[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1971] [Rajd Polski 1971 - wyniki ERC] [Rajd Polski 1971 - wyniki PPiP] [Rajd Polski 1971 - wyniki RSMP]
Lista startowa: | RSMP |
ERC i PPiP |
||||
1. |
Stoyan Kolev Neitcho Krastev |
BG BG |
Alpine Renault A110 1300 S | gr. IV kl. 1-13 | ||
2. |
Marian Bień Ryszard Piechota |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Porsche 911 T | gr. IV kl. 1-13 | gr. IV kl. 1-13 |
3. |
Vladimir Hubacek Vojtech Rieger |
CS CS |
Alpine Renault A110 1600 S | gr. IV kl. 1-13 | ||
4. |
Lubomir Bagaranov Ritchard Dimitrov |
BG BG |
Alpine Renault A100 1300 S | gr. IV kl. 1-13 | ||
5. |
Włodzimierz Markowski Jacek Stawiński |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Porsche 912 | gr. III kl. 1-13 | gr. III kl. 1-13 |
10. | Sobiesław Zasada Ewa Zasada |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | BMW 2002 Ti | kl. 9 | gr. I-II kl. 9 |
12. |
Carl Marius Syberg Ellen Syberg |
DK DK |
Opel Kadett Rallye | gr. I-II kl. 9 | ||
13. |
Lasse Jonsson Alf Quist |
S S |
Saab 96 V4 | gr. I-II kl. 9 | ||
14. | Mario Graziani Wojciech Noworyta |
PL PL |
Automobilklub Morski | Alfa Romeo 2000 GTV | kl. 9 | gr. I-II kl. 9 |
15. |
Morten Spiro Per Brons |
DK DK |
BMW 2002 Ti | gr. I-II kl. 9 | ||
16. | Ilia Bonev Zlati Zlatev |
BG BG |
BATK | BMW 2002 | gr. I-II kl. 9 | |
18. |
Janusz Wojtyna Marek Szramowski |
PL PL |
Automobilklub Łódzki | BMW 2002 Ti | kl. 9 | gr. I-II kl. 9 |
19. |
Ewald Pauli Marianne Wurfl |
D D |
ADAC Nordbayern | BMW 2002 Ti | gr. I-II kl. 9 | |
20. | Harald Andersen Oda Dencker-Andersen |
DK DK |
Opel Kadett B | gr. I-II kl. 9 | ||
21. |
Jens Erik Norgaard Esbensen Orla Norgaard Esbensen |
DK DK |
Volvo 122 S | gr. I-II kl. 9 | ||
22. |
Adam Smorawiński Piotr Mystkowski |
PL PL |
Automobilklub Wielkopolski | BMW 2002 Ti | kl. 9 | gr. I-II kl. 9 |
23. | Oluf Vester Kristensen Else Brunn Kristensen |
DK DK |
BMW 2002 Ti | gr. I-II kl. 9 | ||
25. | Maciej Skarżyński Zbigniew Fabierkiewicz |
GB GB |
BMW 2002 | gr. I-II kl. 9 | ||
26. |
Holger Bohne Karl-Heinz Wellmann |
D D |
BMW 2002 Ti | gr. I-II kl. 9 | ||
27. |
Hans Britth Hans Reppling |
S S |
Opel Kadett Rallye | gr. I-II kl. 9 | ||
28. |
Bjarne Kromann Niels Jensen |
DK DK |
BMW 2002 Ti | gr. I-II kl. 9 | ||
30. |
Jerzy Bachtin Andrzej Gieysztor |
PL PL |
Automobilklub Warmińsko-Mazurski | Polski Fiat 125p 1500 | kl. 8 | gr. I-II kl. 8 |
31. |
Werner Becker Heinz Piepper |
D D |
ADAC Nordbayern | BMW 1600 Ti | gr. I-II kl. 8 | |
33. |
Bjorn Jaktlund Lars-Erik Karlsson |
S S |
Volkswagen 1600 TL | gr. I-II kl. 8 | ||
34. | Ryszard Nowicki Wojciech Schramm |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | kl. 8 | gr. I-II kl. 8 |
35. |
Aleksander Oczkowski Mieczysław Spychalski |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Polski Fiat 125p 1500 | kl. 8 | gr. I-II kl. 8 |
36. |
Harald Baumuller Michael Neubauer |
D D |
BMW 1600 Ti | gr. I-II kl. 8 | ||
37. |
Per Sandager-Holm Otto Kristensen |
DK DK |
Ford Escort Twin Cam | gr. I-II kl. 8 | ||
38. | Stasis Brundza Yuchan Sein |
SU SU |
Moskwicz 412 | gr. I-II kl. 8 | ||
39. |
Andrzej Jaroszewicz Tomasz Ciecierzyński |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | kl. 8 | gr. I-II kl. 8 |
40. |
Włodzimierz Groblewski Janusz Ksi±żkiewicz |
PL PL |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 125p 1500 | kl. 8 | gr. I-II kl. 8 |
41. |
Lelio Lattari Kazimierz Pałka |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Alfa Romeo 1750 GTV | kl. 8 | gr. I-II kl. 8 |
43. | Vitold Sprukt Andris Kalnais |
SU SU |
Moskwicz 412 | gr. I-II kl. 8 | ||
44. |
Ryszard Żyszkowski Andrzej Zembrzuski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | kl. 8 | gr. I-II kl. 8 |
45. |
Robert Mucha Błażej Krupa |
PL PL |
FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | kl. 8 | gr. I-II kl. 8 |
46. |
Kastytis Girdauskas Uldis Madrevic |
SU SU |
Moskwicz 412 | gr. I-II kl. 8 | ||
47. |
Tadeusz Kudłaty Wojciech Pepłowski |
PL PL |
Automobilklub Dolno¶l±ski | BMW 1600 Ti | kl. 8 | gr. I-II kl. 8 |
48. |
Ferenc Kelemen Karoly Pulvary |
H H |
Polski Fiat 125p 1500 | gr. I-II kl. 8 | ||
49. |
Heino Sepp Tomas Bernstein |
SU SU |
Moskwicz 412 | gr. I-II kl. 8 | ||
50. |
Ryszard Kopczyk Ryszard Pi±tek |
PL PL |
Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 125p 1500 | kl. 8 | gr. I-II kl. 8 |
51. |
Kalin Mikfeldt Gunnar J. Holm |
SU SU |
Moskwicz 412 | gr. I-II kl. 8 | ||
52. | Wiesław Mrówczyński Jerzy Landsberg |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | kl. 8 | gr. I-II kl. 8 |
53. |
Lev Morozov Anatoly Brum |
SU SU |
Moskwicz 412 | gr. I-II kl. 8 | ||
55. |
Ilia Chubrikov Robert Kurktchiev |
BG BG |
BATK | Renault 8 Gordini | gr. I-II kl. 7 | |
56. |
Leszek Sperski Józef Dutkiewicz |
S S |
Ford Escort 1300 GT | gr. I-II kl. 7 | ||
57. |
Krystian Przybyła Jerzy Miodyński |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Polski Fiat 125p 1300 | kl. 7 | gr. I-II kl. 7 |
58. |
Attila Ferjancz Jeno Zsembery |
H H |
Renault 8 Gordini | gr. I-II kl. 7 | ||
59. |
Zdenek Ponec Zdenek Turek |
CS CS |
Renault 8 Gordini | gr. I-II kl. 7 | ||
60. |
Ryszard Grychtoł Wojciech Ondraczek |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Polski Fiat 125p 1300 | kl. 7 | gr. I-II kl. 7 |
61. |
Jerzy Łukaszewski Waldemar Ogrodniczak |
PL PL |
Automobilklub Dolno¶l±ski | NSU TT | kl. 7 | gr. I-II kl. 7 |
62. |
Janina Jedynakowa Marian Repeta |
PL PL |
FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | kl. 7 | gr. I-II kl. 7 |
63. |
Marek Varisella Zbigniew Dziadura |
PL PL |
FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | kl. 7 | gr. I-II kl. 7 |
64. |
Władysław Domański Piotr D±bkowski |
PL PL |
FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | kl. 7 | gr. I-II kl. 7 |
65. |
Jan Wojczaczek Stanisław Turczuk |
PL PL |
Renault 8 Gordini | kl. 7 | gr. I-II kl. 7 | |
67. | Carl Larsen-Haagen Henryk Krakowczyk |
DK PL |
Datsun 1200 | gr. I-II kl. 7 | ||
68. |
Johs Sorensen Bertel Orland |
DK DK |
Renault 12 TL | gr. I-II kl. 7 | ||
69. |
Mieczysław Urtnowski Janusz Bronikowski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | kl. 7 | gr. I-II kl. 7 |
72. | Herbert Cuda Ryszard Dragan |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Polski Fiat 125p 1300 | kl. 7 | gr. I-II kl. 7 |
73. | Jerzy Kozioł Grzegorz Rybicki |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Polski Fiat 125p 1300 | kl. 7 | gr. I-II kl. 7 |
74. | Edmund Oprocha Zbigniew Kołaczkowski |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1300 | kl. 7 | gr. I-II kl. 7 |
76. |
Gunther Gries Werner Ernst |
DDR DDR |
Wartburg 353 | gr. I-II kl. 5-6 | ||
77. |
Jurgen Sparwald Carl-Ulrich Karsten |
DDR DDR |
Wartburg 353 | gr. I-II kl. 5-6 | ||
78. | Mihaly Balatoni Istvan Sandor |
H H |
Skoda 110 L Rallye | gr. I-II kl. 5-6 | ||
79. | Arnold Wezel Bernd Immisch |
DDR DDR |
Wartburg 353 | gr. I-II kl. 5-6 | ||
80. | Laszlo Kovacs Bela Augusztin |
H H |
NSU TT | gr. I-II kl. 5-6 | ||
81. |
Erik Otto Banck Jens-Peter Jensen |
DK DK |
Sunbeam Imp Sport | gr. I-II kl. 5-6 | ||
83. |
Zdenek Kec Bedrich Steuer |
CS CS |
Skoda 110 L Rallye | gr. I-II kl. 5-6 | ||
84. |
Jiri Rosicky Petr Cvrkal |
CS CS |
Skoda 110 L Rallye | gr. I-II kl. 5-6 | ||
85. |
Ryszard Folta Elżbieta Folta |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Skoda 105 S | kl. 5-6 | gr. I-II kl. 5-6 |
86. | Slavtcho Georgiev Kiro Kirov |
BG BG |
BATK | Skoda 110 L Rallye | gr. I-II kl. 5-6 | |
87. | Vaclav Chlustina Vaclav Tregr |
CS CS |
Skoda 110 L Rallye | gr. I-II kl. 5-6 | ||
88. |
Henryk Mandera Zenon Keller |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Wartburg 353 | kl. 5-6 | gr. I-II kl. 5-6 |
89. |
Rainer Witzmann Volkmar Benad |
DDR DDR |
Wartburg 353 | gr. I-II kl. 5-6 | ||
90. |
Karol Rimler Andrzej Dryński |
PL |
Automobilklub Łódzki | Fiat 850 Sport Coupe | kl. 5-6 | gr. I-II kl. 5-6 |
91. |
Ryszard Pawlitka Ryszard Siadkowski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Fiat 850 Sport Coupe | kl. 5-6 | gr. I-II kl. 5-6 |
92. |
Andrzej Ku¶mierek Paweł Tomaszewski |
PL PL |
AZS Poznań | NSU 1000 C | kl. 5-6 | gr. I-II kl. 5-6 |
93. |
Wolfgang Strehlow Bernhard Malsch |
DDR DDR |
Wartburg 353 | gr. I-II kl. 5-6 | ||
94. |
Andrzej Nytko Bogdan Otfinowski |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Fiat 850 Sport Coupe | kl. 5-6 | gr. I-II kl. 5-6 |
95. |
Peter Hommel Gunter Bork |
DDR DDR |
Wartburg 353 | gr. I-II kl. 5-6 | ||
96. |
Horst Hohlheimer Rudolf Huber |
D D |
ADAC Nordbayern | Fiat 128 | gr. I-II kl. 5-6 | |
97. | Hans Peter Jensen Villy Ebbesen |
DK DK |
Ford Escort | gr. I-II kl. 5-6 | ||
98. | Maciej Stawowiak Tomasz Gozdecki |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Honda N 600 | kl. 1-4 | gr. I-II kl. 1-4 |
99. | Zbigniew Baranowski Bogumił Baranowski |
PL PL |
Automobilklub Częstochowski | Trabant P 601 | kl. 1-4 | gr. I-II kl. 1-4 |
100. | Jan Tagowski Edward Kinderman |
PL PL |
Automobilklub Częstochowski | Trabant P 601 | kl. 1-4 | gr. I-II kl. 1-4 |
101. | Wiesław Mikołajczyk Andrzej Wi¶niewski |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Fiat 850 SC | kl. 1-4 | gr. I-II kl. 1-4 |
102. |
Rolf Soldner Rudolf Renker |
DDR DDR |
Trabant P 601 | gr. I-II kl. 1-4 | ||
103. | Ireneusz Stankiewicz Jerzy Sobczyk |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Syrena 104 | kl. 1-4 | gr. I-II kl. 1-4 |
104. | Adam Masłowiec Konrad Rutkowski |
PL PL |
Automobilklub ¦l±ski | Syrena 104 | kl. 1-4 | gr. I-II kl. 1-4 |
105. | Kazimierz Jaromin Andrzej Gregovich |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Zastava 750 | kl. 1-4 | gr. I-II kl. 1-4 |
106. | Zdzisław Łagan Karol Piekarski |
PL PL |
Automobilklub Kielecki Automobilklub Warszawski |
Trabant P 601 | kl. 1-4 | gr. I-II kl. 1-4 |
107. | Jerzy Borowicz Andrzej Postawka |
PL PL |
Automobilklub Dolno¶l±ski | Steyr Puch 650 TR | kl. 1-4 | gr. I-II kl. 1-4 |
108. | Zygmunt Domagalski Andrzej Radecki |
PL PL |
Automobilklub Warmińsko-Mazurski | Trabant P 601 | kl. 1-4 | gr. I-II kl. 1-4 |
109. | Marian Skrzypek Zygmunt Wi¶niowski |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Fiat 850 Coupe | kl. 1-4 | gr. I-II kl. 1-4 |
110. | Ireneusz Hering Jan Lipiński |
PL PL |
Drwęca Ostróda | Syrena 104 | kl. 1-4 | gr. I-II kl. 1-4 |
111. | Marek Ryndak Ryszard Le¶ |
PL PL |
Automobilklub Rzeszowki | Syrena 104 | kl. 1-4 | gr. I-II kl. 1-4 |
112. | Grzegorz Biskup Przemysław Olejnik |
PL PL |
Automobilklub Wielkopolski | Zastava 750 | kl. 1-4 | gr. I-II kl. 1-4 |
113. | Andrzej Szulc Michał Rybicki |
PL PL |
Automobilklub Morski | Syrena 104 | kl. 1-4 | gr. I-II kl. 1-4 |
114. | Manfred Lukes Werner Schramm |
DDR DDR |
Trabant P 601 | gr. I-II kl. 1-4 | ||
115. | Ryszard Lewczuk Andrzej Kleina |
PL PL |
Drwęca Ostróda | Trabant P 601 | kl. 1-4 | gr. I-II kl. 1-4 |
116. | Maciej Jasiński Joanna Jasińska |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Honda N 600 | kl. 1-4 | gr. I-II kl. 1-4 |
117. | Jacek Magiera Jacek Seńkowski |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Trabant P 601 | kl. 1-4 | gr. I-II kl. 1-4 |
118. | Andrzej Włoch Witold Olbrych |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Fiat 850 SC | kl. 1-4 | gr. I-II kl. 1-4 |
[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1971] [Rajd Polski 1971 - wyniki ERC] [Rajd Polski 1971 - wyniki PPiP] [Rajd Polski 1971 - wyniki RSMP]