<< 7
el. RSMP 1999 - R. Karkonoski 1999] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 2000] [2 el. RSMP 2000 - R.
Warszawski >>
[Zimowy R. Dolnośląski
2000 - lista zgłoszeń]
Baza rajdu: Kłodzko
Dystans: 563,73 km, w tym 21 odcinków
specjalnych o łącznej długości 239,72 km.
Odcinki specjalne:
- 18.02: OS 1, 5 i 9: Nowa Bystrzyca - Młoty (10,23 km); OS 2, 6
i 10: Młoty - Poręba (18,43); OS 3, 7 i 11: Domaszków -
Goworów (7,37); OS 4, 8 i 12: Międzylesie - Międzylesie (18,44)
- 19.02: OS 13: Młynów - Opalenica (8,71); OS 14: Laskówka -
Wojciechowice (6,06); OS 15: Ścinawka Dolna - Polanica Górna (14,85);
OS 16: Stary Wielisław - Krosnowice (7,38); OS 17: Młynów -
Opalenica (8,71); OS 18: Laskówka - Wojciechowice (6,06); OS 19:
Ścinawka Dolna - Polanica Górna (14,85); OS 20: Stary
Wielisław - Krosnowice (7,38); OS 21: Kłodzko - Kłodzko (2,31)
Nawierzchnia: śnieg, lód, asfalt
Klasyfikacja generalna: | |||||||||
1. | (1.*) | Leszek Kuzaj Andrzej Górski |
Mocne Rally {1} - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Corolla WRC | kl. A-8 | 2:39:44,6 | |||
2. | (2.*) | Robert Herba Jacek Rathe |
Warka Strong Club {2} - Automobilklub Polski | Seat Cordoba WRC E2 | kl. A-8 | 2:43:14,0 | |||
3. | (3.*) | Paweł Dytko Tomasz Dytko |
Nitrox Rally Team - Automobilklub Opolski | Mitsubishi Lancer Evo IV | 1. gr. N kl. N-4 |
2:47:58,2 | |||
4. | (4.*) | Tomasz Czopik Dariusz Burkat |
Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer Evo VI | 2. gr. N kl. N-4 |
2:50:11,3 | |||
5. | (5.*) | Wiesław Stec Jakub Mroczkowski |
Automobilklub
Lubelski Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Mitsubishi Lancer Evo III | 3. gr. N kl. N-4 |
2:50:18,3 | |||
6. | (6.*) | Marcin Turski Emil Horniacek |
Mocne Rally - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Mitsubishi Lancer Evo VI | 4. gr. N kl. N-4 |
2:52:14,1 | |||
7. | (7.*) | Tomasz Kuchar Maciej Szczepaniak |
Polsat - Automobilklub Śląski | Volkswagen Golf Kit Car | 1. kl. A-7 1. F2 |
2:53:44,7 | |||
8. | (8.*) | Bartłomiej Baniowski Piotr Wieczorek [1] |
Automobilklub Krakowski | Subaru Impreza WRX | 5. gr. N kl. N-4 |
2:55:45,5 | |||
9. | (9.*) | Jan Kościuszko Janusz Bronikowski |
Chłopskie Jadło / Okocim Racing Team {3} - Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer Evo IV | kl. A-8 | 2:56:06,3 | |||
10. | Jiri Tosovsky (CZ) Michal Slama (CZ) |
Mitsubishi Lancer Evo V | (kl. N-4) | 2:56:06,5 | |||||
11. | (10.*) | Jarosław Pineles Jarosław Dragon |
Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer Evo IV | 6. gr. N kl. N-4 |
2:57:21,4 | |||
12. | (11.*) | Michał Uliarczyk [1] Bartosz Pyszny [2] |
Peugeot Sport Polska Rally Team - Automobilklub Śląski | Peugeot 306 S16 | 7. gr. N 1. kl. N-3 2. F2 |
3:01:32,7 | |||
13. | (12.*) | Damian Gielata [2] Maciej Baran [3] |
Automobilklub Krakowski | Skoda Felicia Kit Car | 1. kl. A-6 3. F2 |
3:03:51,2 | |||
14. | (13.*) | Dariusz Solarski Jakub Jankowski |
Automobilklub Śląski | Ford Escort RS Cosworth | kl. A-8 | 3:04:20,2 | |||
15. | (14.*) | Sebastian Frycz [3] Jarosław Gieras [4] |
|
Citroen Saxo VTS | 8. gr. N 1. kl. N-2 4. F2 |
3:06:31,9 | |||
16. | (15.*) | Damian Jurczak Marek Grabiec |
Automobilklub Polski | Fiat Seicento Kit Car | 1. kl. A-5 5. F2 |
3:07:08,2 | |||
17. | (16.*) | Michał Gołębiowski
[4] Igor Tomasiak [5] |
Automobilklub Krakowski | Renault Clio Williams | 9. gr. N 2. kl. N-3 6. F2 |
3:09:11,2 | |||
18. | (17.*) | Tomasz Ratajczyk Mariusz Sobczak |
Automobilklub Polski | Volkswagen Golf GTi 16V | 10. gr. N 3. kl. N-3 7. F2 |
3:09:31,5 | |||
19. | (18.*) | Adam Dzitko [5] Paweł Młocek [6] |
Automobilklub
Polski Automobilklub Łódzki |
Opel Astra GSi 16V | 11. gr. N 4. kl. N-3 8. F2 |
3:10:28,3 | |||
20. | (19.*) | Grzegorz Grzyb [6] Przemysław Mazur [7] |
Moto Car
93 Rzeszów Automobilklub Krakowski |
Peugeot 106 Rally | 12. gr. N 2. kl. N-2 9. F2 |
3:10:33,4 | |||
21. | (20.*) | Adam Górski [7] Mariusz Lewicki [8] |
Automobilklub Ziemi Kłodzkiej | Opel Astra GSi 16V | 13. gr. N 5. kl. N-3 10. F2 |
3:14:55,5 | |||
22. | (21.*) | Tadeusz Nowak [8] Marcin Hoim |
AMK Tarnów | Peugeot 106 Rally | 14. gr. N 3. kl. N-2 11. F2 |
3:15:16,4 | |||
23. | (22.*) | Piotr Starczukowski Bartosz Siodła [9] |
Nissan Mazur Motorsport {5} - Automobilklub Wałbrzyski | Nissan Micra | 2. kl. A-5 12. F2 |
3:15:18,4 | |||
24. | (23.*) | Włodzimierz Groblewski Januariusz Czerwoniec |
Automobilklub Orski | Volkswagen Polo 16V | 15. gr. N 4. kl. N-2 13. F2 |
3:16:47,3 | |||
25. | (24.*) | Rafał Hoffmann [9] Marek Dobrowolski |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 16. gr. N 1. kl. N-1 14. F2 |
3:18:32,1 | |||
26. | (25.*) | Maciej Lubiak [10] Stefan Karnabal [10] |
Automobilklub Olsztyński | Fiat Seicento Sporting | 17. gr. N 2. kl. N-1 15. F2 |
3:18:38,2 | |||
27. | (26.*) | Dariusz Poloński Grzegorz Dobosz |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 18. gr. N 3. kl. N-1 16. F2 |
3:19:15,6 | |||
28. | (27.*) | Magdalena Cieślik [11] Magdalena Krząpa [11] |
Automobilklub Polski | Fiat Seicento Sporting | 19. gr. N 4. kl. N-1 17. F2 |
3:21:53,3 | |||
29. | (28.*) | Grzegorz Sieklucki [12] Bartosz Fołtynowicz [12] |
Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento Sporting | 20. gr. N 5. kl. N-1 18. F2 |
3:25:33,9 | |||
30. | (29.*) | Mariusz Woźniak Artur Działak [13] |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Citroen Saxo VTS | 21. gr. N 5. kl. N-2 19. F2 |
3:26:01,8 | |||
31. | (30.*) | Marcin Ślązok [13] Marcin Mączka [14] |
Automobilklub Śląski | Skoda Felicia | 3. kl. A-5 20. F2 |
3:29:25,8 | |||
32. | (31.*) | Grzegorz Rybka [14] Arkadiusz Wisełka [15] |
Automobilklub Cieszyński | Peugeot 106 Rally | 22. gr. N 6. kl. N-2 21. F2 |
3:30:53,8 | |||
33. | (32.*) | Jacek Melcer Paweł Teplik [16] |
Automobilklub Karkonoski | Fiat Cinquecento Sporting | 23. gr. N 6. kl. N-1 22. F2 |
3:34:39,2 | |||
34. | (33.*) | Adam Skowroński Łukasz Irząbek [17] |
Automobilklub Dolnośląski | Łada 2105 | 4. kl. A-5 23. F2 |
3:51:58,4 | |||
35. | (34.*) | Michał Jackiewicz [15] Tomasz Kotucz |
Automobilklub Lubelski | Fiat Seicento Sporting | 24. gr. N 7. kl. N-1 24. F2 |
4:01:28,6 | |||
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw
Polski [1], [2], [3], ... - miejsca w klasyfikacjach promocyjnych kierowców i pilotów {1}, {2}, {3}, ... - miejsca w klasyfikacji zespołów sponsorskich |
|||||||||
Wykluczeni (przekroczenie limitu spóźnień): | |||||||||
Michał Bębenek Grzegorz Bębenek |
Partnerzy Renault Rally Team - Automobilklub Krakowski | Renault Megane Coupe | kl. A-7 | ||||||
Odpadli: | |||||||||
OS 19 | Marek Skrzypkowski Krzysztof Watała |
Automobilklub Wielka Sowa | kl. A-5 | (wypadek) | |||||
OS 10 | Lech Koraszewski Grzegorz Dudek |
Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski | Audi Coupe S2 | kl. A-8 | (wypadek) | ||||
po OS 9 | Grzegorz Grygiel Dariusz Brodnicki |
Automobilklub Dolnośląski | kl. A-6 | (silnik) | |||||
OS 9 | Dariusz Poletyło Piotr Ruciński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Subaru Impreza WRX | kl. N-4 | (skrzynia biegów) |
||||
OS 2 | Piotr Gadomski Romuald Porębski |
Automobilklub Śląski | Skoda Felicia Kit Car | kl. A-5 | (wypadek) | ||||
po OS 1 | Janusz Kulig Jarosław Baran |
Marlboro Ford Mobil 1 - Automobilklub Krakowski | Ford Focus WRC | kl. A-8 | (skrzynia biegów) |
||||
OS 1 | Milan Maly (CZ) Ivan Hruby (CZ) |
Dolak Toyota Rallye Team | Toyota Celica GT-Four | kl. N-4 | (wypadek) | ||||
przed startem |
Cezary Fuchs Maciej Maciejewski |
Automobilklub Polski | Toyota Celica GT-Four | kl. A-8 | (układ elektroniczny) |
||||
Jacek Wyrzykowski Marek Gabryelski |
Automobilklub Dolnośląski | Nissan Micra | kl. A-5 | ||||||
Marek Glier Tomasz Chmiel |
Automobilklub
Polski Automobilklub Łódzki |
Opel Astra GSi 16V | kl. N-3 | ||||||
Włodzimierz Nędzka Paweł Nędzka |
Seat Ibiza Cupra | kl. N-3 | |||||||
Paweł Stefanicki Michał Dedelis |
Automobilklub Orski | Fiat Seicento Sporting | kl. N-1 | ||||||
Wit Wawrzycki Tomasz Pucz |
Automobilklub Krakowski | kl. N-1 | |||||||
Andrzej Szarama Marcin Kapuściński |
Automobilklub Olsztyński | kl. N-1 | |||||||
Adam Pietrzak Przemysław Słodkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | kl. N-1 | |||||||
Wystartowało 51 załóg (w tym 49 w RSMP), sklasyfikowano 35 (34). | |||||||||
Zwycięzcy OS-ów: Kuzaj - 19; Kuchar - 1; Kościuszko - 1 | |||||||||
Prowadzenie w rajdzie: OS 1-21: Kuzaj |
<< 7
el. RSMP 1999 - R. Karkonoski 1999] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 2000] [2 el. RSMP 2000 - R.
Warszawski >>
[Zimowy R. Dolnośląski
2000 - lista zgłoszeń]