |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | FSO 1500 | kl. N-02 | ||||
OS 1 | Grzegorz Molas Urszula Nowak |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polonez 1600 | kl. N-02 | ||||
Wystartowało 49 załóg, sklasyfikowano 25. |
<< 5
el. RSMP 1988 - R. Warszawski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1988] [1 el. RSMP 1989 - Dolnośląski R.
Zimowy >>
[Rajd Krakowski 1988 -
lista startowa]