[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1996] [Rajd Krakowski 1996 - wyniki]
Lista startowa: | |||||||
1. | Krzysztof Hołowczyc Maciej Wisławski |
Stomil Olsztyn / Mobil Rally Team - Automobilklub Polski | Toyota Celica 4WD | kl. A-8 | |||
2. | Stanislav Chovanec (CZ) Henrich Kurus (SK) |
Rallye Team Matador | Ford Escort RS Cosworth | kl. A-8 | |||
3. |
Jozef Beres (SK) Vojtech Bodon (SK) |
Beres Sport | Toyota Celica | kl. N-4 | |||
4. | Robert Herba Artur Skorupa |
Aral BPH Rally Team - Automobilklub Polski | Toyota Celica 4WD | kl. A-8 | |||
5. | Robert Gryczyński Tadeusz Burkacki |
Toyota Castrol Rally Team - Automobilklub Śląski | Toyota Celica 4WD | kl. A-8 | |||
6. |
Miroslav Krupko (SK) Peter Letko (SK) |
IMG Rally Team Poprad | Opel Kadett GSi 16V | kl. A-7 | |||
7. | Waldemar Doskocz Aleksander Dragon |
Renault Elf Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Maxi Clio | kl. A-7 | |||
8. |
Miroslav Roth (SK) Peter Kunay (SK) |
VES Rally Team | Renault Clio 16V | kl. N-3 | |||
9. | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
Renault Elf Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Maxi Clio | kl. A-7 | |||
10. | Holger Helle (DK) Per Damgaard Jensen (DK) |
Helle Auto A / S / DASU Den. | Ford Escort RS Cosworth | kl. A-8 | |||
11. | Janusz Kulig Jarosław Baran |
Aquilla Rally Team - Automobilklub Krakowski | Opel Astra GSi 16V | kl. A-7 | |||
12. | Wiesław Stec Maciej Maciejewski |
Racer Rally Team - Automobilklub Lubelski | Mitsubishi Lancer Evo III | kl. N-4 | |||
14. |
Ota Hlousek (CZ) Kocman Ludek (CZ) |
Rallye Team Moravia | Lancia Delta Integrale | kl. A-8 | |||
15. |
Bartłomiej Baniowski Tomasz Czopik |
Automobilklub Krakowski | Nissan Sunny GTi-R | kl. A-8 | |||
16. |
Andrzej Koper Jakub Mroczkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Subaru Impreza | kl. A-8 |
|||
17. |
Lech Koraszewski Grzegorz Dudek |
Audi Quattro | kl. A-8 |
||||
18. |
Piotr Małaszuk Erwin Meisel |
Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Galant | kl. A-8 |
|||
19. | Tomasz Mikołajczyk Marek Leśniak |
Automobilklub Polski KKS Elita |
Ford Sierra Cosworth 4x4 | kl. A-8 | |||
20. |
Bohdan Ludwiczak Dariusz Krygier |
Motoklub Olsztyn | Ford Escort RS Cosworth | kl. A-8 | |||
21. |
Milan Grancaj (SK) Radovan Jarkovsky (SK) |
Migra Racing Team | Ford Escort RS Cosworth | kl. N-4 | |||
22. | Michał Rej Andrzej Górski |
Tedex Rally Team - Automobilklub Polski | Mitsubishi Lancer Evo III | kl. N-4 | |||
23. |
Cezary Fuchs Mikołaj Madej |
|
Ford Escort RS Cosworth | kl. N-4 | |||
24. |
Andrzej Krzywda Wolfgang Grychtoł |
Automobilklub Krakowski Automobilklub Śląski |
Ford Sierra | kl. N-4 | |||
25. |
Piotr Kufrej Maciej Hołuj |
Automobilklub Krakowski | Nissan Sunny GTi-R | kl. N-4 | |||
26. | Igor Susko (SK) Michal Koci (SK) |
Susko Ford Motorsport | Ford Escort RS Cosworth | kl. N-4 | |||
27. | Robert Kępka Klaudiusz Rak |
Racer Rally Team - Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | kl. N-4 | |||
28. |
Bartłomiej Paczówski Mariusz Fronc |
Automobilklub Lubelski | Ford Sierra | kl. N-4 | |||
29. | Jerzy Wierzbołowski Bogusław Lepiarz |
Automobilklub Dolnośląski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | kl. N-4 | |||
30. | Zenon Sawicki Marek Skrobot |
Mobil / Ford Dealer Rally Team - Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | kl. N-4 | |||
31. | Juliusz Palonka Stanisław Bazan |
Boryszew SA - Automobilklub Lubelski | Subaru Legacy RS 4WD | kl. N-4 | |||
32. | Leszek Kuzaj Paweł Boratyn |
Tedex Rally Team - Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer Evo III | kl. N-4 | |||
33. |
Fero Blascik (SK) Ivan Kucharik (SK) |
Atlantis Cars - Kosice | Renault Clio 16V | kl. A-7 |
|||
34. |
Ivan Koncek (SK) Peter Safar (SK) |
Tauris Alfa | Opel Astra | kl. A-7 |
|||
35. | Marcin Keller Jarosław Gieras |
Automobilklub Śląski | Renault Clio 16 S | kl. A-7 | |||
36. |
Peter Skultety (SK) Viliam Skultety (SK) |
Peugeot 309 GTi 16V | kl. A-7 | ||||
37. |
Wojciech Nosalik Andrzej Białowąs |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTi 16V | kl. A-7 | |||
38. | Wojciech Zaborowski Jan Szymczak |
Motoklub Olsztyn | Opel Kadett GSi 16V | kl. N-3 | |||
39. | Bedrich Habermann (SK) Emil Horniacek (SK) |
BEIV Motorsport Rally Team Poprad | Skoda Felicia Kit Car | kl. A-7 | |||
40. |
Jan Baumgartner (SK) Milan Javorka (SK) |
Transpetrol AMK Senica | Nissan Sunny GTi | kl. N-3 | |||
41. | Jerzy Dyszy Krzysztof Ruciński |
|
Renault Clio Williams | kl. N-3 | |||
42. |
Milan Holbus (SK) Jan Lehotsky (SK) |
Rallye Club Holbus | Mazda 323 T | kl. N-3 | |||
43. |
Maciej Kołomyjski Sławomir Łuba |
Automobilklub Polski | Opel Astra GSi | kl. N-3 | |||
44. |
Jan Laurinc (SK) Marek Podobnik (SK) |
Lars Team Lubenik | Peugeot 309 GTi 16V | kl. N-3 | |||
45. |
Jacek Bagniuk Krzysztof Andrzejewski |
Automobilklub Krakowski Automobilklub Sudecki |
Renault Clio 16 S | kl. N-3 | |||
46. |
Tomasz Kuchar Tomasz Malec |
Automobilklub Dolnośląski | Opel Astra GSi 16V | kl. N-3 | |||
47. | Waldemar Malinowski Andrzej Grigorjew |
Mobil Rally Team - Automobilklub Polski | Opel Astra GSi 16V | kl. N-3 | |||
48. | Jarosław Pineles Maciej Wodniak |
Nokia / CPN Katowice / Radio Katowice - Automobilklub Śląski | Opel Astra GSi 16V | kl. N-3 | |||
49. | Mariusz Mszyca Paweł Koprowski |
Automobilklub Dolnośląski | Opel Astra GSi 16V | kl. N-3 | |||
50. |
Marek Nawarecki Wojciech Więcek |
Automobilklub Krakowski Automobilklub Podkarpacki |
Peugeot 309 GTi 16V | kl. N-3 | |||
51. |
Włodzimierz Skrodzki Maria "Malina" Wiechowska |
Rafineria Jedlicze - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | kl. N-3 | |||
52. | Tomasz Ratajczyk Mariusz Sobczak |
Automobilklub Dolnośląski | Volkswagen Golf GTi 16V | kl. N-3 | |||
53. | Cezary Zaleski Krzysztof Rzucidło |
Mobil Rally Team - Automobilklub Polski | Opel Kadett GSi 16V | kl. N-3 | |||
54. |
Janusz Damentko Leszek Gontarz |
Automobilklub Morski | Toyota Corolla GTi 16 | kl. A-6 | |||
55. | Konrad Gałusza Andrzej Bronowicki |
Automobilklub Dolnośląski | Opel Corsa GSi 16V | kl. A-6 | |||
56. |
Jan Chróścik Aleksander Woźnica |
Automobilklub Lubelski | Opel Corsa GSi 16V | kl. A-6 | |||
57. | Piotr Gadomski Romuald Porębski |
Automobilklub Śląski | Honda Civic VTEC | kl. N-2 | |||
58. |
Krzysztof Wołkowyski Piotr Atemborski |
Rafineria Jedlicze - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift | kl. N-2 | |||
59. |
Jacek Grzybowski Katarzyna Grzybowska |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Corolla | kl. N-2 | |||
60. |
Jaroslav Holy (CZ) Jaroslav Novak (CZ) |
Czech National Team | Skoda Favorit 136 L | kl. A-5 |
|||
61. |
Waldemar Morawiec Tomasz Boba |
Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Sporting | kl. A-5 |
|||
62. |
Jaroslav Kotatko (CZ) Milos Skorepa (CZ) |
QALTS R. O. Racing Team | Skoda Felicia | kl. A-5 |
|||
63. |
Roman Kresta (CZ) Jan Tomanek (CZ) |
Czech National Team | Skoda Favorit 136 L | kl. A-5 |
|||
64. |
Maciej Szczepaniak Adrian Sipek |
AMK Limanowa | Peugeot 205 | kl. A-5 | |||
65. |
Roman Tovis (SK) Viliam Visokai (SK) |
D. O. T. Rally Team | Skoda Felicia | kl. A-5 | |||
66. |
Aleksander Andriachenco (UA) Anatol Maistrenko (UA) |
Odessa Automobiles Club | Łada 21083 | kl. A-5 | |||
67. |
Karol Kavarnik (SK) Lubomir Vojtechovsky (SK) |
Veneti Autosport | Skoda Favorit | kl. N-1 |
|||
68. |
Adam Wrocławski Marcjanna Grenda |
Automobilklub Śląski | Skoda Favorit | kl. N-1 | |||
69. |
Henrich Rehacek (CZ) Ondrej Zaruba (CZ) |
Rallye Klub Zilina | Skoda Favorit | kl. N-1 | |||
70. |
Robert Tovis (SK) Stanislav Sebest (SK) |
D. O. T. Rally Team | Skoda Favorit | kl. N-1 | |||
71. |
Tomasz Gryc Filip Kołodziejczyk |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento |
kl. N-0 |
|||
75. | Jacek Sikora Marek Kaczmarek |
Racer Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Abarth | kl. A-PCA | |||
76. | Mariusz Ficoń Jacek Sciciński |
Polifarb Cieszyn / Motor - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Abarth | kl. A-PCA | |||
77. |
Damian Gielata Maciej Baran |
Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Abarth | kl. A-PCA | |||
78. |
Włodzimierz Pawluczuk Marek Andrysz |
Carservis - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Abarth | kl. A-PCA | |||
79. | Jan Chudzikiewicz Andrzej Mocie |
Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Abarth | kl. A-PCA | |||
80. | Aleksander Bubel Grzegorz Osiński |
RM Carsystem Voss - Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento Abarth | kl. A-PCA | |||
81. | Marek Ryndak Andrzej Michalik |
Polmozbyt - Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento Abarth | kl. A-PCA | |||
82. |
Filip Rybacki Mariusz Sudoł |
Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento Abarth | kl. A-PCA | |||
83. | Marek Skrzypkowski Adam Balawajder |
Automobilklub Sudecki Automobilklub Dolnośląski |
Fiat Cinquecento Abarth | kl. A-PCA | |||
84. | Marcin Turski Jacek Rathe |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Abarth | kl. A-PCA |
[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1996] [Rajd Krakowski 1996 - wyniki]