<< 2
el. RSMP 1993 - R. Krakowski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1993] [4 el. RSMP 1993 - R. Polski
>>
[Rajd Elmot 1993 - lista startowa]
[Rajd Elmot 1993 - filmy]
Baza rajdu: Świdnica.
Dystans: 407 km, w tym 19 odcinków specjalnych
o łącznej długości 177 km.
Odcinki specjalne:
- 14.05: Superoes Zagórze (7,7 km x 3 = 23,1 km)
- 15.05: OS 1, 7 i 13: Witoszów - Złoty Las (6,6 km); OS 2, 8 i
14: Dziećmorowice - Zagórze (4,4); OS 3, 9 i 15: Lubachów -
Walim (13,3); OS 4, 10 i 16: Wolibórz - Jodłownik (8,7); OS 5,
11 i 17: Rościszów - Walim (9,1); OS 6, 12 i 18: Sokolec -
Kamionki (9,2)
Nawierzchnia: asfalt
Pogoda: przelotny deszcz.
Klasyfikacja generalna: | ||||||||
1. | Paweł Przybylski Krzysztof Gęborys |
Toyota Motor Poland - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Celica GT4 | kl. A-10 | 1:40:09 | |||
2. | Piotr Kufrej Maciej Hołuj |
Rafineria Trzebinia - Automobilklub Krakowski | Nissan Sunny GTi-R | 1. gr. N 1. kl. N-5 |
1:41:38 | |||
3. | Robert Herba Artur Skorupa |
Nissan Tedex - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Nissan Sunny GTi-R | 2. gr. N 2. kl. N-5 |
1:42:18 | |||
4. | Romuald Chałas Zbigniew Atłowski |
Automobilklub Polski | Mazda 323 4WD | kl. A-10 | 1:44:05 | |||
5. | Wiesław Stec Maciej Maciejewski |
|
Mitsubishi Galant VR-4 Evo 2 | 3. gr. N 3. kl. N-5 |
1:45:13 | |||
6. | Krzysztof Hołowczyc Maciej Wisławski |
|
Toyota Celica GT4 | 4. gr. N 4. kl. N-5 |
1:46:07 | |||
7. | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
Renault Elf Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16V | 1. kl. A-9 1. F2 gr. A |
1:46:39 | |||
8. | Saulius Girdauskas Zilvinas Sakalauskas |
Automobilklub Polski | Łada 2108 Samara | 1. kl. A-8 2. F2 gr. A |
1:47:45 | |||
9. | Zenon Sawicki Dariusz Dekuczyński |
Automobilklub Lubelski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 5. gr. N 5. kl. N-5 |
1:47:57 | |||
10. |
Cezary Fuchs Mirosław Skrobotowicz |
Automobilklub Dolnośląski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 6. gr. N 6. kl. N-5 |
1:48:42 |
|||
11. | Lesław Orski Tomasz Chmiel |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Volkswagen Golf GTi 16V | 2. kl. A-9 3. F2 gr. A |
1:49:02 | |||
12. | Marek Sadowski Jakub Mroczkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Lancia Delta HF Integrale 16V | 7. gr. N 7. kl. N-5 |
1:50:44 | |||
13. | Marcin Osiowski Jacek Wajs |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Lancia Delta HF Integrale | 8. gr. N 8. kl. N-5 |
1:54:12 | |||
14. | Piotr Świeboda Maria "Malina" Wiechowska |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Łada 2108 Samara | 2. kl. A-8 4. F2 gr. A |
1:59:10 | |||
15. | Wojciech Nosalik Eryk Szafrański |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa Automobilklub Śląski |
Volkswagen Golf 1,9 E | 9. gr. N 9. kl. N-5 1. F2 gr. N |
2:00:36 | |||
16. | Piotr Kuprewicz Dariusz Wasylkowski |
Automobilklub Dolnośląski | Toyota Corolla | 3. kl. A-8 5. F2 gr. A |
2:00:41 | |||
17. | Jan Hamera Adam Balawajder |
Automobilklub Dolnośląski | Łada 2105 | 4. kl. A-8 6. F2 gr. A |
2:00:52 | |||
18. | Małgorzata Zemlińska Janusz Trzop |
Rafineria Trzebinia - Automobilklub Krakowski | Mazda 323 4WD | 10. gr. N 10. kl. N-5 |
2:01:24 | |||
19. | Eugeniusz Prażmo Dariusz Palonka |
Automobilklub Lubelski | Toyota Corolla GTi 16V | 11. gr. N 1. kl. N-3 2. F2 gr. N |
2:02:24 | |||
20. | Robert Masłowski Robert Gniot |
Automobilklub Sudecki | Peugeot 205 GTi | 5. kl. A-8 7. F2 gr. A |
2:03:59 | |||
21. | Robert Skadorwa Marek Andrysz |
Automobilklub Karkonoski | Toyota Corolla GTi 16V | 12. gr. N 2. kl. N-3 3. F2 gr. N |
2:05:21 | |||
22. | Jarosław Misiewicz Andrzej Wroński |
Automobilklub Lubelski | Opel Corsa GSi | 13. gr. N 3. kl. N-3 4. F2 gr. N |
2:06:34 | |||
23. | Boris Donskoy Oleg Rybak |
Rafineria Trzebinia - Automobilklub Krakowski | Łada 2108 Samara | 6. kl. A-8 8. F2 gr. A |
2:07:49 | |||
24. | Mariusz Ficoń Andrzej Witek |
Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 1. kl. A-7 9. F2 gr. A |
2:09:18 | |||
25. | Janusz Damentko Mirosław Rusiecki |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Toyota Corolla GTi 16V | 14. gr. N 4. kl. N-3 5. F2 gr. N |
2:15:47 | |||
26. | Jacek Sikora Jacek Sciciński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 2. kl. A-7 10. F2 gr. A |
2:20:54 | |||
27. | Krzysztof Górski Tomasz Grychtoł |
Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento | 15. gr. N 5. kl. N-3 6. F2 gr. N |
2:25:13 | |||
28. | Bartłomiej Kulesza Adam Klepadło |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 3. kl. A-7 11. F2 gr. A |
2:31:59 | |||
29. | Dariusz Marciniak Dariusz Majewski |
Automobilklub
Dolnośląski Automobilklub Karkonoski |
Polski Fiat 126p | 16. gr. N 6. kl. N-3 7. F2 gr. N |
2:43:51 | |||
Zdyskwalifikowany (niedozwolona pomoc na jedym z OS-ów): | ||||||||
Waldemar Doskocz Jarosław Baran |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa Automobilklub Krakowski |
Peugeot 309 GTi 16V | kl. A-9 | 1:46:19 | ||||
Odpadli: | ||||||||
po |
Marek Gieruszczak Marek Skrobot |
Toyota Motor Poland - Automobilklub Karkonoski | Toyota Celica GT4 | kl. A-10 | (wypadek) |
|||
OS 3 |
Fredrik Donner Julian Obrocki |
Automobilklub Dolnośląski | Subaru Legacy RS | kl. N-5 | (wypadek) |
|||
OSS |
Grzegorz Skiba Igor Bielecki |
Automobilklub Dolnośląski | Lancia Delta HF Integrale 16V | kl. N-5 | (wypadek) |
|||
OSS |
Tadeusz Majcher Bogdan Brzeziński |
Automobilklub Dolnośląski | FSO | kl. N-3 | (pożar) |
|||
Maciej Kołomyjski Sławomir Łuba |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Lancia Delta HF Integrale | kl. N-5 | (aparat |
||||
Robert Kępka Andrzej Górski |
Automobilklub Opolski Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Peugeot 309 GTi 16V | kl. A-9 | (skrzynia |
||||
Włodzimierz Skrodzki Jolanta Cieślak |
Automobilklub Polski | Volkswagen Golf GTi 16V | kl. A-9 | (skrzynia |
||||
Janusz Kulig Dariusz Burkat |
Rafineria Trzebinia - Automobilklub Krakowski | Toyota Corolla 16V | kl. A-8 | |||||
Ryszard Plucha Tomasz Jendrysik |
Automobilklub Polski Automobilklub Karkonoski |
Polonez 1600 | kl. A-8 | |||||
Krzysztof Wiąckiewicz Tomasz Krysztofik |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. A-7 | |||||
Krzysztof Mleczko Arkadiusz Wojciechowski |
Automobilklub Sudecki Automobilklub Karkonoski |
Łada 2105 | kl. A-8 | |||||
Zbigniew Natkański Paweł Koprowski |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | kl. N-3 | |||||
Jerzy Skadorwa Ryszard Hupajło |
Automobilklub Karkonoski | Renault 19 16V | kl. N-5 | |||||
Krzysztof Lemański Sławomir Mieszkowski |
Automobilklub Karkonoski | Suzuki Swift GTi | kl. A-8 | |||||
Dariusz Bieda Mariusz Sudoł |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | kl. A-7 | |||||
Wystartowało 45 załóg, sklasyfikowano 29. | ||||||||
Zwycięzcy OS-ów: Przybylski - 11, Gieruszczak - 4, Kufrej - 2, Herba - 1 | ||||||||
Klasyfikacja klubowa: | ||||||||
1. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |||||||
2. | Automobilklub Lubelski | |||||||
3. | Automobilklub Polski | |||||||
4. | Automobilklub Krakowski | |||||||
5. | Automobilklub Morski | |||||||
6. | Automobilklub Dolnośląski | |||||||
Klasyfikacja zespołów sponsorskich: | ||||||||
1. | Rafineria Trzebinia | |||||||
2. | Rafineria Gdańska |
<< 2
el. RSMP 1993 - R. Krakowski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1993] [4 el. RSMP 1993 - R. Polski
>>
[Rajd Elmot 1993 - lista startowa]
[Rajd Elmot 1993 - filmy]