[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1988] [Rajd Krakowski 1988 - wyniki]
Lista startowa: |
|||||||
2. | Marian Bublewicz Jacek Wypych |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn Automobilklub Łódzki |
Mazda 323 4WD | kl. N-04 | ||
3. | Marek Sadowski Grzegorz Gac |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polonez 1600 C | kl. A-14 | ||
4. | Mirosław Krachulec Marek Kusiak |
PL PL |
Automobilklub Częstochowski | Mazda 323 4WD | kl. N-04 | ||
5. | Romuald Chałas Zbigniew Atłowski |
PL |
Automobilklub Warszawski | Polonez 1600 | kl. A-14 | ||
6. | Ryszard Adamek Jerzy Stopa |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polonez 2000 | gr. B | ||
7. | Lesław Orski Lech Wójcik |
PL PL |
Automobilklub Morski AMK Łódź |
Volkswagen Golf II GTi 16V | kl. A-13 | ||
8. | Krzysztof Hołowczyc Mirosław Szulc |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn | Polonez 1600 C | kl. A-14 | ||
9. | Ryszard Trzciński Maciej Hołuj |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Łada 2105 VFTS | gr. B | ||
10. | Paweł Przybylski Maciej Wisławski |
PL PL |
|
Polonez 1500 Turbo | gr. B | ||
11. | Michał Kulikowski Sławomir Walentynowicz |
PL |
SGPiS Warszawa | Łada 2105 MTX | gr. B | ||
12. | Piotr Kufrej Maria Wiechowska "Malina" |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | FSO 1300 | gr. B | ||
15. | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | kl. A-14 | ||
16. | Janusz Szerla Marek Oziębło |
PL PL |
FSO Sport - Automobilklub Krakowski | Polonez 1500 Turbo | gr. B | ||
18. | Paweł Petrys Artur Skorupa |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 C | kl. A-14 | ||
19. | Dariusz Poletyło Robert Burchard |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polonez 1600 C | kl. A-14 | ||
24. | Jacek Lisicki Zbigniew Bieniewski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polonez 2000 | gr. B | ||
25. | Bohdan Ludwiczak Waldemar Woźniak |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn | Opel Kadett GT / E | gr. B | ||
26. | Andrzej Baran Leszek Kuzaj |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1500 | kl. A-14 | ||
27. | Robert Gryczyński Klaudiusz Rak |
PL PL |
Automobilklub Śląski | Polonez 1600 C | kl. A-14 | ||
28. | Krzysztof Winkowski Mieczysław Sieczkowski |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | kl. A-14 | ||
30. | Tomasz Krzemiński Aleksander Suska |
PL PL |
Automobilklub Częstochowski | FSO 1500 | kl. A-14 | ||
33. | Krzysztof Gawlik Jerzy Gawlik |
PL PL |
Automobilklub Przemyski | FSO 1500 | kl. A-14 | ||
35. | Wiesław Stec Jerzy Bigos |
PL PL |
Automobilklub Lubelski | Opel Manta 2.0 E | kl. A-13 | ||
36. | Jerzy Dyszy Jerzy Substyk |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Warszawski |
Łada 2105 MTX | kl. A-12 | ||
37. | Stanisław Pawełczak Andrzej Mocie |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Łada 2105 | kl. A-12 | ||
38. | Marek Ryndak Antoni Malinowski |
PL PL |
Klub Sportowy Maraton Warszawa | Łada 2105 | kl. A-12 | ||
39. | Krzysztof Koczur Tadeusz Gasiński |
PL PL |
FSM - BKM Bielsko-Biała | Polski Fiat 126 Bis | kl. A-12 | ||
40. | Juraj Csik Janusz Siniarski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Skoda 130 L MTX | kl. A-12 | ||
44. | Ladislav Deriggo Milan Skunda |
CS CS |
AZUK Sumorne | Skoda 130 L | kl. A-12 | ||
45. | Stanislav Doleżal Lubomir Bizon |
CS CS |
Puchov | Skoda 130 L | kl. A-12 | ||
48. | Marcel Tucek Ales Pilny |
CS CS |
Domazice | Skoda 130 L | kl. A-12 | ||
49. | Miroslav Matovic Michal Sedliacik |
CS CS |
Strojarne | Skoda 130 L | kl. A-12 | ||
50. | Ryszard Granica Paweł Ciurzyński |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | kl. N-02 | ||
51. | Andrzej Chojnacki Jolanta Cieślak |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Warszawski |
FSO 1500 | kl. N-02 | ||
52. | Krzysztof Skalski Jakub Mroczkowski |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Warszawski |
FSO 1500 | kl. N-02 | ||
53. | Janusz Makówka Edward Korta |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | kl. N-02 | ||
54. | Bartłomiej Baniowski Piotr Łopata |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | FSO 1500 | kl. N-02 | ||
58. | Robert Herba Andrzej Terej |
PL PL |
Automobilklub Śląski Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Polski Fiat 126p 650 | kl. A-12 | ||
62. | Jacek Lis Paweł Wójtowicz |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | kl. A-12 | ||
63. | Tomasz Ryborz Mirosław Knapik |
PL PL |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | kl. A-12 | ||
64. | Witold Smolarczyk Zdzisław Skrętkowicz |
PL PL |
Automobilklub Tarnogórski | Polski Fiat 126p | kl. A-12 | ||
65. | Jacek Sikora Jacek Sciciński |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||
66. | Piotr Cekiera Rafał Podolski |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||
67. | Krzysztof Jugowski Joanna Żyła |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||
69. | Wojciech Bełtowski Piotr Palicki |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||
70. | Mariusz Ficoń Marian Graczyk |
PL PL |
BKM Bielsko-Biała | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||
72. | Jan Hamera Adam Balawajder |
PL PL |
Automobilklub Sudecki Automobilklub Dolnośląski |
Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||
78. | Grzegorz Molas Urszula Nowak |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polonez 1600 | kl. N-02 | ||
79. | Bogdan Krachulec Zbigniew Świtek |
PL PL |
Automobilklub Opolski Automobilklub Częstochowski |
Łada 2105 MTX | gr. B |
[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1988] [Rajd Krakowski 1988 - wyniki]