<< 4 el. RSMP 1989 - R. Kormoran] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1989] [6 el. RSMP 1989 - R. Warszawski >>
Baza rajdu: Porąbka-Kozubnik
Dystans: 430 km, w tym 22 odcinki specjalne o
łącznej długości 131 km.
Nawierzchnia: dwa OS-y: szuter, pozostałe:
asfalt
Pogoda: słonecznie
Klasyfikacja generalna: | ||||||||
1. | Marian Bublewicz Ryszard Żyszkowski |
OKS Stomil Olsztyn AP Warszawa |
Mazda 323 4WD | 1. kl. A-13 | 1:17:56 | |||
2. | Lesław Orski Tomasz Chmiel |
Automobilklub Morski AP Warszawa |
Volkswagen Golf GTi 16V | 2. kl. A-13 | 1:19:54 | |||
3. | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 11 Turbo | 3. kl. A-13 | 1:22:14 | |||
4. | Paweł Przybylski Maciej Wisławski |
|
Polonez 1500 Turbo | 4. kl. A-13 | 1:23:51 | |||
5. | Piotr Kozłowiecki Marek Skrobot |
Automobilklub Karkonoski | Suzuki Swift GTi | 1. kl. A-12 | 1:24:25 | |||
6. | Lech Koraszewski Andrzej Baran |
Automobilklub Śląski | Lancia Delta Integrale | kl. N-04 | 1:25:32 | |||
7. |
Robert Gryczyński Janusz Ciupa |
Automobilklub Śląski | Polonez 1600 | 1. kl. A-14 | ||||
8. |
Paweł Budzyń Witold Michalski |
Automobilklub Karkonoski | Suzuki Swift GTi | 2. kl. A-12 | ||||
9. |
Waldemar Doskocz Andrzej Górski |
Automobilklub Śląski | Polonez 1600 | 2. kl. A-14 | ||||
10. |
Marek Sadowski Grzegorz Gac |
FSO - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polonez 1500 Turbo | |||||
Piotr Świeboda Wojciech Nosalik |
Automobilklub Śląski | Polonez 1600 | 3. kl. A-14 | |||||
Romuald Chałas Zbigniew Atłowski |
AP Warszawa | Polonez 1600 | 4. kl. A-14 | |||||
Ryszard Trzciński Maciej Hołuj |
Automobilklub Krakowski | 5. kl. A-14 | ||||||
Bogdan Krachulec Zbigniew Świtek |
Automobilklub Opolski Automobilklub Częstochowski |
6. kl. A-14 | ||||||
Stanisław Pawełczak Andrzej Mocie |
Automobilklub Krakowski | 3. kl. A-12 | ||||||
Mariusz Ficoń Piotr Goworowski |
BKM Bielsko-Biała | Polski Fiat 126p | 1. kl. A-10 | |||||
Wojciech Śmiechowski Krzysztof Różański |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 2. kl. A-10 | |||||
Włodzimierz Pawluczuk Sławomir Sobkiewicz |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 3. kl. A-10 | |||||
Ryszard Granica Mieczysław Sieczkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | 1. kl. N-02 | |||||
Robert Herba Andrzej Terej |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 2. kl. N-02 | ||||||
Janusz Makówka Marek Leśniak |
Automobilklub Krakowski | 3. kl. N-02 | ||||||
Adam Gajek Sławomir Kazimierczak |
OKS Stomil Olsztyn | 4. kl. N-02 | ||||||
Piotr Gadomski Piotr Górowski |
Automobilklub Zabrzański | Polski Fiat 126p | 1. kl. N-01 | |||||
Maciej Kołomyjski Piotr Madziała |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p | 2. kl. N-01 | |||||
Dariusz Wirkijowski Jarosław Klęka |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p | 3. kl. N-01 | |||||
Odpadli m. in.: | ||||||||
OS 9 |
Andrzej Koper Jakub Mroczkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 11 Turbo | kl. A-13 | (koło) |
|||
OS 6 |
Mirosław Krachulec Marek Kusiak |
Automobilklub
Częstochowski Automobilklub Śląski |
Mazda 323 4WD | kl. A-13 | (wypadek) |
|||
OS 2 |
Robert Kępka Wojciech Kruzel |
Automobilklub Śląski | Peugeot 205 GTi | (wypadek) |
||||
Piotr Kufrej Maria "Malina" Wiechowska |
Automobilklub Krakowski | FSO 1600 | kl. A-14 | (defekt) |
||||
Krzysztof Koczur ? |
FSM - BKM Bielsko-Biała | Polski Fiat 126p Bis | kl. A-12 | (defekt) |
||||
Wystartowało 49 załóg, ukończyło rajd 26. |
||||||||
Zwycięzcy OS-ów: Bublewicz - 10, Koper - 6, Orski - 5, Przybylski - 1 | ||||||||
Klasyfikacja zespołowa: | ||||||||
1. | Automobilklub Śląski | |||||||
2. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
<< 4 el. RSMP 1989 - R. Kormoran] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1989] [6 el. RSMP 1989 - R. Warszawski >>