<< 4 el. WSMP 1984 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1984] [1 el. WSMP 1985 - Poznań >>
Wyniki wyścigów: | |||||
Klasa 1: | |||||
Trening: 1. Chojnacki - 2:31,50; 2. Witt - 2:31,63; 3. Zagórski - 2:31,66; 4. Brymora; 5. Wojdaliński; 6. R. Krotoski; 7. Gaik; 8. Herba; 9. Świejkowski; 10. Mazurek | |||||
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,850 km): | |||||
1. | Jacek Chojnacki | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 25:34,2 | |
2. | Zbyszko Gaik | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | 25:34,6 | |
3. | Krzysztof Witt | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | 25:35,3 | |
4. | Zdzisław Brymora | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | 25:35,5 | |
5. | Leszek Wojdaliński | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 25:35,9 | |
6. | Sławomir Zagórski | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | ||
7. | Robert Herba | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | ||
8. | Andrzej Martynkin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | ||
9. | Adam Mazurek | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | ||
10. | Krzysztof Bociąga | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | ||
11. | Jacek Iwański | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | ||
12. | Sławomir Wysmyk | Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p | ||
13. | Andrzej Kopczyński | Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p | ||
14. | Bogumił Kut | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | ||
15. | Andrzej Habas | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | ||
16. | Henryk Wiśniak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | ||
Odpadli m. in.: | |||||
Krzysztof Mieszczański | Automobilklub Kaliski | Polski Fiat 126p | |||
Prowadzenie w wyścigu: 1 okr.: Chojnacki; 2 okr.: Brymora; 3 okr.: Wojdaliński; 4-5 okr.: Chojnacki; 6-7 okr.: Brymora; 8-10 okr.: Chojnacki | |||||
Klasa 2: | |||||
Trening: 1. Kolasiński - 2:18,80; 2. Smorawiński - 2:19,20; 3. Caputa - 2:20,37; 4. Czyżewski; 5. Z. Kordek; 6. Dawid; 7. Czarnocki; 8. Koziczak; 9. Wierzbołowski; 10. Gilli; 11. D. Kinderman; 12. Mrówczyński; 13. Kruk; 14. Suchoń; 15. Ryszewski; 16. Skudło; 17. I. Trzeszczkowski; 18. Witt; 19. Herba; 20. A. Polkowski; 21. Pawlak; 22. Gaik; 23. Chojnacki; 24. R. Krotoski; 25. Bociąga; 26. A. Grabowski; 27. Martynkin; 28. Pawluczuk; 29. Stula; 30. Greszta | |||||
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,850 km): | |||||
1. | Wojciech Smorawiński | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | 23:33,7 | |
2. | Piotr Kolasiński | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | 23:38,6 | |
3. | Dariusz Kinderman | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 23:48,0 | |
4. | Krzysztof Caputa | FSM Bielsko - Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p | 23:48,6 | |
5. | Antoni Skudło | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | ||
6. | Stanisław Dawid | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | ||
7. | Jarosław Koziczak | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | ||
8. | Jerzy Wierzbołowski | Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | ||
9. | Włodzimierz Pawluczuk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | ||
10. | Zbigniew Kordek | Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p | ||
11. | Zbigniew Czarnocki | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | ||
12. | Krzysztof Winkowski | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | ||
13. | Ireneusz Trzeszczkowski | Automobilklub Toruński | Polski Fiat 126p | ||
14. | Bogumił Kut | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | ||
15. | Waldemar Mrówczyński | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | ||
16. | Andrzej Grabowski | Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p | ||
17. | Andrzej Martynkin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | ||
18. | Mario Stula | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | ||
Prowadzenie w wyścigu: 1-2 okr.: Kolasiński; 3-10 okr.: Smorawiński | |||||
Klasa 3: | |||||
Trening: 1. Barański - 2:12,85; 2. Krukowski - 2:14,41; 3. Cołoszyński - 2:16,62; 4. Szwagierczak; 5. Godula; 6. Urbański; 7. Zuber; 8. Z. Kordek; 9. Pięta; 10. Zapedowski; 11. P. Polak; 12. Koziczak; 13. D. Kinderman; 14. Czapka; 15. Czyżewski; 16. Misiewicz; 17. Suchoń; 18. Gilli; 19. Wierzbołowski; 20. Ryszewski; 21. Michalski; 22. Pawluczuk; 23. Skudło; 24. A. Polkowski; 25. Mianowska; 26. Adamski; 27. Stachurski; 28. A. Grabowski; 29. Greszta; 30. Stula; 31. Lasek; 32. Adamiak; 33. Sowa | |||||
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,850 km): | |||||
1. | Włodzimierz Krukowski | Automobilklub Świętokrzyski | Polski Fiat 126p | 23:05,6 | |
2. | Tomasz Barański | Automobilklub Łódzki | 23:11,7 | ||
3. | Wojciech Cołoszyński | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 23:12,1 | |
4. | Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | 23:36,6 | ||
5. | Piotr Zuber | Automobilklub Beskidzki | |||
6. | Michał Adamski | Automobilklub Łódzki | |||
7. | Witalis Misiewicz | Automobilklub Lubelski | |||
8. | Marian Czapka | Automobilklub Cieszyński | |||
9. | Wojciech Urbański | Automobilklub Śląski | |||
10. | Adam Michalski | Automobilklub Warszawski | |||
11. | Andrzej Stachurski | Automobilklub Lubelski | |||
12. | Wojciech Ryszewski | Automobilklub Włocławski | |||
13. | Marek Greszta | Automobilklub Dolnośląski | |||
14. | Iwona Mianowska | Automobilklub Krakowski | |||
15. | Andrzej Grabowski | Automobilklub Morski | |||
Prowadzenie w wyścigu: 1-10 okr.: Krukowski | |||||
Klasa 4 + 8: | |||||
Trening: 1. A. Polak - 2:05,95; 2. Mandera - 2:08,62; 3. M. Kozłowski - 2:11,28; 4. Starkowski; 5. Godwod; 6. Krzywda; 7. Kutelski; 8. Mielcarek; 9. Bajuk; 10. Bekas; 11. S. Polkowski; 12. Brodowicz; 13. Maziarczyk; 14. Janowski | |||||
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,850 km): | |||||
1. | Adam Polak | Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 21:35,8 | |
2. | Henryk Mandera | Automobilklub Śląski | Łada 1300 | 21:40,5 | |
3. | Wacław Janowski | Automobilklub Dolnośląski | Zastava 1300 | 22:05,4 | |
4. | Marek Kozłowski | Automobilklub Lubelski | 22:05,6 | ||
5. | Władysław Starkowski | Automobilklub Dolnośląski | 22:17,8 | ||
6. | Krzysztof Godwod | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |||
7. | Andrzej Kutelski | Automobilklub Szczeciński | |||
8. | Andrzej Bajuk | Automobilklub Włocławski | |||
Prowadzenie w wyścigu: 1 okr.: Mandera; 2-10 okr.: A. Polak | |||||
Klasa 5: | |||||
Trening: 1. A. Polak - 2:05,52; 2. Dyszy - 2:08,94; 3. E. Kinderman - 2:09,91; 4. Janowski; 5. Starkowski; 6. R. Kozłowski; 7. Nowicki; 8. Krzywda; 9. Granica; 10. Kleina; 11. Sowa; 12. Godwod; 13. Bekas; 14. C. Trzeszczkowski; 15. Pazdor; 16. Pawluczuk | |||||
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,850 km): | |||||
1. | Marian Bublewicz | OKS Stomil Olsztyn | Polonez 2500 | 21:44,9 | |
2. | (1.*) | Jerzy Dyszy | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Łada | 21:49,1 |
3. | (2.*) | Edward Kinderman | Automobilklub Śląski | Polonez Prototyp 1800 | 22:21,6 |
4. | (3.*) | Andrzej Kleina | AMK Drwęca | Opel Kadett | 22:28,1 |
5. | (4.*) | Jerzy Franek | Automobilklub Cieszyński | Łada MTX 1600 | 22:28,5 |
6. | (5.*) | Janusz Podleśny | Automobilklub Lubelski | ||
7. | (6.*) | Piotr Nowicki | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 125p | |
8. | (7.*) | Andrzej Pazdor | Automobilklub Krakowski | Prototyp 1500 | |
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski | |||||
Odpadli m. in.: | |||||
Maciej Bogusławski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | MB-03 | (defekt) | ||
Prowadzenie w wyścigu: 1-10 okr.: Bublewicz | |||||
Klasa 6: | |||||
Trening: 1. Mazur - 1:52,49; 2. A. Wojciechowski - 1:52,5; 3. Banaszak - 1:52,65; 4. Kiełbania - 1:53,69; 5. Zaleski - 1:54,28; 6. Kochański - 1:55,43; 7. Szmidt - 1:55,45; 8. Podkalicki - 1:56,39; 9. Szczęsny - 1:56,40 | |||||
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,850 km): | |||||
1. | Stefan Banaszak | Automobilklub Szczeciński | Promot 83 | 19:04,4 | |
2. | Andrzej Wojciechowski | Automobilklub Śląski | Promot 83 | 19:16,4 | |
3. | Jerzy Mazur | Automobilklub Dolnośląski | MTX 1-06 | 19:23,4 | |
4. | Józef Kiełbania | Automobilklub Świętokrzyski | MTX 1-06 | 19:23,8 | |
5. | Hieronim Kochański | Automobilklub Warszawski | 19:43,7 | ||
6. | Tomasz Szczęsny | Automobilklub Warszawski | Promot | ||
7. | Piotr Lenartowicz | Automobilklub Świętokrzyski | Promot 79 | ||
8. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | MTX 1-03 | ||
9. | Marek Obarski | Automobilklub Wielkopolski | Promot 79 | ||
10. | Ryszard Plucha | Automobilklub Warszawski | Promot 81 | ||
11. | Jacek Szmidt | Automobilklub Toruński | MTX 1-06 | ||
12. | Andrzej Kuchta | Automobilklub Beskidzki | |||
Prowadzenie w wyścigu: 1-2 okr.: Mazur; 3-10 okr.: Banaszak | |||||
Klasa 7: | |||||
Trening: 1. Podkalicki - 1:56,18; 2. Sikora - 1:57,77; 3. Zygmunt - 1:57,79; 4. J. Krotoski - 1:57,90; 5. Orłowski - 1:58,39; 6. Kamiński - 1:59,24; 7. Zarzycki - 1:59,43; 8. Skwarzyński - 1:59,91; 9. Górecki - 2:00,19; 10. Kulawik - 2:01,65; 11. Sołtowski - 2:01,95; 12. Podsiadło - 2:02,22; 13. Oryński - 2:02,88; 14. Kłoda - 2:04,97; 15. Bogusz - 2:05,45; 16. Osterloff - 2:05,57; 17. Kotowicz - 2:08,57; 18. Makowski - 2:10,92; 19. Proć - 2:13,30 | |||||
Wyścig (10 okr. x 4,085 km = 40,850 km): | |||||
1. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Promot 76 | 19:45,4 | |
2. | Grzegorz Kamiński | Automobilklub Toruński | Promot 82 | 20:16,0 | |
3. | Ryszard Zygmunt | Automobilklub Morski | Promot 82 | 20:16,7 | |
4. | Artur Skwarzyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 82 | 20:21,4 | |
5. | Eugeniusz Zarzycki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 81 | 20:31,4 | |
6. | Piotr Górecki | Automobilklub Morski | Promot 77 | ||
7. | Marek Oryński | Automobilklub Krakowski | Promot 77 | ||
8. | Jarosław Podsiadło | Automobilklub Świętokrzyski | Promot 75 | ||
9. | Andrzej Proć | Automobilklub Częstochowski | Promot 81 | ||
10. | Krzysztof Kotowicz | Automobilklub Wielkopolski | Promot 74 | ||
11. | Artur Makowski | Automobilklub Świętokrzyski | Promot 76 | ||
12. | Robert Gajór | Automobilklub Morski | |||
Odpadli m. in.: | |||||
Jerzy Krotoski | Automobilklub Wielkopolski | Promot 82 | (opona) | ||
Prowadzenie w wyścigu: 1 okr.: Podkalicki; 2-7 okr.: J. Krotoski; 8-10 okr.: Podkalicki | |||||
Klasyfikacja zespołowa: | |||||
1. | Automobilklub Warszawski I | 143 pkt. | |||
2. | Automobilklub Wielkopolski I | 139 pkt. | |||
3. | Automobilklub Śląski I | 138 pkt. | |||
4. | Automobilklub Wielkopolski II | 126 pkt. | |||
5. | Automobilklub Dolnośląski | 123 pkt. | |||
6. | Automobilklub Świętokrzyski | 119 pkt. | |||
6. | Automobilklub Lubelski | 119 pkt. | |||
8. | Automobilklub Morski | 114 pkt. | |||
8. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa II | 114 pkt. | |||
10. | Automobilklub Warszawski II | 109 pkt. | |||
11. | Automobilklub Krakowski | 106 pkt. | |||
12. | Automobilklub Szczeciński I | 100 pkt. | |||
13. | Automobilklub Toruński | 80 pkt. | |||
14. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa I | 79 pkt. |
<< 4 el. WSMP 1984 - Kielce] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1984] [1 el. WSMP 1985 - Poznań >>