<< 7 el.
RSMP 1995 - R. Wisły] [Strona główna]
[Rajdy] [RSMP 1996]
[2 el. RSMP 1996 - R.
Krakowski >>
[Zimowy Rajd Dolnośląski 1996 -
lista startowa]
Baza rajdu: Kłodzko
Dystans: 442,2 km, w tym 21 odcinków
specjalnych o łącznej długości 151,41 km.
Odcinki specjalne: OS 1: Młynów - Opolnica (6,69
km); OS 2: Laskówka - Wojciechowice (6,04); OS 3: Kłodzko -
Kłodzko (2,27); OS 4: Młynów - Opolnica (6,69); OS 5:
Laskówka - Wojciechowice (6,04); OS 6: Kłodzko - Kłodzko (2,27);
OS 7: Gorzanów - Zabłocie (6,15); OS 8: Nowa Bystrzyca -
Spalona (7,70); OS 9: Młoty - Spalona Schronisko (9,13); OS 10:
Niemojów - Nagodzice (9,99); OS 11: Goworów - Domaszków (7,50);
OS 12: Gorzanów - Zabłocie (6,15); OS 13: Nowa Bystrzyca -
Spalona (7,70); OS 14: Młoty - Spalona Schronisko (9,13); OS 15:
Niemojów - Nagodzice (9,99); OS 16: Goworów - Domaszków (7,50);
OS 17: Gorzanów - Zabłocie (6,15); OS 18: Nowa Bystrzyca -
Spalona (7,70); OS 19: Młoty - Spalona Schronisko (9,13); OS 20:
Niemojów - Nagodzice (9,99); OS 21: Goworów - Domaszków (7,50)
Nawierzchnia: asfalt, śnieg i lód
Klasyfikacja generalna: | ||||||||
1. | Krzysztof Hołowczyc Maciej Wisławski |
Stomil Olsztyn / Mobil Rally Team - Automobilklub Polski | Toyota Celica 4WD | 1. kl. A-8 | 1:52:24 | |||
2. | Robert Herba Artur Skorupa |
Aral BPH Rally Team - Automobilklub Polski | Toyota Celica 4WD | 2. kl. A-8 | 1:56:55 | |||
3. | Robert Gryczyński Tomasz Ryborz |
Toyota Castrol Rally Team - Automobilklub Śląski | Toyota Celica 4WD | 3. kl. A-8 | 1:57:49 | |||
4. | Michał Rej Andrzej Górski |
Tedex Rally Team - Automobilklub Polski | Mitsubishi Lancer Evo III | 1. gr. N 1. kl. N-4 |
2:02:02 | |||
5. | Leszek Kuzaj Andrzej Mocie |
Tedex Rally Team - Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer Evo III | 2. gr. N 2. kl. N-4 |
2:02:13 | |||
6. | Waldemar Doskocz Aleksander Dragon |
Renault Elf Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 1. kl. A-7 1. F2 |
2:03:35 | |||
7. | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
Renault Elf Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Maxi Clio | 2. kl. A-7 2. F2 |
2:04:35 | |||
8. | Jerzy Wierzbołowski Bogusław Lepiarz |
Automobilklub Dolnośląski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 3. gr. N 3. kl. N-4 |
2:09:38 | |||
9. | Grzegorz Skiba Igor Bielecki |
Automobilklub Dolnośląski | Lancia Delta HF Integrale | 4. kl. A-8 | 2:09:43 | |||
10. | Janusz Kulig Jarosław Baran |
Aquilla Rally Team - Automobilklub Krakowski | Opel Astra GSi 16V | 3. kl. A-7 3. F2 |
2:10:02 | |||
11. | Juliusz Palonka Stanisław Bazan |
Boryszew SA - Automobilklub Lubelski | Subaru Legacy RS 4WD | 4. gr. N 4. kl. N-4 |
2:13:07 | |||
12. | Jerzy Dyszy Krzysztof Ruciński |
|
Renault Clio Williams | 5. gr. N 1. kl. N-3 4. F2 |
2:17:40 | |||
13. | Jacek Sikora Marek Kaczmarek |
Racer Rally Team / Autorex - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Abarth | 1. kl. A-PCA 5. F2 |
2:17:47 | |||
14. | Mariusz Ficoń Jacek Sciciński |
Polifarb Cieszyn / Motor - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Abarth | 2. kl. A-PCA 6. F2 |
2:20:06 | |||
15. | Włodzimierz Skrodzki Maria "Malina" Wiechowska |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 6. gr. N 2. kl. N-3 7. F2 |
2:20:13 | |||
16. | Jan Chudzikiewicz Rafał Chronowski |
Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Abarth | 3. kl. A-PCA 8. F2 |
2:26:46 | |||
17. | Damian Gielata Maciej Baran |
Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Abarth | 4. kl. A-PCA 9. F2 |
2:26:57 | |||
18. | Mariusz Mszyca Paweł Koprowski |
Automobilklub Dolnośląski | Opel Astra GSi 16V | 7. gr. N 3. kl. N-3 10. F2 |
2:28:26 | |||
19. | Marek Skrzypkowski Adam Balawajder |
Automobilklub
Sudecki Automobilklub Dolnośląski |
Fiat Cinquecento Abarth | 5. kl. A-PCA 11. F2 |
2:30:38 | |||
20. | Marek Ryndak Stanisław Bernadzik |
Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento Abarth | 6. kl. A-PCA 12. F2 |
2:32:01 | |||
21. | Aleksander Bubel Grzegorz Osiński |
RM Carsystem Voss / Polmozbyt Warszawa - Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento Abarth | 7. kl. A-PCA 13. F2 |
2:39:20 |
|||
22. | Piotr Gadomski Romuald Porębski |
Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento | 4. kl. A-7 14. F2 |
2:41:23 | |||
23. | Jan Chróścik Aleksander Woźnica |
Automobilklub Lubelski | Opel Corsa GSi 16V | 8. gr. N 4. kl. N-3 15. F2 |
2:43:15 | |||
24. | Jacek Iwaszkiewicz Jarosław Iwaszkiewicz |
Automobilklub Sudecki | Fiat Cinquecento | 9. gr. N 5. kl. N-3 16. F2 |
3:01:13 | |||
Odpadli: | ||||||||
OS 20 | Bartłomiej Baniowski Tomasz Czopik |
Automobilklub Krakowski | Nissan Sunny GTi-R | kl. A-8 | ||||
OS 11 | Adam Wrocławski Wojciech Sikora |
Automobilklub Śląski | Skoda Favorit | kl. N-3 | ||||
OS 10 |
Filip Rybacki Tomasz Malec |
Automobilklub
Polski Automobilklub Dolnośląski |
Fiat Cinquecento Abarth | kl. A-PCA | (wycofali |
|||
OS 9 |
Jarosław Pineles Maciej Wodniak |
Automobilklub Śląski | Opel Astra GSi 16V | kl. N-3 | (opona) |
|||
OS 7 | Wiesław Stec Maciej Maciejewski |
Racer Rally Team - Automobilklub Lubelski | Ford Escort RS Cosworth | kl. N-4 | (przedni napęd) |
|||
OS 3 | Zenon Sawicki Marek Skrobot |
Mobil Rally Team - Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | kl. N-4 | (skrzynia biegów) |
|||
OS 2 | Robert Kępka Klaudiusz Rak |
Racer Rally Team - Automobilklub Polski | Renault Clio Williams | kl. A-7 | (pompa oleju) |
|||
OS 1 | Maciej Ławiński Adam Skowroński |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126 Bis | kl. A-6 | ||||
OS 1 | Cezary Fuchs Mikołaj Madej |
Automobilklub
Polski Automobilklub Łódzki |
Ford Escort RS Cosworth | kl. N-4 | ||||
OS 1 | Wojciech Nosalik Andrzej Białowąs |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTi 16V | kl. A-7 | ||||
Wystartowały 34 załogi, sklasyfikowano 24. |
||||||||
Zwycięzcy OS-ów: Hołowczyc - 21 (1 ex aequo), Gryczyński - 1 (1) | ||||||||
Klasyfikacja zespołów sponsorskich: | ||||||||
1. |
Racer Rally Team | 18 pkt. |
<< 7 el.
RSMP 1995 - R. Wisły] [Strona główna]
[Rajdy] [RSMP 1996]
[2 el. RSMP 1996 - R.
Krakowski >>
[Zimowy Rajd Dolnośląski 1996 -
lista startowa]