[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1991] [Rajd Wisły 1991 - wyniki]
Lista startowa: | |||||||
1. | Marian Bublewicz Ryszard Żyszkowski |
|
Ford Sierra RS Cosworth | kl. A-8 | |||
2. | Andrzej Koper Maciej Wisławski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTi 16V | kl. A-7 | |||
3. | Paweł Przybylski Krzysztof Gęborys |
Texas Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Audi Coupe Quattro | kl. A-8 | |||
4. | Mirosław Krachulec Marek Kusiak |
Automobilklub
Częstochowski Automobilklub Śląski |
Mazda 323 4WD | kl. N-4 | |||
5. |
Lesław Orski Tomasz Chmiel |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTi 16V | kl. A-7 | |||
6. | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 11 Turbo | kl. A-8 | |||
7. | Wiesław Stec Artur Skorupa |
Automobilklub Lubelski Automobilklub Krakowski |
Opel Manta GTE | kl. A-7 | |||
8. | Marek Sadowski Grzegorz Gac |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Mazda 323 4WD | kl. N-4 | |||
9. | Romuald Chałas Janusz Siniarski |
Universal - AP Warszawa | Mazda 323 4WD | kl. A-8 | |||
10. | Krzysztof Hołowczyc Robert Ziemski |
OKS Stomil Olsztyn | Mazda 323 4WD | kl. N-4 | |||
14. |
Adolf Gantner (D) Christoph Biegesch (D) |
ADAC Wurttenberg | Toyota Corolla | kl. A-6 | |||
15. | Paweł Noakowski (D) Horst Muller (D) |
Mantzel Opel | Opel Corsa GSi | kl. A-6 | |||
16. | Marek Gieruszczak Marek Skrobot |
Automobilklub Karkonoski | Toyota Celica GT4 | kl. A-8 | |||
17. | Sławomir Szaflicki Andrzej Górski |
OKS Stomil Olsztyn | Mazda 323 4WD | kl. A-8 | |||
19. |
Włodzimierz Skrodzki Piotr Kunicki |
AP Warszawa | Volkswagen Golf GTi | kl. A-7 | |||
21. | Ryszard Granica Maciej Hołuj |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa Automobilklub Krakowski |
Renault 5 GT Turbo | kl. N-4 | |||
22. |
Robert Zaremba Karol Chwaleba |
Automobilklub Dolnośląski | Lancia Delta HF Integrale | kl. N-4 | |||
23. |
Zbigniew Łacisz Tadeusz Burkacki |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 5 GT Turbo | kl. N-4 | |||
24. | Robert Gryczyński Klaudiusz Rak |
Automobilklub Śląski | Mazda 323 4WD | kl. N-4 | |||
31. | Robert Strobl (A) Karin Strobl (A) |
MSC Gamma Racing | Toyota Corolla | kl. A-6 | |||
34. | Piotr Kufrej Jarosław Baran |
Automobilklub Krakowski | Toyota Corolla GTi | kl. A-6 | |||
37. | Piotr Świeboda Maria "Malina" Wiechowska |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa Automobilklub Krakowski |
Polonez 1600 | kl. A-6 | |||
41. |
Piotr Wróbel Andrzej Ślimak |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 | kl. A-6 | |||
42. | Krzysztof Godwod Sławomir Kazimierczak |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1600 | kl. A-6 | |||
44. |
Piotr Granica Marek Kaczmarek |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | kl. A-6 | |||
45. |
Adam Ziąber Edmund Olczak |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 | kl. A-6 | |||
46. | Vitautas Sabataitis Arunas Bukmanas |
Automobilklub Podlaski | Łada 2108 Samara | kl. A-6 | |||
47. | Saulius Girdauskas Zilvinas Sakalauskas |
Automobilklub Podlaski | Łada 2108 Samara | kl. A-6 | |||
48. |
Sergiej Merkuszew (SU) Aleksandr Karnicziew (SU) |
FAS Leningrad | Łada 2108 Samara | kl. A-6 | |||
49. |
Kestutis Svedas Kastylis Svedas |
Automobilklub Podlaski | Łada 2108 Samara | kl. A-6 | |||
50. | Robert Herba Jakub Mroczkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Kadett GSi 16V | kl. N-3 | |||
52. |
Jerzy Dyszy Zbigniew Atłowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Kadett GSi | kl. N-3 | |||
53. |
Jan Kościuszko Janusz Bronikowski |
Automobilklub Krakowski | Lancia Delta HF Integrale 16V | kl. N-4 | |||
55. | Waldemar Doskocz Małgorzata Zemlińska |
OKS Stomil Olsztyn Automobilklub Krakowski |
Opel Kadett GSi | kl. N-3 | |||
56. | Andrzej Białowąs Albert Luda |
Automobilklub Śląski | Volkswagen Golf GTi | kl. N-3 | |||
57. |
Krzysztof Winkowski Robert Moritz |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa AP Warszawa |
Volkswagen Golf | kl. N-3 | |||
62. | Boris Donskoy (UA) Oleg Rybak (UA) |
DOSAAF Lwów | Łada 2108 Samara | kl. A-5 | |||
64. | Rolandas Mackavicius Juozas Leonavicius |
Automobilklub Podlaski | Łada 2108 Samara | kl. A-5 | |||
65. |
Jurij Zacharow (SU) Nikołaj Wiespałow (SU) |
FAS Leningrad | Łada 2108 Samara | kl. A-5 | |||
70. | Bogdan Rogóż Marek Szmidt |
Automobilklub Dolnośląski | Toyota Corolla | kl. N-2 | |||
72. |
Claudia Grune (D) Axel Speck (D) |
A-sport GMBH | Peugeot 205 GTi | kl. N-2 | |||
74. | Bernd Hackmann (D) Mirosław Knapik |
Metmanner | Suzuki Swift GTi | kl. N-1 | |||
76. | Mariusz Ficoń Andrzej Witek |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. A-5 | |||
77. | Maciej Maleszko Mariusz Sobczak |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | kl. A-5 | |||
79. | Jacek Sokólski Jerzy Jędrzejek |
Automobilklub Sudecki | Polski Fiat 126p | kl. A-5 | |||
81. | Robert Bałtyn Sławomir Mieszkowski |
Automobilklub Karkonoski | Polski Fiat 126p | kl. A-5 | |||
83. |
Krzysztof Koczur Ryszard Ciupka |
Automobilklub Śląski Automobilklub Beskidzki |
Polski Fiat 126p | kl. A-5 | |||
90. | Jacek Sikora Jacek Sciciński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. N-1 | |||
91. | Jan Hamera Adam Balawajder |
Automobilklub Sudecki | Polski Fiat 126p | kl. N-1 | |||
92. | Bogdan Jankowski Maciej Siejewicz |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. N-1 | |||
93. | Artur Orlikowski Marcin Wiertlewski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. N-1 | |||
94. | Zbigniew Kotarba Marcin Hoim |
AMK Tarnów | Polski Fiat 126p | kl. N-1 | |||
97. | Polikarp Kopiec Juliusz Biliński |
Automobilklub Śląski Automobilklub Zabrzański |
Polski Fiat 126p | kl. N-1 | |||
Podział na klasy według międzynarodowych regulaminów FIA |
[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1991] [Rajd Wisły 1991 - wyniki]