<< 6 el. RSMP 1991 - R. Karkonoski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1992] [2 el. RSMP 1992 - R. Krakowski >>
Baza rajdu: Polanica
Dystans: 430 km, w tym 16 odcinków specjalnych
o łącznej długości 174,3 km.
Odcinki specjalne:
- 22.02: OS 1 (Superoes): Kłodzko (3,3 km); OS 2: Wielisław -
Stara Łomnica (6,6); OS 3: Nowa Bystrzyca - Młoty (21,5); OS 4:
Idzików - Sienna (9,6); OS 5: Orłowiec - Złoty Stok (13,0); OS
6: Laskówka - Wojciechowice (6,3);
- 23.02: OS 7 i 12: Wielisław - Stara Łomnica (6,6); OS 8 i 13:
Nowa Bystrzyca - Młoty (21,5); OS 9 i 14: Idzików - Sienna (9,6);
OS 10 i 15: Orłowiec - Złoty Stok (13,0); OS 11 i 16: Laskówka
- Wojciechowice (6,3)
Nawierzchnia: śnieg, lód
Pogoda: zimno
Klasyfikacja generalna: | ||||||||
1. | Marian Bublewicz Ryszard Żyszkowski |
|
Ford Sierra Cosworth 4x4 | 1. kl. A-9 | 2:10:41 | |||
2. | Paweł Przybylski Krzysztof Gęborys |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Audi Coupe Quattro | 2. kl. A-9 | 2:17:20 | |||
3. | Sławomir Szaflicki Andrzej Górski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Mazda 323 4WD | 3. kl. A-9 | 2:22:00 | |||
4. | Marek Sadowski Maciej Hołuj |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Mazda 323 GTX | 1. gr. N 1. kl. N-5 |
2:22:38 | |||
5. | Waldemar Doskocz Małgorzata Zemlińska |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa Automobilklub Krakowski |
Volkswagen Golf GTi 16V | 2. gr. N 1. kl. N-4 |
2:29:01 | |||
6. | Marek Kusiak Michał Sawka |
Automobilklub Częstochowski | Mazda 323 GTX | 3. gr. N 2. kl. N-5 |
2:29:29 | |||
7. | Robert Kępka Tomasz Ryborz |
Automobilklub Śląski | Peugeot 309 GTi 16V | 4. kl. A-9 | 2:33:23 | |||
8. | Bogdan Herink Piotr Namysłowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 11 Turbo | 5. kl. A-9 | 2:35:24 | |||
9. | Piotr Świeboda Maria "Malina" Wiechowska |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa Automobilklub Krakowski |
Polonez 1600 | 1. kl. A-7 | 2:35:55 | |||
10. | Jerzy Dyszy Jerzy Substyk |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Kadett GSi 16V | 4. gr. N 2. kl. N-4 |
2:38:14 | |||
11. |
Dariusz Wirkijowski Jarosław Klęka |
Automobilklub Morski | Opel Kadett GSi 16V | 5. gr. N 3. kl. N-4 |
||||
12. |
Paweł Noakowski Horst Muller |
Automobilklub Śląski | Opel Kadett GSi 16V | 6. gr. N 4. kl. N-4 |
||||
13. | Piotr Gadomski Romuald Porębski |
Automobilklub Śląski | Fiat Ritmo 130 TC | |||||
14. | Modestas Jakas Antonius Zilinskas |
Automobilklub Dolnośląski | Łada 2108 Samara | 2. kl. A-7 | ||||
15. |
Jan Hamera Marian Grabowiecki |
Automobilklub Sudecki | Polski Fiat 126p | |||||
16. |
Janusz Kulig Dariusz Burkat |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | |||||
17. |
Bogdan Jankowski Jarosław Majewski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |||||
Odpadli m. in.: | ||||||||
Marek Gieruszczak Marek Skrobot |
Automobilklub Karkonoski | Toyota Celica GT4 | kl. N-5 | (przewód |
||||
Lesław Orski Tomasz Chmiel |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTi 16V | kl. A-9 | |||||
Wystartowało 25 załóg, sklasyfikowano 17. |
||||||||
Zwycięzcy OS-ów: Bublewicz - 15, Szaflicki - 1 | ||||||||
Klasyfikacja zespołowa: | ||||||||
1. |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
<< 6 el. RSMP 1991 - R. Karkonoski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1992] [2 el. RSMP 1992 - R. Krakowski >>