<< 2 el. WSMP 1984 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1984] [4 el. WSMP 1984 - Kielce >>
Wyniki wyścigów: | ||||
Klasa 1: | ||||
Trening: 1. Chojnacki - 2:06,0; 2. Wojdaliński - 2:08,4; 3. Brymora - 2:08,6; 4. Zagórski - 2:09,5; 5. Świejkowski - 2:09,8; 6. Gaik; 7. Herba; 8. Mazurek; 9. Paradowski; 10. Witt; 11. Iwański; 12. Wysmyk; 13. Winkowski; 14. Caputa; 15. R. Krotoski; 16. Martynkin; 17. Slęga; 18. Chałupnik; 19. Wiśniak; 20. Kut; 21. I. Trzeszczkowski; 22. Mieszczański; 23. Habas; 24. Kopczyński; 25. Pawluczuk; 26. Tanderski - bez czasu | ||||
Wyścig (14 okr. x 3,0 km = 42,0 km): | ||||
1. | Jacek Chojnacki | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 30:00,56 (83,98 km/h) |
2. | Zdzisław Brymora | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | 30:04,38 |
3. | Leszek Wojdaliński | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 30:04,62 |
4. | Zbyszko Gaik | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | 30:20,61 |
5. | Mirosław Świejkowski | Automobilklub Toruński | Polski Fiat 126p | 30:20,81 |
6. | Robert Herba | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | |
7. | Adam Mazurek | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | |
8. | Krzysztof Witt | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | |
9. | Jacek Iwański | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | |
10. | Bogusław Chałupnik | Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p | |
11. | Henryk Wiśniak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
12. | Bogumił Kut | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | |
13. | Bogdan Slęga | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
14. | Andrzej Kopczyński | Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p | - 1 okr. |
15. | Krzysztof Mieszczański | Automobilklub Kaliski | Polski Fiat 126p | - 1 okr. |
Zdyskwalifikowani: | ||||
Witold Paradowski | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | ||
Sławomir Wysmyk | Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p | ||
Ireneusz Trzeszczkowski | Automobilklub Toruński | Polski Fiat 126p | - 1 okr. | |
Andrzej Habas | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | - 1 okr. | |
Odpadli: | ||||
12 okr. | Sławomir Zagórski | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | |
12 okr. | Andrzej Martynkin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
12 okr. | Krzysztof Caputa | Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p | |
5 okr. | Robert Krotoski | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | |
4 okr. | Włodzimierz Pawluczuk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
1 okr. | Krzysztof Winkowski | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | |
Najszybsze okrążenie: Chojnacki - 84,97 km/h | ||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-14 okr. - Chojnacki | ||||
Wystartowało 25 zawodników, sklasyfikowano 15, zdyskwalifikowanych 4. | ||||
Klasa 2: | ||||
Trening: 1. D. Kinderman - 1:56,6; 2. Wierzbołowski - 1:57,5; 3. Smorawiński - 1:57,9; 4. Caputa - 1:58,6; 5. Mrówczyński - 1:59,1; 6. Koziczak; 7. Czarnocki; 8. Z. Kordek; 9. Dawid; 10. Kolasiński; 11. Rakowski; 12. Czyżewski; 13. Zuber; 14. Ryszewski; 15. Skudło | ||||
Wyścig (14 okr. x 3,0 km = 42,0 km): | ||||
1. | Dariusz Kinderman | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 27:27,73 (91,76 km/h) |
2. | Krzysztof Caputa | FSM Bielsko - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p | 27:32,19 |
3. | Wojciech Smorawiński | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | 28:00,61 |
4. | Piotr Kolasiński | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | 28:05,02 |
5. | Jarosław Koziczak | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | 28:07,29 |
6. | Waldemar Mrówczyński | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | |
7. | Zbigniew Czarnocki | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | |
8. | Piotr Rakowski | Automobilklub Cieszyński | Polski Fiat 126p | |
9. | Antoni Skudło | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | |
10. | Stanisław Dawid | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | |
11. | Wojciech Ryszewski | Automobilklub Włocławski | Polski Fiat 126p | |
12. | Tadeusz Kotas | Automobilklub Cieszyński | Polski Fiat 126p | |
13. | Zbigniew Kordek | Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p | |
14. | Bogdan Slęga | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
15. | Jacek Chojnacki | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | - 1 okr. |
16. | Angelo Gilli | Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p | - 1 okr. |
17. | Marek Greszta | Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | - 1 okr. |
18. | Mariusz Stuszewski | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | - 1 okr. |
19. | Włodzimierz Pawluczuk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | - 1 okr. |
20. | Andrzej Martynkin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | - 1 okr. |
21. | Andrzej Pięta | Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p | - 2 okr. |
Odpadli: | ||||
8 okr. | Andrzej Grabowski | Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p | |
7 okr. | Jerzy Wierzbołowski | Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | |
3 okr. | Krzysztof Winkowski | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | |
2 okr. | Mario Stula | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | |
1 okr. | Jacek Czyżewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | |
1 okr. | Piotr Zuber | Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p | |
Najszybsze okrążenie: D. Kinderman - 92,70 km/h | ||||
Wystartowało 27 zawodników, sklasyfikowano 21. | ||||
Klasa 3: | ||||
Trening: 1. Godula - 1:54,4; 2. Szwagierczak - 1:55,3; 3. Cołoszyński - 1:55,3; 4. Barański - 1:55,3; 5. Sowa - 1:57,2; 6. Wierzbołowski; 7. Misiewicz | ||||
Wyścig (14 okr. x 3,0 km = 42,0 km): | ||||
1. | Adam Sowa | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 26:44,65 (94,23 km/h) |
2. | Wojciech Cołoszyński | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 26:52,07 |
3. | Zbigniew Zapędowski | Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p | 27:45,05 |
4. | Wojciech Ryszewski | Automobilklub Włocławski | ||
5. | Piotr Zuber | Automobilklub Beskidzki | ||
6. | Witalis Misiewicz | Automobilklub Lubelski | ||
7. | Krzysztof Winkowski | Automobilklub Warszawski | ||
8. | Adam Michalski | Automobilklub Warszawski | ||
9. | Andrzej Stachurski | Automobilklub Lubelski | ||
10. | Marek Greszta | Automobilklub Dolnośląski | ||
11. | Iwona Mianowska | Automobilklub Krakowski | ||
12. | Marian Czapka | Automobilklub Cieszyński | ||
13. | Włodzimierz Pawluczuk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | ||
14. | Tomasz Barański | Automobilklub Łódzki | ||
15. | Witold Witkowski | Automobilklub Szczeciński | ||
16. | Andrzej Godula | Automobilklub Krakowski | Trabant | |
17. | Mirosław Krachulec | Automobilklub Częstochowski | ||
Odpadli m. in.: | ||||
Włodzimierz Krukowski | Automobilklub Świętokrzyski | Polski Fiat 126p | (defekt) | |
Michał Adamski | Automobilklub Łódzki | |||
Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | |||
Zbigniew Kordek | Automobilklub Beskidzki | |||
Andrzej Kowalski | Automobilklub Krakowski | |||
Jacek Niglus | Automobilklub Śląski | |||
Najszybsze okrążenie: Sowa - 96,34 km/h | ||||
Wystartowało 24 zawodników, sklasyfikowano 17. | ||||
Klasa 4 + 8: | ||||
Trening: 1. A. Polak - 1:42,8; 2. Mandera - 1:43,8; 3. Janowski - 1:46,2; 4. Mielcarek - 1:46,6; 5. Starkowski - 1:49,0; 6. Godwod; 7. M. Kozłowski; 8. Bekas; 9. C. Trzeszczkowski; 10. Bajuk; 11. Wielochowski; 12. Krzywda | ||||
Wyścig (14 okr. x 3,0 km = 42,0 km): | ||||
1. | Wacław Janowski | Automobilklub Dolnośląski | Zastava 1300 | 24:37,57 (104,23 km/h) |
2. | Andrzej Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Zastava 1300 | 25:25,08 |
3. | Marek Kozłowski | Automobilklub Lubelski | Łada 1300 | - 1 okr. |
4. | Czesław Trzeszczkowski | Automobilklub Toruński | Polski Fiat 125p | - 1 okr. |
5. | Andrzej Bajuk | Automobilklub Włocławwski | Polski Fiat 125p | - 1 okr. |
6. | Jerzy Bekas | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 125p | - 1 okr. |
7. | Wiesław Wielochowski | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p | - 1 okr. |
8. | Władysław Starkowski | Automobilklub Dolnośląski | Zastava 1100 | - 1 okr. |
9. | Krzysztof Godwod | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p | - 3 okr. |
Odpadli: |
||||
7 okr. | Andrzej Krzywda | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p | |
3 okr. | Adam Polak | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | |
2 okr. | Henryk Mandera | Automobilklub Śląski | Łada 1300 | |
Najszybsze okrążenie: Janowski - 116,95 km/h | ||||
Wystartowało 12 zawodników, sklasyfikowano 9. | ||||
Klasa 5: | ||||
Trening: 1. Bogusławski - 1:40,6; 2. A. Polak - 1:43,9; 3. Janowski - 1:44,3; 4. Kleina - 1:45,3; 5. E. Kinderman - 1:45,5; 6. Niśkiewicz; 7. Nowicki; 8. Starkowski; 9. Dyszy; 10. Sowa; 11. Dymek; 12. Pazdor | ||||
Wyścig (14 okr. x 3,0 km = 42,0 km): | ||||
1. | Adam Polak | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 24:42,89 (101,97 km/h) |
2. | Edward Kinderman | Automobilklub Śląski | Polonez Prototyp 1800 | 24,48,74 |
3. | Grzegorz Niśkiewicz | Automobilklub Łódzki | Opel Manta E | 24,52,25 |
4. | Piotr Nowicki | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 125p | |
5. | Andrzej Pazdor | Automobilklub Krakowski | Prototyp 1500 | - 1 okr. |
6. | Jerzy Dyszy | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 125p | - 1 okr. |
7. | Włodzimierz Pawluczuk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p 800 | - 2 okr. |
Odpadli: | ||||
10 okr. | Władysław Starkowski | Automobilklub Dolnośląski | Zastava 1100 | |
6 okr. | Wacław Janowski | Automobilklub Dolnośląski | Zastava 1300 | |
3 okr. | Maciej Bogusławski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | MB-03 | (defekt) |
2 okr. | Adam Sowa | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p 800 | |
2 okr. | Andrzej Kleina | AMK Drwęca | Opel Kadett | |
0 okr. | Mieczysław Dymek | Automobilklub Krakowski | Prototyp 1300 | |
Najszybsze okrążenie: A. Polak - 105,78 km/h | ||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-3 okr.: Bogusławski; 3-14 okr.: A. Polak | ||||
Wystartowało 13 zawodników, sklasyfikowano 7. | ||||
Klasa 6: | ||||
Trening: 1. Szmidt - 1:32,5; 2. Banaszak - 1:32,7; 3. Mazur - 1:32,8; 4. Kochański; 5. A. Wojciechowski - 1:33,3; 6. Zaleski - 1:33,5; 7. Szczęsny - 1:36,0; 8. Gutmacher - 1:36,2; 9. Jeromin - 1:36,4; 10. Kiełbania - 1:36,4; 11. Głowacki - 1:37,0; 12. L. Wojciechowski - 1:37,2; 13. Chałas - 1:39,8; 14. Kostikow - 1:40,3; 15. Obarski - 1:40,7; 16. Nalewaj - 1:43,2; 17. Pokorski - 1:43,4; 18. Plucha - bez czasu; 19. Sumara - bez czasu | ||||
Wyścig (14 okr. x 3,0 km = 42,0 km): | ||||
1. | Jerzy Mazur | Automobilklub Dolnośląski | MTX 1-06 | 22:05,71 (114,44 km/h) |
2. | Stefan Banaszak | Automobilklub Szczeciński | Promot 83 | 22:13,21 |
3. | Jacek Szmidt | Automobilklub Toruński | MTX 1-06 | 22:31,20 |
4. | Hieronim Kochański | Automobilklub Warszawski | MTX 1-03 | 22:32,15 |
5. | Józef Kiełbania | Automobilklub Świętokrzyski | MTX 1-06 | 22:34,75 |
6. | Piotr Zaleski | Automobilklub Morski | Promot 84 | |
7. | Andrzej Wojciechowski | Automobilklub Śląski | Promot 84 | |
8. | Tomasz Jeromin | Automobilklub Świętokrzyski | Promot 79 | |
9. | Lech Wojciechowski | Automobilklub Kaliski | Promot 83 | |
10. | Tomasz Szczęsny | Automobilklub Warszawski | Promot 83 | |
11. | Witold Nalewaj | Automobilklub Szczeciński | MTX 1-03 | |
12. | Romuald Chałas | Automobilklub Warszawski | Promot 79 | - 1 okr. |
13. | Marek Kostikow | Automobilklub Wielkopolski | Promot 79 | - 1 okr. |
14. | Ryszard Plucha | Automobilklub Warszawski | Promot 77 | - 1 okr. |
15. | Józef Gutmacher | Automobilklub Śląski | Promot 76 | - 2 okr. |
Odpadli: | ||||
11 okr. | Marek Głowacki | Automobilklub Szczeciński | ||
10 okr. | Zbigniew Pokorski | Automobilklub Świętokrzyski | Promot 76 | |
5 okr. | Marek Obarski | Automobilklub Wielkopolski | Promot 79 | |
4 okr. | Andrzej Sumara | Automobilklub Morski | MTX 1-03 | |
Najszybsze okrążenie: Szmidt - 117,78 km/h | ||||
Wystartowało 19 zawodników, sklasyfikowano 15. | ||||
Klasa 7: | ||||
Trening: 1. J. Krotoski - 1:35,8; 2. Sikora - 1:35,9; 3. Podkalicki - 1:35,9; 4. Kulawik - 1:37,7; 5. Orłowski - 1:38,8; 6. Zarzycki - 1:38,8; 7. Górecki - 1:38,9; 8. Oryński - 1:40,0; 9. Skwarzyński - 1:40,0; 10. Sołtowski - 1:40,5; 11. Zygmunt - 1:40,8; 12. Kamiński - 1:40,9; 13. Kłoda - 1:42,7; 14. Bogusz - 1:43,4; 15. Podsiadło - 1:43,6; 16. Skowroński - 1:43,7; 17. Gajór - 1:46,8; 18. Makowski - 1:46,9; 19. Proć - 1:47,0; 20. Kotowicz - 1:47,6; 21. Osterloff - 1:50,2 | ||||
Wyścig (14 okr. x 3,0 km = 42,0 km): | ||||
1. | Jerzy Krotoski | Automobilklub Wielkopolski | Promot 82 | 22:50,56 (110,32 km/h) |
2. | Tomasz Sikora | Automobilklub Świętokrzyski | Promot 82 | 23:03,28 |
3. | Piotr Górecki | Automobilklub Morski | Promot 77 | 23:04,68 |
4. | Janusz Orłowski | Automobilklub Szczeciński | ||
5. | Marek Oryński | Automobilklub Krakowski | Promot 77 | |
6. | Kazimierz Sołtowski | Automobilklub Szczeciński | Promot 82 | |
7. | Ryszard Zygmunt | Automobilklub Morski | Promot 82 | |
8. | Tomasz Osterloff | Automobilklub Toruński | Promot 75 | |
9. | Jarosław Podsiadło | Automobilklub Świętokrzyski | Promot 75 | |
10. | Marek Bogusz | Automobilklub Kaliski | Promot 77 | |
11. | Mirosław Kłoda | Automobilklub Świętokrzyski | Promot 76 | |
12. | Dariusz Nowaczyński | Automobilklub Wielkopolski | Promot 77 | |
13. | Andrzej Proć | Automobilklub Częstochowski | Promot 81 | |
14. | Artur Skwarzyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 82 | |
15. | Artur Makowski | Automobilklub Świętokrzyski | Promot 76 | |
16. | Eugeniusz Zarzycki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 81 | |
Odpadli: | ||||
Eugeniusz Kulawik | Automobilklub Śląski | Promot 76 | ||
Grzegorz Kamiński | Automobilklub Toruński | Promot 82 | ||
Wojciech Skowroński | Automobilklub Toruński | Promot 81 | ||
Najszybsze okrążenie: J. Krotoski - 112 km/h | ||||
Prowadzenie w wyścigu: 1-14 okr.: J. Krotoski | ||||
Wystartowało 19 zawodników, sklasyfikowano 16. | ||||
Klasyfikacja zespołowa: | ||||
1. | Automobilklub Warszawski I | 146 pkt. |
||
2. | Automobilklub Wielkopolski I | 139 pkt. |
||
3. | Automobilklub Dolnośląski | 137 pkt. |
||
4. | Automobilklub Szczeciński | 126 pkt. |
||
5. | Automobilklub Toruński | 124 pkt. |
||
6. | Automobilklub Wielkopolski II | 122 pkt. |
||
7. | Automobilklub Morski | 120 pkt. |
||
8. | Automobilklub Lubelski | 118 pkt. |
||
9. | Automobilklub Świętokrzyski | 116 pkt. |
||
10. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa I | 115 pkt. |
||
11. | Automobilklub Warszawski II | 114 pkt. |
||
11. | Automobilklub Krakowski | 114 pkt. |
||
13. | Automobilklub Częstochowski | 113 pkt. |
||
14. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa II | 100 pkt. |
||
15. | Automobilklub Beskidzki | 61 pkt. |
<< 2 el. WSMP 1984 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1984] [4 el. WSMP 1984 - Kielce >>