<< 3 el. WSMP 1989 - Toruń] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1989] [5 el. WSMP 1989 - Poznań >>
Wyniki wyścigów: | |||||
Klasa A1: | |||||
Trening: 1. Cołoszyński - 2:34,219; 2. Skudło - 2:34,891; 3. Czarnocki - 2:35,078 | |||||
Wyścig: | |||||
1. | Wojciech Cołoszyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 27:04,064 | |
2. | Antoni Skudło | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 27:04,469 | |
3. | Paweł Kałuża | Automobilklub Kielecki | Polski Fiat 126p | 27:05,033 | |
4. | Zbigniew Czarnocki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | ||
5. | Wojciech Jankowski | Polski Fiat 126p | |||
6. | Piotr Rakowski | Polski Fiat 126p | |||
7. | Rafał Podolski | Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | ||
8. | Adam Tuszyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | ||
9. | Marek Szymczyk | Polski Fiat 126p | |||
10. | Juliusz Szulc | Polski Fiat 126p | |||
11. | Grzegorz Tyras | Polski Fiat 126p | |||
12. | Krzysztof Gawroński | Polski Fiat 126p | |||
13. | Wojciech Śmiechowski | Polski Fiat 126p | |||
14. | Zdzisław Brymora | Polski Fiat 126p | |||
15. | Tadeusz Suchoń | Polski Fiat 126p | |||
Nie sklasyfikowany: | |||||
Piotr Nartowski | Polski Fiat 126p | ||||
Odpadli: | |||||
Mariusz Stelmach | Automobilklub Stalowa Wola | Polski Fiat 126p | |||
Krzysztof Witt | Polski Fiat 126p | ||||
Andrzej Węglarz | Polski Fiat 126p | ||||
Tomasz Dąbrowski | AP Warszawa | Polski Fiat 126p | |||
Paweł Piotrowski | Polski Fiat 126p | ||||
Andrzej Przysuszyński | Polski Fiat 126p | ||||
Marek Troszyński | Polski Fiat 126p | ||||
Wystartowało 29 zawodników, sklasyfikowano 21. | |||||
Klasa A2: | |||||
Trening: 1. Rymiejski - 2:12,904; 2. Mandera - 2:20,078; 3. Baran - 2:20,467 | |||||
Wyścig: | |||||
1. | Viktor Rymiejskij | (SU) | 27:18,498 | ||
2. | (1.*) | Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 27:19,054 | |
3. | (2.*) | Henryk Mandera | Automobilklub Wielkopolski | 27:20,260 | |
4. | (3.*) | Piotr Nowicki | Automobilklub Wielkopolski | ||
5. | (4.*) | Stanisław Fiedor | Automobilklub Krakowski | ||
6. | (5.*) | Czesław Trzeszczkowski | Automobilklub Toruński | ||
7. | (6.*) | Rafał Podolski | Automobilklub Krakowski | ||
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski | |||||
Odpadli: | |||||
Michał Gil | |||||
Zbigniew Czarnocki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | ||||
Paweł Kałuża | Automobilklub Kielecki | ||||
Wystartowało 10 zawodników, sklasyfikowano 7. | |||||
Klasa CJ3: | |||||
Trening: 1. Szwagierczak - 2:20,347; 2. Kolasiński - 2:20,413; 3. Bryzek - 2:24,433 | |||||
Wyścig: | |||||
1. | Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | 28:14,449 | ||
2. | Piotr Kolasiński | Automobilklub Wielkopolski | 28:15,149 | ||
3. | Zbigniew Zapędowski | Automobilklub Łódzki | 29:11,680 | ||
4. | Piotr Polak | ||||
5. | Wojciech Urbański | ||||
6. | Andrzej Stachurski | ||||
7. | Wiesław Bronisz | ||||
8. | Waldemar Lasota | ||||
9. |
Wojciech Ryszewski | ||||
Nie sklasyfikowany: | |||||
Adam Michalski | |||||
Odpadli: | |||||
Włodzimierz Krukowski | |||||
Leszek Grynhoff | |||||
Wystartowało 12 zawodników, sklasyfikowano 9. | |||||
Klasa CJ4: | |||||
Trening: 1. Smorawiński - 2:05,840; 2. D. Kinderman - 2:06,774; 3. Krupa - 2:10,159 | |||||
Wyścig: | |||||
1. | Wojciech Smorawiński | Automobilklub Wielkopolski | 22:58,803 | ||
2. | Błażej Krupa | OKS Stomil Olsztyn | 23:12,822 | ||
3. | Jerzy Wierzbołowski | Automobilklub Dolnośląski | 23:54,238 | ||
4. |
Tadeusz Myszkier | ||||
Odpadli: | |||||
Dariusz Kinderman | Automobilklub Śląski | ||||
Edward Kinderman | |||||
Piotr Kolasiński | Automobilklub Wielkopolski | ||||
Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | ||||
Leszek Grynhoff | |||||
Wystartowało 9 zawodników, sklasyfikowano 4. | |||||
Klasa E5: | |||||
Trening: 1. Podkalicki - 1:58,688; 2. Sołtowski - 1:58,779; 3. Zarzycki - 2:02,302 | |||||
Wyścig: | |||||
1. | (1.*) | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Promot 85 | 21:39,052 |
2. | (2.*) | Kazimierz Sołtowski | Automobilklub Szczeciński | 21:39,563 | |
3. | (3.*) | Tomasz Jeromin | Automobilklub Świętokrzyski | 21:50,714 | |
4. | (4.*) | Piotr Górecki | Automobilklub Morski | 21:56,848 | |
5. | Manfred Kuhn | (DDR) | 22:09,733 | ||
(5.*) | Janusz Sączyński | ||||
(6.*) | Andrzej Podsiadło | ||||
9. |
(7.*) |
Artur Skwarzyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 86 | |
10. | (8.*) |
Piotr Lenartowicz | |||
11. | (9.*) | Andrzej Grabowski | |||
12. | (10.*) |
Tytus Tuszyński | |||
13. | (11.*) | Jacek Szmidt | Automobilklub Toruński | MTX 1-06 | - 1 okr. |
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski | |||||
Odpadli: | |||||
Eugeniusz Zarzycki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | ||||
Ireneusz Trzeszczkowski | |||||
Jarosław Podsiadło | |||||
Andrzej Wodziński | |||||
Witold Witkowski | |||||
Jerzy Fontański | |||||
Tadeusz Kłosowski | |||||
Wystartowało 20 zawodników, sklasyfikowano 13. | |||||
Klasa E6: | |||||
Trening: 1. Godula - 1:52,860; 2. Wojciechowski - 1:54,158; 3. Romashin - 1:56,679 | |||||
Wyścig: | |||||
1. | Andrzej Wojciechowski | Automobilklub Śląski | Promot 86 | 29:57,194 | |
2. | Cezary Czub | AP Warszawa | 30:35,627 | ||
3. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | 31:09,372 | ||
4. | Kazimierz Sołtowski | Automobilklub Szczeciński | 31:12,683 | ||
5. | Tomasz Jeromin | Automobilklub Świętokrzyski | 31:40,904 | ||
6. | Tomasz Sikora | Automobilklub Kielecki | |||
7. | Artur Skwarzyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |||
8. | Andrzej Podsiadło | ||||
9. | Bogdan Pawlak | ||||
10. | Ireneusz Trzeszczkowski | ||||
11. | Witold Witkowski | ||||
12. | Tytus Tuszyński | ||||
13. | Janusz Sączyński | ||||
14. | Andrzej Grabowski | ||||
15. | Grzegorz Kamiński | Automobilklub Toruński | |||
Odpadli: | |||||
Andrzej Godula | Automobilklub Krakowski | ||||
Piotr Lenartowicz | |||||
Andrzej Fontański | |||||
Miroslav Tiliak | |||||
Aleksander Romashin | (SU) | ||||
Wystartowało 21 zawodników, sklasyfikowało 16 |
<< 3 el. WSMP 1989 - Toruń] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1989] [5 el. WSMP 1989 - Poznań >>